Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

petapi
3. bře 2010

arnicu jsem brala cca měsíc, mám jednu brožurku, kde to psali takhle, ono ublížit to nemůže, tak jedině pomoct 🙂

poonsy
4. bře 2010

zdravím všechny,
mám dotaz ,jsem prvorodička a nevím kterou porodnici si mám vybrat.chtěli jsme s přítelem nadstandart ale to nevím jestli je v každé porodnici,a navíc o ně bude zjevně velký zájem tak nevím.mohli by jste mi trochu poradit?předem děkuji

lojzina
4. bře 2010

ahoj poonsy,moje zkusenost:1.dite pred16 lety na Obilnaku,jakz takz,nemohla sem si teda stezovat.Druhe ditko v Bohunicich pred 3 lety,spokojenost,a tedse chystam opet do Bohunic-mam to za par.Ale s nadstandartem zkusenosti nemam,to ti neporadim.Co clovek to nazor,ja jdu do Bohunic zase protoze pujdu do znameho prostredi a nevidim duvod proc to menit.....Treba sem napise nekdo s vetsima zkusenostma.Drzim palecky....

djkrypta
4. bře 2010

ahoj maminky...k čemu je dobrej ten maliník?

lojzina
4. bře 2010

ahoj.pry usnadnuje porod,neco na ten zpusob...ja ho pila v predeslym tehu asi od 36tt,a porod pak byl docela rychlej-5 hod od prasknuti vody,ale o to intenzivnejsi,tak nevim jestli mel ten malinik nejakej vliv,tezko rict.ted nepiju nic a necham se prekvapit 😀

leopolda
4. bře 2010

Ahoj.
Já jsem rodila v Bohunicích 2x.
Byla jsem tam velmi spokojená.Byla jsem na nadstandartu,měla jsem štěstí.
Ale je jich tam určitě nejvíc,nevím přesně kolik.Bohužel zamluvit to nelze.
Po příjezdu do porodnice,pokud tě přijmou,že jsi k porodu,bych řekla,že mám zájem o nadstandart. 🙂

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sunysara
5. bře 2010

ahoj holky stále jsem ještě tu, včera jsme měli termín ale malýmu se jaksi nechce. tak uvidíme. dneska dáme horkou vanu. navíc jsem chytla zánět ucha takže spím strašně málo páč k těm bolestem dole a v zádech mámještě ucho. už bych to chtěla mít za sebou. je to fakt už síla.

blanka.k
5. bře 2010

V bOhunicíchh je na každém patře asi 7 těch nadsta.pokojů, tj. něco kolem 14? Zamluvit to njede, ale stejně je tam lepší volat, že jedete rodit, jeslti mají místo a přitom se poptat. Já se na to tam ptala a prý když zavolám, že jedu a do 15 min.tam jsem, jeslti mají volný nadts.porodní sál i pokoj,že to bloknout takto na "pár minut" jde 😉 Mám pocit, že tu někdo psal, že na Obilňáku jsou jen 2? Ale to bych kecala, nevím,přesně. A jinak cena 500,- za sál, 1290 za noc na popor.pokoji 😉 Dá se to platit převodem z účtu po propuštění. 😉

adelka89
5. bře 2010

blani prosim te mas cislo na ktere volat pred porodem do Bohunic? kdyztak mi ho prosim te posli do IP, chteli bychom nadst. porodni pokoj tak at si ho muzu pred tim nez pojedem bloknout 🙂

verisek
5. bře 2010

tak to je dost 14 nadstandartu v Bohunicich, na Obilnaku je jich 7, ale nebyla jsem tam, je to v jine casti nez klasicke sestinedeli, ale snad se tam mrknem jak pujdem na klasickou prohlidku

maly_prcek
5. bře 2010

Já jsem rodila v Bohu. Měli jsme nadstandart por. pokoj, je fajn v tom, že má sociálku na pokoji... Nechtěli jsme ho, takže jsme ho ani neplatili 🙂 Vždycky záleží, jaké se tam, sejdou maminky, jestli mají zájem nebo ne...
Naopak nadtandart pokoj na šestinedělí bych moc nechtěla, bylo fajn mít někoho na pokoji, když chceš jít do sprchy nebo na WC, jako prvorodička jsem byla plná dojmů a bylo s kým to probrat 🙂

blanka.k
5. bře 2010

Vidíš a mě stačila jedna noc na kapačkách a bolestech s 2 maminama a jejich dětma na pokoji a za nadst. bych dala všechny úspory. 😉 🤐

verisek
5. bře 2010

taky bych dala za nadstandart vsechny uspory 🙂

mabe
7. bře 2010

Tak devcata velka novina, mame dalsi maminu, smska od suny:

Tak jsem na svete. Jmenuji se Jakub Opletal a mam 3,360kg a 50cm.Narodil jsem se dnes v 13:45h. mam krasny cerny vlasky a jsem uplnej mazilek, rikaji mi to rodice.

dalsi smska:

Vcera 23h prijem kontrakce po 3 minutach. pak se nam to zastavilo a o pul devate vyvolavacka. mam par stehu, unavena, jinak ok.

🙂 🙂 🙂 🙂

myska
7. bře 2010

suny, gratulace veliká!!!!!!! 😵

(a asi už vím, která ty seš 😉 )

petapi
8. bře 2010

jůů. tak gratulujem moc ke kubíčkovi 😵

verisek
8. bře 2010

taky moc gratuluji 🙂

blanka.k
8. bře 2010

Suny - gratuluji, no hurááá, už se nemusíš stresovat, kdy to na tebe přijde 😉

mabe
8. bře 2010

holky, ta suny se ma. ja jdu na ko zitra, tak jsem zvedava, jestli se domluvime na vyvolani - kvuli tomu KP nebo jeste pockame tyden.

bertica.h
8. bře 2010

Ja som rodila v Bohuniciach a bola som moc spokojná.

Pri porode samotnom som mala aj PA aj lekárku.
Malú mi dali na bruško po porode,síce je to 9mesaicov..ale na nič zvláštne,čo by mi vadilo si nespomínam.
Hádam len,že by som si zaplatila za nadštandardnú izbu po porode a bola s malou tam.

Manžel bol zamestnanec nemocnice,takže porodná sála nadštandardná bola zdarma 😉
Mala som epi,porod bol vyvolávaný,celý trval 4hodiny,epi ma spasila.

nemám prečo Vám túto porodnicu doporučiť.
ˇo mi ale vadilo boli poradne pred porodom..stalo sa,že som čakala aj 2hodiny..to bolo hrozné.

staninka77
8. bře 2010

Ah 😉 oj 🙂 ky.
Sany-Moc velká gratulece k malému Jakoubkovi hodně štěstí ám přeji a taky zdraví abyjste oba byly.
😉 🙂

staninka77
8. bře 2010

Co si pamatuji.
Jak jsem měla asi tak jeden den po porodu večer se mně ptala jedna zřízenkyně zda nechcu jít na nadsandartní pokoj a já říkám že už to nemělo cenu abych se někma stěhovala kdyby to bylo hned po porodu tak neváhám a zkusím si to stejně jsem pak neměla malého na pokoji kvuly té novorozenecké žloutence tak jsem nikam nešla.
Bylo to na Obilnáku. 😉

maly_prcek
8. bře 2010

Jasné, záleží jak komu je, jaké se sejdou maminy a jak moc jim řvou dětičky, ale mě tada bylo blbě jak hrom, ale byla jsem ráda, že mi má malého kdo pohlídat, když si jdu dát sprchu... 🙂

Jinak na poradnu jsem taky dlooouho čekala... 😖

blanka.k
8. bře 2010

Na to já tam chci mít drahého manžela 😀 Tak doufám, že chytnu ten nadstandart s gaučem 😀

mabe
8. bře 2010

blani, ja jsem taky rozhodla pro nadstandart na porodnim, na sestinedeli uz nee.

blanka.k
9. bře 2010

Mě jenom napadlo, nevíte, jestli jsou na pokojích uzamykatelný skříňky? Já mám pocit, že na klasických jsou ty nástavce nad skříní na klíček, ale nejsem si jistá, chtěla jsem se na to pořádně kouknout, a pak jsem na to zapomněla. A jak je to na tom nandst.? Abych si tam mohla dát třeba foťák, když třeba půjdu někam na vyšetření a taťulda tam zrovna nebude 😉

evinka001
9. bře 2010

blanka.k. v Bohunicích na šestinedělí na nadst. když někam jdeš, tak si zamkneš pokoj, skříňky pokud si vzpomínám se zamknout nedají.

blanka.k
9. bře 2010

Evi - díky, tak to je super, já tam byla párkrát na návštěvě na nadst., ale nějak jsem si toho nevšimla, jak to funguje. 😉

maly_prcek
9. bře 2010

Blani, skříňky se zamknout dají... 😉 (na obyč pokoji...)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru