Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
3. zář 2007

Holky není zač,já už sem se smířila s tím,že pojedu rodit do Neratovic,zítra nastupuju na předporodní kurzy takže budu mít snad další novinky,holky moc vám držím palečky ať tu porodnici najdete

kim
3. zář 2007

Ao:dík, no nepředpokládám, že Apolinář bude ještě volný!!!!Já mám nejblíž Brandýs, tam ani nevím, kdy je registrace a nechtěla jsem tam, jdu se ponořit na stránky Aperio a skouknu znova ty porodky...mě to fakt se.., jsem tomu výběru věnovala takovou dobu a teď tohle 😠
Leni: Neratovice jsou prý dobrý...ale už mi to pro mě přijde daleko...dávej vědět, co na kurzech!!!!Já začínám na Bulovce 11.9.!!!

hanik
3. zář 2007

lenko, diiiky za to info. 😉 ..tak jsem taky zvedava, co se pristi tyden dozvim na kurzech 😉 ..a teoreticky by mi nemeli dovolit se ve 36tt teda registrovat, kdyby nechteli, abych u nich rodila. ..jestli to dobre chapu..? 😕 😉 ...takze kdyz me nezaregistrujou, tak budu muset jinam. ..aspon budu vedet, na cem jsem. 😎

ao, tak to ja myslela, ze to meli uz zrekonstruovany cely. 😒

..ale je hezky ze tady se s tim nemazlej. ..nedavno davali ve zpravach, jak zaviraj nejakou porodnici na vikend. ...a jak vlastne chudinky rodicky. ..tak tady se s tim opravdu nemazlej 😝 ...a 3 mesice ..adie ..to je docela dobry. 🙄

ao
3. zář 2007

kim: ono to jde taky vyřešit tak, že tam prostě v 1. době porodní dofrčíte.. oni jsou fakt velká porodnice a skoro nikdy neodmítají.

hanik: přesně tak, neměli by tě pak u nich registrovat.
my se tam s únorovkami 2008 jdem podívat teď 13.9. tak paní vyzpovídáme. kdyžtak se rovnou otočíme na podpatku...
nevím jestli má smysl chodit tam na předporodní kurzy (i když vyhlášené) a pak jít rodit jinam, kde mají jiné zvyklosti 😒

lenkazdenek
3. zář 2007

Já původně myslela,že když tam jdeš na ty kurzy,tak,že musí předpokládat,že budeš rodit u nich a pokud vím kurzy jsou plný 😕
Kim,v brandýse rodila před 4 měsíci známá ,ale jak byla nebo nebyla spokojená to nevím

kim
3. zář 2007

Leni: no předpokládat...to asi jo, ale to by tu přestavbu neudělali nikdy 😀A třeba v tom Brandýse se tyhle kurzy nekonaji, takže musíš buď do jiné nemocnice nebo těch center....takže si myslím, že kurz tam neznamená na 100% porod u nich!!!Když bys se známou mluvila, tak se jí prosím zeptej, jak byla spokojená!!!
AO. já to mám k Apolináři fakt strašně daleko!!!!!!!Jsem jukala na mapu, já jsem kousek od Brandýsa, mám to fakt nejblíž tam, ale nechtělo se mi tam ☹

lenkazdenek
3. zář 2007

Kim, ve středu bych k ní měla jet,tak pak dám info. Já bych asi do Brandýsa nešla už jen proto,že jsem se tam sama narodila a mám na to památku v podobě jizvy pod okem dodnes 😖

hanik
3. zář 2007

lenko, tak to uz je nejakej patek, kdy si tam byla rozena,ne? ..to se tam personal od ty doby urcite obmenil. 😅 ..bohuzel, cokoliv spatneho se muze stat kdekokoliv 😒 ..to si proste nevyberem ..na jakyho vola zrovna narazime ...a muze to bejt klidne v ty nejvic vyhlaseny porodnici. 🙄

kim
3. zář 2007

jj přesně tak, i když současný primář/porodník je právě celkem vůl 🤐 😀 😀 😀

hanik
3. zář 2007

Tak chtej jen PA a toho vola jen na to nejnutnejsi. 😝 😎 ..a snad tam neni jen jeden. ...tak myslim, ze v ramci bulovky jsme si uz tu smulu vybrali ...tak ted uz jen dobre. 😉

lenkazdenek
3. zář 2007

Hanik,no je tomu už 22 let 😉 takže ten pan doktor už tam určitě nebude 😉

dagmik
3. zář 2007

lenka: Díky za informace, je opravdu zajímavé, jak nám dají z různých zdrojů různé informace. Možná pan ředitel neví nebo nechce vědět anebo nechce povědět nějaký ten termín. Nevím, kdo je pan Kolařík (nebo jak se jmenuje ten co odpověděl tobě)ale každopádně ti dal mnohem vyčerpávající a daleko konkrétnější odpověď. No stejně nevím, možná zítra zkusím ty Neratovice na tu prohlídku a uvidím. Byla jsem na jednorázovém kurzu od Aperia, tak jsem některé věci trošku přehodnotila. Každopádně se mi to blíží a nemám to vyřešený a každej se mě furt ptá, kam půjdu rodit. No nic uvidíme.

dagmik
3. zář 2007

Ao, ptala ses na tu korbičku u Quinny. Já jsem to také slyšela, že je menší než ostatní, pak jsem zase slyšela, že není, že teď se dělají takhle menší než dříve, každopádně já ji v reálu neporovnávala s jinýma. Připadá mi normální a dle zkušenostní ostatních to v pohodě stačí. Vlastní zkušenost bohužel ještě nemám, abych Tě mohla pravdivě informovat. Ale mně by se miminko mělo narodit v říjnu, takže předpokládám, že zimu v ní vydrží určitě, no a pak na jaře už možná bude moct i do sporťáku. I když já vlastně přesně nevím, kdy se dávají děti už do sporťáku 😀

ao
3. zář 2007

dagmik: díky, taky mi více lidí říkalo, že obecně se korbičky dělají menší než kdysi. škoda, že u většiny modelů neuvádí alespoň max váhu, myslím že u Quinny je korbička pro mimi velikosti 0 až 9 kg.

dagmik
4. zář 2007

ao: já ji navíc ještě nemám ani u sebe, máme kočárek u manželových rodičům- protože je nějaká pitomá pověra, že ho nemáš mít doma, takže teď tu nemám ani tu prospekty. Ale než má dítě 9 kg, tak se myslím do korbičky nevejde na délku. Mému synovci jsou 2 roky a váží 13 kg 🙂 Ale opravdu maminky, co měli tento kočárek si vůbec nestěžovaly 🙂

zuziik
4. zář 2007

Holky chtěla jsem se zapsat na predporodni kurzy.....nikdo mi to tam ale nebere a ja nevim do kdy se muzu prihlasit......jestli me vubec vemou.

lenkazdenek
4. zář 2007

Dagmi,budu držet s Neratovicema palečky,četla jsem na ně moc dobré recenze,pro mě jsou bohužel poněkud dražší ☹ Já jdu dnes na ten předporodní kurz na bulovku,tak uvidím.
Zuzi na jaký číslo jsi volala? Na to co mají napsaný na stránkách se moc dobře dovolat nedá,jen na mobil

zuziik
4. zář 2007

mam jenom na pevnou.....nemate prosim teda ten mobil abych se tam mohla prihlasit nez bude pozde??

kim
4. zář 2007

Zuzo: pí.Šimánková 774 976 062

zuziik
4. zář 2007

Kim: Moc děkuju. doufám ze tam pro me bude jeste misto

lenkazdenek
4. zář 2007

Zuzi já myslím,že určitě se njáké najde 😉

zuziik
4. zář 2007

tak jsem tam volala a maji vypnuty telefon tak to budu zkouset

lenkazdenek
4. zář 2007

Zuzi,ona má možná hodinu,dneska probíhají ty kurzy ,já jdu například až v šest večer.

kim
4. zář 2007

jj úterky má plno, od rána jedou ty kurzy!!!!!

dagmik
4. zář 2007

lenka, tak dej pak vědět, jaký byl kurz 😉 A v rámci toho kurzu se určitě půjdete někdy i podívat na porodní sály, viď? Tak aspoň uvidíš, jak to tam probíhá a jaký je stav.

lenkazdenek
4. zář 2007

Dagmi,na to se těším nejvíc,určo dám vědět,ale asi až zítra mě ty kurzy končí v osm večer. Manža je z toho na prášky ,že nebude stíhat začátek njákého filmu nebo co 😉 😀
Jestli zítra pojedeš do těch Neratovic tak dej potom taky vědět jak to tam vypadá,já znám jedině ordinaci mýho doktora,odběry a chirurgii 😀

zuziik
4. zář 2007

tak jsem se dovolala.....mam si zavolat v pulce rijna to budou vypisovat kurzy.

lenkazdenek
4. zář 2007

Zuzi,tak to máš ještě moře času,hlavně na to potom nezapomeň

lenkazdenek
5. zář 2007

Ahoj holky,tak ty kurzy jsou úplně super,paní Šimánková je moc příjemná,probíraly jsme kdy odjet k porodu,co sebou na bulovku do porodnice a co je potřeba ještě teď vyřídit. Dokonce nám dala i číslo kam se máme v 35 tt registrovat.Jinak jsem tam měla snad nejpozdější termín porodu já a nják tak se počítalo,že budeme všechny rodit na bulovce 😉
Jo manžel měl strach,že tam bude jediný chlap,ale nakonec tam všechny budoucí maminy měly partnera.

hanik
5. zář 2007

lenko, diky za info. 😵 ...tak to uz jsem zvedava na nas. ...taky tam budu mit manzu. ..tak ho to snad uklidni, ze tam nebude jedinej chlap mezi tehulema 😀
..a rikala nejaky info ohledne rekonstrukce?? ...a nebo to ani sama nevi, nebo se ji nikdo neptal? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru