Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
20. zář 2007

🙂 ahoj holky, no asi ještě nikdo pořádně neví ,kdy se to tam začně bourat!Asi každá doufá ,že jí to mine 😉
Leni,taky většina známých na mě kouká jak na blázna ,kam že se to ženu!!!Asi nemá Bulovka dobrou pověst ,ale co se týká porodnice ,tak se dost změnilo ,nejen rekonstrukce ,ale i personál 😎

mocinda
20. zář 2007

😉 no ,ale já mylsím ,že i když začne rakonstrukce ,tak pojedou na nějakou část ,ne?Přece to úplně nezavřou?Když rekonstruovali Apolináře ,tak taky jeli na půlce,,akorát pak je menší šance se tam dostat ☹

lenule25
20. zář 2007

no ja jsem prave porad spolehala na to, ze v bulovce takovy naval nebude..

blacklucka
20. zář 2007

holky Bulovku doporučuju 😉

mocinda
20. zář 2007

😉 leni raději na nic nespoléhej,pak aspon nebudeš překvapenááá 😀 v týhle době, je přecpaný všechno!Bohužel rodí silné ročníky ,takže porodnice praskají ve švech!!Zrovna dneska v tel. novinách říkali ,že Apolinář už nepřijímá rodičky, protože týdně odrodí přes 50miminek!!!! 😲 No aspon můžeme jít v klidu do důchodu ,protože má kdo na nás pracovat 😅

mocinda
20. zář 2007

luci: já taky sympatizuji s Bulovkou,proč ne?Sice jako nemocnice nemá Bulovka nejlepší jméno ,ale porodnice myslím je na dobrý úrovni ,co jsem slyšela! 😉

lenule25
20. zář 2007

to je pravda.. rodi ted silny rocniky - a jeste my mlady do toho 🙂 ja treba jsem rocnik 82.. no zitra budu volat porodni asistentce z bulovky, abych se prihlasila do predporodniho kurzu, jestli me jeste prijmou - na webu pisou, ze se mame hlasit uz kolem 20tt, tak to jsem tedy nestihla ☹
taky jsem slysela, ze je Bulovka dobra..

lenkazdenek
21. zář 2007

Ahoj holky,teda včera jsem měla njákej divnej den,už se fakt těším až bude malá venku 😵
Mocindo,s tím důchodem,já myslím,že odchod do důchodu bude tak v 90ti takže se toho jaksi nedožiju 😀
Leni,můžeš to zkusit,ale mám pocit,že jsou kurzy narvaný,já jdu příští týden na poslední,tak nevím jak jsou na tom ty kurzy potom 😕
Holky tak nevím co je silný ročník já jsem například 85 😉 🙂

dagmik
21. zář 2007

Leni, silný ročník jsem já 73 😀 😀 , ale já mám pocit, že jsou všichni daleko mladší 😀 😀 , takže možná budou silné ty 70. až 80. léta 😀 😀
Dnes to u nás vypadá již na šesté miminko.

Já byla včera na kontrole a u mě to na dřív nevypadá. To je dobře, já ještě nestihla zařídit dětskou doktorku ☹ ☹

lenkazdenek
21. zář 2007

Dagmi,tak to je super,koukám,že se rodí nják dřív ,no ale ty už to máš za 14 dní,to je chvilka 😉 já taky ještě scháním doktorku,sice mám jednu známou,ale ta je až v Líbeznicích,takže si nedovedu představit,že bych tam s malou v zimě jezdila každý týden busem 😒

dagmik
21. zář 2007

leni, ty chodíš v Neratovicích k tomu doktorovi do druhého patra??? A jak se jmenuje?? Já tam byla na tom monitoru a pak mě vedli právě k doktorovi, ale on tam v úterý byl asi jen do 12 hodin, takže jsem se ho nestihla. Musím tam teda ještě jednou na monitor a na prohlídku. Jinak můžu dál chodit ke svýmu a pak tam jet až na porod. Tak jsem chtěla vědět, jestli to není třeba to samé, kam mě vedli, protože teď už zas nevím, jak je tam jiné dny.

lenkazdenek
21. zář 2007

Dagmi pan doktor Ťoupalík ,ale mám pocit,že ten tam je v úterý do půl šestý akorát má od 12 do 13 hodin pauzu

dagmik
21. zář 2007

leni, jo a nemá ordinaci hned vedle toho monitoru, resp. je tam operační sál?? Jesti jo, tak to jsem byla jinde 😀 😀

lenule25
21. zář 2007

ahoj holky, dagmik to jsi stejny rocnik jako muj manzel 🙂 zkusim tedy dneska zavolat na tu bulovku, jestli se jeste do nejakho kurzu vlezu.. to je desne kolik tech zenskych tedko rodi 😉

mocinda
21. zář 2007

Ahoj holky, tak koukám ,že nejsilnější ročník jsem já(75) a dagmi 🙂 pak už to vyoadá na mládííí 😉
Lenule,já myslím ,že to už bude plný ,ty kurzy, volala jsem tam před týdnem a říkali mi ,že už jsem poslední ,ale určo to zkus!!! 😒

lenule25
21. zář 2007

mam si zavolat za pul hodky, tedko pani nemohla - asi ma zrovinka nejaky kurzik.. kurzu je vsude plno komercnich, tak pri nejhorsim vezememe za vdek jednim z nich.. ale chtela jsem primo bulovku.. no mozna pozde ☹

mocinda
21. zář 2007

lenule: tak držím pěsti!!Možná bude ještě flek!Já jsem třeba chtěla chodit i na cvíčo ,ale už taky bylo narváno ☹ no jo ,prostě roděj silný ročníky! 😀

lenkazdenek
21. zář 2007

Dagmi,jo přesně vedle operačního sálu,tam sem vždycky jako první 😀
Leni tak hodně štěstí,kdyby jsi se nevešla tak se běž hlavně mrknout na ty porodní boxi,stojí to za to 😉

hanik
21. zář 2007

ahojky holky ...tak ja jsem jeden z poslednich silnych rocniku ..po mne to uz slo dolu. 78 😉 😎

lenule, tak kdyz ji reknes v jakym ses tydnu, tak by te mozna jeste mohla protlacit do nejakyho kurzu a prijmout..? ..ona je fakt strasne hodna. ..a snazi se vyjit vstric, kdyz je to jen troslilinku mozne. 😉 ...jinak jak nekoho musi odmitnout, tak ji je to moc lito. ☹

lenkazdenek
21. zář 2007

Leni ty jsi vlastně stejnej ročník,jako je můj drahý manžel 🙂 tak koukám,že jsem tady asi nejmladší 😅

lenule25
21. zář 2007

Leni uz to tak vypada 🙂 aspon nekdo tu stafetu prevzal - zatim jsem skoro vsude byla nejmladsi ja.. chodim na diskusi na rodina.cz - prosincova miminka 07 a tam asi nejmladsi porad jsem 😉

Hani diky moc, jdu zkusit zavolat znovu.. budu ji moc vdecna, kdyz me nekam protlaci 😉

lenule25
21. zář 2007

Leni psala jsi, ze jdes pristi utery na posledni kurz - nejdes nahodou v utery ve 14h? ;) Pani mi nabidla, at prijdu v to utery, ze je to sice uz rozjety kurz, ale ze se budou bavit o prirozenem porodu a to ze bych mela slyset.. a pak ze se nad papirama poradime kam me soupne dal.. hurááááá, je fakt strasne hodna..

hanik
21. zář 2007

lenule, tak nas kurz byl zatim 2x (ze sesti) ..a jedna holcina musela prejit na kurzy az od rijna kvuli nevyhovujicimu casu, takze teoreticky je tam jedno misto volny ..jestli ho teda Simankova nekym nedoplnila??? 😕 ..tak kdyby to slo, ze by si treba cast kurzu odchodila ted s nama (jeste teda budou 4 hodiny) a ty dve hodiny, co uz probehly, ze by si je vybrala v nejakym novym navazujicim kurzu v rijnu?? 😕 ..tak kdyby s tim souhlasila..?? 😉 ..jinak ja chodim ted v utery od 14-16. 😉

hanik
21. zář 2007

lenule, no vidiiiis, to je presne ono 😉 😎 😀 ..tak jsem trochu opozdena. ...tak lena ti tam nechodi, chodim tam ja 😀

lenule25
21. zář 2007

tak hani bezva, to se tam uvidime 😉 moc se tesim, jsem rada, ze se tam nekam vlezu 😉 a chodis i s partnerem nebo sama? ja asi budu muset sama, v takovy cas manzela z prace nevysekam.. ale s nim asi absolvuju jednu sobotu ve slunecnici-tam chodim cvicit (teda ted jsem dlouho nebyla, pobolival me slepak :(

lenule25
21. zář 2007

Mimochodem Hana je moc pekne jmeno - mame ho vybrane pro nasi holcicku 😉

hanik
21. zář 2007

jojo, ja tam chodim s manzou. 😉 ..na prvni hodine teda byli jen dva chlapi ..a na te druhe uz jen ten muj 😅 ..ale to bylo asi taky proto, ze nam tu druhou hodinu presunula na vcerejsek na 12 😒 , to uz i muj manza premejslel, jestli se utrhne z prace. ...ale tedka na porod bych byla urcite rada, kdyby sel. ..at vi, co ho ceka. 😎 ..ale kdyz fakt chlapi nemuzou, tak neni co naplat. 😒 ..prave holcina, co se prehlasila na rijen ..tak to bylo kvuli tomu, ze se ten jeji taky nemohl utrhnout z prace, ..takze bude chodit od 18 do 20 . ..ale to ja bych uz v tu dobu nevnimala ...jit takhle pozde. 😒 ..taky proto, ze chodim ejste do prace, tak by to byl zahul. ..8 hodin v praci a pak jeste 2 hodiny na kurzu. ..to by mi hrablo 😝
diiiiky 😵 ..teda mne se nikdy moc nelibilo ...hlavne od puberty 😅 😀 ..ale to asi malo komu se libi jeho vlastni jmeno 😝 😀 ..ale ono je dobre, ze kazdej ma jinej vkus, jinak by to bylo strasny, kdyby se vsichni v republice jmenovali stejne. 🙄 ...takze jste urcite vybrali dobre. 😉 😎

lenkazdenek
21. zář 2007

Leni,já chodím v úterý od šesti do osmi a čekám až Hanča docvičí 😀 já mám za sebou 3 dvojhodinovky,teď už nám zbývá jen kojení,šestinedělí a ten sraz z doktorkama

zuziik
21. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem se sem dostala az ted. Jsem dneska doma, dalal jsem si leharo, protoze me nak zaclo pobolivat bricho a jelikoz jsem vcera zase byla prez cas tak jsem zustala doma 😉

lenkazdenek
21. zář 2007

Zuzi musíš na sebe být opatrná,já jsem dnes stihla svůj oblíbený režim,ale zas mě nas... táta,normálně po mě chtěl abych mu jela pomoct s úklidem po malování 😠 😠 😠 ,ale už se nebudu rozčilovat,já ho prostě nebudu už vůbec vnímat ať si to s ním vyřídí Zdenda 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru