Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
16. zář 2007

no tak já už nespím minim. 14dní!! čekám ,že se to taky samo upraví!už by bylo na čase!! Se mi tím nechce otravovat doktora 🙂 Já vždycky ,když tam příjdu tam mám nějaký pikantnosti!!už na mě kouká jak na magora 😀

lenkazdenek
16. zář 2007

Z toho si nic nedělej,akorát nevím co ti poradí,jestli jsou pro těhulky njáký prášky na spaní 😕 přitom by myslím mělo pomoct to magnézo ,no pro jistotu se ho zeptej než abys trpěla nevyspalostí... 🙂

mocinda
16. zář 2007

🙂 tak já jdu na vycházku, třeba se mi lépe bude večer usínat 😉

lenkazdenek
16. zář 2007

Tak dej pak vědět jestli se povedlo 😉 😀

mocinda
16. zář 2007

🙂 pevně doufám ,že to pomůže!!Šlapala jsem jako o život!! 🙂 Ted mě pro změnu bolí nohy,tak možná neusnu kvůli bolesti 😀 Teda to je krize!No nevzdávám to ,ještě si zobnu magnésko a hin sa ukáže!!! 😎

dagmik
16. zář 2007

čau holky, já byla dnes v ikee, u známých a pak zase trochu po obchodech, takže dnes budu spát jako miminko. Tedy hodné miminko 😀

Mocinda, já nemohla spát ze začátku. Mně teda úplně nejvíc pomáhalo, když jsem pořádně vyvětrala a i přes noc jsem měla otevřené okno, aby bylo v pokoji zima. Spala jsem třeba pod dvěma dekama, ale hlavně, že okolo byla zima. To mi pomohlo, pak už jsem spát začala i bez zimy. Apropo, opravdu paradox, já zase mlíko nepiju už od dětství, protože je mi z něj špatně, a je to tak měsíc, co jsem ho začala pít, nejdřív s medem teplé na noc a pak mi to tak zachutnalo, že ho piju už normálně. No nechápu, jak jsem to tolik let nemohla nepít 😀 😀 Já jen, že to je moje reakce na to, jak ty ho teď nemůžeš 😀 😀

Viděli jste holky moje břicho (v albu), dnes se zase všichni podivovali, že co je to za megabřicho
☹ 😉 😉 a přitom náš brouček není zatím žádnej obr, jak říkal doktor.

mocinda
16. zář 2007

dagmi: díky za radu ,zkusím udělat doma Sibiř,třeba pomůže!! 😉 Vyzkouším kde co ,protože chci se už konečně pořádně vyspat!!!Ale asi v tý Sibiři budu sama,protože manžu ten raději Saharu 😎
TAk přeju všem kráásnou dobrou a jdu kouknout ještě od dagmi na břicho!! 🙂
Jo a co kefíry dagmi,můžeš?To mi třeba nevadí ,ale mlíko ,bléééééééé 😒

lenkazdenek
17. zář 2007

Ahoj holky,tak dnseka se mi spalo jako v bavlnce,jen dvě cesty na záchod 😀
Mocindo,tak co pomohlo něco? 😉
Dagmi,krásný bříško 🙂 nic si z toho co říkají nedělej,já mám bříško jak kdybych čekala dvojčata 😉 😀

dagmik
17. zář 2007

čau holky, tak mně se dnes spalo asi blbě. V noci jsem se vzbudila a nemohla jsem usnout, myslela jsem na kdejakou hovadinu a nemohla se toho zbavit, ale pak jsem to nakonec asi zaspala, ráno v sedm jsem šla na záchod a pak jsem ještě usnula a probudila se až v deset. No to se mi ještě nestalo. Probudilo mě sluníčko a vedro, takže mi chyběla zas ta zima. 😉

Já už si na to břicho tak zvykla, že mně už ani nepřijde tak veliký, ale všem okolo strašně. Jasně, ale je mi to fakt jedno.

Teď jdu teprve snídat, manžel to chystá na balkoně, když je prý tak krásně 😉

zuziik
17. zář 2007

Dagmik: snídaně na balkone?? NÁDHERA!!!! to ti fakt zavidim.
Ja jsem prez vikend usla 20km takze ted nemam problemy se spanim ale jinak uz taky zacinam se vecer budit a prevalovat....na to asi nic nepomuze.

mocinda
17. zář 2007

😎 ahoj holky, tak já aní nemluvím, udělala jsem Sibiř, k tomu jsem si dala dva loky mlíka,abych jako podpořila to spaní ,ale blbý, pořád jsem se vrtěla a asi v 4ráno mě vzbudila děsná bolest nohou,jako bych byla po atletickém závodě!! 😖 No nechápu,připadám si jako stařena s pořínající artritidou!!Bolí mě celý nohy,no možná je to tím ,že je mám plochý??? 😉
dagmi: koukala jsem na pupíka!!Super!!Taky jsem nahlídla na fotky výbavičky a hned jsem se nechala inspirovat ,protože já ještě nemám pořádně nakoupíno ,tak aspon mám pár tipů ,co ještě dokoupit! 🙂 No a taky si vytvořím nějaký fotoalbum,vlepím tam taky pupíka,už mám i co ukázat!! 😀 sice na Tebe ,Dagmi nemám ,ale asi tě časem doženu 😅 TAk jdu vařit, protože manžu přijede na oběd ,ale na lodžii máme stím ,tak raději budeme papat doma 😉

zuziik
17. zář 2007

Mocinda: taky mam plochy nohy a to je sileny.....hlavne mam bolesti v lejtach...
Fakt vám holky zavidim ze jste doma.ja musim jeste trcet v praci a uz mi to leze na mozek....musim ale vydrzet do pulky rijna a pak snad uz konecne budu relaxovat....a nakupovat vybavu...jeste vubec nic nemam...

lenkazdenek
17. zář 2007

Dagmi,hm snídaně na balkoně,závidím,u nás v lodžii by jsme se jedině upekly,celej den tam paří sluníčko a jak je máme zasklený tak je to jako skleník 😖
Mocindo,hm tak to už fakt netuším co by mohlo pomoct 😕
Zuzi jak jsi v pátek dopadla?
Tak holky já už mám uvařeno a upečeno,takže za chvíly začnu s úklidem,mám to pěkně rozdělení ,pondělí,středa ,pátek velký úklid zbytek peču ,peru,žehlím a odpočívám 😀

zuziik
17. zář 2007

V pátek docela dobry...posunuli mi termin na 29.1. 🙂 jinak maly zjistili, že ji jedna chlopen v srdicku nedovira jak by mela...ale prej mam byt v klidu....tak se snazim ale moc mi to nejde.vecer na to porad musim mylet. Mas pekne ten tyden nalajnovany. 😀 ja uz se tesim az budu taky doma...jeste musim drzet tak mesic..... 😖

lenkazdenek
17. zář 2007

Zuzi,tak to je mi líto,ale třeba se to zpravý,já mám strach aby malá neměla po manželovy vrozenou vadu s ledvinama a močovým měchířem,ale vypadá to,že to snad bude v pohodě 😕 Ono si pak budeš říkat,jak bys ráda byla v práci,já nemít takhle ten týden naplánovanej,tak se asi zblázním nudou

zuziik
17. zář 2007

Snad bude mala v poradku. Prej se to vyskytuje u 2%-5% detí a v průbehu rustu se to spravi. tak uvidime jak si mala s tim poradi.....dneska ji pujdu koupit jedny dupacky...jen tak pro radost.....jeste nic pro ni nemam tak kdyz je nemocinka tak aby uz neco mela 🙂 jsem z toho nak cela na meko 😨

lenkazdenek
17. zář 2007

Neboj,ona to zvládne a výbavičku taky stihneš,já už mám teda koupený všechno a všechno připravený,teď jak se v říjnu celkem s těma porodama rozjely začínám mít strach 😅

zuziik
17. zář 2007

No ja cekam s vybavou i proto ze nevim jestli se nebudem tak do 2 mesicu stehovat.....takze bych to chtela vse dat uz do noveho bytecku.......kocary a tak mam vsude po znamych tak cekam......jinak obleceni nakoupim rychle a taky neco dostanu.....ale dneska odeme dostane svoje prvni dupacky.!!!

Na me fakt uz zacinaji lest ty matersky pudy 😉

lenkazdenek
17. zář 2007

Zuzi,já měla kočárek jako první(od známejch 🙂 ) no a oblečeníčko jsem kupovala tak nják postupně,ale ze začátku jsem si myslela,že to bude klučina a dokonce jsem se o to i se Zdenkem vsadila a nakonec holka,takže má půlku věcí modrejch 😀 kam se budeš stěhovat?

zuziik
17. zář 2007

Nekam na prahu 8.......cekame jestli nabidnou naky statni byty.....potrebujem 3+1. mame totiz malej byt.....a na hypoteku nedosahneme pri cenách bytů 😖

lenkazdenek
17. zář 2007

Tak to chápu,my máme 2+1 ale velikostí odpovídá 3+1 jenže je blbě řešenej(předělanej z nebytových prostor takže 3 široké nudle 😖 )
My máme byt pronajatej od mého táty,kterýmu říká pane. No kapku jsme doufaly,že nám třeba ten nájem tak o tisíc o dva po svatbě sníží no a málem nám ho ještě zvýšil 😠 ne nadarmo mu říkaj Harpagon 😅

dadla
17. zář 2007

Ahojky holky,
má některá mamina zkušenosti s vyvoláním porodu na Bulovce? Tuto středu mám přijít na příjem a nevím co mě tam čeká a jak dlouho se porod bude vyvolávat a jak ☹ Děkuju moc moc... Mám z toho celkem strach.

lenkazdenek
17. zář 2007

Dadla,bohužel já se tam teprve chystám,takže ti asi moc neporadím,my to budeme zítra probírat na kurzech,takže se to můžu zeptat jak to probíhá jestli chceš,ale vlasní zkušenost nemám 😒

zuziik
17. zář 2007

Tak jsem maly koupila dupacky....jeji první obleceni 😀 ja mam z velkou radost jako by to bylo pro me

lenkazdenek
17. zář 2007

Zuz,však zatím ještě je 😀 já dostala včera dvoje růžový od ségry,takže už se perou v pračce 🙂

zuziik
17. zář 2007

No ja jsem neodolala a koupila jsem ji dvoje.. 😉

mocinda
17. zář 2007

Ahoj vespolek!! 🙂
zuzik: a to se nemůžeš na gyndě domluvit ,ať tě hodí na neschopenku??Já jsem doma už od začátku,ale mně bylo fakt blbě a ted už sice zase mi je fajn ,ale do práce už nepůjdu 😉Jé já měla termín 31.1 a mně ho zase posunuli na 26.1 tak to se možná potkáme na hekárně 😀 A moc držím palečky aby se chlopeň uzavřela jak má!!!Já vždycky taky večer nejvíc přemýšlím o všem možným,hlavně pitominách ,vidím všechno černě a pak se člověk diví ,že nemůže usnout!! 😅
Jinak bolesti nohou a v lejtkách to jo ,to mám a dost hustý, doufám ,že to rozchodím!!! 😠
Leni :máš to dobře rozdělený ten úklid! 😉 no já to spíš dělám jak mi co padne pod ruku ,třebas tedka to byl koš plnej prádla a vešela jsem záclony 😝
dadla: já sama zkušenost žádná ,ale co vím z doslechu ,tak porod vyvolává se pomocí infúzí ,ale lenča asi zjistí víc 😉

zuziik
17. zář 2007

Muzu jit na neschopenku ale v praci za me nemaj nahradu, takze nemuzu zatim nikoho zaucit abych mohla odejit. Takže to tady musim trpet!!!

mocinda
17. zář 2007

aha,tak to chápu,no za mě taky měli co dělat ,aby našli náhradu .-)Já prostě jeden den nepřišla a bylo ! 😉 No ,ale raději chodit do práce než to ,co jsem si musela odpykat 😉 raději nevzpomínat, protože to nebylo těhotenství ,ale drama a horor dohromady 😒

zuziik
17. zář 2007

Tak to ja jsem celkem v pohode az na to ze jsem unavena a uz me nebavi tady ten srtes.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru