Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani,asi ano 😉 my když jsme začli s prohlídkou těch boxů tak byla na příjmu jen jedna pani, no a když jsme se vracely tak už tam byla i druhá a na chodbě čekal manžel 😅 mu všichni věnovaly soucitný pohled 😉 🙂

hanik
19. zář 2007

leni 😀 ..to musel bejt stastnej ...manzelku/pritelkyni na prijmu a spousta pupkatejch tehuli kolem. 😀 😀 ...ja bejt jim, tak to tam se mnou sekne. 😀

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani taky jsem myslela,že to s ním každou chvilku sekne,ale pořád se tak nják přihloupě usmíval 😉 😀 no ono hlavně chlapi tam na něj vrhaly ten soucitný pohled a sestřička si hned dělala srandu,prej ježiž takovejch rodiček 😀 Já si teda radši ještě chvilku počkám. Jinak s tou rekonstrukcí,prej teorve někdy na konci listopadu by měla bejt hotová ta co se teď dělá,takže jestli se s tou přestavbou začne letos těžko říct 😉 🙂

hanik
19. zář 2007

leni, ..nam Simankova rekla, ze az bude mit nejaky info, tak nam da vedet. ..to jsem zvedava, jestli tady budete rychlejsi ..urcite jo 😀 ..no tak ja si pockam do 36tt, az si tam zavolam, ..a uvidim, jestli me zaregistrujou a nebo ne. 😉
...no ja manzu taky asi budu litovat, ale zase si rikam. ..at vidi, jak to chodi. ..vsichni chlapi to maj zblbnuty z televize, kde odvezou maminu do porodnice a uz rodi. 😒 ..nikdo nevidi, jak dlouho tam trpi v kontrakcich. ..a doufam, ze o to vic si budou zeny vazit, co zvladla. 😉
...jinak jak se v tech chtrejch knizkach pise, ze by tehule mohla mit sny o porodu. ..tak ja jsem teda jeste nemela. ..zvlast kdyz si to nedovedu ani predstavit 😝 ..ale manzovi se prej nedavno zdalo, ze rodil. 😀 ..nastesti se vcas probudil. 😀 😀

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani,já jdu příští týden ke svýmu doktorovy tak jsem zvědavá jestli mě už pošle jinam nebo jestli si mě ještě nechá u sebe,ale už se ptal kde chci rodit,tak jsem zvědavá 🙂
Správně jen ať to viděj,i když manžel je na meě strašně hodnej a snad by rodil i za mě 😀 dokonce se těší i na ty kurzy víc než já 😀 každopádně se mu už teď předem omluvám,protože vím,že jak budu rodit tak mu budu nadávat a ne zrovna slušně 😀

hanik
19. zář 2007

leni, tak to me se taky dr. ptala, jestli uz vim, kde budu rodit. ..a jestli jsem zaregistrovana. ..tak jsem rekla, ze mam vybrano, ale ze nevim, jestli tam budu rodit kvuli rekonstrukci. ..a ze se tam objednava az ve 36tt. ..tak to tak nejak vzala na vedomi a nic neresi. 😎
tak muj manza je taky hodnej, ..teda na kurzy se moc netesil, ale vidi, ze chci aby tam chodil a ze ho chci pri porodu, tak souhlasil ..je to flegmous. 😝 😀 ...no ale spis se boji, ze u porodu to s nim sekne, protoze nema rad krev. 😒 ..teda normalne kouka na horory, kde jen krev strika horem dolem. ..ale kdyz jde na normalni odbery, tak mu to nedela zrovna nejlip ..natoz teda pak co s nim udela porod, ze? 😅 ..ale kdyz vidi, ze ho tam chci ..tak pujde. ..je zlatej. 😵 ..ale taky ho uz tak nejak upozornuju, ze na nej nejspis budu behem porodu hnusna. 😅 😝

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani,tak to manžel k porodu chtěl hned,sice se pořád bojí co to s ním udělá,ale když slyšel vyprávět svýho kamaráda kterej u porodu svý dcerky byl tak řekl,že se na to těší a kamarád ho ještě utěšoval,že na njáký mdloby není čas,že bude mě držet za ruku a pak bude celý pryč z mimča 🙂 teď má spíš strach aby měl nabitý baterie do foťáku 😀 Já myslím,že to na tý bulovce vyjde nám oběma 😉

hanik
19. zář 2007

leni, tak to manza ma taky kamarada, co byl uz dokonce 2x u porodu, ale rozhodne ho to neuchlacholilo. 😅 😝
..no ja doufam, ze manza nebude z toho porodu tak konsternovanej, ze by pak zapomnel fotit. 😀
..tak to by bylo fakt super, kdyby nam ta bulovka vysla. 😉 😵 😎
..my ji mame autikem cca 5 minut, takze pohoda a ze by se mi chtelo drkocat nekam daleko, to ne-e 😝 😉

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani já taky,včera dokonce padl náš rekord a byly jsme tam za 3 minutky 😀 tak v říjnu už maj další dvě mimča 😅 nják se to tam roujíždí 🙂

zuziik
19. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem se dnes poprve dostala mezi Vás. Dneska mam fakt v praci frmol......vcera jsem tu sedela do pul osmi a dneska tu sedim od pul osmi. Uz nevim kde mi hlava stoji....At zije práce ☹

lenkazdenek
19. zář 2007

Zuz,máš můj obdiv,já už bych to nrzvládla 😒

zuziik
19. zář 2007

No me nic jinyho nezbyva......je to silenost....a mam pocit ze konec v nedohlednu. 😖

lenkazdenek
19. zář 2007

jdyže to konečně končíš?

zuziik
19. zář 2007

v pulce rijna.......asi......jestli pujde vse v pohode

dagmik
19. zář 2007

holky, už máme pátý mimčo....už mu je týden, jen jsme to nevěděly...šel císařem kvůli nějakej problémům s tlakem a jaterními testy....to je něco

a leni, tolik porodů na tý bulovce, no já se picnu, to je hrůza, to se snad nikam ani neprotlačím 😀 😀

lenkazdenek
19. zář 2007

Dagmi,neboj přinejhorším to Nerátky jistěj 😉
Zuzi,tak na tebe budu myslet abys to vydržela

hanik
20. zář 2007

zuziiku, tak ja taky chodim do prace. 😉 ...ty budes koncit v pulce rijna?? 😕 ..tak to jeste pred materskou pujdes na neschopenku, ne?? 😉 ...to ja jestli jsem si to dobre spocetla, tak bych mela nastoupit na materskou 22.rijna. ..i kdyz chtela bych pracovat dokud to pujde. 😎

leni, teeeda, 3 minuty, to jste museli jet jak draci. 😀 ...jinak kdyz mi nevyjde bulovka, tak se mi mimo prahu nechce 😒 ..takze vyzkousime krc ..i kdyz to mi sestricka na kontrole ..kdyz se ptala kde budu rodit. ..ze tam to ted v rijnu budou taky rekonstruovat 😨 ..ale nastesti prej jen mesic. 😎 ..ze ji to taky rikala nejaka tehule

lenkazdenek
20. zář 2007

Hani,ani ne ,ale známe zkratku,takže z proseka sjedeme jen kopeček dolu,rychle přes křižovatku a jsme tam 🙂 koukám,že se teď všechny porodnice budou opravovat 😕

ao
20. zář 2007

čus bus, těhule 😉
jinak s tím nástupem na mateřskou, ještě před tím máte nárok vybrat si nespotřebovanou dovolenou nebo si jí nechat proplatit 😉

mocinda
20. zář 2007

Ahoj vespolek!! ÁÁÁ tak to já mám ještě 14dní dovolené ,kterou si určo nevyberu 😉 TAkže si ji nechám proplatit ,aspon budou nějaký eura doma navíc 😀

zuziik
20. zář 2007

Ahojky,
ja uz mam jen 5 dní a to si stacim jeste vybrat. Potom zustanu na nemocenské.

lenkazdenek
20. zář 2007

No holky já mám ještě nevybranou loňskou dovolenou,takže mě jí proplatěj až po mateřský ☹

ao
20. zář 2007

lenkazdenek: já mám nevybráno celkem 33 dní, 13 z loňska a plných 20 z letoška.
personalistka mě naopak upozornila, že hlavně loňské musíme zlikvidovat do konce 2007, jinak by propadli. Takže já hákuju normálně do 1/2 prosince, pak nastoupím na mateřskou a v lednové mzdě mi přijde:
- výplata za 1/2 měsíce
- proplacení 33 dní dovolené
- výplata 1/2 měsíce mateřské
to budou ještě v lednu nákupy 😎 😀

lenkazdenek
20. zář 2007

Hm tak to mám blbý,já bych totiž na mateřskou měla nastoupit už příští středu a starý dovolený mám asi ještě 12 dní 😒 no aspoň,že budu mít ještě to vyšší porodný 😅

zuziik
20. zář 2007

Lenka: od kdy bude platit to nižší porodný??? ☹

ao
20. zář 2007

lenkazdenek: tak se s nimi domluv, ať ti to proplatí na účet, to nemohou odmítnout 😠 😉

ao
20. zář 2007

zuziik: obávám se, že pro nás nepříznivě... tuším že od 1.1.08 😠

zuziik
20. zář 2007

No to snad ne??? ☹ To nemuzou jeste par mesicu pockat 😕

zuziik
20. zář 2007

TAk jsem nasla´, že opravdu od 1.1.08 platí menší porodné a jeste k tomu bude platit, to, že se rozhodnem jak dlouho budem na mateřský a podle toho budeme mit materskou.........jak ja asi dneska muzu vedet jak dlouho budu na matersky a co bude za 2 roky??? Ty poslanci fakt neuvazujou hlavou......

lenkazdenek
20. zář 2007

Zuzi to se musím rozhodnou už i já 😠 takže si asi budeme muset pořídit věšteckou kouly aby jsme věděli co bude 😀 😠
Ao o tom pochybuju ,s nima se totiž domluvit nedá ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru