Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
29. říj 2007

😉 ahjo holky,
leni ,to je dobře, že jsi podala hlášení 🙂 Člověk je hned klidnějšíí 😵
No jo ,já to znám , ty probdělé noci!!Kupodivu jsem dneska spala celkem dobře,sice do dvou rána jsem zírala na telku ,ale pak jsem zabrala až do sedmi!!Zřejmě nastávají lepší časy 😎

ropuska
29. říj 2007

Ahoj vsechny, ja se taky hlasim 2 v 1 a zadna zmena.
Mocindo:my dodnes nevime co budeme mit a to jsme to vedet chteli, ale mimo se nikdy poradne neukazalo a hlavne jsem chodila k dr. ktery po tom ani nijak peclive nepatral.Mam skrin plnou ruzovyho 😀 ,bricho spicaty a vysoko.

mocinda
29. říj 2007

ahoj ropusko. tak to jsi mě uklidnila 😉 já taky jedu v růžovýý 😅
no jo ,dneska je trend pátrat už pomalu od prvního měsíce co to bude 😀 takže já skoro v sedmým a nejistota here 😉 🙂 no ale zase tak nám to neva, manža je rád ,že bude táta a já že máma 🙂

lenkazdenek
29. říj 2007

Ropuska,tajže si budeme muset asi 12,11 rezervovat pokojík 😉 hele na to,že jsme v tématu Bulovka to vypadá,že tam snad žádná z nás neporodí 😉 😀
No já doufám,že to doktor odhadl správně a nebude na porodním sále překvápko 😅

bramburka
29. říj 2007

leniz, v listopadovkach uz myslíme, že rodíš!!!!

lenkazdenek
29. říj 2007

Bram,neboj to bych dala vědět 😉 nják jsem se dneska přes den vůbec na net nedostala,návštěvy,úklid ........ 😒

ropuska
30. říj 2007

Ahoj holky, tak ja si jdu dneska koupit velky spunt a zitra se po poradne na 12 dni zaspuntovavam a ani poslicka do baraku nepustim 😅. Leni mas nejake dalsi poradi porodnic kam pojedes, nebo se budes informovat na zachrance?

zuziik
30. říj 2007

Dobré ráno maminy,
hlasim se ze 4 sten bytu. Uz mi tu trosko hrabe 😀 V sedm rano jsem vzala do ruky lux ze pujdu vyluxovat 😅 Kdyz se na me pritel podival jako na magora tak jsem ho zase schovala....Jinak nam dneska konecne prijde opravar na topeni....ja budu mit doma konecne teplo....ty litry teplyho caje uz nemuzu ani videt 😝

lenkazdenek
30. říj 2007

Ropuska,já si zejtra koupim jehlu a na těch 12 dní se zašiju 😉 no mám telefoní čísla na všechny pražský porodnice + brandýs,tam prý nebývá nával,ale zítra se zeptám jestli bulovka už není s někým dohodnutá. Každopádně bych asi první volala na vinohrady 😕
Zuzi,vítej mezi uklízecí maniaky,já jsem chtěla v sedm začít prát,ale asi by mi to sousedi neodpustily 😅 ,ach jo nám zítra nepoteče celý den voda ☹

mocinda
30. říj 2007

Ahoj mamulenky 🙂
se musím smát jak se tady zašíváte a špuntujete 😀 😀
leni: nápodobně, sedmá na praní nejlepší čas🙂) Prosimtě ,ty už máš za sebou kurzík vid?A celkový dojem?Já jen ,že za 14dní nastupujeme tak by mě zajímalo jak to na tebe působilo ,jako jestli to bylo dobré nebo výborné 😉 😵
Leni bud ráda ,že vám nepoteče voda aspon nemusíš uklízet 😉 hodíš otoky na stůl a budeš relaxovat 😉
Já se dneska chystám na těhu cvíčo na Bulici ,tak jsem zvědavááá 😎

denisia
30. říj 2007

nazdar holky, tak mam ist do poradny na Bulovce v stvrtok 14.30 ☹ preco nie v stredu, ako chodite vy? neviete, aky lekar ordinuje?

zuziik
30. říj 2007

Ahojky, tak jsem si konecne hodila naky fotky do alba.....neni to nic moc ale pro zacatek. Jinak se taky moc tesim na kurzy......ja budu chodit ve ct od 10:30 do 12:30 tak kdyby jste naka taky tak sla tak by to bylo supr....jinak tu byl konecne ten opravar a uz topime.... 😝

lenkazdenek
30. říj 2007

Mocindo,bylo to výborný ,počkej až budete rodit pepíčka,to se teprv nasměješ 😉 🙂 když zrovna zítra je uklízecí den 😉
Deni,já mám posit,že ve čtvrtek je riziková poradna 😕 ale nevím jistě

mocinda
30. říj 2007

zuzi. pochvala,jde vidět ,že jsi konečně zpracovala přítele 😉 Já začínám kurz za 14dní ,ale mám to večer ☹ to se asi neuvidíme
leni: píšu si akce pepíček 😀 😀 ,tak to jsem ráda ,že to je k nečemu dobrý 🙂

lenkazdenek
30. říj 2007

Zuzi,tak to je super,aspoň se nenastydneš 🙂
Mocindo jj piš si,na to dosmrti nezapomeneš 😉

ropuska
30. říj 2007

Deni>>>No ve ctvrtek je urcite rizikova poradna, ale je mozny, ze maj ve stredu plno, tak objednavaj i na jiny dny.Ja byla posledne objednana na 9,55 a byla jsem posledni ten den.
Leni na Vinohradech je porodnice? to se na ni budu muset mrknout 😉

lenkazdenek
30. říj 2007

Ropuska,v kolik zítra jdeš? Já jsem objednaná zas na 7:55 a pak udu čekat nejmíň do devíti na doktora 😒 Porodnice na vinohradech je,ale jaká je to netuším ☹ ale je celkem blízko 😉

zuziik
30. říj 2007

Holky jak dostanu to mimco do alba???

lenkazdenek
30. říj 2007

Zuzi,mě to tam dala kamarádka ,takž bohužel nevím ☹

mocinda
30. říj 2007

zuzik: taky jsem loudila jak na to 🙂někdo mi tady poradil ,jukni zuzi do předešlých chatů ,je to tam přesně popsaný, jinak se ti to pokusím popsat 😉

mocinda
30. říj 2007

zuzi: to je to jak si udělat to mimčo,poslala mi to kim ,tak snad to podle toho zvládneš,já jsem to zvládla 🙂


Mocindo, tak jsem se Ti na to koukla...najeď si do nějakého alba, kde mají holky to mimi a klikni na ten obrázek...hned se Ti zobrazí stránka s tím miminkem a vedle něho vyplníš do 1.pole své jméno nebo Tvůj nick tady na koňovi, do 2. počet plodů, do 3. 1.den poslední menzes...pak klikneš myší do políčka HTML short code a nad tím ve velkém rámečku bude spousta takových hyeroglifů, tak všechno zkopíruješ a vložíš do svého alba tam do toho políčka, co se jmenuje tuším popis alba....kdyby Ti to nešlo tak mi pošli mail a poslední den MS, já Ti to pošlu, ten HTML kód!!!!

mocinda
30. říj 2007

tak zuzikovi hodně štěstííí 😎
jinak jsem dneska poprvý byla na cvíču na Bulovce, super, protáhla jsem nejen sebe ,ale i mrňouska,myslím ,že se mu to líbilo 😅
normálně holky, když jsme tam čekali na to cvíčo ,tak tam přišli dvě romské děvčata ,věk okolo 15let a prej ,že to nedostaly a potřebují pomoct 😅 docela tam bavily celou ambulanci 🙂 Prostě no koment!!! 😀 😀
Jinak jsem četla tu neradostnou novinu ,že budu zavřeno ,ale věřím ,že to holky máte zašpuntovaný a nehrozí žádný nebezpečí!!! 😉

denisia
30. říj 2007

cauky, holky pozerali ste ordinaci?
hej, aj ja som videla, ze stvrtok je rizikovy ... a dokonca ordinacne hodiny len doobedu?
volala som len, ze sa chcem objednat do poradny, ze som 35+5 a sestricka ze stvrtok 14.30 ... divne, nie?

ao
30. říj 2007

čus bus...
mocindo: tak to mám radost, že jste se dobře protáhli 😉
holky, nevíte jak je na tom dagmik???

lenkazdenek
30. říj 2007

Mocinda,tak to muselo bejt hustý pozdvižení 😉
Deni,možná už mají středu nacpanou,už takhle tam čekáš dost dlouho 😕
Ao,pořád nic,zítra Dagmí písnu,to bude téměř týden po porodu ....

zuziik
31. říj 2007

Dobré ráno!!!
Moci: dekuju uz to tam mam......trochu jsem se vyblbla 😀 Jinak mi je lito ze jsem nestihla taky to cviceni, rada bych taky chodila. Nevis jestli je tam jeste misto???? Ze bych taky protahla sve telo.....??

lenkazdenek
31. říj 2007

Ahoj holky tak jsem zpátky z kontroly,furt to samí,akorát v pondělí utz ,to vypadá,že asi budeme mít obříka 😅 😝
Jinak jsem se ptala kam kdyžtak jet a prej buď volat sanitku nebo zavolat na bulovku a tam řeknou kde je volno,ale prej je lepší za prahu,tam není takový nával. Ale mě je to jasný dopadnu jak Dagmí ,budfu přenášet a nakonec skončím na císaři ☹

denisia
31. říj 2007

no ty si to stihla celkom fofrem, Leni, a vraj dlouhe cekani 😀
Kde su tie ambulancie? su niekde pri porodnich salech, alebo inde? aby som tam zajtra nebludila ako ovca ...

zuziik
31. říj 2007

ty jo holky jak to ctu tak porad resite jestli maj misto........ja proste pocitam s tim kam me pritel odveze tam porodim....snad si me nebudou prehazovat 😝

lenkazdenek
31. říj 2007

Deni,jsou v tom dolním vchodě hned u dveří,jo a už vím proč tě objednaly na středu,maj totž moc maminek tak otevřely poradny i odpoledne pro normální těhotenství 😉
Zuzi,já mám největší strach že si nebudu jistá jesly rodím a oni mě pak bůh ví odkud pošlou zpátky ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru