Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
15. říj 2007

Dagmi,no ono se to prej pak rychleji hojí,jinak jsemse stím nastřihnutím taky už nják smířila 😅
Byyz tak hodně štěstí 😉

dagmik
15. říj 2007

leni, já vím i to s tím hojením, proto jsem taky začala, ale teď na to fakt zvysoka s prominutím s..., nějak mám teď jiný starosti....do prčic

zuziik
15. říj 2007

no tak to se mam na co tesit.....sla bych nekam na masaze......poradne si nekam protahnout telo..

lenkazdenek
15. říj 2007

Zuzi,já bych brala taky njákou masáž,jenže to bych se musela položit na břicho a to nemůžu 😒
Dagmi,ono teď už to asi beztak nemá cenu 😉 tak jsem zvědavá jestly tady budeš ještě zítra nebo už budeš v nerátkách 😉 😀 já jsem snad nervozní za tebe 😅

dagmik
15. říj 2007

leni, tak to vypadá, že tu spíš budu....já už snad přestávám být i nervozní....je vidět, že já to fakt už neovlivním ☹

kim
16. říj 2007

Dagmi: 😀 já furt nakukuju a Ty pořád tady, ty musíš mít ten domeček pro Kristiánka parádní, když se mu nechce ven!!!Jak dlouho Tě nechají přenášet?????

dagmik
16. říj 2007

kim, se podívej do alba na moje obrbřicho....no po týdnu, tj. ve čtvrtek jdu na kontrolu a tam se se mnou domluvěj, kdy nastoupím na vyvolání....

...jinak tímto se hlásím, že jsem zase tady a nic se nezměnilo ☹

kim
16. říj 2007

Dagmi, já jsem včera koukala..no je to giga břuch 😅 moc Tě lituju, protože to musí být už fakt trápení!!!!!!!!

Tak ve čt, no snad se to rozjede bez vyvolávání!!!!

dagmik
16. říj 2007

kim, no už nějak začínám ztrácet naději...i teda nervy ☹

zuziik
16. říj 2007

Dagmig: ahojky holka......co ty jeste tady???

dagmik
16. říj 2007

zuziik, no taky si říkám, ale já tu pravděpodobně budu ještě i zítra, ve čtvrtek a pak už nevím.... kdy mi to vyvolají ☹ ☹

mocinda
16. říj 2007

Ahoj těhu holky,
hlavně zdravím dagmi 😀 TY nás prostě neopustíš!!! 😉 ALe jednou to musí přijít!! 🙂 Držím palce na čtvrtek!!AT už si tě tam nechaj!!! 😵
Holky, to zase byla noc, ve dvě jsem se pokoušela usnout asi do tří a pak v půl pátý jsem courala po bytě!! ☹ nevíte ,co si můžu vzít na spaní???Já už takhle funguju snad celý těhu obdobííí 😖 😢

lenkazdenek
16. říj 2007

Ahoj holky,
mě v pět ráno vzbudila strašná bolest břicha 😖 jako by mi malá stála na žaludku 😝 břicho nahoře tvrdý dole měkký,tak mě chtěl manža hned hodit do auta a odvézt na bulovku,což sem odmítla,jelikož tam zítra jdu do poradny tak sem zvědavá co mi na to řeknou.
Dagmi,to je mi fakt moc líto,že pořád nic ☹ ale ještě máš dva dny......
Mocinda,soucítím s tebou já už taky dva dny čumákuju do tmy 😖

mocinda
16. říj 2007

leni: tak pak napiš ,jak jste holky dopadly!!Možná se malé už dole nelíbí a bude chtít ven 😉 držím vám palce v poradně!!
To je dobře ,že nečumákuju sama!!Docela mě už to prudíííí 😢

lenkazdenek
16. říj 2007

No já jsem zvědavá co mi zítra řeknou,jestly nebude žádná změna tak pomalu ,ale jistě začínám mít okna 😅
Já už zkoušela skoro všechno na to spaní a nic nepomáhá a nejhorší je,že nejsem ospalá ani přes den abych se aspoň trošku vyspala 😒

mocinda
16. říj 2007

no přesně, já taky přes den neusnu!!Asi jak je člověk celkově odpočatý ,že nic extra nedělá nebo já nevím!!No a já taky zkoušela kde co ,nic zapnu telku a čumím nebo čtu 😖
😀 teda leni tak okna máš v plánu?No já bych asi taky se mohla uspokojit na oknách ,ale asi budu dělat ,že už to nemá cenu a zima za dveřmi 😀 😝 Já musím dneska vyžehlit a chci vařit těstoviny ,ale jaksi nemám nějakej dobrej receprus ,tak budu něco hledat na netu nebo nemáš nějakej tip? 😵

lenkazdenek
16. říj 2007

No já myla okna před necelýma 2 měsíci a už jsou zas zaflákaný,ale hlavně tím vyhrožuju Klaudii,že jestli se zítra nedozvím ,že jsme aspoň trošku pokročily tak budeme mýt zatrest okna 😀 jinak bych taky dělala že to nemá cenu 😉
J8 se taky chystám žehlit,mám tam od včera povlečení a navíc jsem slíbila manžovy gulášek 😵

zuziik
16. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem byla na obidku a moooooooooc jsem si pochutnala......mela jsem gulasek a cockovou polivku.....objednala jsem na zejtra 30 chlebicku do prace a dneska jim upecu pernik......takze docela vykonej den 😀

lenkazdenek
16. říj 2007

Zuz,takže zítra už slavíš odchod jo,že objednáváš chlebíčky 😀 já jsem taky uvařila k obídku gulášek ,upekla jsem koláč s drobenkou a broskvema a nakonec vyžehlila cíchy a můžu říct,že jsem pro dnešek hotová. Ty jo já si dát čočkovou polévku tak bych se asi musela od manži na den odstěhovat 😅

lenkazdenek
17. říj 2007

Dobré ránko holky,tak já za chvíly vyrazím do poradny,tak jsem zvědavá co mi řeknou nového 😉
Včera jsem šíleně zhřešila,normálně jsem přinutila manžela aby jsme v osm večer jeli do tesva do KFC a koupila jsem si dva twistry ,dvoje hranolky a všechno jsem to sežrala 😅

kim
17. říj 2007

Ahoj, koukám, že Dagmi tu od včera od odpoledne nebyla, že by 😵 😵 😵

dagmik
17. říj 2007

Dobré ráno, leni přeji ti hezké a pozitivní zprávy v poradně.

Já tady zas oxiduju, takže stav se nezměnil. Jen psychický je na tom trochu hůř.
Manžel má dnes narozeniny, tak se budu snažit nebýt tak protivná. Ale iluze už si nedělám, zítra by mi měli říct v porodnici, kdy tam mám nastoupit na to zas....vyvolávání ☹

Sorry, ale nechci sem vnášet svoji negativní energii ☹

kim
17. říj 2007

🙄 🙄 🙄 hm, to je na h...!!!Už jsem fakt myslela, že tu nejsi!!!!!!Tak zítra...ještě to vydrž, už to bude za Tebou!!!!!!!

dagmik
17. říj 2007

kim, zítra ještě ne, zítra se jen domluvíme na nástupu...kdy to ovšem bude??? musej mít volný místo no....a pak na to vyvolání se teda netěším vůbec...do hajzlu ☹ ☹

kim
17. říj 2007

jj pochopila jsem, ale doufám, že Ti dají nějaký nejbližší termín, třeba hned v pátek či sobotu!!!!!!Já to pořád říkám, že je lepší rodit před termínem, když se to vůbec nečeká!!!!ALe tuším, že na tom budu stejně jako Ty, moje mamka i babi taky přenášely 😠

mocinda
17. říj 2007

Ahoj holky, bré ránko,
dagmi: aspon ještě zvládnete tátovi narozky 2 v 1!!Možná dagmi trocha alkoholu a půjde to samo!!! 😉 chudáku, drž se a !!To víš ,mužský jak se někde cítí dobře ,tak né a né ven!!! 🙂 JAko malý neradi opouští dělohu a pak jako starý hospodu 😀 !!Držím všechno co mám,ať to zítra roztočíte v Nerátkách! 😉
LEni: tak ty máš positivní energie dost 😎 vydat se ještě večer do Kfc ,to je dobrý ,navíc dvojtá porce !!Já sníst jednoho twistra ,tak se po..... 🙂 tak taky hodně štěstí v poradně,
Já jdu holky dneska odpo taky, ale to je oproti vám bezvýznamná schůzka s gynekologem 😉 no mě zase pořád berou krev ,protože mám nějaký blbý výsledky 😒 to si člověk nevybere!!!TAk všem zdar a sílu!!!Vypadá to na pěkný den ,tak si to užijme 😵

lenkazdenek
17. říj 2007

Ahoj holky
Dagmi to je mi strašně líto ☹ moc s tebou soucítím
Mocindo ,no jéje já taky celý den nic nejedla
Jinak holky ty okna mýt asi nebudu jelikož jsem otevřená na jeden prst,hlavička naléhá a teď když jsem šla na záchod tak ze mě nejdřív vypadl takový cancour krve a teď špinim,ale to bude asi po tom vyšetření 😝 (omlouvám se za nechutnost) jinak už mám zas nahoře 1,5kg 😲

zuziik
17. říj 2007

Dobré ráno holky, tak se vám hlasím naposled z pracovního procesu a od zítřka se řadím k Vám.
Leni: tak to asi vypada ze to na tebe prijde........
Mocinda: to me krev neberou vubec brali mi ji jednou a pak na cukrovce....zase si rikam, jestli je to normalni......

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuzi,tak to je super ,že máš konečně poslední den v práci,tak si ho koukej pořádně užívat 😉 já nemyslím,že by to šlo tak rychle 😕 bych si nemohla dovolit Dagmíi předběhnout

zuziik
17. říj 2007

No trochu se ted bojim toho volnyho casu.....jsem navykla cely dny neco delat......asi budeme mit doma pekne vygruntováno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru