Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

lojzina
27. únor 2010

muze byt ruzne zabarvena-ruzova,do hneda,pruhledna,ja ju mela pruhlednou ale zas ne uplne jasnou...klid 🙂

sunysara
27. únor 2010

no já jsem v klidu ale víš co člověku je něco jak mu ještě nebylo a už myslí a prd.

blanka.k
27. únor 2010

Lojzi - já chci určitě Bohunice, ale jestli budou mít nadst.šestinedělí plné, tak možná Obilňák 😅

sunysara
27. únor 2010

blani a co když bude i tam nadstandard obsazenej??? 😀

lojzina
27. únor 2010

sem se prave ve ct ptala sestry jak sou plni a ona,ze miminek je porad moc,ze uz aji Obilnak volal at aspon monitory posilaji k nim...fakt.

sunysara
27. únor 2010

lojzi tak abysme nerodily na polu i když už tam není sníh ale příjemný by to nebylo . to je fakt síla teda. 😀

lojzina
27. únor 2010

tak kdyz dojedu do Bohunic a bude natriskany,tak hold porodim na Obilnaku-ve finale je to docela jedno,ne?

lojzina
27. únor 2010

Suny ktera myslis ze porodime driv??????????

sunysara
27. únor 2010

lojzi tipuju tebe. 😀 a už máte jméno nebo pořád ještě nee???

no mě je to fuk tam nebo tam milouše nechci ale zbytek je mi fuk

blanka.k
27. únor 2010

No když bude nadts. v Bohunicích plný, tak volám na Obilňák, a i když tam, tak jdu do Bohunic a požádám si o nadts.hned jak se uvolní. Tak říkala, že tojde, že třeba den po porodu budu na klas. a pak jak nějakou maminu propustí z nadts., tak mě můžou dát tam. Ale i tak jsou tam prý občas "pořadníky" na uvolňující se nadst. 😅

lojzina
27. únor 2010

Suny uz asi mame,ale nechavame ho jako prekvapko,pac neco prekvapenim byt musi,no ne?no ale ty mas vic priznaku bliziciho se porodu 🙂 🙂 .(ted doufam ze te nešlehne). 😀 😀 😀 .i kdyz.ono se to muze behem chvilicky zmenit,a pojedu...

sunysara
27. únor 2010

blani do května to bude s těma dětma klidnějí určo neboj se. a jak ti je???

lojzi nešlehne já se na to těším. myslíš víc příznaků? já nevím krom té zátky asi nic ne??? 😀

lojzina
27. únor 2010

nopripada me ze te nejak vic vsechno boli,srovnavam to se sebou,jak to tu popisujes,vis,i kdyz priznaky nemusi nic znamenat,ze.a taky mas termin driv...

blanka.k
27. únor 2010

Suny - no jde to, bolí mě břicho, ale to je že jsem byla skoro 5 hod. venku a v té porodnici tak postávala... 😅

sunysara
27. únor 2010

lojzi přesně tak příznaky nemusí nic znamenat ploužím se jak lemra už tři dny. ale včera mi bylo dobře až večer a dneska hrozný tka snad zítra to bude zase líp.

blani šetři se.

lucka.adis
27. únor 2010

Blani, takže tam bylo prázdno.. no to je super, já myslím, že do té doby než budeš rodit, tak to bude v pohodě a nebudeš tak nervovat, jestli je nadstan.volný nebo není 😉

staninka77
27. únor 2010

Ahojky děvčata.
Dlouho jsem tu nebyla.
Moc se za to omlouvám ale není moc času když tu mám máti a je mně furt v patách tak raději dělám něco jiného.
Dívám se že už je tu další miminečko na světě.

Lucinko-Přeji tvoji malé hodně zdravíčka a od všech hodně lásky a velkého brášku jen at tě ho dně hlídá a laská tě a at tě má hodně rád. 😉 😉 😉 .

Jinak Šimonek přez den moc nechce spinkat a docela mně to i mrzí přez noc spíme za to krásně.
Všechny vísledky z Toxoplasmozy jsou pořádku a ještě nás čeká v září odber krve a ta už taky bude v naprostém pořádku.

mabe
28. únor 2010

Dobre ranko devcata,

tak ja si asi po precteni par prispevku taky vezmu nadstandart v bohunicich. jinak ta hlenova zatka, to vam muze rict i dr. po vysetreni, ze uz je fuc? nebo to proste vite jenom vy? ja si epidural asi taky dam - s nejvetsi pravdepodobnosti pujdeme zadkem, takze to bude trosku zdlouhavejsi.

sunysara
1. bře 2010

ahoj holky jak se máte???? venku krásně paráda. akorát ty stavy teda. ale přehodnotila jsem situaci a nejspíš budeme rodit v bohunicích už to tam znám z těch mých různých návštěv tak to asi bude tak lepší uvidíme. třeba tam bude plno. ale to se zjistí až tam pojedu jeslti tam vůbec pojedu. páč malej se rozhodl že v břichu asi zůstane.

blanka.k
1. bře 2010

Mabe - nám říkala ta PA, že v Bohunících, pokud máš poord KP, tak si můžeš vybrat, jeslti chceš klasicky nebo císař. Protože nějaká paní se tam ptala, jestli si může vybrat císaře, že je diabetička a možná bude mít velké mimčo, a sestřička, že ne, že to rozhodne mudr., ale že porod KP je na mamince, jak se rozhodne 😉 My jsme zatím v poloze občas KP, ale jinak "naležato", ale chtěla bych to risknout klasicky, kdybych si měla vybrat. 😅 Ale první samozřejmě bude, co řekne mudr. 😉
Stani - tak to greatuluji k dobrým výsledkům
Suny - dnes je hezky, dnes by to šlo, bys měla u poorodu krásný výhled na sluníčko 😉 I když jeslti to spíš není u porodu na škodu, vedro,... 🤐

adelka89
1. bře 2010

ahoj holky 🙂
Luci malicka je krasna 🙂
blani nebojis se rodit normalne KP kdyz budete mit chlapecka? Ja bych mela asi strach...

blanka.k
1. bře 2010

Adel - já mám větší strach z císaře 😅 Ale uvidím, co řekne mudr, vím, že nekdě KP kluky nerodí 😉 Hlavně, pokud malej poroste tímto tempem co teď rozjel, tak nehrozí, že bych rodila normálně ani kdyby se otočil dobře. 😅
Jo a nevím,ejslti jsem to tu psala, ale v Bohunicích nerodí mudr., ale PA 😉 Mudr. přijde až je po všem to zkontrolovat, tedy pokud je samořejmě vše v pořádku, jinak se volá i při porodu 😀

mabe
1. bře 2010

blani, to je zajimavy a ten dr. me rekl, ze si nemuzu sama vybrat.toto je moje treti totiz tehu, a chci aby vse bylo ok. nevim, co je lepsi, ale mam strach. a mam teda zpravy, ze pokud budeme KP, tak tam musi byt dva dr. na porod. proto se budeme domlouvat predem na terminu vyvolani ve vsedni den, aby tam byly oba. myslis porod normalni, ze je tam jenom PA?

blanka.k
1. bře 2010

Jojo, nám to říkala o víkendu na tom kurzu, že rodí asistentky, i se r zhodují, jeslti tě nastřihnou, pak tě zašívají, jže to dělají ony. 😉 že mudr. je tam kolikrát jeden , dva a běhají mezi všema rodičkama, ale ať se nebojíme 😅 S tím výběrem cíař vs.klasika fakt říkala, že vybírat se to dá v případě porodu KP, jinak ne 😅 Ale jak jsem psala, taky dám na radu lékaře. Hlavně já mám času na otočení habakuk 😉

lucka.adis
1. bře 2010

Ahoj, jdu mrknout co Suny a koukám, že tu ještě od rána nebyla... že by 😕 😅 ???

Holky, mě rodila holčina ze školy a PA.. dr.byl u jiného porodu, jenom na mě potom přišel mrknout a zkontrolovat, jestli mě malá uvnitř nenatrhla.
Ke všemu ten den měl službu nějaký ten dr.Arab, co mu není pořádně česky rozumnět, takže jsem byla i celkem ráda, že u toho nebyl.

Holky, vy budete rodit KP?

mabe
1. bře 2010

blani, tak jsem zvedava, co me dr. rekne zitra. je pravda, ze jak sem tam byla minule, tak dr. byl na ambulanci a furt nekdo za nim behal ze salu.

luci, ja am malou KP a uz se urco nepretoci, mame malo vody.

blanka.k
1. bře 2010

Ještě jsem si vzpomněla, hned po porodu, jak píšou na dítko jméno, tak tou samou "barvou" mu natřou nožku a otisknou vám ji na památku 😉

sunysara
1. bře 2010

ahoj holky jsem tu, nelekejte se od rána uklizíme a převlíkáme postele a tak. a malej furt nic. už mě dneska psalo asi 7 lidí jeslti nerodím je to pakárna.

blani no to se snažím mu vysvětlit že je hezky a prd z toho. nevím jak to naše dítko přesvědčit.

adelka89
1. bře 2010

blani to je pekne 🙂 o tom jsem jeste neslysela .-)

lucka.adis
1. bře 2010

Blani, ještě jsi zapomněla napsat, že když manžel-přítel podepisuje miminko po porodu, tak podepisuje potom i tebe 😉 ale jenom číslo, páč miminku dají číslo na provázku kolem ručičky, ale tobě se to napíše na ruku.. je to potom pakárna, když s tím chodíš, než se to umyje 😀 😀

Ale jinak ten otisk je super, je to vlastně první podpis miminka 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru