Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
14. říj 2007

Dagmi,já sem taky srab a hysterka,takže myslím,že až budu já rodit tak na to v tý porodnici dlouho nezapomenou 😅 ,ale ty už to máš fakt za pár,nejpozději příští týden nám už budeš psát jaký to bylo 😉
Mocinda,tak já jsem od njákého 6tt doma kvůli práci,tak možná proto je to takový pohodový,že jsem si nestihla vlastně nic udělat 😉

mocinda
14. říj 2007

no já byla doma kvůli neschopnosti dojít na wecko! 🙂 Já fakt nemohla ani vstát,mě bylo blbě imervére!!Celodenní nevolnost a to jsem četla ,že převážně se to týká rána!!Kdepak ,já se i v noci budila s pocitem ,že žaludek je vedle mě! ☹ fakt hustýý
No jo ,ted obdivujeme Dagmi tvoje bříško a co nevidět budeš dávat do fotoalba fotečky Kristýnka!!A co nevidět Leni tam budeš mít svoji Klaudinku!a já jen budu koukat 🙂

dagmik
14. říj 2007

Hele holky, jestli půjdete do porodnice po mě (ať už to bude Bulovka nebo Nerátky), tak už to bude jen v pohodě....protože já se tam rozhodně nebudu mírnit ve svých projevech....říkala nám to i PA na kurzu, ať neberem na nikoho žádný ohledy a když chci křičet, mám křičet atd.....no já i za normální situace, když nejsem těhu, tak, když mě bolí břicho, tak u toho taky strašně naříkám....jsem fakt hysterka....takže po mě už budou zvyklí na všechno 😀 😀
...tak a teď na mě přišel hlad a třikrát jsem si došla pro chleba se šunkou 😀 😀

mocinda
14. říj 2007

🙂 já myslím ,že v těch porodkách už jsou zvyklí na všechno a s kdejakou hysterkou měli tu čest.-)))
Jo ještě ,jak jsem včera byla u tý kamáradky ,tak ona rodila v Nerátkách před cca 7 měsíci ,říkala ,že dobrý ,sice při příjmu měla nějakou otrávenou sestřičku ,ale pak se směna čenčla a že tam byli samý fajn lidi!!šla by tam rodit opět!TAkže jsem se opět ujistila ,že Nerátky jo a Bulice na druhým ,no a možná omrknu ještě ten Jičín ,ale to je fakt kusanec cesty 😒

lenkazdenek
14. říj 2007

Mocinda,já kvůli povolání,nedělal mi dobře ten smrad v kuchyni,první měsíce jsem totálně nesnesla pach masa 😝 no a pak zaase vedro,takže mě doktor radši nechal doma,ono býtn od 5hodin od ráda do 17 zavřená v tom vedru,navíc tam byl takovej frmol,že dojít si na záchod byl malý zázrak . Takže bych to asi nezvládla 😒
Dagmi,to si jen myslíš,já totiž taky děsně řvu 😅

dagmik
14. říj 2007

mocinda, tak mi zas budem obdivovat, jak tobě roste bříško...zatím ho máš takový roztomile maličký.....proti nám teda 😀 ....no a koukala jsem, že už máš taky pěkně připravenou výbavičku 😉

lenkazdenek
14. říj 2007

Mocinda,zas my už budem psát jak nemůžem spát protože děti maj obrácený spaní,sexík bude taky hrůza a třeba vyrazit někam na véču bude taky problém 😒

mocinda
14. říj 2007

😉 no roztomile maličký je ,ale tlačí už ted ,macek jeden 😀
a výbavičku zatím ještě mám piďi ,oproti vám!!Ale jak se dostanu k focení ,tak včera jsem nakoupila ,tak to nafotím a můžete obdivovat 😵
holky ,jdu se natáhnout, manža už šel ,dala jsem mu náskok ,aby zahřál pelíšek a zkusím zabrat, noc nestála za nic ,tak aspon po obědě by to mohlo vyjít 🙄
Jo ,to znám pachy jsem si užila a do ted nejím maso,jen někdy málo kuřecího ,ale hovězí a vepříky nesnesuuůů

dagmik
14. říj 2007

Leni, tak to jsem ráda, že uřvaný jsme dvě 😀 😀 😀

lenkazdenek
14. říj 2007

Dagmi,aspoň na nás dlouho nezapomenou 😀 😀

ao
14. říj 2007

čus bus, těhule 😉
mocindo: teeeda, vůbec k nám do února 2008 nechodíš... tak musím dojít já za tebou 😠 😀 kdybys chodila, tak tě více udržíme v optimistické náladě 😉
hlavně doufám, že pořád platí, že jdeš na ten kurz od 13.11. na Bulovce. budu tam chodit ještě i s Lucijanou a to by bylo, aby tě dvě takové éra nerozveselily 😝 😀
dagmik: co Kristian? pořád vám dopřává poklidný společný víkend?

dagmik
14. říj 2007

čau holky, tak pořád jsme sami dva....udělali jsme se výlet do Veltrus a tam se prošli po parku, v Mekáči nakoupili trochu jídla a pak jsme to tam na lavičce spořádali....bylo to příjemné, jsem příjemně unavená, ale Kristian si tam asi stále v pohodě hoví....včera jsem zkoušela i tu teplou sprchu, ale porodní baba mi řekla, že to stejně nepomůže...tak už nevim, co pomůže....ten sex 5-6x je opravdu nereálný 😀

mocinda
14. říj 2007

ao: Ahojky, jasně 13.11 začínáme ,psala jsem si s Lucijanou!!Optimismus rozhodně potřebuju!!Těším se na Vás ,holky!! 😉 Já vždycky nasísnu do Únorek 2008 ,ale tam je konverzce děsně rychlá ,takže to by člověk musel být imervére na pc ,aby stíhal nějaký akce ,takž raději tady kecám s holkama, je tu klídek a o nic nepříjdu 😀
Já jsem dneska uklidila kuchyn a nafotila věcičky a ted potřebuju manžu ,aby mi to zmenšil a hodím si to do albíčka 😉
dagmi: já taky mekáčuju ,když mám možnost, nejvíc mi chutná Zinger ,ten fakt můžu a občas dám i KFC ,ale to je na mě moc ostrý.
Dagmi ,tady asi jako naschvál nezabere nic, když to člověk nejvíc chce ,tak just bude klíd!Dělej jakože nic a možná to bude lepší 😎

dagmik
14. říj 2007

mocinda, no hele, to mi právě připadá, že to jsem dělala celou dobu, jako by nic....to jsem se nejdřív zase bála, aby to třeba nebylo předčasně...jinak já tak trochu dělám jako by nic.....ale to ho taky baví asi...má pak klid...manžel mi zase říkal, že je mu tam moc příjemně, ať mu to tam prý nejak znepříjemním 😀 , nj ale jak že??? 😀 😀

No mi to až tak nelámem přes koleno, nedělám nic, co by mi bylo nepříjemný....ani ta procházka nebyla aaaaaž tak dlouhá....ale všichni na mě zase brejlili....asi jsem byla moc barevně oblečená 😀

v mekáči já teď můžu ty kuřecí věci....basil a pak taky smaženou mozzarelu, ale dnes jsme to ani nemohli nějak dojíst, KFC je už na mě taky moc ostrý...ono mě to pak pálí 2x 😀

mocinda
14. říj 2007

😉 dagmi pak už jen naplácat na zadek 😀 ,no řeknu Ti ,že si taky představuju ,jak budu už aby to přišlo a pak tady taky budu civět a čekat ,až si to prcek promyslí!!O tomhle by měla rozhodně rozhodovat matka,vid? 😀 😀
No možná by zabralo to ostrý,pořádně mu protáhnout faldíky ,aby se už tam dobře necítil 😎
No já taky brejlím na těhule ,né že by to sand byla nějaká rarita ,ale člověk rád omrkne 😉 a jestli jsi měla pestrobarevné oblečení ,tak radost pohledět!! 😅

dagmik
14. říj 2007

no něco málo jsme i nafotili, tak na to kouknu a když to nebude úplná hrůza, tak to šoupnu do alba....manžel měl stále zase pocit, že mu všichni koukaj na tu velkou tašku z mekáče.....si připadal jak blázen, že jsme v zámeckým parku s taškou plnou mekáčovýho žrádla 😀 😀 , tak jsme začali pozorovat ty procházející lidi, na co čuměj víc, jestli na tašku nebo na břicho....a i manžel musel uznat, že jednoznačně vede břicho 😀 😀 😀 ....tak už mu to pak nevadilo 😀 .......jinak já už jsem zvyklá, některý lidi se na mě i usmívaj...nevím jestli soucitně ☹ nebo je to legrační?? 😉

lenkazdenek
14. říj 2007

Holky,tak jsem manžovy říkala o tom sexu a prej není superman ,takže budou procházky a navíc budu pokračovat ve své uklízecí manii,jinak já si teď dala dva tousty,jsem vůbec neměla hlad a navíc mi bylo blbě od žaludku 😖
Dagmi,no já si včera večer dala njáký pálivý chipsy a podruhý mě to teda nepálilo 😀
Teď mi volal manželův kamarád abych prej porodila tak za 14dní o víkendu ,že má volno aby to mohly zapít 😠 jako by to záleželo na mě,tak jsem ho vyvedla z omylu že za trest porodím už zítra 😀

mocinda
14. říj 2007

leni. teda ty chlapi jsou pěkně vofrklý 😀 prej porodit do 14dnů!Bych se chtěla vidět!Mělas mu říct ,že nejsi supermanka 😉 a navíc musíš ještě před sebe pustit dagmíka 😀 😀

lenkazdenek
14. říj 2007

MOcindo,no fakt si to představujou jak hurvínek válku 😠 jo ještě prej nejlíp někdy odpoledne aby to večer mohly oslavit . To si teda počkaj 😉 😀
Holky tak už máme dvě miminka,holčičku od Kris a teď od Bobiny chlapečka 😵 🙂

mocinda
14. říj 2007

leni ,no prosim komu se nelení tomu se zelení 😉 ale raději dagmikovi ani neříkej,protože chudinka ,ta už je tayk asi zelenáá 😀 😀

lenkazdenek
14. říj 2007

Jinak je to teda pěkně nespravedlivým,taky by to mohlo jít podle tp 😉 chudák Dagmi ještě čeká a holky už maj odrozeno

mocinda
14. říj 2007

no jo ,to je víc věci ,co jsou nespravedlivýý ☹ No hlavně se Leni drž ,protože kdybys předběhla dagmíka ,tak nevim ,nevim 😀 😀 😀

dagmik
14. říj 2007

leni, jj, hezky to taky rozjíždíte, vždyť ti říkám, že ty mě ještě předeženeš

dagmik
14. říj 2007

ale tak já to ostatním přeju, ale už to chci mít taky za sebou 😉 , ono je to těžký, já se na porod vůbec netěším, ale snažím se ho ani nepředstavovat...lépe řečeno, představuju si to tak, že to bude v pohodě a že to v pohodě zvládnu, že to bude bolet, tak jako mě to bolívalo při MS (což bylo teda šílený - musela jsem si brát prášky) a že to bude rychlý....ale představa ještě vyvolávaného porodu, o kterém se všude píše, že je většinou ještě bolestivější...ta mi teda nahání hrůzu

dagmik
14. říj 2007

tak jsem tady všude úplně sama.....kůń si nejde od osmi a vy mi všechny odejdete spát....mně se nechce....tak tu čučím sama.....Kristian nic, jen se tam občas protáhne, někde vystrčí kus nohy (asi) a pak zase odpočívá....no doufám, že si chlapec dobře odpočine, aby se pak mohl dobře odrážet a jeho cesta pak bude rychlá 😉

lenkazdenek
15. říj 2007

Dobré ránko,teda tohle byla pěkně hnusná noc,půlku jsem pročuměla do tmy a ne a ne usnout 😒 takže jsem pak spala od njákejch půl sedmý do devíti a prostě víc se mi spát nechce 😒
Dagmi,neboj určitě to bude rychlí a já tě určitě nepředeženu 🙂 no aspoň máš předsatvu jak asi to bude bolet,já nikdy žádnou bolestivou MS neměla tak si to ani neumim nják představit 😖

zuziik
15. říj 2007

Ahoj holky, tak koukam že po vikendu stale vse pri starym. Ja si uzivam posledni 2 dny v praci a uz tu budu s Vami 😉 Mala se dneska pekne vrti......tak mi bricho jezdi sem a tam 😀
A jakej byl vikend?? Ja jsem si uzila posledni vyjezd s praci. A musim rict ze jsem byla ocenena jako nejprivetivejsi osoba v pul pate rano z celyho naseho tymu, kdyz k nam kolegove vtrhli a zacli zpivat Tři krále 😀
Jinak jsem vcera vecer taky nespala.......zacinam mit posledni dobou hrozny deprese, že nic nezvladnu.... kila taky pribyly a to sebevedomi mi nak leze pod bod mrazu, doufam ze se to spravi. 😠

lenkazdenek
15. říj 2007

Zuzi,když máš depku tak pojď sem,my ti jí rozeženem 😉 😀 kila budou přibávat víc a víc tak to bohužel je,ale buď ráda,že třeba nemáš strie jako já přes celý břicho 😝

zuziik
15. říj 2007

tak strije nastesti nemam.......trochu na stehnech a na zadku....ale kdyz jsem minuly tyden zase videla tu vahu tak jsem myslela ze me klepne......tolik jsem nikdy nemela....... No a co vy?? jak to vsechny zvladate?? Dagmik uz ma namale....uz se taky tesim az budu v ocekavani.....

lenkazdenek
15. říj 2007

Já taky nikdy takovou váhu neměla ,ale já to mám fakt mega,nahoře 22 kg takže po porodu budu cvičit jak blázen abyc to dala dolu 😝
No jo Dagmi už to čeká každým dnem,já se snažím aby to bylo dřív než mi začnou malovat bulovku jinak budu zřejmě rodit někde doma na chodbě 😠 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru