Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

sunysara
4. únor 2010

se mi seklo dvd čko mrdka jedna pardon ale fakt mě to nasralo. a manžel taky v řiti tak nevím co budu dělat. chjo.

lucka.adis
4. únor 2010

Mysko, ty jsi teda číslo 😀 😀

sunysara
4. únor 2010

Myško fakt? ty jo tak to seš teda dobrá. já nevím kde to jak je s parkovnáním je to na pytel za to ještě platit jako.

lucka.adis
4. únor 2010

....tak to vypadá, že budeme parkovat v Kampusu a manža mě donese asi na zádech nebo v nákupním koši, bo já jinak nevím 😀 😀

sunysara
4. únor 2010

luci to taky není spatný řešení vozejček. 😀

lucka.adis
4. únor 2010

A to si dal včera manža ještě do navigačky trasu do Bohunic, aby trefil když bude vyšilovat...

Suny, jedno parkoviště je hned kousek od kampusu naproti transfůzce, kde chodíš dávat krev atd. a ke všemu je to parkoviště placené od hodiny 20,-kč

lucka.adis
4. únor 2010

Suny, umíš si v tom nějakou těhulu představit? 😀 😀

sunysara
4. únor 2010

luci já fakt nevím kde budu rodit prostě fakt netuším. a když si zavolám sanitku kdyby nikdo nemohl tak si můžu říct kam jet???
páč jsem myslela že na monitory budu chodit už do nemocnice a já zatím chodím k dr. takže zase prd

lucka.adis
4. únor 2010

Sanitka tě odveze kam to bude nejblíž, ohledně toho kam budeš chtít vzít si to budeš muset asi zjistit.. páč nevím přesně od kud jsi. Mě by třeba sanitka odvezla do Vyškova 😝
V kolikátém jsi týdnu?

petapi
4. únor 2010

no za parkování jsme tam taky nechali majlant 😒

myska
4. únor 2010

suny, sanitka tě většinou odveze do nejbližší porodnice...

sunysara
4. únor 2010

luci jsem ze šlapanic. takže nevím asi bohunice ale to je po dálnici. 36tt

myska
4. únor 2010

suny a nebo do bohunic přes město...
(hele a já tě znám? ty jsi chodila C, D?)

blanka.k
4. únor 2010

No hlavně to placený parkoviště absolutně není uklizený, my tam dojeli, bylo skoro plné a myslela jsem, že utrhneme podvozek auta, fakt hromady sněhu, vylezla jsem v bolestech ven a málem sebou švihla, protože tam byly hrozný hromady sněhu a ledu. Zlatý Kampus, tam je místa habakuk 😉 Ale loni jsme auto ještě neměli, tak jsem si objednala taxík na jedno vyšetření, a ten mě vezl právě tím bočním vchodech až před pavilon, nebyl v tom problém, nic ppo něm vrátný nechtěl 😉

sunysara
4. únor 2010

jj znáš do D 😀

no tak to radši pojedu přes město na obilnák to je rychlejší.

blani no to je fakt že na to parkoviště kašlou teda parádně.

nic holky jdu se sprchnout budu tu zítra papa

lucka.adis
4. únor 2010

Tak to nevím co je blíž, jestli Obilňák nebo dokonce Milosrdní... Bohunice jsou dál 😒

petapi
4. únor 2010

jsme asi chytli nějakýho extra důležitýho vrátnýho, to je zase jenom o lidech, ale oni se cítí být ti nejdůležitější 🙄

lucasaerik
4. únor 2010

holky ohledně toho parkování, manžel mě vezl zadní bránou,jako když jedete kolem vazební a kousek dál je brána do nemocnice na vrátnici řekl že mě veze na porodní a pustily ho, zaparkovali jsem hned u porodního traktku vše naprosto v poho...a když pak jel rodit udělal to taky tak neplatily jsem ani kačku....to stejné když pro nás jel 😉

lucka.adis
4. únor 2010

Také valím chrupčet...zítra mrknu 😉

lucka.adis
4. únor 2010

Uvidíme jak to bude probíhat..každopádně budu ráda, když za tím volantem nebudu já, páč bych jim asi něco řekla..

sunysara
6. únor 2010

holky tak sjem slyšela že bohunice totálně praskají ve švech chjo.

k.ate
6. únor 2010

Tak my jsme jeli do porodnice MHDčkem, takže jsme parkování neřešili 😀 No a z porodnice nás vezla kamarádka od manži, ta řekla vrátnýmu, že jede pro rodičku a on ji normálně pustil do areálu a řekl jí, kde si může zaparkovat, úplně bez problému 🙂 Ale to byl Obilňák... 🙂

sunysara
6. únor 2010

k.ate já jsem asi taky rozhodlá pro obilnák. 😀 mhd? proč jste si nezavolali sanitku??

blanka.k
6. únor 2010

Mají na Obilňáku nebo u Miloušů možnost nadstandardu? Já budu teda doufat, že si to teď všichni odrodí a v květnu bude v Bohuniích volno, ale asi bych si měla nachystat záložní variantu 😅 Nebo dojet do porodnice s hlavičkou mezi nohama, to už mě nevyhodí 😀

lucka.adis
6. únor 2010

Ahoj holky

Suny, od koho to prosím tě víš, že Bohunice jsou přeplněné?
To abych chystala záložní variantu jako je Obilňák, páč tam nadstandarty mají..

lucka.adis
6. únor 2010

Blani, sice tě nevyhodí, ale kdo ví na kterém oddělení by jsi zkončila 😖

blanka.k
6. únor 2010

Luci - mají? A je to jen jednolůžák jak v Bohuniích? A jak je to tam s návštěvama, nevíš, jsou pak taky nějaké delší, ideálně neomezené? A jde tam ubytovat i manžel? 😅

sunysara
6. únor 2010

blani no to snad ne no. čeče já nepoznám jeslti rodím a ještě abych se strachovala jestli mě bude mít vůbec kdo odrodit. 😀
jinak blani volala jsem si na záchranku a odvezou tě kam budeš chtít ty pokud jsi z brna a nemocnice je v brně.

luci od kamošky. byla tam hospitalizovaná a prý děsný. posílají na obilnák. tam musí být fakt rádi. ale víš jak jeden den tak druhej jinak.

blanka.k
6. únor 2010

Suny - super, díky za info. 😉

lucka.adis
6. únor 2010

Blani, mají jich tam víc... kamoška si ho nemohla vynachválit. Manžel tam být také mohl a návštěvy kdykoliv..tak jak v Bohunicích.
Jinak nadstandarty měli na Obi i tam kde jsem ležela hospitalizovaná..normálně na gynekologickém 😉

Suny, to je sice fajn, že je to každý den jinak, ale když tam chodím na ty ozvy, tak tam pokaždé přijímají minimálně 5těhulí na porod😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru