Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

lucka.adis
9. únor 2010

Suny, když tě to chytne tak to počítejte a pokud to bude pravidelný tak na nic nečekej a šup do porodonice, i kdyby tě měli poslat potom domů 😉 a do porodnice i s krvácením nebo se špiněním + kdyby ti odtékala voda!!!!

petapi
9. únor 2010

suny, neboj, nestresuj, všechno se to pak odráží na miminku, když si nebudeš jistá, tak radši zajeďte do porodky a uvidíte, kdyžtak vás fakt akorát vrátí domů 😉

lucka.adis
9. únor 2010

Petapi, ty jdeš do Bohunic nebo na Obilní trh? Jsem to tady nějak nepostřehla 😅 kdy máš kontrolu, nechystáš se už rodit?

petapi
9. únor 2010

tentokrát na obilňák, máme to blíž, tak aby pak za mnou měli kousek na návštěvu.
asi mi odchází zátka, ale to tobě už odešla a nic že jo, tak se uvidí, jak dlouho to bude ještě trvat 🙂

lucka.adis
9. únor 2010

Noo, mě sice odešla ale jenom trochu, nebylo toho nějak extra moc.. a jak vidíš, tak jsem zatím tady a nález u dr.byl stejný jako před týdnem 😖

petapi
9. únor 2010

no já ani nevím, kolik toho má být celkově, ale taky mi odešla taková troška, tak...

petapi
9. únor 2010

jo a na kontrolu jdu ve čtvrtek už do porodnice.

lucka.adis
9. únor 2010

Ty tam ještě nechodíš, já už do Bohunic chodím 14dní na monitor a kontrolu😕

sunysara
9. únor 2010

holky já nezmatkuju jsem podezřele klidná i vařím a je mi fajn akorát slabo protože už je na oběd pozdě tak je mi lbbě z hladu ale láduju ještě vánoční cukroví co mi babi poslala sice zmražtený ale já ho spotřebuju už tedka je výborný.

petapi
9. únor 2010

ještě ne no, minulej týden jsem byla ještě u svýho, mají tam monitor, tak nebylo potřeba,a já jsme ráda, prtž je vždycky složitý zajistit hlídání a tam to šlo podle objednání vždycky rychle.

blanka.k
9. únor 2010

Na ty monitory do Bohunic se objednává? A jak dlouho se tam pak cca čeká než na vás přijde řada?

sunysara
9. únor 2010

jééé to se asi objednává, no tak to potěš ale to ti pak po monitorech musí udělat i prohlídku spodku ne? jako čípek a tak to taky dělají tam???

petapi
9. únor 2010

jj objednává, poprvé si zavoláš a pak si tě objednají vždycky, když tam jseš na příště, ale čeká se jak kdy mají na pilno třeba, můj rekord byl 5 hodin, to bylo na zdechnutí.

lucka.adis
9. únor 2010

Ahoj Blani, Jj do Bohunic by tě měla potom poslat tvoje dr. a dát ti i tel.číslo na objednání. Jinak já jsem tam většinou tak na osmou ráno a na monitor jdu tak do cca 15minut a potom čekám až si mě zavolá dr.ale to jdou předtím na řadu ty těhule co tam byli dřív. Takže když to jde rychle, tak tam jsi max.hodinu a půl 😉

petapi
9. únor 2010

u mýho prvního porodu v bohunicích to bylo tak, že jsem přišla, na monitor vezmou podle pořadí rychle sestry, natočí, pak se vrátíte do čekárny a čekáte na kontrolu od dr a to občas fakt trvalo no.

lucka.adis
9. únor 2010

... a je fakt, že nejlepší je to hned ráno, páč potom je to plný a čekáš tam opravdu dlouho. Tak jak psala Petapi 😝

blanka.k
9. únor 2010

Peta - 5 hod? To bych jim tam asi porodila. Před týdnem jsem seděla na takové mega sedačce u gyn. 1,5 hodiny, ale jak jsem malá, tak buď jsem tam pololežela s nohama na zemi, nebo mi nožky jen visely přes okraj a bimbaly, ale pak už mě tak bolela pr...zadek, si sebou brát karimatku a lehnout si tam s takovou čekačkou 😅

sunysara
9. únor 2010

holky tak to je síla teda až 5 hodin? to nedám. fuj. ale ono to bude asi všude stejný no.

blani jojo to sezení a mě je navíc všude vedro tak nevím. takže se objednávat na ráno jo???? teda holky jsem zvědavá co mi k tomu dr ve čtv řekne prý už od 37tt posílá do nemocnice.

lucka.adis
9. únor 2010

Mě tam fakt většinou sestřička objedná na tu osmou a třeba dneska mě na tu příští kontrolu objednala už na půl osmou 😉 když to jde, tak se vám snaží vyjít vstříc.

petapi
9. únor 2010

tak těch 5 hodin byl opravdu fakt extrém, ale stalo se no, měli nějak moc komplikací u porodů a nějaký operace se sešly.
a na obilňáku zatím nevím, jak to funguje, ale iluze, že by to šlo jak po másle si nedělám.

sunysara
9. únor 2010

petapi to bude asi všude stejný no. když je frmol musíme počkat. tak uvidíme. no.

at už je čtv nějak ty kontroly prožívám čím dál víc se bojím bojím co mi řekne. holky ono se to fakt blíží sice mě mín jak vám ale i tak mám ještě čas a vy už to můžete čekat každou chvili to je mazec.

lucka.adis
9. únor 2010

Já už bych to měla nejradši za sebou 😀 😀

sunysara
9. únor 2010

luci tak to tě chápu já už bych taky klido rodila ale manžel má od příští středy 3 týdny volno tak se maelj narodí snad až bude doma no.

petapi
9. únor 2010

já jak se to blíží, tak bych naopak ještě chvilku počkala, jsem si už zase zvykla na spaní v noci a jestli tohle miminko bude stejný jak to naše první, tak potěš koště...

sunysara
9. únor 2010

petapi já ty noci mám hrozný týden spím v kuse a pak dlouho spím třeba dvě hodky v noci a přes den nezaspím tka prostě mě to spaní nebaví. takže když malej bude venku tak se možná vyspím líp jak tedsi mylsím.

lucka.adis
9. únor 2010

Holky, já teda nevím jako vy, ale já mám noci katastrofální.. nemůžu skoro vůbec spát a když zaspím, tak se po hodině vzbudím na wc a tak pořád dokola, takže ráno jsem jako přejetá a bez nálady 😝 radši bych to už měla za sebou, i když vím, že budu muset vstávat k malé.

lucka.adis
9. únor 2010

Suny a co teda ta porodnice, pořád jsi na vážkách?

sunysara
9. únor 2010

luci jo jo vždycky jsem rozhodnutá. a pak někdo mě nalomí ajsem víš kde. 😀

lucka.adis
9. únor 2010

Suny 😀 😀 to ti teda fakt nezávidím..

sunysara
9. únor 2010

luci no já ívm no. já byla hospitalizovaná v bohuicích a tam to bylo docela ok no. na obilnáku jsem nebyla jen na interně tam to na mě moc nezapůsobilo. tka já nevím. ty jdeš teda kam? už nevím zase asi ty bohunice že?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru