Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
2. říj 2007

😅 no já se taky na porod zrovna netěším!!Kdo ví ,co náš ještě čekáááá 😒 No chtělo by to nějaký positiva ,co holky? 🙂 Zase na druhou stranu pak nás čekají mrňouskové ,tak to za to stojí 😎 🙂

lenkazdenek
2. říj 2007

Mocinda,díky,doufám,že si to uvědomuje 😉 🙂
No já se na to taky vůbec netěším,ale na druhou stranu už to chci mít za sebou 😅
Pozitiva,hm jednou mě pustily sednout v busu 😀

zuziik
2. říj 2007

Vy me vzdycky tak nabyjete tim pozitivem, že me všechny chmury vzdycky prejdou.

mocinda
2. říj 2007

leni ani nevíš jak jsi mě pobavila tím busem 😀 😀 😀 to je fakt positivnííí a ještě řekni ,že to byl nějakej gerontík 😎 Mě pustil jeden pán a jinak se vždycky vetřu a na nikoh se neohlížím 😀

lenkazdenek
2. říj 2007

Nene byla to mladá paní s dvouma taškama,já měla taky dvě a autobus plnej mladejch chlapů 😀
Jo ještě mám přednost u praktického doktora 😀

mocinda
2. říj 2007

😉 tak to chápu ,že tě ta paní pustila,to víš mladí chlapi koukaj jen po netěhotných,větší šance seznámení 😉 snad jim to nemůžeme mít ani za zlé 🙂
Já u praktický doktorky si vždycky vysedím důlek ,ale naštestí zatím mi to je jedno,ale je fakt ,že by měly těhulky mít přednost!!Asi jí to navrhnu 😉

lenkazdenek
2. říj 2007

No to je fakt,už se pomlalu považuju za naprosto asexuální bytost 😀
U nás to tak má doktorka zařízený,těhotné ženy a úrazy mají přednost. Tolik asi k těm pozitivním věcem 😀

lenkazdenek
2. říj 2007

Hele ta Dagmi je fakt už podezřelá 😀 ona snad fakt už chudák trpí v porodnici 🙂

mocinda
2. říj 2007

No docela holky je to podezřelý!! 😉 Asi už to tak bude,Dagmi zřejmě bude někde v porodnici a my ani nevíme kde?? ☹ Tak my můžeme akorát držet palečky,ať Kristiánek to dlouho neprodlužuje a rychle jde z domečku ven 😉 😀

lenkazdenek
2. říj 2007

Mocndo,jj, můžeme jen držet palečky ať jí malej moc nezlobí 🙂

ao
2. říj 2007

teeeda holky, to čumím kolik jste toho napsaly 😉
co ta Dagmik? halooo halooo... asi už někde funí, tak tfuj tfuj, držím palečky 😎

dagmik
2. říj 2007

Holky, nebojte, ještě netlačííííííímmm 😀 😀 😀 Bylo mi dnes nějak blbě, ale spíš jako od hlavy....něco jako kdyby na mě lezla chřipka či co...prostě jsem byla úplně hotová...hlava, klouby a na blití...břicho nic...tak jsem si vzala oscillococinum a trošku se prospala a asi to pomohlo....
...ještě nerodím....ještě manžel neumyl okna 😀 😀

mocinda
3. říj 2007

😉 jů Dagmi ,no to je dobrý ,teda možná by bylo lepší kdybys to už měla za sebou ,ale takhle aspon víme co je s Tebou! 😉 MY už tady pomalu talčily s Tebou 😀 😀 No ,aby to tvoje nevolnost nebyli tzv. poslíčci?co?nevím přesně čemu nebo komu se tak říká ,ale občas slýchám ,že to před porodem přichází ,tak proto mě to napadlo 😉 Důležitý je ,že je ti fajn a ještě se chci zeptat na ty homeopatika-oscilococinum, na co je to dobrý a jestli neznám nějaký proti kašli ,mám děsnej tuberák a už nevím co bych si dala??!!A jinak držím palečky raději imervére, protože tebe nám holka můžou odvést kdykoliv 😀 😉 🙂

lenkazdenek
3. říj 2007

Teda Dagmi,takhle nás zklamat mi už se těšily na čerstvé zprávy o porodnicích a nic 😉 😀
Tak se nám hlavně brzo uzdrav 😉

lenkazdenek
3. říj 2007

Holky dneska odpoledne jdu na bulovku na medikaci k porodu ,ale nják se mi tam nechce,asi jsem zlenivěla nebo to bude tím,že se mnou tentokrát nejde manža 😒

dagmik
3. říj 2007

mocinda, to oscilococinum je na chřipku...a mě právě bolej klouby a hlava jako při chřipce, tak to teď beru. Poslíčci to nejsou....to jsou MS bolesti a ty já vůbec nemám...jen mi občas tvrdne břicho. Na ten kašel jsem užívala Jitrocelový sirup - ten fakt pomáhá a je i dobrej 🙂

leni, zklamat jsem vás nechtěla, ale já i Kristian čekáme na náš termín 😀 , co ž ještě pár (opravdu už teda jen pár 😉 ) dnů.

Kdyby něco, tak napíšu Sisstin, aby vám dala vědět, že jsem v porodce, jo.

lenkazdenek
3. říj 2007

Dagmi,no jo ještě 9 dní 😉 do tý doby budou v Nera volný i nadstandarty 😉
Ty jo já ještě víc jak měsíc 😒 dneska mám přesně 34tt 😵

zuziik
3. říj 2007

Ahoj Dagmik!! Tak uz jsme mysleli ze to mas za sebou a ono ne 😀

dagmik
3. říj 2007

no holky, zatím fakt ne, léčím tu chřipku či co to je...jsem slabá a docela vyřízená...teď bych na to neměla ani sílu....schrupla jsem si chvíli a ležela u televize, tak se mi udělalo zase trochu líp.

leni, kéž by se to tam uvolnilo, ale asi je to utopie ☹ 😉

zuziik
3. říj 2007

Takže budete holky rodit v neratovicích??

dagmik
3. říj 2007

zuziik, já bych chtěla....ale dnes je to taková nejistota, takže jako druhou mám Bulovku....holky to maj obráceně...teda aspoň Lenka

lyn
3. říj 2007

Ahoj holky, je tu někdo, kdo by si chtěl prohlídnout Bulovku (popř. i Motol)? Hledám parťáka, ať tam nejdu sama😉

mocinda
3. říj 2007

Ahoj holky,
dagmi: jitrocelovej sirup je sice chutově dobrý ,ale nepomohl mi ,já právě nejprve měla chřipku a ted mi to sedí na průduškách a už jsem vypila kde co a pořád mě to otravuje!!Dneska jsem skoro nespala, né že bych snad byla zvyklá spát ,ale ted je to zase ještě horšííí 😒 ☹ 😖 to je pech!!!

lyn: já se chystám na Bulovici ,ale prozatím se lížu z chřipky 🙄

lenule25
3. říj 2007

ahoj holky.. Leni medikace je posledni hodina, vid? my uz jsme s manzou byli dvakrat na kurzu a vcera jsme meli mit prohlidku porodnich boxu, ale nezdarilo se, cele dve hodiny co jsme tam byli, tak bylo uplne narvano.. zacinam mit obavu, abysme nakonec nerodili nekde na chodbe, protoze boxy budou plny ☹(( i bulovka bude narvana, stejne jako vsechny ostatni porodnice.. ale pani simankova nas ujistovala, ze nedelaji to, ze by maminu poslali jinam.. ze proste zkrati nektere odrodivsi mamine pobyt po porodu na boxu a soupnou tam nove prichozi rodicku.. takze snad nas nevyhodi, kdyz uz tam prijedeme...

lyn
3. říj 2007

mocinda - Tak hodně odpočívej a brzy se uzdrav! Až Ti bude dobře a budeš-li mít zájem, napiš mi do IP, že bysme na Bulovku vlítly spolu😉

mocinda
3. říj 2007

😉 jasně lyn, bude mi potěšením ,ale neslibuju ,že to bude brzy,pokud nějak pospícháš tak raději chytni někoho jinýho 😉 Jinak já se určo ozvu!Koukám ,že jsme na tom podobně s těmi týdny ,tak to si budeme rozumnět 😀 😀 😀

lenkazdenek
3. říj 2007

Leni,ještě je jedna hodina péče o miminko po porodu.
Já se chystám určutě na bulovku a když tam nebude volno tak do Neratovic.No holky paní doktorka mě moc nepotěšila,jelikož prvorodičky v 80 procentech přenášej ☹ no nám paní doktorka Dvorská říkala,že dřív když se rodilo dopoledne tak se pouštělo domu 3 den a když odpoledne tak až 4 den. No a teď že pouští i třeba v 8 večer jak je neustále narváno 😒

mocinda
3. říj 2007

😒 já to slyšela taky o tom přenášení u prvorodiček!! 😖 Jako by nestačily přeplněný porodnice, ještě přenášet mrňousky 😉 To jsou taky samý positiva, co?? 😠 Nakonec pojedu na Moravu rodit, tam prej je docela pohoda,teda aspon prozatím 😉

lenkazdenek
3. říj 2007

Mocindo,no a ještě jestli tvoje mamka,nebo sestra přenášely,tak je tam to riziko přenášení taky 😒 jo a zase na druhou stranu se roděj dřív holčičky než kluci ,takže aspoň něco 😅 no ,ale i tak bych se pomalu mohla přihlásit do prosince 😅

mocinda
3. říj 2007

😉 tak to se musím pozeptat ségry jestli přenášela ,ale pokud si vzpomínám ,tak prvního syna porodila později a myslím ,že i u druhýho to neměla v termínu 😒 NAvíc já ani ještě nevím co budeme mít!No vypadá to všechno nadějně,od porodu až po porodnici!! 🙂 🙂 Naštěstí tady máme předkolo alias Dagmik ,u ní nejlépe můžeme sledovat jak a kdy a kde bude rodit! 🙂 no a pak jsi tady v záběru ty,Leni 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru