Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

barunka9
26. únor 2010

ahoj holky.
tak jsem se nechala kamaradskou zaregistrovat na Bulovce, dela tam porodni asistentku, tak snad jsem udelala dobre. 😉

aannggiie
26. únor 2010

Baru to si udělala dobře-jinak porodní asistentky (tedy co jsem měla já) tak jsou super

Jinak ne že bych byla macecha,ale toho svýho mazánka jsem ráno nechala vyřvat.Řval 3 hod já vůbec nechápu jak někomu se dítě po 20 min unaví.Jak to děláte s těma dětma???? 😒 a to jsem si řikala,že mimčo po 19.letech bude něco jinýho A HLE 😉 je stejný jako jeho starší bratr

aannggiie
1. bře 2010

Ta Lenerka spí hodně dlouho 😅

lenerka
3. bře 2010

ahoj holky

jsem tu jen na skok
máme doma veselo
malá přes den spí a v noci řádí usíná okolo 3h
s manželem už padáme na huby a to je na světe necelých 14dní
ach ty prdy ☹
už abych jí mohla dávat něco na prdíky
je mě jí líto jak s tím bojuje

jinak kačka zatím moc sestřičku nemusí
sice si jí občas vezme na pomazlení,ale když začne brečet,tak už kříčí,že jí ruší u kouzelný školky
je taková lítostivá
no jo už se vše netočí okolo ní

by potřebovala školku jako sůl
v dubnu jdeme k zápisu tak uvidíme no

lenerka
3. bře 2010

barunko

dobře,jsi udělala,že jsi se registrovala na Bulovce
já tam byla spokojená
od toho 36tt co jsem tam začla chodit až do porodu i po porodu
asistentky šikulky a ty sestřičky na šestinedělí taky super

mě tam bylo tak dobře,že se mě ani domů nechtělo 😀

verde198
3. bře 2010

Ahoj holky,

ja se prave rozhoduji pro Bulovku. Nevite jestli tam delaji i NT screening? Volala jsem tam uz dvakrat, pani byla nejaka neznala, podruhe jsem mela zavolat za par dni, ze uz tam bude jeji kolegyne co ma vetsi prehled, ale bohuzel kolegyne je nemocna, tak jsem se dneska dovolala zase ji 😝 Kdyz jsem ji popsala co chci, tak ji to "nejak" docvaklo a pry mam prijit kterekoliv pondeli do 8h a objednavat se nemusim. Coz se mi zda nejake divne........

barunka9
4. bře 2010

dekuju, za zpravy, jsem rada, ze to rikate. Alespon muzu byt v klidu. 🙂

lenerka
4. bře 2010

ahoj verde

Nt screening nevím jestli na Bulovce dělaj
ale mě ho dělali na letní na gennetu za 1300kč
měla jsem žádanku od mojí gynekoložky

a stím,že se nemusíš objednávat ,to je fakt divný
to bych si ještě ověřila

barunka9
4. bře 2010

ja byla na NT taky v Gennetu na Letne,ted v pondeli, doporuceni mit nemusis, jen to chce se objednat s pedstihem, maji tam celkem plno. A cena byla 1.100 Kc.

markes1
4. bře 2010

verde: NT screening na Bulovce dělaj. Ale jen v pondělí. Objednávat se tam skutečně nemusíš. Dle Dr. tam maj na tohle nějakej grant, takže jsem nic neplatila.
Jinak já rodila pokaždý na Bulovce. a byla jsem tam vždycky spokojená. Na druhou stranu - nemám s čím srovnávat 😎

aannggiie
5. bře 2010

čus holky

Lenerko lej do sebe fenyklový čajík to holčičce pomůže.Jinak sab už jí můžeš dát.Kámoška co dělá v Motole u mimin tak to tam do nich lámou horem dolem-nic se nestane

lenerka
6. bře 2010

barunko

asi máš pravdu,že na tom genetu chtěli jen 1100kč
člověk rychle zapomíná 🙂

lenerka
6. bře 2010

já piju kojící čaj
s kačkou jsem ten feniklový čaj pila to je pěknej humus 😝
ale s prdíkama si musí projít každý mimčo
začneme dávat Sabíka a masírovat bříško

verde198
6. bře 2010

Ahoj holky,

tak jdu na konec taky do Gennetu, muj Dr si totiz nebyl jisty jestli na Bulovce maji certifikaci. A navic to mam do Gennetu bliz 😉 Jen teda slecna na recepci mohla byt prijemnejsi, ale co uz 😝

Holky, co jste rodily na Bulovce, nechaji vam mimco hned po porodu nebo vam ho odnesou pryc?

ludva
6. bře 2010

verde, mimčo ti po porodu nechají, ale pokud se budeš cítit unavená, určitě ho můžeš echat na noc u sestřiček .
Nevím to jistě, ale sestřičky jsou moc hodný 😀

lenerka
7. bře 2010

ahoj verde

tak já rodila ve 12 55h
2h jsem byla na sále malá byla skoro pořád s náma
než jsem se šla sprchovat,tak nám jí odnesli do 4patra k sestřičkám
a když jsem přijela na pokoj.tak se mě ptali jestli chci mimčo a já řekla,že né,že si chrupnu,ale na pokoji byla ukecaná paní 😀 takže jsem si stejnak nechrupla
a po večeři mě malou přivezly
na kojení a už mě zůstala 😀 a jen řvala a řvala
když bylo cca 1h a nikdo jsme se nevyspaly,tak jsem jí chtěla odvést k sestřičkám,aby se aspoň ty 2paní mohly vyspat,ale bohužel si jí tam nenechaly,že mám klubíčkovat,aby ty prdíky vyhnala a dostala cucnout glukozy
takže jsem chodila po pokoji a mazlila klubíčkovala a usla až k ránu

ale stejnak na Bulovku nedám dopustit chovaly se k nám slušně 😉

plechajda
7. bře 2010

Ahoj holky,

tak me ted nikdo dite v noci hlidat nechtel 😉 U prvniho jsem to chtela vyuzit pac jsem rodila skorem 36h a byla jsem fakt hotova, ale sestra me vyprovodila ze tam je sama a ma tam moc deti 😕 a ted s druhym uz jsem to neresila 😉

Jinak teda u nas se na prdiky tuk tuk tuk netrpi a ani jedno prdole s nima problemy nemelo a nema uff uff uff jsem moc rada 🙂 takze preju co nejvic neprdlavych deticek 😀

Jinak glukoza je zlata to musim potvrdit, me teda mala taky rvala tu prvni noc pac mela hlad....normalne ji krucelo v brise i spolunocleznice kroutila hlavou, takze jsem jela taky nekdy ve 2 rano pro glukozu a to si pomlaskala a usla 😉 a nenazrana je doted 😀

lenerka
7. bře 2010

jo jo Kristýnce taky glukoza chutnala 😉

aannggiie
8. bře 2010

čus holky
muj mladej je nenažranej pořád 🙂
přestala jsem pít kojo a fenyklový čaj a jsme bez prdíků

lenerka
8. bře 2010

aannggiie

tak to máš dobrý
kačku trápily prdíky od 14dnů asi do 4měsíce,pak se začla hýbyt a pohoda
kristýnka se s tím chudák trápí od porodnice
a přitom krásně prdí krká
jen kojím a to si hlídám co jím
snad jí to taky brzy přejde
dnešní noc nic moc
vzbudila se po 2h a usla zas až okolo 5h 😒
pak to ale dospává přes den

ted jí mám na ruce jinak by se uřvala
a to se říká,že na prdy trpěj spíše kluci moc tomu tedy nevěřím

lenerka
8. bře 2010

holky

kde jste byly s prckama na kyčlích?
uvažuju o bulovce
švagrová má 2holky a velká spokojenost

mishah
9. bře 2010

lenerko:já sjem byla na poliklinice prosek, dělají kyčle každou středu a nemusí se objednávat (aspon doufám, že to nezměnili)

mishah
9. bře 2010

Holky, které jste rodily v nedávné době na Bulovce, chci se zeptat, jak je to tam teď s plínkama na miminko?

Když jsem tam rodila poprvé v listopadu 2007, bylo myslím cca 8 kusů na miminko, pak se jelo na vastní...

A přebalovací jednorázové podložky neměnili snad vůbec☹(
Jo a ta bachařka, přesně vím, která, ta tam teda asi pořád pracuje, jak tady čtu... 😅

plechajda
9. bře 2010

Ahoj,

my taky byli na kyclich na proseku a pohoda 😉 my tam byli v utery ale ted je od 1.3 uvedeno ze jsou tam kazdou stredu pod 9-11:30.

a k tem plinkam, davaji cca 6 kousku mozna vic kazdy den, rano dojde sestra zepta se kolik jeste mas, ty reknes zadnou a da ti celou varku 🙂 Takze vlastni plinky netreba 😉

prebalovaci jednorazovou podlozku davaji - nebo aspon me, jen po porodu a novou nee - ty jsem si brala vlastni i kdyz jsem je nakonec ani nepotrebovala.

mishah
9. bře 2010

plechajdo: díky 😉 tak to je příjemná změna s těma plínama...za mně s pořád sestry ptaly, jestli už mi manžel donesl plínky...(rodila jsem nečekaně dřív..)

a podložka byla jedna, jak píšeš,určitě jsem potřebovala min. jednu další,naštěstí mně obdarovala hodná spolubydlící 🙂

jo a na pokojích jsme v pohodě jíst mohly...nakonec po císaři to ze začátku ani jinak moc nešlo..

mishah
9. bře 2010

jo a dávají pořád ty pleny Happy nebo nějaké jiné?

lenerka
9. bře 2010

mishah

já rodila před 14dny
tak nám dávaly 6plen na den jinak svoje
a jednorázové podložky nám dávaly v pohodě
my za tu dobu 4dnů měli 3 prostě je počůrala pokadila 😀 😝 a ani se necukali

lenerka
9. bře 2010

jo jo dávaji Happy já s nima byla spokojená
😉

lenerka
9. bře 2010

a kolik je tam doktorů na ty kyčle?
jen ve středu od 9-11 30h to musí být docela narváno co?
a byly jste tedy spokojený

no já s první dcerou taky byla na Poliklinice proseku a hned jsme získali široké balení a pak rehabilitaci na 1rok

mishah
10. bře 2010

lenerko:díky, já s nima byla taky spokojená 😉
na proseku, co vím, by měl být asi pořád ten stejný dr..já byla spokojená,i když jsme měli taky široké balení(ale asi ho stejně budu dávat i teď preventivně..)a šlo to docela rychle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru