Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
19. říj 2007

Ahoj holky, vcera jsem na Vas nemela cas protoze jsem se jela podivat za rodicema...........
Dagmik: co ty jeste tady!!! nemela bys uz lezet nekde jinde???
Zitra se taky neukazu tak snad v nedeli,,... tak pa a at je vse v poradku

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi,jen si dej,je fakt super,se po něm hned cejtím líp,škoda,že se nefasuje k porodu 😉 by ty bolesti byly hned snesitelnější 😉

ao
20. říj 2007

čus bus, těhule 😉
dagmi: ta si to s manžou ještě doma užijte ve dvou, vylož nožky, dejte si něco moooc dobrého k jídlu... a co babičkovké vyvolávání porodu? nemyslím jenom bylinky, co sexík? spermie svým PH přece podporují stahy dělohy 🙂

lenkazdenek
20. říj 2007

Ahoj holky,tak jsem v noci ty buráky docela proklínala,dělaly si v břiše co chtěly 😅
Jinak mě už druhou noc vzbudila prudká křeč do břicha a do kříže 😝 dneska to ale bylo jen jednou,zatímco včera to trvalo snad hodinu,tak se vždycky těším,že už je to porod a že jedeme a nakonec to samo od sebe přestane ☹
Takže Dagmi určo nepředběhnu 😉

zuziik
20. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem si tam dala konecne taky fotku aby jsme byly komplet.....a jak je o vikendu???
Dagmik: drzim palce at vse dopadne v pohode!!¨
Lenka: ja jsem si dala ve ctrvtek hroznovy vino a myslela jsem ze taky rodim to byly pekny bolesti 😀

ao
20. říj 2007

Leni: ty jsi exot, ty se na ten porod už asi fakt těšíš 😀 ne ne, chápu, že je to kvůli tělesnému nepohodlí...
zuziik: pěkná fotka 😉

mocinda
20. říj 2007

Ahoj holky,
leni ,připojuji se k křečím, já zase mám křeče v kloubech ,v noci mě to budííí,takže vždycky pak chodím po bytě .abych to rozehnala!!Jóó a navnadily jste mě k Dagmikem na svařáka, tak jsem přemluvila manžu ,zajeli pro vínko ,ale mě to teda udělalo nedobře ☹ Já teda alkohol nesnesu od první minuty těhot. 😠 a že jsem předtím docela ráda pařila 😀
zuzík: vítám a je dobře ,že už víme s kým máme tu čest!! 😉
ao: doufám ,že o víkesu odpočíváš a nejsi v Příbrami!!! 😀 😉

lenkazdenek
20. říj 2007

No holky je fakt,že se už na porod těším a ne jen kvůli pohodlí,ale už mě deptá to jak se mě každej ptá,tak co kdy to bude 😝

dagmik
20. říj 2007

ahoj holky, jdu se ohlásit, že normálka 😀 , ale vy už jste ode mě zvyklé, že?? 😀

ao, to víš, že my jsme už vyzkoušeli skoro všechno, sex, procházky, horkou koupel...u mě je to zbytečný...jsem prostě zavřená, tak tyhle věci zřejmě pomoct ani nemůžou

zuziik, no já už měla ležet jinde, ale poslali si mě zase ležet domů, je teda pravda, že doma se určitě leží o moc lépe 😀

...ale na druhou stranu, co je moc, to je moc, že?

Leni, s tím počítám, že mne nepředběhneš, to už by fakt byla ostuda
😒

lenkazdenek
20. říj 2007

Ahoj Dagmi,tak to je mi líto.Proč ostuda,až tady budeš ty mluvit o miminku tak já budu na bulici na vyvolání ☹

mocinda
21. říj 2007

Ahoj holky,
nikde nikdo?Že by nás už bylo o jednoho míň?? 😉 dagmi raději se ohlaš at neplašíme 😀
Holky, to zase byla noc!ted jsem vstala a jdu vařit ,ale vůbec se mi nechcééé 😅

lenkazdenek
21. říj 2007

Mocinda,já dám vědět jestli dagmí napíše co s ní je,mám o ní vždyckcy starost,jestli jí zas nevrátěj zpátky ☹

mocinda
21. říj 2007

leni: ale měla by být doma ne?Psala že jedou až v pondělí na příjem ,vid?

lenkazdenek
21. říj 2007

No ,ale dneska šla na monitor,a podle toho si jí tam nechaj

mocinda
21. říj 2007

jo táááááááááák, já nevěděla ,že jí monitorují!!TAk snad už si jí tam nechají ,chudinku, stejně je to pořád dokola.Je fakt ,že všude dobře ,doma nejlíp ,ale než pořád jezdit sem a tam tak snad raději at to rozjedou 😉

lenkazdenek
21. říj 2007

Jj,já už se včera těšila,že taky pojedu,byli jsme nakoupit v globusu a já měla pocit,že mi praskla voda a do toho křeče do břicha,ale fakt to byl jen pocit ☹ Tak mám aspoň už nabarvenou hlavu,tak doufám,že je to v těhu fakt naposled 😅

mocinda
21. říj 2007

🙂 leni ,chudáku ,ty máš taky akce!!No ,u tebe to vypadá ,že asi přenášet nebudeš!! 😉

lenkazdenek
21. říj 2007

🙂 Já bych tipla,že budu,někdy mi příjde že si to prostě jen vsugeruju,že mě něco bolí a že to jsou příznaky k porodu 😅 ještě tady nakonec ztvrdnu do prosince 😅

mocinda
21. říj 2007

🙂 no já mám taky stavy ,že si kolikrát řikám ,že si to něco vsugeruju ,třeba jak mi bylo furt blbě ☹
v prosinci tě tady už nechci vidět ,teda chci ,ale s mrňouskem!! 😀

lenkazdenek
21. říj 2007

Mocinda 🙂 no já sem tady s malou pořád akorát 2v1 😅 no dneska si uděláme hezkej večer,nejdřív teplá vana,pak svařáček a pak sexík,tak ji snad aspoň trošku pošoupneme 😅
Tak já se letím osprchovat a upravit,dneska jedeme k mamině,má narozky tak jsme zvaný na svíčkovou 😵

mocinda
21. říj 2007

tak si to užijte leni ,nejen narozky ,ale i svařáčka jako předehru!! 😉 Já svařáka nemůžu ,nedělá mi dobře ,já si jako předehru dávám minerálku 😀 😀

lenkazdenek
21. říj 2007

Mocinda,no jábych třeba brala šampáňo,ale teď v zimě mi to připomíná vánoce a staromák se stromečekm 😵

mocinda
21. říj 2007

🙂 no jo ,já alkohol ani cítít natož konzumovat!!Leni ,tak to střídej,svařák a šampusek!!No já v šáňu jela před těhu pořád!!A s ananasem!!!ách jo ,krásný vzpomínky 😅

zuziik
21. říj 2007

Ahojky vespolek, taky se pri dnesku hlasim, U me nic noveho......mala porad kope jako o zivot a v noci mi stale tvrdne bricho ale nic hroznyho......kdyz ctu jaky mate krece v nohach atd. tak jsem fakt rada ze mi to vsechno zatim prochazi v pohode. Zitra jdu k segre hlidat pulrocniho syna tak si to natrenuju 😀
Jo a k tomu alkoholu. Zrovna popijim bily.....jedna sklenka neuskodi 😉

dagmik
21. říj 2007

holky, tak na monitoru dobrý, takže dnešní noc ještě prožiju doma....zítra ráno v půl osmý tam nastupuju a doktorka slibovala, že v osm už by se mohlo s vyvoláváním začít...trochu o tom pochybuju, když jsem viděla, jak to tam minule všechno trvalo, ale tak snad se prostě zítra bude něco dít....hlavně, ať to tak strašně a dlouho nebolí a ať je Kristian v pořádku....držte mi moc moc palce...a já dám o sobě vědět...jakmile bude o čem...

mocinda
21. říj 2007

dagmi: to se neboj, my na tebe myslíme už od 40tt!! 😉 hlavně ,že zítřek je jistý a bude se něco dít,pořádně se na to dneska posilni a zítra pravou ,DAgmíčku 😀 ...nebo levou?Jejda ,já mám v tom zmatek!! 😵

zuzik: chválím ,vínko je grunt ,buď ráda ,že můžeš,já bych si taky popíjela ,ale našemu drobkovi zřejmě alko nevoní,aspon prozatím 😉 já zase někdy pak testnu to naše mimčo ,třeba za pár týdnů změní názor!!
Holky a jinak mám depku ,nemám co na sebe!!chtěla jsem jít s manžou na procházku a bundu nezapnu a jeansy mi vadí pod pupíkem ☹

dagmik
21. říj 2007

mocinda, díky, ty jsi hodná.....myslím, že se říká pravou 😀

kdybys viděla dnes mě, jak jsem vyrazila do té porodnice....pěkně jsem se vymustrovala...protože taky nezapnu bundu, tak jsem si pod ní zapla jeden svetr na zip, ten zapnout šel, ale vypadal, jako bych ho vzala ze šatníku Kristiana....končil mi tak 15 cm pod prsama...takže pod tím jsem ještě musela mít tričko a pod tím to nejdelší triko....no moc hezký, ale tohle už vám fotit nebudu...to už bych fakt byla exůtek na entou 😀

mocinda
21. říj 2007

😀 😀 😀 dagmi ,ale ty už naštěstí nic většího potřebovat nebudeš!!A klidně vrať Kristiánkovej svetřík do šatníčku 😀 když jsem si to fakt představila ,jak sis ho na sebe narvala a končil ti 15cm pod prsa ,tak jsi mě pobavila 😀 ZA to já ještě budu hysterka a zítra jedu nakupovat hadříky ,fakt jsem chudinka,nesnáším ,když nemá něco pořádnýho na sebe!!Jen doufám ,že koupím!!
A pořád Nerátky na tebe působí dobře?
😉

dagmik
21. říj 2007

mocinda, jj, pořád dobře....tak mají tam toho taky dost, takže není, co se divit, že mají fofr a trochu se třeba čeká, ale zatím fakt musím zaklepat (ťuk ťuk), že jsou tam všichni strašně moc milí a příjemní...jako cítím se tam dobře....jestli to bude pokračovat i zítřkem to pak poreferuji....
...já taky nesnáším, když nemám něco hezkýho na sebe, ale celý těhu jsem to jakž takž ustála, přes léto toho bylo docela hodně co nosit, ale teď ke konci fakt už hrůza...snad jedu zítra naposledy těhotná někam....tedy přímo do porodnice

lenkazdenek
21. říj 2007

Dagmi,tak zítra moc a moc držím palce 🙂 tak koukej dát vědět jak na tom jsi ať tady nemáme strach 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru