Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
18. bře 2008

noooo,tak to vypadá na zoubek 😉 gratuluju 😵 zkus normální lžičku,jestli cinkne,ale Lukymu to dělalo to samé 😉
Teda ti chlapi jsou vynalézaví 😀 😀 já cvičím každý den,jen tak kalanetické sklapováky,mám na dvd fitness a pilates,ale k tomu jsem se ještě nedostala 😅

lenkazdenek
18. bře 2008

no uvidíme,třeba sem ji to blbec odtrhla lžičkou když ji dávám tu mrkvičku 😅
Já takhle cvičím 3x týdně,minule sem cvičila před malou takovej ten cvik jak zdviháš nahoru pánev a ta se mohla potrhat smíchy 😀 😀

danullinnka
18. bře 2008

myslím,že jsi ji to neudělala,to by ji tekla krev a plakala by,myslím,že to bude zoubek,kluci měli taky brzo zuby.Však uvidíš,co se z toho vyklube 😉
NO,děti z nás mají jen srandu,co??u nás je to to samé 😀 jak cvičím,tak ležím,jen nohy mám nahoře,bud mě Kuba napodobuje,nebo přileze po 4 Luky,vyvalí se mi na břicho a směje se nebo mě začne tahat za vlasy 😝

lenkazdenek
18. bře 2008

Dani,,jj tahání za vlasz znám,leží vedle malý čtu ji pohádku a ona místo aby v klidu poslouchala my začne tahat vlasy 😀 a zrovna takový ty krátký co strašně bolej 😖

danullinnka
18. bře 2008

jojo,děti ví jak na nás 😉 Luky přišel na to,že jde i štípat a kousat 😠 naštěstí kouše víc manžu 😀 on sedí na křesle,nohy na bobku a malý přijde a kousne ho do palcu na noze 😀

lenkazdenek
18. bře 2008

hele tak jsem to zkusila s tou lžičkou a nic,tak nevím,uvidíme 😅

lenule25
18. bře 2008

Leni dekuju, taky jsem to uz v pribalovem letaku precetla.. zatim zkousim do sebe prat svestkovy kompot, ale zadny ucinek 🙂 musim nekde splasit ten juice, treba to zabere lip.. ale na nasem malem meste :D

danullinnka
19. bře 2008

Ahojky Leni,velká gratulace Klaudince ke 4.měsíci 😵
Leni,tak nevím,však uvidíš 😉 ale myslím,že lžičkou jsi ji tak nemohla odřít dásenko 😉

lenkazdenek
19. bře 2008

Dani děkuju,už ji aspoň ofiko můžu dát zeleninu 😉 no večer sem poodtím viděla něco se bělat tak uvidíme,ale to by šly teda první řezáky 😕 😅 upírka 😀

lenule25
19. bře 2008

Leni taky gratulujeme.. jak jsou ctyri vam, tak to mame taky za par 🙂)) uz se tesim, dostane probiotika 🙂

lenkazdenek
19. bře 2008

Leni děkuju,blbá otázýka co o jsou probiotiky ? 😅
Holky dotaz,ukončený 4 měsíc znamená 4měsíce a jeden den že akorát nechápu jak je to na tom nutrilonu,tam je 2-8týden ,2měsíce,3měíce,4měsíce tak já doteĎ dávám podle 3měsíce a myslela jsem že je to taa dobře tak nevím ,já to teda beru podle váhy 6,5kg ještě emáme

danullinnka
19. bře 2008

Leni,já si myslím,že ukončený 4 měsíc je až začne 5,ne??teda aspon já tak podle toho jedu 😅 ale nějak se moc podle toho neřídím 😵
jinak náš Kubouš měl první dole dva a nahoře mu vylezly první řezáky,takže taky upíír,bylo to srandovní 😀

lenkazdenek
19. bře 2008

dani,no ale kdy začne 5? 😅

danullinnka
19. bře 2008

jak skončí 4 😀 néé,prostě v den,kdy bude mít malá 5měsíců,tak začíná 5měsíc 😉

martina21
19. bře 2008

od narození-1.mesíc=ukončený první mesíc,další den už začína druhý mesíc
v den 4.mesice je ukončen štvrtý mesíc a nasledující den začína pátý měsíc,doufám že je to srozumitelní 😉

lenkazdenek
19. bře 2008

holky díky,jsem se ujistila i u dr na rehábce,dokonce mě uklidňovala že neva když jsem zača o 4dny dřív,prej naopak nám to možná pomůže s tou zácpou(je faktmže kaká 2x denně a to s minimem kapiček místo 4 lžiček dávám jednu) 🙂

danullinnka
20. bře 2008

Ahojky Leni,takže jak to vlastně je,s tím ukončeným měsícem??? 😒
No,vidíš,Klaudinka si i zvykne na jiné chutě a bude z ní velká holka 😵 Já jsem včera koupila boloňskou omáčku se špagetami a masem,tak uvidíme,jak mu to pojede 😉 včera ukradl Kubovi kousek karbenátku a už se ládoval 😅 no,asi mu to chutnalo,ale já jsem se zhrozila,at se nezadusí 😨
Jinak mě včera tak kousl do ramene,že tam mám modřinu 😢 potvůrka jedna 😵

lenkazdenek
20. bře 2008

dani,jakmile mimi slaví měsíčniny má ukončený měsíc 🙂
ty jo jsem ji měřila teplotku a po odečtení měla 37,5,za 10minut jsem měřila zas a měla po odečten í 37 já ji měla v dece tak nevím jestly je to přehřátím nebo jestly je nastydlá,nebo zuby 😕

danullinnka
20. bře 2008

tak 37 není nějaká hrůza,u dětí je to normální.Ale změř ji pak ještě jednou a když tak dej trochu panadolu 😉 Možná to bude zubama,Luky má vždycky teplotku 😖

lenkazdenek
20. bře 2008

dani tak sem ji měřila a měla po odečtení 36,8 a před jídlem už jen 36,5 asi byla přehřátá 😅 tak dnes už brokolice jela,malá předpisově otvírala pusinku a snědla půlku skleničky 😵 šikulka moje ,jinak ten zoubek už začnívá víc vyčnívat 😕
chudák luky ☹

danullinnka
20. bře 2008

Leni,tak vidíš,jen ji bylo krásně teploučko 😉 Luky jak spí ráno v kočárku a pak jdu pro něho,tak už vždycky sedí a jak otevřu dveře,tak skloní hlavičku,usměje se,prostě se stydí a pak už se jenom směje 😅 😅
Tak vidíš,první zoubek na cestě,gratuluju 😵
No,Luky měl teplotu u 4 zubů,ted poslední dva byly v pohodě.Ale jak mu lezl 3 a 4,tak do toho měl očkování,takže vysoké teploty 4 dny v kuse 😝

karkul
20. bře 2008

Ahoj holky, chci jen poprosit - chystam se zaregistrovat na Bulovce k porodu, mam ji nejlepe dostupnou.
Muzete mi prosim jen ve zkratce rict, jak jste byly spokojene, jaky je personal, cekaci pokoj a porodni sal (oddelene boxy nebo jen zavesy), a vubec jaky jste mely dojem z celkoveho pobytu tam? Mohly jste mit miminka od zacatku u sebe? Ja se tam bohuzel nedostanu pres den kdy je prohlidka, nejdrive tak za tyden, a nechci pripadne zmeskat moznost registrace jinde... Predem moc dekuju.

lenkazdenek
20. bře 2008

Dani hodila jsem nový fotky 😉
Karkul,přípravna celkem jde,máš na hodinku k dispozici sprchu a záchod(po klystýru nebo jal gelu) co se týká holení,já se holiola doma,takže sem sestřičkám ušetřila práci,personál na porodce skvělí,šestinedělí už trošku horší (ale to bude tím,že bylo hodně maminek tak sme muselky být na gynekologii a tam nám nikdo nic nevysvětlil ) čekací pokoj-snaží se dávat na každý jednu maminku doprovodem ,jeden má i vlastní sociální zařízení porodní sál,jsou dva nový na těch se rodí nejčastěji-jeden má i vlastní sociální zařízení takže může fungovat i jako čekací pokoj. JInak teta moc porodní sál nepřipomínaj,spíš pokojíček,je tam nový porodní křeslo ,oranžově vymalováno,takový útulný prostředí dokonce si můžeš pustit i vlastní hudbu k porodu. Sály jsou od sebe oddělený zdí a ven jsou prosklené dveře,miminko ti po pordodu dají hned na břicho,na chvíly odnesou ,pak máš mimčo na dvě hodinky u sebe,tebe odvezou na pokoj a dítě ti tam po pár hodinách daj a už se ho budeš mít napořád 😉

danullinnka
20. bře 2008

Leni,fotky nádherné,teda Klaudinka je nádherná 😵 jak spinká je jak andílek a ty roztomilé lacláčky 😵
Leni,dnes měl Luky ještě zbytek té srajdy majdy ze sklenky a pak mu pod rtíkem opuchlo,jak kdyby ho kousl komár,víš jak to nateče.Za dvě hodky začal brečet Kuba,že ho bolí nožky a měl to samé,na obou nožkách,ale úplně velké,namazala jsem mu to fenistil gelem a má to už jen červené,Luky taky.Myslíš,že to bylo z toho jídla??Kuba zkusil jen jednu malou lžičku a Lukymu to předtím nic neudělalo,až ted ☹

lenkazdenek
20. bře 2008

Dani,no teoreticky by njáká reakce mohla být dokonce do 3 dnů 😕 ale že by z jídla oteklly nožičky tak to se mi zdá dívný,jako kdyby to byla vyrážka tak by to mohlo být z toho,ale na druhou stranu přeci jen to byla boloŇská omáčka 😕 hele pokud to neustopí a přibude k tomu ještě něco tak bych pro jistotu brnkla k doktorovy
Nám teda zatím nic neudělala ani mrkev ani brokolice a kupuju to od Hami 😕

lenkazdenek
20. bře 2008

Jo DAni mrkni na složení jaký tam bylo(nebo nebylo)koření

danullinnka
21. bře 2008

Ahoj Leni,tak nic se nepřidala,zmizelo to,teda Lukymu,Kubčovi zůstaly červené flíčky.je to ale divné,Kubík jí od mala to co my,na nic reakci nikdy neměl,ted snědl jednu malou lžičku a hned tohle ☹ Toto nebyla bolonská,tu jsem ještě nedávala,to byla zelenina a lasagne.Složení-zelenina,těstoviny a pepř 😠 že by ten???? Jo,a bylo to od Hippu.

lenkazdenek
21. bře 2008

Dani,je možný že to byl ten pepř 😕 nechápu jak můžou dát do dětský výživy pepř 😠 😠

karkul
21. bře 2008

Leni moc dekuju za info =o)

mocinda
23. bře 2008

Ahoj Bulovčanky 😉
jaksi nestíhám diskuzi a jen závidím Vám ,které kromě mazlíčků ještě serfujete 😉 😝
takže všechny moc zdravím ,přeju krásné velikonoce a doufám ,že se brzy zase přidám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru