Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lucija
25. led 2008

Díky za číslo. To je sice hezký že jsi poslala číslo Ty mě, ale jen tak pro zajímavost, kam mi to pošleš? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucija
25. led 2008

Jdu na zprávy, pak se vrátím 😉

mocinda
25. led 2008

😀 😀 😀 😀 😀 tak mi pošleš asi nejspíš ty sms až budeš rodit po druhý 😀 😀 😀 já jsem nějak aut ,prostě poslové i na mozku 😀 😀 😀

dagmik
25. led 2008

no holky, já jsem si zrovna říkala, co to je za blbost, že mocinda bude dávat číslo Luciji, ale neměla jsem předtím čas to napsat, ale pobavila mě to 😀 😀 😀

mocinda, držím palce, ať nejdeš v mých šlépějích

Lenkazdenek, jj to jsem se taky tenkrát nachechtala, jak ty jsi furt tvrdila, že to ještě není ono 😀 😀 😀 😀 😀 a za pár hodin tu byla Klaudinka 😀

lucija
25. led 2008

Moci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Klíííííííííd. Tomu se říká mateřská demence. Ale buď v klidu. Po porodu se to stupňuje 😀 😀 😀
Holka s Tebou bych se někdy ráda poznala osobně 😀

dagmik
25. led 2008

holky, hlavně, že je legraceeeeeeee 😀 😀 😀

lucija
25. led 2008

Tak tak dagmi, Všechno s humorem jde líp. Ježííííš, chtěla jsem napsat- s humorem jde všechno líp.(to je ta demence o které jsem mluvila) Takže Moci ať Tě humor nepřechází ani na sále 😉

dagmik
25. led 2008

jj, souhlasím, ale já tam na humor neměla ani malou myšlenku....jinak to chápu s tou demencí, jak píšeš...já jsem zase šíleně zapomnětlivá od té doby, co mám Kristiana...jsem z toho hotová...dřív jsem měla všechno pintlich, vše jsem si pamatovala, nic jsem nikde nezapomněla a teď ??...pořád něco zapomínám doma...jak je člověk roztržitej...ale jsou horší věci, že? 😀 😀

lucija
25. led 2008

Samozřejmě, teda do tý doby než někde zapomeneš Kristiánka 😀 😀 😀

dagmik
25. led 2008

lucija, no ten se zapomenout nedá 😀 😀 😀 on by se ozval...a hlavně zapomínám právě kvůli němu, že? abych mu vzala náhradní čepici, rukavičky kdyby byla zima, nějakou hračku, plínku na utírání, dudlík, krabičku na dudlík atd. než zkrátka vylezu ven, tak to ho mám tolík, že si pak venku vzpomenu, že jsem se ani nestačila kouknout na sebe do zrcadla, jak vůbec vypadám...ale nakonec je to jedno...kouknu na sebe někdo do okýnka u auta a jede se...prostě Kristian mi změnil život totálně 😀 😀 ale já si nestěžuju, jsem ráda

lucija
25. led 2008

Je to paráda Ti naši kluci. Já věčně vybíhám ven bez brýlí a zjistím to až venku, když vidím, že nic nevidím. Jo a bydlíme v pátým patře bez výtahu 😠 To se pak hubne 😀

mocinda
25. led 2008

holky, připojuji se k těhu demenci ,nejen ,že píšu jak Arab ,imervére zapomínám a přitom jsem si začala psát lístečky ,které pak bohužel zapomenu a pak když se mám někde vyjádřit ,tak mluvím jako bych nikdy nežila mezi lidmi a chcete mi říct ,že to bude ještě horšííííí???????šmarjááá 🙂

luci: humor mě docela opouští ,hlavně ,když otravují poslové ,ale na sále se určitě zasměju 😀

dagmi: jestli to u mě půjde jako uTebe tak to je na sebevraždu ,napsala 😀

lucija
25. led 2008

Tak to se stopro zasměješ. Já v těhu dávala umytý hrnky do ledničky. Teď už tam pokládám jen voňavý stromky do auta 😀 😀 😀 😀

mocinda
25. led 2008

luci: 😀 😀 😀 já zase mám problém pojmenovat věci pravými jmény ,např. volám at manža zavře dveře a myslím okno apod. takže občas chudák nestíhá 😉 posledně mi to vrátil taky něco chtěl podat ,myslím ,že řekl nůž a myslel sklenici 🙂 a ani nevíte jak mě to vytočilo ,že se neumí vyjádřit ,když něco chce 😀 😀

lucija
25. led 2008

To já se neumím vyjadřovat ještě dnes a mluvím jak postižená. A kamarádka to má taky, ale už má dvouletýho kluka, takže to asi jen tak brzo nepřejde, no co, hlavně že je sranda 😀

mocinda
25. led 2008

😉 to je dobře ,že to postihuje větší procento maminek 😀 ovšem pak asi vázně komunikace s mangeli ne?přeci jen ten chlap neprodělá těhu demenci 🙂

lucija
25. led 2008

Ten můj je d... od přírody, dělám si srandu, ale vážně začínám pochybovat o nás dvou 😀 😀 😀 😀 Už jsi mi odepsala do IP? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mocinda
25. led 2008

je ďas?nebo co?vidíš jednoduchá hádanka a mně to nedojde 😀 😀 já ti píšu raději všude ,ještěže nejsi na více diskuzích 😀 😀 😀 😀 😀

lucija
25. led 2008

Jsem, ještě září07 😀

mocinda
25. led 2008

no já jsem tě ted zahlídla v tom přehledu 😀 😀 šmankot ,matka dítěte a sjíždí net na několioka diskuzích 😀 huš do hajan!!Já už půjdu ,né spát to je na mě brzy ,ale natáhnout se, už nevydržím dlouho u pc sedět ☹

lucija
25. led 2008

Já už jdu spát, muž mě láká a asi dneska budu muset byt povolná 😖 Zítra se tu ohlaš jak jsi na tom ju? V re re re re můžem pokračovat zítra. Pa a klidnou noc 😉

mocinda
25. led 2008

ĺuci: já byla povolná včera a tak jsem dopadla, posly celou noc!! 🙂 u Tebe to naštěstí nehrozí 😀 😀 tak si to užijte a zítra se ozvu ,neboj!!! 🙂 😉 páááááááá a dobouůůů

lucija
26. led 2008

Dobré ráno, Moci tak jaká?

mocinda
26. led 2008

luci: 😀 😀 dobré ranko ,ted jsem tě viděla na únorovkách ,jsi fakt rozkošná jak stíháš všechno 🙂 noc dobrá ,dalo se bolí porbříšek ,ale oproti včerejšku ,je tohle procházka růžovou zahradou 🙂 no a co jaká byla povolná noc?Doufám ,že jste to s mažou netáhli až do rána 😀 😀

lucija
26. led 2008

Jsi blázen, bylo to rychlý, však víš, když to chlapi dlouho nemaj, díky bohu 😀 No tak to je fajn, že je líp. My se dneska jdeme podívat na domeček v Hovorčovicích a jestli se mi bude líbit, tak se příští týden stěhujem. Má i velkou zahradu(prý) tak to by bylo super pro Agátu a i pro malýho v létě. No ale nebudu předbíhat, ať pak nejsem zklamaná.
Všechno stíhám, protože malej spí!!!!! 😀

mocinda
26. led 2008

luci. jéé vy se máte!! já bych taky chtěla domeček,bydlíme v bytovce, tak snad časem se tayk přestěhujeme 😅 a ten domeček je novostavba nebo co?? 😉 A Agáta je kdo?
TAk držím palce ,a´t se líbíííí !! Šimonek má ještě půlnoc ,pusinka jedna,no nejsou ty děti zlatý? 😀 😀

danullinnka
26. led 2008

Ahojky Moci,
tak už se ti to blíží,co???Držím moooc palečky 😉 za chviličku už budeš s malinkou v náručí 😵
Já jsem ted měla rýmu,no v noci ji dostal Lukášek,ach jo,bobek malý ☹ Už se nám konečně prořezal ten třetí zub,tak bude na chvilinku klid i když ted ta rýma ☹
A už jste teda vybrali jméno??

lucija
26. led 2008

Moci Agáta je pes, mám ji v albu. Šimonek spí, ale už zase, ne ještě. Jsme vzhůru od osmi 😖
Co to je za domeček ještě nevím, ani jeden jsme ho ještě neviděli, jen jsme dostali echo tak se jedeme podívat. Potom podám podrobné info 😉

mocinda
26. led 2008

danu: ahooojky,moc vás zdravím a gratuluji k třetímu tesáku 😀 dani ,blíží ,blíží ,jsem na čekanééé,už aby to bylo 😉 jméno zatém zůstavá Adina ,nic jiného jsme zatím nevymysleli 🙂
rýma je děs, stačí jak otravuje dospělýho ,natož děti!!Kapejte nějaký kapičky ,kluci jsou statešní ,ti se s rýmou poperou!!! 😎

mocinda
26. led 2008

luci: já si říkala ,že by tohl být psík ,ale raději jsem se zeptala ,abych to nebyl trapas, že je to tvoje nějaký mimi 😀 kuokala jsem do albíčka ,Šumínek je celý tatínek 😉 🙂 tak akorát si ho ožužlat 😀
TAk určo pak pisni jak to vypadalo a na tebe zapůsobilo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru