Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
29. led 2008

holky díky za tipy a rady na lehátka!! 🙂

Dagmi: raději no koment, zatím jdu úspěšně ve tvých šlépějích!!!! 😉 😖A jak říkáš jednou to prostě musí ven!!! 😀
koukala jsem na tvý lehátko ,pěkný a zítra omrknu nějaký ,jedeme na nákupy po poradně ,takže třeba už si nějaký přivezu domů a jinak pak i na netu něco seženu určo 🙂
Hrací deku máme ,jsem myslela ,že bude top pro mimi ,ale jak vidím tak to taky není jistýýý 🙂 asi záleží na drobečkách ,co se jim nejvíc zalíbí 🙂

lenkazdenek
30. led 2008

Deni neboj určo není opožděnej,každý mimčo je jiný,Klud taky občas kouká do blba 😉 jinak ona si do těch cinkacích medvídků plácá a povídá si s nima,tak třeba chce sebík ty hračky víc k ručičkám 😕
Mocinda,klid vzpomeň si na mě,já myslela,že v tomhle století vůbec neporodím 😉

iveticka
30. led 2008

Holky díky za rady už už je na Bulovce nutné se registrovat, já sem počítala s tím, že až v tom 36 týdnu stačí (což donedávna bylo) a ono už se musí teďka. Koukala sem i na webové stránky a už to tam mají opraveno, že z důvodu vysokého zájmu je nutná registrace již není. Tak sem si tam zavolala a musim říct že sem se dovolala hnedka na poprvé a jsem registrovaná. A ve 36. týdnu nám přijít do poradny.

lenule25
30. led 2008

šmkanote, diky za upozorneni.. 49tt je opravdu hrozna predstava 🙂

jinak co se tyka lehatek, tak mame vibracni od FIsher Price a male se v nem taky libi. Je to jedina moznost, jak si uvarit obed - postavim si ji naproti sporaku na linku a povidam ji co zrovna delam 🙂

ad prdiky - kazde mimco to ma fakt jinak.. nam ty masaze a cviceni docela pomahaji a ted jak je trochu starsi, tak se obcas povede ji i zabavit necim jinym a to si potom prdi ani o tom nevi 🙂 provadime taky celkove masaze podle Jany Hasplove - doporucuji! Zacali jsme tedy teprve o vikendu, na novorozene jsem si opravdu netroufla, a masirujeme zatim jen nozicky a brisko, ale je potom uzasne zklidnena.. potom hned nasleduje koupel a to potom usne jak budulinek 🙂

tak Moci, Ao - drzim palecky a uz se moooooc tesim na krasne fotecky dalsich mimisku..

lucija
30. led 2008

Tak Moci, dneska je Tvůj velký den 😉 Tak holky hybaj rodit!!! 😀 😀 😀 Držíme palečky všem 😉

zuziik
30. led 2008

ahoj holky, tak jsme stravili prvni noc doma a musim rict ze jsme se vubec nevyspali ☹
mala se budi po hodine a chce prso....uz me pekne boli a prez den spi treba 4 hod. nevim co s tim mam delat 😨

nadik
30. led 2008

AHoj Holky, tak dnes mi doktor řekl,že na Bulovku se registrovat nemusí a jiná doktorka, se kterou jsem teď mluvila říká opak.... nevíte o tom něco?

lenkazdenek
30. led 2008

nadik,ono možná bude lepší tam brnknout pro jistotu
Zuzi,neboj to se zpraví,za pár dní bude líp,pokud je to možný tak se v noci střídej s manželem aby ses aspoň trochu vyspala 😉 s těma prsama,prý pomahají kloboučky a oplachovat teplou vodou,hlavně pomáhá ten bepantenol,ale já s tím moc zkušenost nemám,kojila jsem jen 14 dní 😒

olina
30. led 2008

Nadik, od vcerejska se musi 😠 !

lucija
30. led 2008

Zuzi v klidu, my to teď máme taky tak a to je nám skoro pět měsíců. Přes den i 5 hodin nejí a v noci co dvě co tři hodiny. S těma kloboučkama bych nezačínala, aspoň ne hned, když budeš mít prsa popraskaný tak samozřejmě ano, radši teda dřív, ale ten bepanthen je fajn a nemusíš si ho před kojením smývat, miminku neškodí. Druhá otázka je, jestli mu bude chutnat 😉 A po kojení si na bradavku rozmaž kapku MM. a nech zaschnout. Bude líp, pa pa.

mocinda
30. led 2008

Ahoj holky,
tak jsem procitla po dni plném zážitkůůůůůů!!Teda jen poradna a nákup ,ale tělo vzalo za svéé ,jsem totál k.O. a mám pocit ,že jsem nespala asi týden jak jsem unavenááá ,no nic ....
takže od posledně nic novýho, malá pořád naléhá ,ale jsem zavřená ,takže na porod nic nenasvědčuje 😒 tudíž zítra jdu na UTZ a pak ob den monitory ,protože přenáším ,tak aby se hlídalo ,že? 😝 nicméně když do středy malá nenakoune ven ,tak jdu na příjem a děj se vůle boží!! 😉 😕
tak ľehce jdu ve stopách Dagmíka 😀

mocinda
30. led 2008

zuzíku: 😀 snad sis nemyslela ,že se vyspíš!!! 😀 ty časy jsou nenávratně pryč a bude hůř!!! Ti můžou holky tady vyprávět ,že? 🙂 😉 pořád nám tady kladly na srdce ,at si to nadspíme všechno!!!Tys vůbec tady nečetla diskuzi 😀
neboooj bude dobře, jen se musíte spolu sehrát!!!A fotky nějaký by byly nebo nebyly? 😉 a jak se malá jmenuje??

lucija
30. led 2008

Ahoj Moci, koupila jsi lehátko? Jinak Já měla termín taky ve středu a Šimon se narodil až další středu 🙂 Nechci samozřejmě strašit, je to různý. 😉

mocinda
30. led 2008

luci: ráda tě vidím 😀 hned optimismus here!!! No možná to nějak ještě půjde samo ,jsem v klidu ,stejně s tím nic neudělám 😉 prosím tě lehátko nemá, neměla jsem sílu někde ještě něco okukovat, protože jsem se vrhli na potraviny a než jsme nakoupili tak jsem byla ráda ,že jedeme domů ,tady sebou plácla a lehátko koupím přes net, já jsem už stará herka, nic nevydržím 🙂 😎

lucija
30. led 2008

Hele ty herko, já Ti právě chtěla říct ať ho koupíš přes net, mnohokrát to vyjde o dost levněji. Já takhle kupovala malýmu k vánocum to co mám v albíku a vyšlo mě o 400kč levněji. Ani se Ti nedivím, že nemáš náladu, já už ji taky neměla, kor když mi taky v termínu řekli, že na porod to nevypadá 😉 Hele, tak si ještě užívej hlavně spánku, já jdu zastrčit dudel 😉

mocinda
30. led 2008

luci: 😀 😀 😀 at žijí dudlovééé,už se těším jak budu zastrkávat taky 😀
neboj ,očíhnu to všude ,nekoupím přece zajíce v pytli ,nééé???

ao
30. led 2008

čus bus, nechci tady moc šířit přenášecího bacila, ale jsme na tom stejně jako Moci.
mladému MUDr. Holému, předvádějícímu se před hejnem praktikantek nepřišla váha 3,5 kg Patrika při mé výšce 158 cm nijak kritická, ani to, že se už 3 týdny trápím s virózou, takže v pátek klasicky do poradny.
jenom sestra u odchodu pronesla, že potěš pánbůh, aby se pak na sále nedivili, že mám čtyřkiláčka a kdo mě takto nechal...

lucija
30. led 2008

Holky, jediný co můžu je držet Vám palce a přát Vám aby jste ty drobečky už měly u sebe. Já už se táák těším až mi budete psát míry a jak jste šťastné. Tak pa já jdu na zprávy a žehlit 😝 😀

lenkazdenek
31. led 2008

Ahoj holky
Ao,tak já měla při 15 cm 3,800kg a taky je to nechávalo v klidu 😔 ale u mě to díky bohu přešvihly malá měla klasckou porodní váhu 🙂 už půjdbrzo ven
Mocinda,neboj na m to přišlo dva dny před vyvoláním samo 😉 tak holčiny držím palečky

lucija
31. led 2008

Leni, to jsem nevěděla, že jsi takový skřítek 🙂 A při 15cm dítě 3,8kg? Nemyslitelné 😀 😀 😀 😀 😀

ao
31. led 2008

luci, leni 😝 😀 😀

lucija
31. led 2008

Ahoj Ao, co Moci? Už byla v únorovkách?

lenkazdenek
31. led 2008

ups 158 cm nják blbne klávesnice 😅 😀

lucija
31. led 2008

leni 😀 😀 😀 to už nezakecáš. Prostě jsi skřítek a hotovo. 😉

lucija
31. led 2008

Jdu do vany. 😉

mocinda
31. led 2008

ahoj holky ,snažím se tady hodit příspěvěk ,ale asi už po třetí mi to tady vůbec nenaběhlo!!! 😕 už mě to neba

mocinda
31. led 2008

jééééééééé ,tak že by?
tak jen hlásím ,že jsem stále zusammen a nerodím!!! 😉 takže níííííííííííííííííííííccccc 😒

ao
31. led 2008

ahoj holky, my némlich to samé jako moci... zítra poradna, ale neočekávám zázraky.
aspoň naše společná kámoška přijela dnes v 17 hod na Bulici a v 18,45 hod měla malou venku 😀

dagmik
31. led 2008

mocinda....takže spíš asi....nebudeme mít ledňáčka, co? 😀 Nebo že bys to ještě do půlnoci stihla...?

ao, koukám, že taky úspěšně po termínu.... 😉

holky, věřte, že času ještě máte...vzpomeňte na mě, já přenášela, co to šlo...celých 13 zasraných(pardon) 😝 😝 dní....ale já myslím, že jsem to vyžrala za vás...držím palce, ať už...

dagmik
31. led 2008

lenkazdenek 😀 😀 😀 😀 to jsem se taky pobavila s těma tvejma 15ti centimetrama..... 😀 😀 😀 😀 To je hrůza, co? člověk se přepíše a hned se mu smějou 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru