Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
11. zář 2007

🙂 taky koukám jak nakupujete dupky a bodíčka!!No já zatím mám jen takovou lehkou výbavičku, no zatím ještě mám čas.Ted vybíráme postýlku pro mrňouska a taky nějaký hadříky pro maminku, protože jsem celkem poslední dobou přibrala a nemám vůbec nic!Dřívější velikost: S je tatam a blížím se k XL!! 😎 Ale dneska jsem si udělala radost, koupila jsem si svetřík ,ale musím ho rychle nosit, protože jestli poroste pupíkus tak už ho nezapnu!!! 😀 Taky se chystám do C;A ,prej mají tam pro těhulky slušný výběr!Já už nebyla nakupovat ani nepamatuju!! 😉

lenkazdenek
11. zář 2007

Mocindo,tak to máš dobrý,že se vejdeš ještě do bežných velikostí,pro mě by už musely mít leda xxxxxl 😀 jinak jestli chceš na bulovku na předporodní kurzy tak je nejlepší se objednat už někdy teď(bývá tam nával) jinak číslo je někde vzadějš

dagmik
11. zář 2007

mocinda, no v CA maj docela výběr, ale není to stejně nic moc. Ale asi je to skoro to nejlepší, co se tu dá sehnat. Já jsem pak ještě pořídila pár trik a kalhoty v HM. Ale musíš mít štěstí. Já nejdřív byla docela nadšená a když jsem tam pak přišla podruhý, potřetí, tak už jsem byla naštvaná, že maj furt to samý a vlastně nic moc. Je to tam taky hned vedle těch obřích hadrů neboli nadměrnejch velikostí a to mě taky trochu uráželo, protože to je občas pomíchaný a ty obrovský jsou hlavně hnusný 🙂

lenkazdenek
11. zář 2007

Já se holky přiznám,že kromě dlouhejch kalhot(fakt super lacláčky) jsem letní obr oblečení kupovala u vietnamců a doma je nosím doteď 🙂

dagmik
11. zář 2007

leni, já u nich nenakupovala nikdy, ale teď mi mamka radila ať si tam koupím boty. Mně teď žádný nejsou, jak mám nateklý nohy, stále teď nosím jen ty gumový crocs, protože ty jsou nejpohodlnější a jedině do nich se vejdu i s ponožkou. U vietnamců maj i velký věci???? nebo snad i těhotenský??? tomu nevěřím 🙂

lenkazdenek
11. zář 2007

Těhotenský ne,ale mají tam věci na gumu v pase,takže když si koupíš velký tak je to v pohodě,já takhle mám dvoje tepláky(sice jsou mi i delší,takže je nosim pod prsama,ale na druhou strnu mám volný bříško) 🙂
Jinak koukala jsem na ty kojící podprsenky a představ si,že v mojí velikosti neměli ☹ takže holt budu muset objednat z netu a modlit se aby mi byla. Jinak jsem se po nich koukala i v pultanele a jsou tam na moje rozpočty kapku dražší ☹

dagmik
11. zář 2007

leni, no já si tu svojí kupovala taky největší a to bylo L. Ale ještě je u ní dobrý, že má takovej přídavnej prodlužovací lem (nebo jak bych to vysvětlila), takže vlastně ještě můžu zvětšit a pak zase zmenšit ten objem pod prsama. Já jsem fakt spokojená, ale tahle byla taky dražší, ale to už jsem ti psala.

Tak to objednej z netu a uvidíš. Myslím, že je hlavní, aby neškrtila pod prsama,protože nahoře se to pak stejně ještě vycpe těma tamponama

lenkazdenek
11. zář 2007

Dagmi,tak jsem ještě objevila,že je mají i v Timu na českomoravský,tak tam zítra s manžou sjedem 🙂

dagmik
11. zář 2007

leni, tak držím palce, aby měli tvojí velikost 😀 není to s náma těhotnýma jednoduchý viď, i velikosti maj pořád malý...aspoň pro mě 😀

lenkazdenek
11. zář 2007

Dagmi pro mě taky, nejhorší je,že už teď si příjdu jako kojná ,pořád mi teče mlezivo (nebo jak se tomu říká ) 😒
Fůj taky u vás tak hnusně prší? Doufám,že za hodinku až pojedem na Bulovku takhle pršet nebude 😅

dagmik
11. zář 2007

Leni, přesně tak, je hnusně, prší, i když teď možná zase na chvíli přestalo, ty bydlíš na Střížkově, jsi říkala, že jo? To je jak je Kaufland anebo ještě dál k Proseku?

lenkazdenek
11. zář 2007

Já bydlím kousek od Kauflandu,mezi hotelem Duo a Luna,takže o prázdninách hrůza 😒 ,ale adresu trvalého bydliště mám pořád ve starých Ďáblicích 😉
Tak já se jdu připravovat,buď dneska večer nabo zítra dopoledne dám vědět novinky 😉

dagmik
11. zář 2007

jojo, to vím, kde je. tak teď u nás momentálně na chvíli svítí sluníčko. Ve starých Ďáblicích to taky trochu znám, ale to už je dávno.... to kino, co tam kdysi bylo je zrušený nebo zbouraný??? Do starých Ďáblic chodím k oční doktorce.
Užij si kurz a těšíme se zítra na tvoje školení 😉

mocinda
11. zář 2007

leni: já právě přemýšlím o těch předporodních kurzech ,ale ve všem se setkávám s dvojím názorem ☹ Kamáradka mě odrazuje ,že je to na nic ,tak nevím asi člověk musí nejlíp sám vyžkoušet jestli to pro něho má význam nebo ne,co? 😉 Jaký máš zkušenosti z těch kurzů,je to k nečemu ?A taky jsem koukala ,že je tam těhulácký cvičení,nechodíte někdo?To mě láká ,protože jsem dost dlouho cvičila aerobic ,tak abych zůstala v kondičce 😅

mocinda
11. zář 2007

dagmik:taky jsem slyšela o H;M tak omrknu .Jinak nepohrdnu asi ani vietnamskými kolegy, protože leckteré věci jsou opravdu jen na přechodný období ,tak nějaký trička XXL se budou u nich hodit. 🙂

dagmik
11. zář 2007

lenka, mocinda, tak mamka mi právě přivezla suprový botky od vietnamců 🙂 no to bych fakt nevěřila. Jsou za dvě kila a vůbec bych nepoznala, že to není z normálního obchodu. Jsou mi akorát, ke kalhotům vypadají výborně a pak až mi budou velký, tak je můžu vyhodit nebo nosit někde na chalupě. Teda holky, a já se těm vietnamcům celej život vyhýbám 😀

lenkazdenek
12. zář 2007

Ahoj holky,tak jsme včera probíraly porod a jak zvládnout porodní bolesti,takže takové mírné cvičení 😀 navíc tatínky učily jak nás mají masírovat a jak nám pomáhat. Docela legrace když jsme z ponožky rodily mimčo 😀
Jinak jsem se ptala na tu přestavbu a pořád ještě přesně nevědí kdy bude 😒
Dagmi gratuluju k botičkám,já si teď budu muset koupit taky nové,zjistila jsem že mi do těch mejch teče 😠 ,jestli chceš njáký uvolňovací polohy tak ti je písnu do IP
Mocindo,já nevím,mě ty kurzy pomáhaj a nejen mě ,ale i manželovy,prý se toho porodu bojí míň a já taky 😉 navíc ti ty kurzy z části hradí pojišťovna a dozvíš se i něco nového co se nikde nedočteš.Já například netušila,že při porodních bolestech může být až 2hodinová pauza a přeci to neznamená falešný poplach(teda když se potom rozjedou další

mocinda
12. zář 2007

😉 AHOJ HOLKY,
díky leni za názor na kurzy!teď je každá rada dobrá!! 🙂 NAvíc si myslím ,že je dobrý ,když tam jsou i manžílci ,ať mají přehled o co vlastně jde, protože pak to vypadá ,že jsi jde ta ženská jen do porodnice odpočinout!! 😎 Když se ted přihlásím ,tak asi ještě cohdit nemusím,ne?od kterého týdne se pak chodí kurzovat??

lenkazdenek
12. zář 2007

Mocindo,chodí se přibližně až od 30 týdne,ale bývá nával,proto se musíš rezervovat dopředu. Tatínkové tam jsou důležitý,docela pomáhaj a je to sranda ,kor když třeba viděj porod na videu tak jim lezou oči z důlků nebo když nám ukazovyly tipy nástřihů hráze 😉

kim
12. zář 2007

Ahoj holky
tak jsem včera byla na první hodině předporod.kurzu na Bulovce a bylo to fajn, paní Šimáková je bezva!!!!!
Mocindo: byla jsem pak i na cvíču a dobrý, jsou to převážně o dost lehčí cviky než je joga, hodně prodýchávání a protahování, za 50 Kč/hodku si myslím, že dobrý!!!!
Jinak jsem se taky ptala na tu rekonstrukci, prý je to otázka peněz a nikdo zatím neví...prý se myprosincové nemáme obávat...tak doufám, že ví, co říkala 😀 😉

mocinda
12. zář 2007

Ahoj holky,díky za positivní info!! 😉 Tak na kurzy se těším a cvičeníčko si taky nenechám ujít!!Mužský potřebují rozšířit obzory a kde jinde než na předporodních kurzech 😀 Jen doufám ,že s rekonstrukcí ještě vydrží a já v klidu a míru porodím v lednu!!!Jinak jsem na netu narazila na stránky www.aperio.cz kde jsou taky hodnocení porodnic včetně Bulovky a musím říct ,že samé positiva! 😉 tak ať žije Bulovka!! 😲

lenkazdenek
12. zář 2007

Kim,v kolik jsi tam včera byla? To jsme se tam museli minout 😉 🙂
Tak doufám,že jsme holky co se týče Bulovky za vodou,zatím mě příjemě překvapila 😉

dagmik
12. zář 2007

leni,budeš hodná, když mi napíšeš ty uvolňovací polohy, co vám poradili. Takže zatím to všechno vypadá dobře, tak uvidíme. Kde vlastně ty kurzy máte, jsou někde vedle tý porodnice?? Zítra jdu do poradny, tak už to možná taky všechno dořeším, no nevím. U nás v Říjnu, už máme 2 předčasně narozené holčičky, to je fofr a já ještě nevím, kde porodím 😀

kim
12. zář 2007

Leni: měla jsem to od 14-16 a od 16:30-17:30 cvičení, ale vylejzaly jsme až před šestou 😉 ¨
Jinak jsem málem chodila s Tebou na ty kurzy, protože manžovi se ta odpolední hodina fakt nehodí, tak jsem chtěla tu večerní...nakonec jsme se ale domluvily, že budem chodit až od října, že vás je na tu večerní už dost!!!Ale teď tam budu úterky jezdit na to cvíčo, který končí před Tvojí hodinou, tak se tam určitě uvidíme 😉 Akorát nemáš žádnou fotku v albu obličeje, tak Tě nepoznám 😀

lenkazdenek
12. zář 2007

Kim,tak to jsme se tam určitě viděli,jelikož my jsme tam čekaly než vylezete 😀 ,jinak já nosím stále džínové lacláčky a bílej rolák(to je jediný do čeho se snad vlezu 😉 )
Dagmi,už jsem se bála jestli už na Bulovce neležíš 😉 🙂 ty kurzy jsou ve druhém patře

dagmik
12. zář 2007

Leni, ty sis změnila fotku, málem jsem tě nepoznala 😉

zuziik
13. zář 2007

Ahojky, tak jsem se vcera prihlasila na predporodni kurzy k pani Šimákové, uz se moc tesim kdyz tady ctu jak je to bezva...

lenkazdenek
13. zář 2007

Dagmi,trošku jsme s holkama blbly 😉 já mám zimní kombinézku v albíčku tak snad bude stačit 😕 🙂 Jé ty už jsi ve 37 tt to bych taky brala 🙂
Zuzi,od kdy budeš chodit?

zuziik
13. zář 2007

Kurzy jsou od 15.11. - 18.12. čtvrtek 10:30-12:30

lenkazdenek
13. zář 2007

No jo tak to máš ještě čas,to tam možná budu ležet,teda aspoň v to doufám 😅 tak se na mě můžeš přijít juknout 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru