Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

elly
26. pro 2007

Edi??? 😀 jo ja jsem taku rada, ze konik je.
Ktery porodni box....???? No ja rodila v NL...a lezela jsem mesic v nemocnici..takze porod planovany 😢

elly
26. pro 2007

Jeee ja se prekoukla..pardon.. 😉

lucija
26. pro 2007

Hele, co tady děláš? 😀 😀 😀

elly
26. pro 2007

Jsem zmatena jako Goro v tokiu....tak jsem videla tvoje jmeno..tak odpovidam 😀 😀

edimon
26. pro 2007

Luci..já ti nevím, jsem se tam moc nerozhlížela 😀 ..ale když tam jdeš hlavním vchodem...tak vlastně pořád rovně a jak tam maj PA stolky, kde sepisjou lejstra, tak hned první v pravo 😅 ...jsem to krásně popsala co 😅 😀

lucija
26. pro 2007

Já myslela jestli ten moderní nebo ten nemoderní 😀

edimon
26. pro 2007

..jo tak jednoznačně ten nemoderní 😀 😀

lucija
26. pro 2007

Tak jestli to nebyl ten poslední u okna tak jsme rodily na stejným. 😀 Odcházím vařit a uklízet. Pa

edimon
26. pro 2007

Poslední u okna??? 😕 ..jejej..tak to nevim 😔 ...měj se hezky..mě se budí vlkodlak...půjdem ven..papa

lucija
26. pro 2007

Já nebyla na tom posledním, ale dva byly lepší a pak myslím dva horší. Já byla na tom prvním horším. Ale bylo mi to uplně jedno. Nechala jsem si bodnout epidurál a bylo mi to jedno. Přišli jsme tam v pět ráno jako první a rodili jako poslední v 8 večer. Mezitím se tam rodilo o 106 🙂

edimon
26. pro 2007

Mě to bylo taky úplně fuk!! 😅 ...Taky jsem si nechala bodnout Epi 😀 ..luxusní záležitost 😉 Já jsem tam nikoho rodit neslyšela..ale když jsem porodila, tak jsem se ptala PA, jestli tam rodím zrovna sama a ona říkala, že ne...že je to velký, tak že to nejde slyšet. Já přijela v 7 ráno..poslali mě s pilulou dom, že se neotvírám a monitor nic moc..nějaký kontrakce po 5 minutách nezájem 😀 ..prej ať se najím, dám vanu, polknu pilulku a když to je porod, tak to ani po pilulce neusnu...no neusnula. Tak tam kamarádka v 7 volala ode mě z domu, že jako to do rána nevydržím, že je to furt stejný..tak jsem vyrazoila znovu. To už si mě tam nechali....a rodila jsem ve 23hodin..takže jsem je tam taky opruzovala dost dlouho... 😀 😀 ..ale mě to tedy hrozně uteklo 😉

Luci a ty si ty další mamky slyšela???...já jsem byla na porodním asi 2 dny před porodem na monitoru (chodila jsem tam obden kvůli přenášení) a nějaká mamka tam zrovna rodila a hrozně u toho řvala...mi bylo úplně blbě 😝 Jsem si říkala, ty vado!!!!!to bude mazec!!! 😕 😅

Já jsem tedy neřvala...občas jsem si zasténala , to když jsem bylave sprše nebo na hekárně..ale jen takový to odfrknutí...a pak na sále jsem tedy neřvala ani u tlačení!!...mě přijde, že by to ještě víc vysilovalo..a hlavně by to asi moc nepomohlo ani personálu 😀 Kamarádka říkala, že to persoš nemá rád...ale já bych se na ně vyprdla..ale nebylo to potřeba 😉

lucija
26. pro 2007

Edi, tak to jsme na tom stejně. Přiznám se že jednou jsem hekla ale tak v pět odpoledne. Já tam byla od rána a celý den se tam vesele rodilo a já to slyšela. Ale jedna, to byl extrém Ta řvala na tom pokoji, když jí píchali epi tak si málem vyřvala hlasivky no a řvala samozřejmě i u porodu. Kdybych já takhle řvala, tak v životě neporodím. I tak mi musela sestra ležet na břichu. Pak jsem měla úplně fialový břicho. Ale díky bohu za to. Já už byla tak vyčerpaná, že už jsem neměla sílu. A těsně před porodem jsem měla kontrakce co dvě minuty a mezití jsem normálně vytuhla. Vždycky mě akorát přítel probral, že už to příjde no a já pak zase usnula. Ale i přesto se na druhý porod fakt těším 🙂

ao
27. pro 2007

dámy, jak vás tady čtu, začnu o tom epi uvažovat... 😅

lucija
27. pro 2007

Ao, vůbec nepřemýšlej a nech si ho píchnout To píchnutí vůbec necítíš protože Ti to umrtvěj. Je to super 😉

edimon
27. pro 2007

Ahojky ....

luci:..ale tak heknout si po celém dni bolestí máš nárok 😉 😀 ...já jsem si tam ve sprše taky těm kachličkám stěžovala 😀 ...ale to mi řekni, proč řvala paní u Epi???, 😕 ...píchá se přeci mezi kontrakcema...a mě to tedy nebolelo vůbec.....hlavně bych se bála, že se tím řvaním pohnu a píchnou mi to blbě 😅 ..jsem si tedy dávala sakra bacha 😀
Já tam právě taky slyšela jednu mamku řvát...jako néééééééééééééééé nééééééééé...jsem si říkala wow 😕 😅

jééé..luci..mě taky PA klekla na břicho..my jsme ty porody fakt měly podbné!! 😅
Tedy ty jsi saďouš 😀 ...já nemůžu říct, že bych se vyloženě těšila no...teď jsem na tom, že tedy jednoho bobka mám..no a jestli budem chtít dalšího (tak za 5 let 😀 ),tak do toho půjdu s tím, že to může být třeba tentokrát lepší ne???? 😉 😉

AO:...Epi je slast 😉 ..kamarádka, co se mnou byla u porodu říkala, že jsem naprosto v poho s nima všema povídala a i jsem rozdávala úsměvy 😉 ...já to nevím, mám ten porod smrsknutej tak do jedný hodinky...ale vím, že jsem se se všema bavila a nějaká histerie z bolesti nebyla 😉

lucija
27. pro 2007

Edi, já tam měla taky kamarádku 😀 A druhý mimčo chceme dřív. Na Šimona jsem čekala osm let a nechci aby to dopadlo tak, že si to naplánuju třeba za tři roky a ono to zrovna zase nepůjde. Tak to nechám na náhodě. Dalších osm let čekat nechci ☹ 😉

lucija
27. pro 2007

Jo a ta ženská byla normální hysterka. Anestezioložka říkala sice, že paní je citlivější(já bych jí dala, citlivější 😠 ). ale myslela si určo to samé 😀

mocinda
28. pro 2007

dobré poledne 😉
no holky, já první co budu křičet ,tak bude ,že chci epidurál a pak už je mi všechno jedno!! 😀 Sama co znám z okolí ,tak každá mamina, která měla epi tak byla max. spokojená !! 😉 Konec konců tady taky jde vidět ,že jen samá chvála !

mocinda
28. pro 2007

jejda ,jak čtu ty porodní projevy ,tak doufám ,že nebudu za hysterku, ale člověk nikdá neví 😝
je fakt ,že když jsem byla na Bulici na vyšetření ,tak jsem byla na sálku a vedle zrovna rodila jedna mamina a jak jsem to slyšela ,tak jsem docela začala přemýšlet jestli opravdu jsem udělala dobře ,že jsem otěhotněla 😀
Tak snad se tam s tím poperu a hrdě porodím 🙂

lucija
28. pro 2007

Ahoj Monci, Já byla ukrutná hrdinka a dušovala jsem se že epidurál nechci, jedině když bych měla rodit císařem tak abych prcka hned viděla. No a když jsme přijeli do porodnice v pět ráno tak už jsem prosila sestřičku ať mi něco píchne na bolest 😀 . A bylo po hrdinství 😀 😀 😀

mocinda
28. pro 2007

luci: no právě, taky si myslím ,že na hrdinství nebude čas a síla 🙂 navíc když je ta možnost, tak proč si nepomoci!

lucija
28. pro 2007

to je jasný, když to jde aspoň trochu bez bolesti tak proč si neulevit 😉 A doktor mi sám ještě nechal píchnout nějakou injekci abych si prej odpočinula a trochu se prospala. protože jsem šla spát v úterý ve dvě v noci a ve tři mě to vzbudilo, takže jsem spala jen hodinu a před sebou sedmnácti hodinovej porod. A pro představu: já si ani při ledvinové kolice nenechám píchnout algifen protože ta injekce bolí jako čert. Stejně tak jsem ho odmítla i tam, ale po nějaké chvíli jsem už o ten algifen prosila sestru 😀 😀 😀

mocinda
28. pro 2007

luci: 😀 😀 no vidíš jak jsi statečná i Algifen jsi zkousla 😉 No Algifen je hnus, znám ,ale mě ani tak nevadí ta injekce jak bolí po píchnutí ,mě spíš vadí to píchnutí do svalu alias zadku ,já to nesnáším!!!!raději do žíly ,to klidně at si píchají ,ale zadék nedááááááámmmm 😀 ještěže epi je do páteře 😀 😀
Luci jak dlouho jsi byla s malou v porodce?

mocinda
28. pro 2007

a ještě maličkost, řešíme tady tašku do porodky- někdo psal ,že si bral i boty do sprchy, myslíš ,že je to lepší?

edimon
28. pro 2007

Ahoj holky 🙂

luci, to jsi napsala hezky (paní citlivější 😀 ..........my jsme čekali na malýho asi rok a něco..mě je ale teprve 27, tak jsme říkali, že počkáme, aby jsme stihli trošku pokročit s bytem..bydlíme v pronájmu ☹ ..no uvidíme 😉

Mocindo:..tak pořesně to samé jsemsi říkala, když jsem slyšela řvát tu rodičku při kontrole 😀 ..jsem úplně zbledla a pak jsem se celý den ptala kamarádek, jestli je to fakt tak hrozný?? 😕 Tak mi říkaly, ať na to vůbec nemyslím, každej má porod jinej a že paní je histerka 😀

mocinda
28. pro 2007

Edimon: no tohle slyšet nic moc dobrá zkušenost, mě fakt až zamrazilo a hned jsem manžu zrazovala ,aby byl u porodu ,že tohle slyšet je fakt nepříjemný 😒

lucija
28. pro 2007

monci, mě taky nevadí to píchnutí ale ta bolest toho zadečku 😀 A s malou jsem v porodnici nebyla, ale s klukem jo 😀 😀 😀 Rodili jsme ve středu večer a v neděli nás poušteli. Ty boty si radši vem, já je taky měla. Ve sprše totiž z ženskych a samozřejmě i s Tebe budou odcházet očistky a to je toxický. Tak aby jsi nedostala nějakou plíseň. Je to lepší.
Ahoj Edi, Mě je taky ,,teprve"29 😀

lucija
28. pro 2007

Já když byla na prohlídce porodnice tak tam taky jedna paní rodila trochu nahlas 😀 a mě se z toho podlomily nohy a polil mě smrtelný pot 😀

mocinda
28. pro 2007

luci díky za zkušenost! 😉
holky mně je taky teprve 32 😀

lucija
28. pro 2007

Tak to jsme tady samý mladice 😀 😀 😀 😀
Monci, i když byl ten porod dlouhý, nedopadl přesně podle mých představ a malýho museli křísit, tak přesto na to ráda vzpomínám a těším se na další. A že jsem tam ležela celý den mi ani nepřišlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru