Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

zottka1
22. zář 2010

@hanulamarkova No jen aby nemeli plno jako vcera a my nezustaly na chodbě 😀 A nikdy ti to brisko pred tim netvrdlo?? Me ta bolest rva tak 10-15 vterin,vic ne,ale fakt to bolí,uplne se ve me vsechno sevre! a pak zase vubec nic!Asi si pujdu dat to vinko,ale mam jen bile 🙂

hanulamarkova
22. zář 2010

@zottka1 tak to jo to by bylo blbýýý no snad nás někam šupnou...jestli ty stahy jsou pravidelné i když tak krátké tak by jsi asi měla jet jak budou míň než po 10 minutách...nevím jestli jedeš až z Bučovic tak aby jste to stihli 😉 Raději třikrát na blink než aby jsi rodila někde v autě nebo záchrance 😎

hanulamarkova
22. zář 2010

@kackadu a co ty už jsi jela? že by cvičení rozjelo porod? Držím pěstičky

zottka1
22. zář 2010

@hanulamarkova no já už tam práve 3x na blink jela a pokaždy nic a to jsem mela bolesti po 3 minutách.Dostala jsem cipky do konecniku a frcela zase domu 😒 naposledy ted v nedeli 😀 Uz jsem i dr.rikala ,ze vubec nevim,jak to teda poznam ze rodím 😀 U Karci jsem prenasela 11 dni a porod me vyvolali,tak ze ted nevim podle ceho to poznam!Jedine snad podle té vody 🙂 JJ jezdim z Bučovic! A ty jsi odkud?taky nekde od nás ne?

hanulamarkova
22. zář 2010

@zottka1 já jsem ze Šaratic tak to máme taky tak 25 min jízdy autem do Brna, tak se tam dostaneme včas...mě právě u malé prdla voda a kontrakce jsem vůbec neměla jen takové stahování bříška jako dneska. A tak taky pořádně nevím co a jak bude 🙂 je to pokaždé jiné... jen mě dr. na KO minulý týden řeekla, že jsem už na 3 prsty a teda že čípek je ještě na konci ale už dva dni cítím jak mi malá naléhá a tlačí na spodek tak snad je už dobře zavrtaná dole a zítra v poradně mi řeknou : Jéje vy ste otevřená....tak jdeme rodit! to by mě moooc potěšili ... 😉
tak teť ať to nezakřiknu je třetí kontrakce po 20 min...tak uvidím

zottka1
22. zář 2010

No já ti z toho mám strach,ze uz to fakt nepoznám!!Už tam ze me musi mit srandu,ze tam porad jezdím a nic 😀A jeste je tam vzdycky ta sama doktorka!! Treba uz fakt pojedes dnes 😀 tak počítej dál a dej vanu,ja si ju jdu dat taky 🙂 A vecer v Bohunich na videnou 😀

bufina
22. zář 2010

@zottka1 Jen tak sem nakoukla co se píše o Brněnských porodnicích a koukám že seš z Bučovic 😀 Sem tam bydlela, než sem se před pár rokama přestěhovala do Brna 🙂

zottka1
22. zář 2010

@bufina a aji jsme skoro stejně madý 🙂

bufina
22. zář 2010

@zottka1 To jo 😀 Na kterou jsi chodila základku. Já na 710.

zottka1
22. zář 2010

@hanulamarkova Tak jsi jela??

hanulamarkova
22. zář 2010

@zottka1 ne zatím ne ale mám takový pocit, že si dám vanu a pojedu 😀 ale uvidím...já mám zítra kontrolu tak možná vydržím až do rána 😉 bříško se víc stahuje i když intervaly jsou pořád kolem 20-15 minut... a co ty kontrakce jedou?

zottka1
22. zář 2010

@hanulamarkova já myslela,ze uz mas i porozeno 😀 No me se to pres den uplne zastavilo,tak jsem si s malou udelala prochazku kolem bucovic a sly jsme srazet orechy 🙂 A ted mam bolesto tak po 10 min.nejak se porad nemuzu dopocitat,vzsdycky pak zapomenu ,kolik vlastne bylo hodin 😀

zottka1
22. zář 2010

@hanulamarkova a vzdycky kdyz jdu curat ,tak ze me vytikaji takovy velky cucky srazene krve 😝

kackadu
22. zář 2010

@hanulamarkova @zottka1 no to je škoda, že se to nerozjelo, že? Já jsem byla dneska u holičky, tak jsem si taky říkala, že by se to mohlo rozjet ale nic. Večer jsme byli v kině na tom Románu pro muže - ale teda nic moc. břicho mě sem tam pobolívá ale nic z toho. Myslím že do mě bude muset někdo nešetřně hrábnout, aby se něco pohnulo 😕 Já jdu na kontrolu v pátek. Tak holky držím pěsti a držte se.

kackadu
22. zář 2010

@hanulamarkova kdepak Hani. Jen jsem byla celej den pryč tak jsem nebyl u netu...

kackadu
22. zář 2010

@zottka1 ty jo to vypadá hodně nadějne. Super! Zítra jdu na ořechy 😀
@hanulamarkova co Ty? Jak jste na tom? 😵

zottka1
23. zář 2010

@kackadu ja chci na to jit taka do kina?rikas ze nic moc?ale vypadal nadejne 😒
Jinak jsem do pulnoci pocitala minuty jak blazen,jsem si to musela i zapisovat ,uz jsem z toho byla zblbla 🙄 mela jsem je po 9 minutach ,pak jsem vytuhla a nevzbudilo me vubec nic 😀 A dnes rano,jako by se nic nedelo ☹ Tak že ořechy nezabraly 🙂

zottka1
23. zář 2010

@kackadu já mám druhý termín 4.10. o den jako ty 🙂

hanulamarkova
23. zář 2010

@zottka1
@kackadu holky tak hlásím ještě 2v1 byli jsme na kontrole a malá jim tam skoro zbořila monitor 😀 tak mě ještě volali i druhý krát a to už byla víc v klidu... no a dohodli jsme se na zítra na vyvolání. Nástup máme na 7 hodinu ranní a jdeme na to. Dělala mi znova hamiltona a teda tentokrát jsem ho cítila víc než přede tím. Asi je to tím, že malá je nalehnutá na brance...ale nic nekrvácela jsem ani mi nepraskla voda -dělala test a nic. Malá má váhový odhad 3900g 😕 😠 proto to nebudeme protahovat. Tak jsem zvědavá jaká bude noc a pocitem, že zítra budeme chovat naši princeznu 😉

zottka1
23. zář 2010

@hanulamarkova Jejda tak to máš supeeeer 🙂 Ti moooc závidím 🙂 A tobe uz toho hamiltona jednou delali????

zottka1
23. zář 2010

@hanulamarkova a na kolik ti rekla ze jsi otevrena?a cipek?paneboze ja mam otazek 😝 Bych nemohla dospat rana jak bych se tesila 🙂

zottka1
23. zář 2010

@hanulamarkova kdyby jsi tady uz nebyla,tak ti preju strasne mooooooc stesticka a hlavne rychly a neee moc bolestivy porod 😉 At jste obe hlavne v vporadku 🙂

kackadu
23. zář 2010

@zottka1 Hmm ten film si myslím, že nestojí za to na to chodit do kina. Ale záleží jak jsi náročnej divák. Jako nebylo to uplně hrozný, ale ani žádná bomba. Takže tady budem spolu ještě strašit 🙂

@hanulamarkova ty brďo, a máš to jistý. To ja mazec. To je divnej pocit asi že? Ale má to spoustu výhod a dobrej den pátek, příští týden jeden den volno. Tak na Tebe budeme MOC myslet. Zase je veliká naděje, že když už to máš opravdu tak krásně nachystaný tak by to měla být rychlovka. A zas kdyby to bylo kolem 3 hodin to se prostě dá vydržet. Hlavně a´t jste obě v pořádku a přejeme ať to jde hladce jak po másle!! Už se moc těším na zážitky. Držte se! Tfuj tfuj tfuj pro štěstí!

hanulamarkova
23. zář 2010

@kackadu
@zottka1
holky díky moc, jo jsem napnutá co a jak bude ale určitě se moc těším, je to sranda, když si uvědomím, že už tu moju prdolku budu mít zíra u sebe. Je to takový plánování, jinak super datum jsme moc rádi, protože 24.10 mám narozenou první dceru a já jsem narozena 24.11 a když se malá vyklube 24.9 tak to bude mazec¨
otevřená jsem na 2 prsty a hamiltona mi uz dělala po druhé ale toto bolelo víc, asi proto že je malá už tak nízko ... tak klidnou noc a ozvu se co a jak

kackadu
23. zář 2010

@hanulamarkova Zkus se pěkně prospat a držíme pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hani do toho, Hani do toho 🙂

hanulamarkova
24. zář 2010

ani nevím jak to funguje ale píšu sem ja , tatka, kikuška je na světě od 12 hodiny a 20 minuty, 3,83 kg a 52 cm...toš a ja su pěkně na mněko--nebo co

kackadu
25. zář 2010

@hanulamarkova Jéééé mockrát děkujeme za zprávu!!! a MOC GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!! To jste moc hodnej, že jste nám dal vědět. Od 7 do 12.. ale jo tak to bylo aji vcelku časově unosný ne? Tak ať jste všichni zdraví!!!!!!

zottka1
25. zář 2010

@hanulamarkova taky moooooooooooooc gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bufina
26. zář 2010

@zottka1 Ty už taky přestaň koníkovat a mazej rodit 😀 😀 😀

zottka1
26. zář 2010

@bufina to jsem si za tenhle týden říkala už tisickrát,ale bhužel to nezáleží ne mě ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru