Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

lacherka
27. kvě 2008

Pavli, ja mám taky termín 8.6. jenže ty máš jistotu, že to bude ten den,ale to já ne....ale byla by to sranda, kdyby to vyšlo i mně, ale to je asi velká pravděpodobnost....každopádně moje mamka má 12. narozeniny,tak doufá, že malej vyčká na ten její den D, protože ona se narodila když její dědeček měl taky narozeniny a to zrovna toho 12.6., takže kdyby to vyšlo to by byla snad už rodinná tradice...

pavlina05
28. kvě 2008

Ahoj holky!!!!
Ahoj LAch 😉 No stejně se tam nakonec potkáme, ne??? 😀

noangel
28. kvě 2008

lacherka drzim palce at vyjde 12. ja porad chtela 20. protoze mam ja i manzel 20. narozeniny i 20. sme se brali (ruzny mesice) a nakonec to vyslo mozna proto sem tak rychle porodila sem to chtela stihnout toho 20. 🙂
psychika dela hodne takze verim ze to zvladnes 😉

lacherka
28. kvě 2008

noangel: fakt Vám to vyšlo na toho 20? no tak to je pak paráda, když se zadaří tak jak chcete....
pavli: no kdybych to přece jen vydržela na toho 12., tak je možný,že bychom se opět minuly ve dveřích 😉

pavlina05
28. kvě 2008

lach, tak pokud to vydržíš do 12, tak se potkáme...protože:Teď mi volali od Milošů a rodit budu až 10.6. prý se včera přehlídli že to byl víkend...dobrý, co? TAk já to už všude řekla...mě teda vážně štvou!!!!!

pavlina05
28. kvě 2008

😠 😠 😠

lacherka
28. kvě 2008

pavli: a o víkendu se jako nerodí?? 🙂 ale zas 10. je možná hezčí datum....já jsem zvědavá, které čeká na mě...

pavlina05
28. kvě 2008

lachet, no operačně asi ne. 😒 Teda plánovaně ne.
Akutní a samovolné porody jo 😉

Dobrý, co?

lacherka
28. kvě 2008

no to jo....a mohla jsi mít nedělńátko...

pavlina05
28. kvě 2008

noangel
28. kvě 2008

lacherka vyslo 🙂 a to v 14:00 hod vypadalo ze ten den vubec neporodim sem byla na 2 cm a chteli me dat nakej uklidnovak a nechat to na druhej den nastesti se mudr zeptal jestli chci porodit jeste ten den a kdyz slysel me rozhodne ano tak me prdli plodovku a supli oxytocin a v 18:35 byl malej na svete psychika je mocna

pisciacane
29. kvě 2008

Ahojky,
Pavlina05 - jak to vím, tři moje kamarádky u Milosrdných rodily a všechny tři čekaly !!!zdravé!!! děti, a všechny teď mají doma děti postižené. Protože se vyskytly komplikace u porodu. Když potom s propouštěcí zprávou navšívily jiný zařízení, tak jim bylo řečeno, že porod byl špatně veden, Jo - Polní=Milosrdní (teď už vím, neřekla jsem, že jsem tam někdy byla, řekla jsem, že vím.) Možná jen holky neměly štěstí, ale všechny tři jsou nešťasný a věř, že hodně.

pavlina05
29. kvě 2008

pistacia,...tak to jsi sem raději ani neměla psát!!!!!!!!!!!!!!!!
Co teď?????
Já znám 3 holky a ty tam byly nadšený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

pavlina05
29. kvě 2008

☹ ☹ ☹ no tak teda vážně nevím co te´d.....
Mám se bát????? ☹

lucinecka
29. kvě 2008

Pavli, neboj, snad na každou porodnici jsem slyšela takovou hrůzostrašnou story, takže klid. 😉

pavlina05
29. kvě 2008

já mám zase kamarádku a ta má také postižené dítě....narozené na Obilńáku...

lucinecka
29. kvě 2008

No vidíš, to bys nemohla rodit nikde, protože všude se snad nějaký takový tragický příběh stal.

licina
29. kvě 2008

Pavlina05:
nestresuj se dopředu.
Co se má stát, to se stane.

pisciacane:
a jaké postižení mají miminka kamarádek???

marky4
29. kvě 2008

Nechápu jak toto může někdo napsat. Akorát děsí nás nastávající maminky!!!!! Ona komplikace se může stát v jakékoliv porodnici.
Pisatelka nás akorát vyděsila. No jo a registrovaná nedávno 😠

lucinecka
29. kvě 2008

Marky souhlas, o takových věcech bych tu taky radši nepsala, myslím že i bez toho se každá bojíme aby všechno dobře dopadlo. Mě potěšil nějaký dokument myslím z ČT4, kde říkali že ČR má porodnictví na jedné z nejvyšších úrovní, tak musíme prostě věřit, že to dobře dopadne a odneseme si domů krásná a zdravá miminka 😵

marky4
29. kvě 2008

Lucinecko přesně tak. 😉

panenka
29. kvě 2008

Nazdárek,
jen jsem sem nakoukla! Holky nenechte se nijak děsit! To, že to pisciacane napsala neznamená, že je to pravda!!! Byla by to dost velká náhoda, nemyslíte? 3 kamarádky a 3 postižené děti, kvůli špatně vedenému porodu???? Tomu nevěřím! 😠
Všem vám přeji klidný porod! I já se bála, ale všechno proběhlo v naprosté pohodě!!! 😵
Tak se mějte!

kalerat
29. kvě 2008

Nemám ráda strašení tohoto typu, pisatelka si to mohla nechat pro sebe. 😒

katharin
29. kvě 2008

Holky hlavně vklidu,znáte někdo tu pisciacane,nebo její kamarádky?Určo ne,tak se nenechte rozhodit zbytečnýma kecama,je možný,že údajné kamarádky měli už horší výsledky na vrozené vady a jen věřili,že to dopadne dobře a jelikož je to blbý,tak hážou vinu kam to jde.Tak se nenechte rozhodit a užívejte si dny kdy máte drobka v bříšku.Bude to dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pavlina05
29. kvě 2008

Jo...tak te´d nad tím uvažuju a opravdu si to měla nechat pro sebe!!!
Kdo ví ja to vůbec bylo....., že?
Chápu ty nešťastné maminky, ale možná to bylo už špatné těhu, hypoxické mimi a kdo ví co ještě.
Každopádně se nebudu stesovat, díky holky!!!! 😉

pavlina05
29. kvě 2008

katharin, díky 😉

katharin
29. kvě 2008

Doufám,že sem trochu potěšila a uklidnila,fakt takový neověřený příspěvky nahánějící hrůzu nemusím.

Četla sem takhle i na tématu epilepsie u dětí,jak tam jedna mamča byla úplně na mrtvici,že má dítě s epilepsií a nějaká "dobračka" jí tam popisovala ty nejhorší případy.Každá sem přece píše,aby dostala povzbuzení a ne kopanec.

pavlina05
29. kvě 2008

přesně tak 😉

lacherka
29. kvě 2008

pisc. promintě ale tohle Vám opravdu nevěřím, ano může se stát, že je dítě postižené, nebo má nějakou vrozenou vadu, to je možné vždy a v každé porodnici,ale že byste měla 3 kamarádky a všechny tři měly postižené díte, tak to je opravdu hodně divné a navíc ještě vinou porodnice...já mám hodně kamarádek, které mají děti a všechny jsou v pořádku, jedna akorát měla komplikovaný porod a malá byla po tom na aru, ale nevím kde rodila a nakonec bylo všechno v pořádku..
mně jste tedy vůbec nevyděsila, sam. mám strach, že se může něco stát,ale to neovilivní to,že vy máte 3 kamarádky atd...každopádně sem může každý napsat co chce, přístě bude mít někdo kamarádky, kterým se každé narodilo siamské dvojče, ne? a nebo, že by konkurenční boj o rodičky?
Pavli určitě se neboj, mimi bude v pořádku a nestresuj se, komplikace můžou nastat vždy, ale to neovlivníš...mám také známou kolegyni z práce, které umřelo dítě po porodu, protože mělo špatný průtok pupeční šnůrou a prostě venku z bříška nepřežilo a i další co jim mimi umřelo,ale nebylo to vinnou porodnice, prostě vrozená vada. Takových případů je hodně, ale to neznamená, že když jedné se toto stane musí se to stát i ostatním, to by nikdo nikdy nemohl mít děti....musíme jen doufát,že nám to prostě dopadne dobře🙂)

pavlina05
29. kvě 2008

lach....jj, čteš mi myšlenky. Já mám také známou co má postižené dítě, protože se narodilo ve 28tt a mělo krvácení do mozku...
Jak říkáš: to by nikdo nikdy nemohl mít děti!!!

JJ, taky se nebojím....ono to už je stejně někde danné 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru