Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

ropuska
15. lis 2007

Ahoj holky, tak se hlasime s Terezkou po delsi odmlce, ale museli jsme se doma trochu aklimatizovat a hlavne mi jeste nejde moc sedet.
Koukam Leni, ze tady jeste porad strasis, jako jsme tady strasili vsechny, no na nas to pak vecer prislo, kontrakce po 5 minutach od 19 hodin a v 7 rano byla Terezka na svete. Brandys byl skvelej, vrele doporucuji, kdzby zase Bulovka chtela neco malovat, nebo rekonstuovat. Ja uz bych sla priste do Brandysa, protoze tak uzasny setricky a porodni asistentky jsem si ani neumela predstavit.
Ale porod byl hruza 🙄 , no nebude strasit, ale cekala jsem ze to boli min, nastesti se to fakt rychle zapomina.Tak at to dobre zvladnete.

lenkazdenek
15. lis 2007

ropuska,ahoj,ještě jednou gratuluju k mimču 🙂 🙂 ,já už počítám dny do vyvolání 😀

dagmik
15. lis 2007

ropuska, takdy gratuluji k Terezce....a musím se teda přidat, já taky čekala, že to bolí trochu míň 😀 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Holky proboha nestrašte 😕 😅

dagmik
15. lis 2007

leni, neboj, tebe to bolet nebude 😀 , já jsem šílená citlivka....jsem si myslela, že to těhotenství mě třeba na to už připravilo (jako, že tu bolest snesu líp) a ne...já jsem fakt strašná....proto taky ten epidurál....ale ty budeš v pohodě uvidíš...mně bralo síly i to, že to trvalo, tak strašně dlouho

lenkazdenek
15. lis 2007

Dagmi,no já jsem strašnej srab,nenechám si ani vyndat třísku 😅 jednou jsem měla v chodidle střep a muselo mě držet 5 chlapů a nakonec jsem ještě pár z nich nakopala ehm do rozkroku 😀

dagmik
15. lis 2007

Leni, tak to se maj doktoři na Bulovce na co těšit 😀 😀 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Dagmi,to jo,počkej jak je tam všechny skopu do kulatejch krychliček 😀 😀

dagmik
15. lis 2007

Leni, no aby tak pak ještě nějak doktor zbyl pro ostatní holky, co jsou tu v řadě 😀 😀 ...u mě měli štěstí v Neratovicích, že konec se už odehrál formou císaře a měla jsem epidurál, jinak bych taky asi kopala

lenkazdenek
15. lis 2007

Dagmi,tak dobře,skopu jich jen pár 😀 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Dadli,mám dotaz,prosímtě jaký bylo jídlo v porodnici ? já ať vím jestli se mám přežrat pro jistotu dopředu 😉

kim
15. lis 2007

Leni, tak Tě musím pozlobit 😝 😝 dneska je na Bulovce na vyvolávání jedna z prosincovek, tak už si pospěš 😅 😅 😅
Jídlo je tam prý úděsné, prý mnohem horší než na základce, tak se nacpi!!! 😀

dadla
15. lis 2007

leni, tak jídlo tam nějaký je no, ale restaurace vaří určitě líp. Ale já jsem po porodu neměla chutičku na jídlo. Mě osobně to tam moc nechutnalo, ale zase v koncentráku by to bylo určitě horší. Co tam dost maminy jedly byly piškoty i já jsem měla 2 pytlíčky. Ale pak mi máti donesla celej štrůdl a to bylo ono, to mě postavilo na nohy 😀 Ale u mě je to jídlo celkem komplikovaný, maso musí být libový, omáčka dobře okořeněná, čaje nepiju, mlíko taky ne... 😒 Jo a jestli dokážeš v kontrakcích skopat dr. tak smekám před tebou stejně tak jako s tvým vařením a uklízením 😀

lenkazdenek
15. lis 2007

Kim,neprovokuj 😉 já čekám do úterý 😉 I když mě osobně by se nejvíc líbila sobota 😵 😵 ,ale Kladuie moc poslušná dceruška není 😉
Dadla,no právě že než je tam skorpu tak je ještě seřvu 😉 já taky musím libový masíko,mlíko taky nepiju,tak to bude zajímavý 😉

ao
15. lis 2007

čus bus, těhule 😉
jenom nakukuji, ale pro Mocindu speciálně, aktualizace naší tabulky: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

dagmik
15. lis 2007

Leni, je to s tebou ještě dobrý, když se zajímáš o to jídlo 😀 Ale pamatuješ, jak jsi radila mně, ať se ještě před nástupem do porodky pořádně nažeru, že pak už to nepůjde 😉 , byli jsme nakonec i v Mekáči...a no já si teda v Neratovicích na jídlo stěžovat nemohla...i když si tam hodně stěžujou....mě to chutnalo i mě bavilo, jak mi to tam nosili až pod nos...snídaně, oběd, svačina, večeře....kdy se mi tohle zase poštěstí, že mi někdo uvaří a přinese mi to skoro až do pelechu 🙂 🙂

Akorát jsem pak asi tak dva dny po tom císaři moc nemohla jíst, nejdřív vůbec, pak jen trošku dietně a pak normálně...ale vůbec mi to nepřišlo...bylo toho tolik s tím porodem, že jsem na jídlo neměla nějak ani pomyšlení...
...ale Leni, rozhodně se doma ještě pěkně napapej!!!

denisia
15. lis 2007

ahoj,
Leni, myslim, ze si este kludne mozes ist cez vikend ist zalyzovat ... Klaudinka pocka 😀

denisia
15. lis 2007

stravila som cele poobedie na youtube a pozerala stare ceskoslovenske videoklipy - sentiment jak svina. a okrem toho sa mi odlomilo zo zuba. slak ma trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkazdenek
15. lis 2007

Dagmi,tak my jsme teď taky přijeli od mekáče 😀 takže fakt to mám snad uplně stejný jako ty,akorát nevím jestly mám být ráda nebo ne 😅
Deni,jasně,v úterý je to jasný,tak koukej Seba trošku postrčit ať mám být s kym na pokoji 😉 😀

denisia
15. lis 2007

Sebi musi ostat dnu, v stredu ideme este len na matriku spisat zapis o otcovstve 😀. Ja som ho naplanovala na 30.11.

lenkazdenek
15. lis 2007

Hm tak tak dlouho čekat teda nebudu 😉 se zas minem 😉

lenkazdenek
15. lis 2007

Dadla,prosímtě ,takový ty věci jako je dohoda o jménu,oddací list to musím vzít sebou už na ten příjem v úterý?

mocinda
15. lis 2007

Ahoj holky 🙂
já jen na chviličku, protože nevík kdy mi to tady padne, blbne nám net a to fest,pořád nějaký viry a baktérie 😀 No mangel slíbil,že to během víkesu dá dohromady ,tak sand budu na příjmu!!
Jen jsem chtěla zkontrolovat leni a klaudi,jsuo holky stále spolu 🙂 😉
dagmi: teda Kristiánek je zlatoušek ,protože většinou mimi papají i přes noc ,tak držím palce ,ať máš takovou pohodu i nadále!! 😉
deni: plán máš dobrý ,ale nezapomen,že tady se přenáší ,tak to nezkaž!!! 😀
JAk tady čtu o tom jídle, holky to si asi stojí za prd všude, není nad domácí kuchyňku 😉

Ao: jsi zlatíško, protože speciálně jsem se na to těšila 😀

TAk dobroůůůů noc všem!! 😵

dagmik
15. lis 2007

Leni, chtějí to už při příjmu...oddací list a dohoda o jménu....nevím jestli na Bulovce chtějí ještě nějaké další papíry, v Neratovicích stačilo tohle, ale zdá se mi, že na Bulovce bylo těch papírů k podpisu daleko víc...

...Mekáč Ti schaluju...teď už se tam jen tak nedostanu....dnes jsem byla zase na procházce, ale kosa je tam teda úplně strašná...jsem byla nabalená jak na severní pól...jsem zvědavá, co si oblíknu, až bude pod nulou....jinak je to kouzelný...s kočárkem a miminkem...je to zas úplně jiná procházka, než jsem byla zvyklá...

dobrou noc

dadla
16. lis 2007

Ahojky, s tím jídlem leni, třeba ti to bude chutnat...já jsem tak trošku zmlsaná 😉

A ty papíry si určitě vem s sebou na příjem oni se tam taky musejí podepsat nebo co... akorát co jsem jim tam nenechala byl oddací list. Pro ten manžílek skočil do pokoje po porodu. Nechají si ho tam a matrika ti ho zašle zpět i s rodným listem mimča poštou. Většinou to píšou na jméno tatínka, který bývá dopoledne v práci tak stejně pak musíte pro něj na poštu osobně. 😒

lenkazdenek
16. lis 2007

Ahoj holky,tak jsem stále 2v1 a do úterý se to asi nezmění 😒 přitom by vše mělo být připravené k porodu 😕
NAvíc mi vůbec nic není,cítím se skvěle ,absolutně netěhotně,takže zítra už mi bude svítitit 42 😝
DAgmi, to musí být s kočárkem super 😵 o tom nabalení mi ani nemluv,fakt netuším co řeknu manžovy aby vzal sebou malý až pojedem domu
Dadla,díky moc 😵 no já jsem taky kapku zmlsaná 😉 🙂

mocinda
16. lis 2007

zdravím naše těhu přenášečky 😀
snad mi to pojede!! Dneska jsem měla děsnou noc!!!BYlo mi nějak zle ,takže jsem toho moc nenaspala a spíš čekala co bude, naštěstí nic nebylo!! ☹ 😉 zřejmě počasí na mě nějak působíí 😉
Leni: výborně!!je dobře ,že ještě stále 2v1 😀 jste prostě šikulky!! 😀 😀
dagmi: jsem se chtěla zeptat jak často pak po porodu chodíš k dětskýmu lékaři??A byli tě navšívit doma?? 😉

nějak tady přestala kominikovat zuzíkkk??japato?? 😎

lenkazdenek
16. lis 2007

Mocinda,no mě to teda moc skvělí nepříjde 😅 no aspoň pro vás budu mít příští týden novinky jak to na bulovce vypadá že 😀

mocinda
16. lis 2007

🙂leni : no právě!! 😀 hlavně klid, ještě máte víkend před sebou ,klidně to může přijít!!
Leni ,mě to čeká určo taky a věř mi ,že mi to pak taky nepříjde skvělý 😠
vydržte ještě holky!!!Positivní je ,že odrodíš na Bulici a to jsi chtěla vid? 😎

kim
16. lis 2007

Ahoj Leni, to mě štve, že stále nic!!!!Ale hlavně, že je Ti dobře a máš pozitivní náladu, to je tím sluníčkem, viď???
Dnes jsem teda byla po prvé na Bulovce a byla jsem tam 2 hodiny 😲 to je síla!!!!!A vyšetřoval mě ten šedivej doktor, jak jsi tu o něm psala.Je trochu zvláštní, co???Milej, optrnej, ale prostě divnej 😅 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru