Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

aannggiie
9. únor 2010

já nééé

plechajda
9. únor 2010

ja taky nechodila 😉

Angie no rozmazlena zatim neni si myslim 🙂 ale ono to prijde 🙂))

ludva
9. únor 2010

Ahoj,

Lenerko, vem si sebou vložky do podprdy 😀
Jinak všechno dostaneš erár 😀

Já teda měla košily vlastní, v té jejich mi bylo příšerný vedro. Myslela jsem, že se upeču.

Aannggiie, týjo, to už jste pěkný cvalíci 😀
Plechajdo, je to nářez děcka takhle po sobě, co?

Na předporodní kurzy jsem nechodila, ani ty porodní boxy jsem vidět raději nechtěla 😝
Už jsem věděla, co mě čeká a nemine ...

myky
11. únor 2010

Ahoj, jsem se přišla juknout, co porodnice Bulovka a vidím debatu ad vložky 😀 . No, já mám zkušenost takovou, že jsem se dostala do nemilosti paní uklízecí páč jsem jí řekla, že novou košili si oblíknu po sprše a na velkou vizitu jí určo budu mít. Ona nademnou stála jak bachařka, že ať se převlíknu! Podotýkám, že tu co jsem v daném momentě měla na sobě, byla čistá, převlečená asi 30minut. Jen ta paní si nevšimla 😀 . Dítě řvalo hlady, tak jsem si jí moc nevšímala 😀 . No a ten den mi řekla i sestra, že vložky si mám nechat donést svoje! Že mám nárok pouze na jeden balík. Takže není samozřejmost, že vložky tam dostává každý 😉 . Co tím chci říct? Ta paní co roznáší jídlo, ráno kontroluje postele atd....TU FAKT NENAŠTVĚTE 😉
Na Bulovce už rodit nebudu, ale je to tam fakt hezký. Škoda, že tam pracujou takový můry 😀 !

myky
11. únor 2010

Jo a košili donesli na pokoj ten den každé mamině, protože byla velká vizita 😀 . Schovat všechno do stolků, nic na topení. Museli jsme si čistě povlíct postele a to u nás taky stála a koukala na nás. No prdel.... 😉 . Jsme se dobře pobavili.

plechajda
11. únor 2010

myky 🙂

Ja tuhle bacharku mela u prvniho porodu, tedka uz tam nebyla a byli tam jiny dve co se stridali a ty nam postele nekontrolovali, jen pro nas chodili at jdeme na jidlo....takze mam pocit ze uz tam neni 😉 Docela me to i prekvapilo ze nas nikdo pred vizitou nebuzeroval a dopadlo i tak ze moje spolunocleznice byla nekde mimo pri vizite a ja ve sprse takze na me jen houkli jestli se citim ok ja rekla ze jo a to byla cela vizita i s primarem 😀

jo a ty vlozky asi zalezi na sestre, rano chodili a ptali se nas jestli jeste vlozky mame a kdyz ne dali novej balik... 😉

Ludvo covece zatim to jde s tema prckama, az jsem sama prekvapena 😉

aannggiie
12. únor 2010

čus

Jo tak bachařka tam dělá já jsem jí tam měla 3 dny a slyšela jsem jak se baví se svou nadřízenou (do prdele by jí vlezla).Jinak tam takhle debilní nikdo neni.Samozřejmě jsem si před ní neodpustila říct s mojí prořízlou hubou,že svačinářky jsou asi tady nejchytřejší a žádnou pakárnu s vložkama mi neudělala 😅 😅

myky
12. únor 2010

No jo no, když já jsem jí prostě nespnila úkol 😀. A ještě jsem si dovolila říct, že se převlíknu, až se postarám o dítě a osprchuju! A slušně jsem jí vyprovodila z pokoje. Asi jsem měla kliku i na správnou kombinaci svačinářka+sestra 😉. Dokonce nám řekla, že z hygienických důvodů nesmíme jíst na pokoji 😀 . Všechno v jídelně. No a koneckonců jsem z oboru, tak vim, jak to chodí 😉 .

myky
12. únor 2010

Plechajda, tak to jsi měla super 🙂 . Fakt šíleně záleží na setrách. My měli super na ODD i na dětském hned ten den porodu+ 1.den a od 2.dne nastoupili šílený kr.... Ty zajímalo jen, jak se co nejčastějc vykecávat u cigára na balkóně (nechápu, když mrzlo) a k dětem se chovali příšerně. A hlavně, aby člověk nic nechtěl a nepotřeboval a nic se nedělo. Ale měla jsem super holku na pokoji, tak jsme se měli fajn.

lenerka
13. únor 2010

ahoj myky

no ty máš tedy zážitky z Bulovky
to já bych asi po takový zkušenosti už tam svoje druhý dítě taky neporodila 😖

tak snad budu mít štěstí
přeci jen porod se mě blíží a už ob den docházím naBulovku na monitory a zatím vše v pohodě

myky
13. únor 2010

Lenerka, tak hodně štěstí k porodu a ať je vše v pohodě. Přeju hodný sestřička a co nejrychlejší návrat domu 😉 .

aannggiie
14. únor 2010

čau lenerko už jsem myslela,že to máš za sebou tak držim palec a pak se hned pochlub 😉

lenerka
18. únor 2010

ahoj kočky

tak stále jsem 2v1
na Bulovce jsem skoro každý den
monitor ultrazvuk,dneska to vypadalo,že si mě tam už nechají,ale pak mě pustili domů
když neporodím do neděle,tak mm vyvolávanej porod
a toho se fakt bojím

ve středu na ultrazvuku měla malá 3,7kg docela kusanec 😀 tak snad neporodím 4kg macíka
určitě až porodím,tak se ozvu s dojmama a zážitkama

aannggiie
19. únor 2010

neboj-držim palec.Do neděle odrodíš,protože ti prdne voda 🙂

myky
19. únor 2010

Lenerko neboj. Ty odhady jsou +-. Mě říkali 4kg a nakonec jsme byli rádi za 3 😀 . A vyvolávání fakt nepřeju. Jsem si užila 3dny a nikdy víc! Sekci na ně 😉 ! Kdybych věděla, tak bych jim o ní řekla. Tak držím palce, ať se porod rozjede, je rychlý a hlavně ten zdravý poklad ve finiši 😉 .

ludva
21. únor 2010

Lenerko, vyvolávaného porodu se neboj 😉 . Je úplně stejný jako porod "normální". A vůbec, třeba už máš všechno za sebou a muckáš svoje nové miminko v náručí. A pokud ne, držím palce, aby bylo všechno OK. Bulajdy se neboj. Rodila jsem v Motole, v Nerátkách a Bulajda vede 😉 . Testování další porodnice nemám v plánu 😀

myky
21. únor 2010

No, jasně 😀! Lenerko, doufám, že už máš mimi u sebe a Bulovka tě potěšila. Doufám, že sem budeš psát taky, jak jsi byla spokojená, nic divného tě tam nepotkalo a všechno bylo super, super, super! 😉
Ludvo nevím, kde jsi vzala, že vyvolávaný porod je stejný, jako porod "normální" 😉 . Jsou to všeobecně porody o hodně rizikovější a většinou s komplikacemi. Bylo mi to tak řečeno gynekologem-porodníkem, né jedním. 😅

ludva
21. únor 2010

myky, vlastní zkušenost. Lepší porod vyvolat včas, než nějakej průser a bolí to úplně stejně, jako sviňa 😀
Je to můj názor a nevím, proč někoho strašit vyvolávaným porodem.

myky
21. únor 2010

Ludva, nejde tady o to, někoho strašit. Ale znát rizika se vyplácí. Člověk se pak aspoň může doktora zeptat, než něco odsouhlasí. A né vždy je lepší porod vyvolávat. Toť zase můj názor a zkušenost. 😉

plechajda
22. únor 2010

Cau holky 🙂)

Tak tohle jsem zas vycenichala 🙂)))

35. miminko: Kristýnka, narozena 19.2.2010 ve 12:55, 3530g a 50cm, maminka: lenerka

tak prejem hodne stesti a zdravy oboum 🙂) 😉

myky
22. únor 2010

Taky gratulujeme 😵

aannggiie
22. únor 2010

čus

Taky gratulace.No vidíš jak si to pěkně stihla bez vyvolávačky 😉

Plechajdo na těch tvých dětech je vidět,že jsou sourozenci 😉 jsou úplně stejný a fakt nádherný.A mladá pase fakt luxusně.

plechajda
23. únor 2010

angie dik 😉 uz jsem pomalu asi jedna s mym mm komu se ty deti zdaji jiny 😀

anus.anys
24. únor 2010

Gratulujeme 🙂 Lenerko, až budeš mít čas, doufám že sem napíšeš pocity z bulajdy 🙂

anus.anys
24. únor 2010

plechajdo, prosim tě, kde ty to vždycky tak vyčenicháš že víš kdy kdo porodil? 🙂

lenerka
24. únor 2010

ahoj holky

tak koukám,že o porodu jste byly informováný super 😉

holky jsem hotová unavená,ale Bulovka super super všude budu jen chválit
až se konečně vyspím,tak vám tu povyprávím

🙂

aannggiie
25. únor 2010

Ahoj Lener tak šup šup jsem zvědavá.A nezapomeň se malou pochlubit 😉

plechajda
25. únor 2010

anus to vis, kdo umi ten umi 😀 😀 😀 😀

aannggiie
26. únor 2010

plechajda je starej Kolombo 😉

plechajda
26. únor 2010

no tak to kazdopadne 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru