Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

petua
23. zář 2009

Rennca: Přesně jak psala Jana - hlavně se nezapomeň nahlásit u toho okýnka. A trvá to tam fakt věky, katastrofa, těhotný maminky a nechaj je tam hodiny čekat, brutus 🙄

Jana: Noo, já myslim, že Ti ho udělali. Tys nedostala nějakou zprávu? Mělaa bys to tam mít napsaný, nebo aspoň něco.

jana100
24. zář 2009

mám tam napsáno zase to samý, čípek 2 cm, otevřená na prst... o hamiltonu nic 😒

pelmisek
24. zář 2009

holky mám dotaz - musí se na Bulovku registrovat když tam chci rodit? já tam rodila před třemi lety a byla jsem moooc spokojená, takže bych si to zopákla akorát nevím jestli se to s tou registrací nějak nezměnilo, pže před třemi lety se nemuselo registrovat

jana100
24. zář 2009

musíš se registrovat - dělá se to kolem 12 tt, v podstatě, když máš průkazku. je tam docela nátřesk, tak ať to nepropásneš - držím palce.

pelmisek
24. zář 2009

hmmm tak to už jsem propásla!!! asi budu muset hledat jinde ach jo! 😒

jana100
24. zář 2009

ale ne, zkus si tam zavolat nebo si tam rovnou doběhni - registrace se provádí osobně. třeba zrovna na tvůj termín nebude nátřesk. a 15 tt ještě není vůbec pozdě 😉

petua
24. zář 2009

Pelmisek: Já bych to taky zkusila, za to nic nedáš 😉

pelmisek
24. zář 2009

no právě zkusím a uvidím, díky moc 😀

pelmisek
24. zář 2009

no našla jsem si stránky porodnice Bulovka kde je možnost registrace 12. až 36. týden, ale upozorňují, že nemusí být místo takže doporučují registraci co nejdříve ovšem osobní, takže si holt udělám výlet chjo
jinak díky moc holky 🙂

anus.anys
24. zář 2009

Jana100: jani, mě den před porodem chtěl doktor uvilnit,pač jsem měla poslíčky snad měsíc a uvolnil mi to tak pěkně že jsem ještě ten den jela zpět na Bulovku a porodila jsem den na to. Povedlo se mu to a je fakt že to dělají na 75% žen, že jí ani neřeknou že jim něco dělá a je fakt že to bolí jak prase.

Jinak s tou registrací, já jsem se šla registrovat až kolem 17tt a věřte nebo ne, NIKDE nebylo místo. Nikde mě nechtěli. Naštěstí (teď se omlouvám všem) jsem potkala na Bulovce známou a ta mě tam dohodila. Neměla bych jinak šanci, rodila bych někde za prahou. Navíc,kdybych tam nebyla zaregistrovaná,tak bych ani malýho nedonosila, první porodní bolesti ve 28tt a honem na bulovku kde mi to zastavili...pak ještě 2x a jsem za to ráda že mě tam dohodila známá. Držím Vám všem budoucím maminám pěsti ať jste spokojené jako já a ostatní maminy 🙂

kallimer
2. říj 2009

Ahoj holky,

jana100: veliká gratulace k Elišce 🙂 přeju tobě a jí vše nej nej a až bude mít chviličku, napiš co porod a jak si byla spokojená 😉 .

mhdlu: stále stav 2v1 ?

jinak já doufám, že to u mě přijde dřív - sem jak koule a už se těšim až bude malá venku 🙂

andreasek82
2. říj 2009

kall mam te 😀
uz to mas za par, moc ti preji, aby byl porod co nejmene bolestivy a co nejrychlejsi (ja za sebe doporucuju EPI) a terezka at je zdrava roztomila holcicka 😉

kallimer
2. říj 2009

Andreasku: kuju a snad to pude rychle 😉

anus.anys
2. říj 2009

Jana100: též se připojuji ke gratulacím 🙂 Hlvně ať jste obě zdravé a všichni ať jste šťastní 🙂

jirinkas
3. říj 2009

Jani, taky gratuluji 🙂

Jinak já se registrovala ve 13.tt a bylo to jen tak tak....

jana100
13. říj 2009

Ahoj holky, moc vám všem děkuju.
Tak porod byl super. Teda ne, že bych si ho chtěla zopáknout, ale byl rychlý a Eliška za to stála 😉 . Všichni byli hrozně milý a hodný, žádná "buzerace se nekonala", a to jak při porodu samotným, tak na šestinedělí. Prostě jsem byla fakt moc spokojená. Jídlo sice nic moc, ale nosili mi i zásoby z domova, takže jsem se měla dobře 😀 Akorát byl šílený nátřesk, takže jsem na sále po porodu čekala 5 hodin, než se uvolnilo místo na šestinedělí.
Tak to k porodu. Když jsem se vrátila domů, tak to bylo horší. Chytla mě šílená depka a raději jsem se s tím svěřila svýmu gynekologovi. Ten mě poslal na psychiatrii ☹ Nejdřív jsem si připadala jako debil, ale jsem nakonec ráda, že jsem tam šla. Žádný léky mi sice nedal, ale řekl, že je to klasická poporodní deprese, doporučil mi, aby se mnou pořád někdo byl, takže si manža vzal volno a já teď cítím, že se to pomalinku ale jistě lepší, a že bude zase dobře. Píšu vám i tohle, protože ne vždycky je všechno růžový a abyste i věděly, že takových maminek je spousta a je důležité o tom hned ze začátku s někým mluvit. Já se totiž hrozně bála aby se to nevyvinulo třeba v laktační psychozu a proto jsem o tom mluvila s manžou, s mámou, se ségrou.....a nakonec i s psychiatrem. Ale moc mi to pomohlo a myslím, že nemám za co se stydět.
A jinak ještě k tomu porodu. Přijela jsem chvíli po půlnoci, v ordinaci mi praskla voda, takže hned na kapačku (měla jsem streptokoka), kontrakce po 7 min. Pak to najednou přešlo a já byla úplně v pohodě, četla jsem si časopisy, pospávala 😀 😀 Pak asi tak kolem 7 - 8 hodiny ráno přišla porodní asistentka, že půjdeme na přípravnu dát klystýr. Ten teda nebyl příjemný 😠 😝 Měla jsem ho v sobě udržet 10 - 20 min, no ve finále sem byla ráda za 5 minut 😀 . Rachtala jsem se ve sprše a tak nějak před devátou to začalo, kontrakce snad po 2 min. - síla. Nějak jsem se dobelhala na pokoj (na hekárku), kde jsem rychle volala manželovi, ať přijede, že UŽ. Než jsem došla z hekárny na sál, tak manža přijel 😀 😀 . Asi si zahrál na supermana, byla to rychlost blesku. No a pak už to šlo ráz na ráz a Eliška se narodila v 9:50. Jo a nejlepší byla porodní asistentka pí. Kamarádová. Ta byla fakt super!!!!!
Tak se zatím mějte a držte mi palce, ať mě ty depky brzo přejdnou úplně!!!!

papa

anus.anys
13. říj 2009

Jana100: koukám,že to máš docela krutý...myslim si,ale že si udělala moc dobře že si se s tím někomu svěřila a že ti lidi kolem tebe pomáhají. Je fakt,že já jsem probrečela komplet celý šestinedělí,rozbrečela mě každá kravina,kdykoliv jsem si mohla dojít na záchod, kdykoliv se malej usmál, nebo usnul...prostě jsem plakala pořád. Myslím ale že to bylo hormonama.
Věřím,že tě to po šestinedělí všechno přejde. Po depresích ani známka,uvidíš. 🙂
JInak, závidím ti ten krátký porod,mě od prvních bolestí trval porod 30hodin, fakt bych to nikomu nepřála. Byla jsem úplně vysílená a to jsem měla ještě vstát s 30kg nadváhou,děs běs.
Věřím že to bude vše čím dál lepší s tebou i tvou depresí, přeju moc moc úspěchů a hlavně zdravý všem,co máš kolem sebe a jsou s tebou. 🙂 držím aplečky...papa

kallimer
14. říj 2009

jana100: taky moc držím palce a dobře si udělala, že si šla k Dr. - přeju Ti ať Ti Eliška dělá jenom radost 🙂 a díky za info ohledně porodu 🙂.

Já jdu teď v pátek poprvé na Bulajdu do poradny (sou tam prej dvě) jdu do tý nižší :.-) tak sem zvědavá. Upřímně už se nemůžu dočkat až to přijde (mám hrozně oteklý ruce a v noci skoro vůbec nespim, ale to Vám nemusim povidat že 🙂).

Mějte se krásně 😎

anus.anys
14. říj 2009

kallimer: vím jak bylo mě koncem těhu,jen povídej jaký máš pocity,já jsem byla vždycky strašně ráda,že mě někdo vůbec poslouchá a že se mám komu svěřit se svýma pocitama a problémama. Klidně povídej,myslim si,že si tady taky tak trošku všechny zavzpomínáme. Držím palečky na premiéře na bulovce 🙂

andreasek82
15. říj 2009

jani100, taky jsem mela kamaradovou 😉 byla fajn, tomase suprove zaprahla 🙂 a moc gratuluji k elisce 😵
rodila jsem 1. cervence a tomik jim tam vsem potom privezl nanuky 🙂
kall, moc moc drzim palecky, do poradny jsem take chodila dolu 🙂
kdyz tak jim vyrid, ze je pozdravuje masopustik 😀 , takove blondate sestricce nakratko, ona nekdy nejdriv dela bububu, ale pak je moc fajn 🙂
hezky den, bulovcandy, venku mame krasne 😀

jirinkas
15. říj 2009

Jeeee Kamarádová nás rodila taky, byla super 🙂

Jani dobře, že jsi k doktorovi zašla, přeju ať to brzy odezní a ať máš z Elišky jen radost 🙂

Kallimer držím palce, neboj, za chvilku bude prcek na světě a po těhle problémech ani nevzdechneš 😉

mhdlu
15. říj 2009

Ahojky, tak se taky hlásím po porodu, rodila jsem 27.9., sice to bylo dramatické a nakonec malou vytáhli vakuumextraktorem protože na mě byla moc velká a hlavně měla krátkou šňůru, jen 33cm, ale jsme v pořádku a na Bulovce velká spokojenost, první noc jsem byla na gyndě, ale nevadilo mi to měla jsem velké šití i vevnitř a nevím jak bych se tu první noc o malou postarala.Jinak na všech odd.moc milý jak sestry tak doktoři a to bylo opravdu narváno.No a to jídlo mi stejně nosili z domova co jsem chtěla 🙂

jirinkas
15. říj 2009

mhdlu gratuluju a přeji brzké zotavení 🙂

andreasek82
16. říj 2009

mhdlu: moc ti gratuluji k malicke barborce! 😵 take jsem mela velke siti a malou prvni noc u sestricek, ale tu druhou uz spinkala vedle me 🙂
uzivej si malickou, opravdu to leti neskutecne rychle!

anus.anys
22. říj 2009

mhdlu: také se připojuji ke gratulacím, hlavně ať jste obě zdravé a šťastné.

Holky, nevim jak Vám,ale mě to strašně utíká, vždyť nedávno jsem porodila a teď je malýmu skoro 5 měsíců. To není možný...hrozně mi roste, doslova před očima. Já byych chtěla aby byl zase to malý miminko co pořád jen spinká...ale zase by mi nedělal takovou radost jako do teď coo? Ale stejně, je to všechno strašně rychlý.

kallimer
22. říj 2009

mhdlu: taky veliká gratulace !!! přeju Barborce vše nej nej do života 🙂

no já byla min. tejden v poradně - všichni hodný, ale je to fakt masovka - honem šup šup, rychle a stejně sem tam strávila 3 hodiny 🙂, tak sem zvědavá na zejtra 🙂. Jinak ať už to fakt přijde - hrozně mě bolej záda, otejkam mi hrozně ruce a do toho mě fakt hrozně brní práva ruka - no už snad jenom pár dní a bude to 🙂

mějte se krásně

jirinkas
22. říj 2009

Kallimer držíme pěsti, bude to v pohodě, uvidíš 🙂

Anus: to mi povídej, nám budou v sobotu 4 měsíce, zrovna jsem rovnala fotky do alba..... byl to takovej bobeček v kočárku a teď už se mi tam ten habán skoro nevleze 😀 Ale dělá nám radost, jak píšeš, roste před očima, například dnes se konečně sám otočil na bříško - lenoch líná 😉

anus.anys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirinkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anus.anys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru