Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

petapi
22. únor 2010

děkuju 😵

sunysara
22. únor 2010

tak to je jen výtok i když zátku bych uvítala taky. 😀 mě mrskne fakt jeslti budu přenášet. 😀

zelvinka
22. únor 2010

Ahoj holky,..tak máme Denisku a normální cestou

blanka.k
23. únor 2010

Petapi, Zelvinka - gratuluji k holkám, ať jste všechny zdravé 😉
Suny - tak šup, doma vyšůrovat, pak znásilnit manžela a pak si vyběhnout na kopec do Bohunic a kdyby to nestačilo, tak v té hlavní budově do nejvyššího patra a zpět a ato by bylo aby to nepomohlo 😀 🤐

myska
23. únor 2010

Zelvi, gratuluji!!! Malá je krásná! 😵
A kolik nakonec vážíla?? 😕

Suny, kolikátej tt seš?

sunysara
23. únor 2010

Ahoj holky, zelvi malá je nádherná 😀

miši jsem 39tt dneska.

jinak jsem vlezla blani do sprchy a místo toho aby mě pomohla tak mě to bolí čím dál víc fuj.

dneksa jsem sama doma manžel má tu střevní ludru tak je u rodičů a já jsem tu sama ale kurna ty bolesti a tlak na konečník a vystřelování do páteře au.

blanka.k
23. únor 2010

Suny - mě všude říkali, že poslíčky a porod poznám ve sprše, že poslíčci se pak zlepší, pokud se chystá porod, tak se to zhorší 😅 A ty tlaky na konečník, vystřelování vzadu dolů, to je je taky docela u porodu 😅

lucka.adis
24. únor 2010

Ahoj holky, jdu mrknout, jestli se tu naukázala Suny... 😕

sunysara
24. únor 2010

holky jsem tady. v noci hodinu a půl pravidelný bolesti po 7 minutách pak to přešlo do stálé bolesti, tkaže jsem zas prd spala. píšu vám ve stoje nemůžu sedět. bolí mě tam dole jak kdyby mě tam někdo nakopl. hrozný.

blani mě ta sprcha rozjela ty bolesti.

luci moc ti to sluší s kočárkem. jste krásná rodinka. 😀 a malá je hodná??

blanka.k
24. únor 2010

Suny - nechceš radši někam zajet,přece jen už máš nárok na porod, než takto trpět... 😅 Hlavně ať jste v pořádku 😉

verisek
24. únor 2010

suny: radsi bych nekam zajela at na tebe mrknou, budes mit klid..

sunysara
24. únor 2010

holky nebudu plašit zatím. no nějak to vydržím zítra mám kontrolu. ale malej se hýbe tak je v pořádku takže to jsou asi přípravný bolesti uvidíme.

lucka.adis
24. únor 2010

Suny, také bych radši jela.. nikdy nevíš a pokud jsi už v 39tt tak bych neváhala ani minutu. Mrknou na tebe a ty budeš aspoň klidnější.

Já když rodila, tak jsem měla příšerný tlak na konečník atd. a když na mě dr.mrkla, tak mi řekla: no já se ani nedivým, když už vám nahmatám hlavičku od malé..
Takže asi tak..ale tím tě samozřejmě nechci strašit 😉

lucka.adis
24. únor 2010

Jinak malá je hodná, akorát nám dělá potíž spaní, že nemůže zabrat, ale když zabere, tak spí třeba i 5hodin a to už ji musím budit na kojení 🙂

zelvinka
25. únor 2010

ahoj holky, tak naše Deniska ač vyhrožovali podle ultrazvuku jak je veliká vážila 3,3kg a měřila 49cm 😉
Lucka.adis - my máme opačnej problém,..máme doma šípkovou Růženku která spí a spí a spí,..na každé krmení ji musím budit,..za celý týden se mi zbudila sama pouze jednou

k.ate
25. únor 2010

ahoj holky, všem gratuluju k miminkům 🙂

zelvi - a nemeli jste žloutenku? mně tohle malej dělal právě při té žloutence, teda on po 4 hodinách spánku byl neprobuditelnej na kojení i sestra na novorozeneckým to tehdy vzdala a říkala, že pokud se nevzbudí za hodinu sám, bude muset nastoupit drastičtější metoda - studená voda... No naštěstí se vzbudil... Každopádně byl takovej hodně spací kvuli tý novorozenecký žloutence... Doma se pak budil po třech hodinách sám... Já ho teda na krmení budila jen v porodnici, jinak jsem to nechala na něm...

zelvinka
25. únor 2010

k.ate - no měli, takže se mám připravit na křiklounka?

mabe
25. únor 2010

Ahojte holky, toto tema jsem nasla teprve tedka. jsem v 37tt a vcera jsem byla na prohlidce v Bohunicich. Chodim tam uz mesic na ambulanci kvuli mensimu mnozstvi vody a hlavickou nahoru. Dost se me to tam libilo a personal me pripada fajn. Co na to rikate? Za tyden jdeme zase na ko a uvidime co dal. Cisare si pry sama vybrat nemuzu, kdyz jsme KP. Do 3,5kg se pry rodi normalne. Mam z toho celkem strach, ale snad vi, co delaji.

blanka.k
25. únor 2010

Mabe - já jdu na prohlídku v sobotu, ale jinak jsem tam byla 2x za kamardákou na návštěvě a 5 dní hospitaliazovaná, jinak chodím do Bohunic na gastrokliniku, kde jsem max.spokojená, a hlavně chci nadstandart, takže já neuvažuju nad jinou nemocnicí, i když má svoje mouchy jak každá jiná 😅 Náš malej má zatím polohu dost labilní,zrovna dnes ráno se přesunul z leže do KP, a nějak moc přibral na 1660g, takže doufám, že se to ještě změní , abych nerodila 5kg dítě otočené KP, císaře se bojím jak čert kříže 😅 🤐
Mimochodem, kdo má dnešní MF Dnes tak je tam o Bohunicích, v rámci všech fakultních nemocnic je s ní nejmenší % lidí spokojeno, ale myslím, že 76% je pěkné číslo. Zvítězil brněnský Masaryk.ústav, ten měl 85%, takže zas to není moc propastný rozdíl. 😉

mabe
25. únor 2010

blani, tak malej se teda pekne mrska. ja ji mam porad hlavou hore. bohunice se mi taky libi, jinak je jasny, ze kazda ma neco.

blanka.k
25. únor 2010

Někde jsem našla čísla, kolik měli porodů klasicky, kolik císařem a kolik KP, nebylo to zrovna malé číslo, takže bych se toho v takové velké porodnici nebála. 😉 Tak držím palce, ať je to ok.

sunysara
25. únor 2010

ahoj holky. tak jsem byla v té nemocnici a ok ale já jsem ko bolesti dole hrůza nemůžu ani sedět.

mabe ahojky. 😉

mabe
25. únor 2010

ahoj suny, 🙂

blani, diky za info. 🙂

sunysara
25. únor 2010

mabuško ahojky včera jsme se mohli potkat v bohunicích. 😀

mabe
25. únor 2010

v kolik jsi tam byla? ja od 14-15h

sunysara
25. únor 2010

no my jsme jeli asi kolem 5 tak to jsem se tam potkat nemohly. ty jo mě ten spodek upadne.
po těch kontrolách špiním. tak ležím. no nic moc ted týden bude masakr, snad jen týden

mabe
25. únor 2010

suny, takze vy jste radsi jely, jak te ten spodek bolel? a co rikal presne dr.? co tam bylo za dr.?

sunysara
25. únor 2010

mabe byl tam jakej si arménec nebo nevím ale příjemnej vše mi vysvětlil. jojo bolí mě to jak kdyby mě tam někdo pořádně nakopl se mi roztahuje pánev no.

sunysara
25. únor 2010

a navíc protože jsem měla v noci hodinu a půl kontrakce po 7 minutách tak sjem se těšila a prd. 😀

mabe
25. únor 2010

tak kluka musis nejak dostat ven. jezis, to jsou teda trampoty. a rikal, jak to bude vypadat do budoucna?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru