Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lucija
5. únor 2008

Moci, tak zítra? Budu na Tebe a malou moooooooooooc myslet a budu držet palečky. Dej mi vědět co a jak. Já vím jak Vám oběma s AO je, já taky přenášela týden 😒 Tak Moci tfuj tfuj a ať je to rychlý. Zítra už touhle dobou budete od sebe, holky. Konečně vás rozsadí 😀 Tak pa pa a hezky se vyspinkej. Zítra je Váš velký den 😉 Ao, a Ty fofrem za nima, jasné??? 😠 😀

ao
5. únor 2008

Milá MOCI: pro dnešek vypínám, takže přeji na zítra TFUJ TFUJ TFUJ 😉
a budu se snažit poslechnout luciju a dovalit tam alespoň ve dnech co tam budete s Mandličkou... PÁÁÁÁÁ

lucija
5. únor 2008

Ao 😀 😀 😀 Taky se dočkáš, neboj, věčně ho nosit nebudeš. Pa a dobrou 😉

mocinda
5. únor 2008

holky danké šéééééééééénnnn, ozvu se hned jak budu vědět co nám nabídnout jako vyvolávačku 😉
luci: 😉 telefon ,mám tak snad nebude problém 😉

Andy: čekáme na Vás!! 🙂

lucija
5. únor 2008

Tak jo, budu netrpělivě vyčkávat, v kolik tam jedete?

mocinda
5. únor 2008

luci: až se vzbudím 😉 máme dorazit někdy dopoledne!Takže žádný stres 😅
jdu taky se pokusit o spánek ,jsem nějak k.o. přijeli jsme z nákupu a už jsem se sotva vlekla ,tak dobrou a klidně i rodící noc 😉 🙂 pááááááá

lenkazdenek
6. únor 2008

Mocinda,tak držím palečky ať tě tam moc netrápěj a beruška si nechá říct napoprvé

lucija
6. únor 2008

Moci, držím palečkyyyyy 🙂 moc moc moc moc.
A Andy? Já vím, už je to protivný pořád takhle vyzvídat. No ale holt já jsem zvědavá a vyzvídat musím 😉
Ahoj Leni, my měli dneska zoubkovou noc, takže jsem byla co hodinu a i co půlhodinu vzhůru. Takže jsem teď jak vejr.

lenkazdenek
6. únor 2008

Luci ☹ tak to je mi tě líto,Klaudinka spala d půl7 tak jsem celke v pohodě,akoorát jse, zas přibrala,fakt už nevím co dělat,cvičim jak magor,jim zdravě,netučná jídla,na sladký se ani nepodivám a tloustnu 😖

lucija
6. únor 2008

Tak já si denně dopřávám aspoň jednu bílou čokoládu. Před těhu jsem se na sladký ani nepodívala a teď se můžu zbláznit 😀 Váhu nehlídám, jediný co bych potřebovala je zpevnit břicho. Ale kdo mě donutí cvičit, to mi není jasný. Odkud jsi Leni?

lenkazdenek
6. únor 2008

Z proseka,bydlím mezi Lunou a Duem . J8 zas před těhu a v těhu žrala sladký jak na běžícím pásu 😀

kim
6. únor 2008

MOCI: jsem tě včera nestihla....držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať je to rychle za Tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danullinnka
6. únor 2008

Moci,drž se,snad už to máš za sebou 😉

ao
6. únor 2008

čauky dámy, tak Moci nastoupila ráno v 9 hod, na úvodním monitoru měla už nějaké kontrakce, ale sama nic necítí. tabletu jí naplánovali až na večer. všechny vás zdraví..

danullinnka
6. únor 2008

Ao,taky zdravíme a myslím na ni,at se drží holka statečná 😉

ao
6. únor 2008

holky, psala mi teď Moci, že ještě nic, kontrakce má, ale dole zavřeno 😒 a jinak mě láká, že je vedle ní postel ještě volná 😀 jo a viděla Helenku od Rokitky, že je úžasná 🙂

ao
7. únor 2008

jenom hlásím, psala teď ráno Moci, že furt nic, kontrakce má, ale dole sezam zavřenej a je zvláštní, že jí dali ležet na 6ti nedělí ne na gyndu..

lucija
7. únor 2008

Na gyndě je asi plno 😅

aklazab
7. únor 2008

jé, to jí nezávidím, ale znám t. byla jsem na tom stejně ☹

ao
7. únor 2008

luci: jj, mají tam narváno... tak doufám, než přijdu na řadu, že tam bude ještě jedno místečko 😅

lenule25
7. únor 2008

ahoj holky, moc nestiham, tak jsem se prisla podivat na fotky miminek a zatim nic ☹ na moci taky moc myslim.. a Ao vy se taky drzte s Patrickem.. trochu vam to zavidim, to ocekavani jaka mala bude, komu bude podobna, jestli bude mit vlasky a tak.. to bylo moc krasny..
ted se den za dnem meni, takze je to stejne jedno, ale napnutej clovek byl 🙂

tak holky drzim moc palce, at je to rychlyyyy!

lenule25
7. únor 2008

Jinak holky, ktere uz mate po porodu-kdy jste dostaly prvn MS? Ja plne kojim, nechala jsem si pichnout Depo Proveru a stejne osm tydny po porodu jsem to dostala ☹ Nutno rict, ze prvnich sest tydnu jsem ocistkovala ☹(( To snad ani neni normalni, ne? Jakou berete antikoncepci?

lucija
7. únor 2008

Leni, já jsem taky šest týdnů očistkovala a MS jsem ještě nedostala. A dr. říkala, že je to různý, ale nejpozději by se MS měla dostavit 2 měsíce po ukončení kojení.

lenkazdenek
7. únor 2008

Leni já hned po šestinedělí a antikoncepci beru stejnou jako před těhu,ale já nekojím

ao
7. únor 2008

tak čerstvé zprávy od Moci jsou, že má kontrakce snad co minutu, trpí jak zvíře, ale stále je zavřená 😖 ☹ 😢

danullinnka
7. únor 2008

Ao,chudinka,ta si teda vytrpí.Snad se malá umoudří a co nevidět vykoukne ven 😵

kim
7. únor 2008

No chudák Moci!!!!to je v ...já sem jdu, že už je miminko a ono nic ☹ koukám, že její názor na bulovku tohle moc nezlepší 🤐 😅 😅

lenkazdenek
7. únor 2008

Cudák,to jsem měla taky a jásala když mi daly epidurál jenže ten dávaj až při 5 cm ☹

ao
7. únor 2008

holky, a ja k to, že jí nepíchnou vodu??? to by to přece mohlo rozjet, ne?

aklazab
7. únor 2008

mě odtekla voda v pondělí, porod mi vyvolávali ve středu a trvalo to celý den, takže voda někdy taky nepomůže 😒 😒 snad už se to brzo rozjede, držím moc palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru