Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

kim
27. led 2008

AO nemáš zač
Baráček za Prahou máme my a upřímně není co závidět, jen samá práce a práce a práce 😀 😀 😀 😀 někdy bych dala vše za to být zase v bytě!!!! 😉 😉

ao
27. led 2008

kim, já si vlastně nemám na co stěžovat, máme chalupu kousek od Blatné v jižních Čechách... spíše bych ale brala jedno místo s kombinací obou... teď jsme typische lufťáci: pondělí až čtvrtek v Praze, pátek až víkend na chalupě... si připadám jako kočovná cikánka, furt pakovat věci do auta a z auta.
jsem zvědavá, jak to od dubna budeme zvládat i s prckem. manža tam je i teď, po víkendech s tchánem rekonstruují vršek, abychom to měli na mimi větší

kim
27. led 2008

Ao si děláš srandůůů????????????????????????Kde jí máte?????????????My v Újezdci, to je kousek od Bělčic!!!!Tam je pěkně!!My tam teda moc nejzdíme, díky tomu, že teda máme práci na baráku, ale moje babi s dědou jsou tam od jara do podzimu!!!

ao
27. led 2008

kim: nedělám 😀 my jsme myslím trochu jiný směr od Bělčic - HOSTIŠOVICE 😀 😀 😀 přesně na půl cesty mezi Březnicí a Blatnou. V Blatné na zámku jsme měli i svatbu 😉
a máme to podobně, babi s dědou jsou tam každoročně duben-listopad 😎

ao
27. led 2008

error = svatba byla v Březnici na zámku

kim
27. led 2008

jj vím!!!!Tak to my jsme trochu dál, ale v Březnici jsme za 15 min a jezdíme přes ní na Prahu!!!!
No tak naši tam jsou přesně stejnou dobu 😀 😀 někdy až od května, když je hnusně 😎 tak to je náhodička!!!!V Blatné na zámku je krásně!!!!!!

mocinda
27. led 2008

holky já jsem na tu Bulici tak nasr...ná ,že bych nejraději šla jinam!!Uvidím co ve stř mi řekne Záhum a pokusím se dohodnout na rozumným řešení ,jestli mi řekne ,že je ještě spousta času jako posledně, tak...scénka a karate se svinstvo 😝 😅 😀 a jedu jinam!!

ao
27. led 2008

moci: jestli oni nechtějí úplateček.. aby jako z nepřeberného množství případů vybrali zrovna ten tvůj jako podstatný 😅

ao
27. led 2008

bulofčandy, ještě takový praktický dotaz: na jiném kurzu+ cvičení, co jsem chodila mimo Bulovku a pak i v knížkách píší, že je vhodné zabalit si celkem 3 tašky do porodnice: 1. malou k porodu, 2. co přinese taťka na 6tinedělí a 3. na moje a malého věci na odjezd domů.
na webu Bulovky i v papírech k porodu píšou jakoby jeden seznam, věci dohromady smíchané z těch prvních dvou, ale není tam vše. když to zabalím dle toho, budu mít óóóbr tašku 😅 jak jste to měly vy?

kim
27. led 2008

Moci, já myslím, že zase tak hrozná Bulovka není a nakonec jsem ráda, že jsem byla tam a ne v Brandýse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ao: tak v Březnici jsem na zámku nebyla!!!!
S tou taškou...já měla 2!!!Jak píšeš - igelitku k porodu, tam jsem měla pití, piškoty, hroznový cukr, Petr pantofle - na ty nedošlo, měl přes boty návleky, já boty do sprchy a papíry k porodu a pak velikou na šestinedělí...věci na odjezd pro mě i pro malýho přivezl manžel v den propouštění 😉

ao
27. led 2008

kim: díky, takže ty 3 tašky... přišlo by mi divné táhnout se tam s velkou taškou a pak co s ní tam...
Březnice je taky moc pěkný zámek, jestli jezdíte přes městečko, stavte se tam aspoň na procházku v parku a vzadu za ním je supr restauračka www.nastatku.cz

ao
27. led 2008

kim: proč jsi ráda, že ne v Brandýse? to se ptám rovnou... ona až sem došupajdí Moci, tak by se taky zeptala 😀

mocinda
27. led 2008

KIm: to samy co Ao, proč Brandýs ništ?jáslyšela ,že v poho!!

Andy: no úplateček mě taky napadl ,ale kolik by to jako mělo cálovat ,nemám žádnou představu???

A já mám připravený dvě tašky, jednu já s jídlem ,spoďárama a pak pro malou oblečení a pleny,snad stačí 😅

ao
27. led 2008

a je tady naše moci 😉
Kim asi momentálně zaměstnává Daník.. tak si budeme muset počkat.
a s tím úplatkem, já jej v životě nedala, tak netuším 😲 poradí nám někdo?

lucija
27. led 2008

Ahoj holky, já vezla jen jednu tašku větší. U porodu jsem z ní vytáhla jen pantofle a pantofle do sprchy a pití. Nic víc, jen si nepamatuju, jestli i ručník, nebo mi ho tam dali. No a to jsem tam byla 15hodin, a pak Tě ze sálu naložej na lehátko, tašku pověsej na háček a frčíš na šestineděli. 😉 Takže já měla jen jednu.

ao
27. led 2008

lucijo: a ty jsi byla na bulovce nebo v brandýse?
a ještě dotaz, jak je to s vybavením na 6tinedělí??? co všechno poskytnou nebo co a kolik vlastní: myslím poporodní vložky, jednorázové pleny, vlhčené ubrousky, látkové pleny... abych věděla jestli mám ještě něco přibalit

lucija
27. led 2008

ao na bulovce. Poporodní vložky dostaneš jeden balík, jednorázovky si vem, dostaneš jich jen pět, vlhčené ubrousky si vem, ty nedostaneš, a látkové pleny tam jsou. Máš jednorázové kalhotky? Výborná záležitost a taky si kup jestli nemáš ty podložky, jak pro prcka tak pod sebe ať můžeš větrat porodní poranění-šití 😉 A jsou levnější v zdravotních potřebách, sice bez obrázků, ale to snad nevadí.

ao
27. led 2008

luci: díky!!! jednorázové kalhotky mám od hartmana balení 5 ks, ostatní vše mimo látkových plen zabalím. kolik tak těch podložek? holky říkaly, že je měly už sebou do auta, když je manžové vezli k porodu, kdyby z nich teklo

kim
27. led 2008

Jeje holky, já nechtěla plašit!!!!!Já nemám s Brandýsem žádnou osobní zkušenost...ale tak nějak na mě ta nemocnice působí prostě šílene zaostale...a četla jsem spoustu příspěvků od holek na rodině.cz a i to mě nějak odrazovalo...když je porod bez komplikací - pohoda, ale to vlastně můžete rodit rovnou někde na poli, když to přeženu...takže proto říkám, že jsem ráda, že jsem tam nešla, když to u mě bylo takový jaký to bylo...teď v Brandýse rodila kámoška(18.1) ještě jsme spolu nemluvily pořádně, ale do sms psala, že má spoustu dobrých i špatných poznatků...
Mě stačilo, když jsem si přečetla, že tam v létě děali císaře při otevřeným okně...samo, že to nemusí být pravda, ale takových výšplechtů jsem četla víc!!!Takže ač máme Brandýs téměř za barákem, šla jsem raději na Bulovku, na kterou to máme půl hodky bez dopravní zácpy 😉

kim
27. led 2008

AO, látkové pleny Ti budou měnit dětské sestry, stejně tak jako třeba počůrané nebo poblinkané oblečení..ale musíš dítko svléknout a donést tam to špinavé, aby Ti daly čisté!!!Dělají to prostě výměnou, abys jim to náhodou neštípla 😀 😀 takže jsem nahýho Dandu zamotala do zavinky a jela pro čisté 😝

Podložku jsem měla jednu, ale ani jsem jí nepoužila, oni je tam mají taky, budeš jí mít pod sebou v posteli a když jí pokrvácíš, tak si na chodbě vezmeš jinou!!

mocinda
27. led 2008

luci. taky mám jednorázovky kalhotky a s obrázkama podložky, heč 😀 Andy ,klidně půjčím 😀 teda dám ,kdo by to pak chtěl vrátit ,viď? 😉 😝

holky ty vlhčené ubrousky jako pro mě,ju?nebo pro mimi?pro mimi mám a pro sebe jen něco málo 😅

kim: 😀 šmankot, neplašit nás,jooo??Já na Brandýs slyšela vcelku positiva, ale všude je něco ,viz.vlastní zkušenost z Bulice,přenášíš až do hálelůjá a nakonec tě seřvou ,že máš velký dítě, bastardi!!!! 😅 🙄

ao
27. led 2008

moci: nooo, jestli chceš ty vlhčené ubousky místo na dětskou prdelku aplikovat na svou spanilou sněhurkovskou pleť, tak já ti bránit nebudu 😀 ty jseš z toho kosmetického průmyslu, ty musíš vědět 😝

ao
27. led 2008

holky, díky moc za praktické poznatky, na netu porodnice nic praktického člověk nevyčte 😝

kim
27. led 2008

Moci: 😀 😀 ale já i přes tohle všechno nemůžu říct na Bulovku jediný špatný slovo!!!!Je pravda, že mě teda na císaře mohli šoupmout rovnou..ale asi to tam mají tak zavedené, že se nejdřív zkusí přirozeno 😀 a v případě nouze fik....jinak fakt všichni milí a snaživí!!!!A je tam super Dr.anestezioložka - nevím jméno, ale fakt super ženská!!!!!

Vlhčený ubrousky pro mimi!!!!Ty je nepotřebuješ 😉

mocinda
27. led 2008

Andy: no jo ,kosmetika ted můj obor, ale já jsem tam jako fakturkosmetička ,jinak vím prd o mazání 😝
TAkže to jsem pochopila správně i při té mé demenci a pro sebe klidně přiberu taky ,šak i já se můžu otřít vlhčeným ,nééééé? 😀 😉

taky kují za info ,protože není nad osobní zkušenosti!!Už jsem si to srovnala co jako a ták a ted už opravdu můžu jet, jen bych potřebovala ,aby to pochopilo i to dítě 😝 😅

KIM: to fakt obdivuju ,já si asi prožít to co TY ,tak remcám !!! 🙂

ao
27. led 2008

moci: budiž ti útěchou, že Patrik stejně jako Mandlička necháme kudy ven 😅

ao
27. led 2008

error = nechápe 😉
ale stejně ještě doufám, že z nich jednou vyrostou CHYTRÉ děti

mocinda
27. led 2008

Andy: jasnééé ,vyrostou ,jsou po nás, né? 😀 😀

edimon
27. led 2008

.Ahoj holky..to je hezký, že mě postrádáte 😵
..tak koukám Moci a ao stále 2 v 1 😵

..já teď moc často nejsem...malej už moc nespinká a chce zábavu...taky ho nesmím nechat plakat, pač má pupeční kýlu..tak chováme..to bude rozmazlenec 😔 ...a taky přijel táta po dlouhé prac. ce stě..takže tak 😅

Tak Moci..tě nechtěj jo 😅 Hele, já už tam zaky chodila skoro s prosíkem 😀 ..pak mě dr Maxová konečně jednou nepustila, pač se jí nelíbilo, že se neotvírám a mám kontrakce..a zachránili mi prcka 😉 ...šikovná baba 😉

..jinak ten UZV..já byla taky až když jsem přenášela...podle 1termínu 9 dní, podle 2 term. 2 dny....no takovej moc příjemnej dr 😀 myslím ten krčmář..on vlastně nemluvil 😅 ...no prý všechno ok, průtoky v normě..a pak mi dr Maxová na porodním řekla, že malej pude ven po dobrym či po zlym, že už na UZV byly průtoky v normě...hmmm bodejď by ne, když byl obtočenej šňůrou 😠 ...Moci..já myslím, že úplatek nepomůže..oni to tam takle podle mě maj......ale nechaj tě max 10 dní neboj.....držím palce tobě i AO 😉

mocinda
27. led 2008

Edi: no jo je dóóst ,už to vypadalo ,že nekoníkuješ 😉 je fakt ,že až já budu mít malou ,tak se sotva taky ukážu,ale teď se to tady machruje 😀
tak vy máte pupečníkovou kýlu?chudinky 😒 no jo ,to chce asi hodně trpělivosti ,viď udržet malýho bay byl pořád jen vysmátej ☹ kolikrát ty děti brečí a přitom se nic neděje!Tak držím palce,ať tohle období máte co nejdřív za sebou!!!

Jaktože průtoky na UZT byly v normě a malej byl obtočenej???to nechápu!!?já myslela ,že tím se ukáže ,že se něco děje??
se držím hesla:neber úplatky,neber úplatky nebo se z toho zblázníš 🙂 tak raději žádný nedávám 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru