Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
10. říj 2007

Mocindo,jj to chlapy uměj velice dobře 😀
Já to mám ještě daleko ,ale Dagmi se dnes ještě neukázala ani tady ani v říjnu ,termín zítra,tak že by se Kristiánek držel plánu? 😉 🙂

denisia
10. říj 2007

leni, ako bolo v poradni na Bulovce? Mas nejake info o tom malovani a kedy budu zatvoreni?

zuziik
10. říj 2007

Mocinda: ja budu chodit presne na ty druhy....ve ct dopoledne. ....jinak uz konecne pristi tyden konecne zustavam doma....zitra jdu na testy na cukrovku...fuuuuuuuuj

lenkazdenek
10. říj 2007

Zuzi,to je v pohodě,já ho měla taky,chce to jen tu tekutinu exkovat a je to ok

lenkazdenek
10. říj 2007

Denis,tak to malování je opravdu plánované od 31,10 od 24hodiny do 12,11 do 6 hodiny,sály jsou úplně uzavřený takže máme jet kdyžtak jinam,nejlepší prej bude když zavoláme sanitku a oni budou vědět kde je volno ,ale já jsem si pro jistotu vypsala všechny čísla pražskejch a mimopražkejch porodnic .
Jinak v tý poradně,docela rychlovka nebýt toho čekání na doktora už jsem byla nejmíň třikrát doma. poprvé ti vypíšou kartu,pak následuje vyšetření moče,vážení a tlak ,no a pak čekáš až příjde njákej doktor 😒
Jinak na monitor se chodí od 38tt

denisia
10. říj 2007

hmmm, tak to snad maly vydrzi v brusku, az kym nedomaluju. Ak sa teda nerozhodnu robit nejake dalsie opravy 😀. My mame v piatok individualne stretnutie s p. asistentkou Simankovou. dufam, ze to bude prinosne, hlavne pre mladeho. vraj si mame pripravit otazky ... tak teraz rozmyslam, co by som sa mala pytat 😉

lenkazdenek
10. říj 2007

Deni,ono to vypadá,že ta rekonstrukce těch sálů bude bůh ví kdy,jinak by nemalovaly 😕 každopádně ty by jsi měla být v pohodě a rodit v pěkně nově vymalovaným sále ,ale já s termínem 10,11 nevim ,nevim 😅 ,se přinejhorším dole zašiju 😅

dagmik
10. říj 2007

ahoj holky, já jsem stále doma a stále stejná situace, už začínám být trošku nervozní, aby se teda přece jen něco už začalo dít. Kromě nateklejch noh a velkýho břicha, nic. Občas mi tvrdne břicho, ale to už jsem teď taky dlouho nezaznamenala. Se asi zblázním, co ten Kristian blbne, zítra máme termín, tak jsem myslela, že to tak bude. No tak třeba mě šetří a všechno to na mě přijde až najednou....

lenkazdenek
10. říj 2007

Ahoj Dagmi,teda já už čekala ,že jsi v porodnici 😉 třeba to příjde ráz naráz bez předchozího upozornění 😉 já doufám,že Klaudie se plánu držet nebude 😅

denisia
10. říj 2007

Dagmi, myslim, ze Kristian bude naozaj puntickar - a to od narodenia 😀
Leni, nohy hore a skrzit 😀

lenkazdenek
10. říj 2007

Deni,bych spíš brala kdyby se narodila v 38 tt ,holt nesmím ani v 39 ani 40tt 😅

dagmik
10. říj 2007

Deni, no kéž by 😀 , bylo by to super

Leni, ty se máš, že už máš za sebou tu pitomou poradnu, já jdu zítra do Neratovic a už týden je to pro mě noční můra, páč si nejdřív vyčekám frontu na monitor a pak další na poradnu. Fuj. A to už taky vím, co mi řeknou, že to je stejný a nic se nechystá. To mě už klepne.

lenkazdenek
10. říj 2007

Dagmi,já tam sice byla,ale příští týden jdu znova 😅 s nerátkama držím palce,já tam půjdu znova až po šestinedělí 😀 tak na bulovce na monitor dne nikdo nebyl takže pohodička. Jinak výsledek cs 2,čípek polotuhý,hlavička naléhá tak nevím jestli je to pro mě dobrý nebo ne 😕

dagmik
10. říj 2007

leni, no mně resp. Kristianova hlavička právě nenaléhá, CS mám tak 2 už asi měsíc...spíš to vypadá, že bychom si to měly vyměnit, že? 😀

Já jsem teď na dvě hodiny tak vytuhla u televize, že jsem teď celá přeleželá.

dagmik
10. říj 2007

Tak holky, v říjnu již 24. miminko....ale stále ne to moje 😉

mocinda
10. říj 2007

Ahoj holky,
chudáčku dagmi ,ještě stále si užíváš otoků? 😒 Já dneska taky nějak aut, taky jsem vytuhla u tv a je mi ted kapku líp ,ale mám pocit ,že každou chíli prasknu jak jsem plná ,ale přitom jsem dneska měla kaorát polívku! ☹ vůbec nevím proč mě to tak zlobíííí!!po móóóć! ☹
dagmi ,tak zítra držím palce v Nerátkách a nejlíp ,kdyby si tě tam nechali!! 😉

lenkazdenek
10. říj 2007

Dagmi neboj to určitě příjde během večera a ráno už nám budeš vesele psát z porodnice 😉
Já bych si to s tebou klidně vyměnila 😉
Mocindo,tak to fakt netuším jak je to možný,ale snad ti bude líp 🙂

dagmik
10. říj 2007

no holky nevim, nevim, jak to s námi bude....pořád prostě nic...nic mě nebolí...jen ty blbý nohy....od včera se nemůžu vůbec dostat na stránky Neratovic, teda jako přímo Almedy, tak snad už to tam nezavřeli 😀 ☹

Manžel už i dnes umyl okna, tašku už jsem taky doplnila, spíš si vezmu asi větší....a Kristian nic....dělala jsem doma tiramisu....a už na něj ani nemám chuť....je to divný

lenkazdenek
10. říj 2007

Dagmi,neboj ono to příjde,říká se ,že když stratíš chuť na něco co ti chutná tak máš porod za rohem 😉 každopádně budu zítra držet palečky ať máš njáké pozitivní zprávy,jako že máš už půl porodu za sebou nebo tak 😉

ao
10. říj 2007

čus bus, těhule 😉
dagmi: tfuj tfuj... už ať je synátor venku 😠 😉 myslíme na vás 🙂

dagmik
11. říj 2007

nazdar holky, jsem tu zpátky z Neratovic z poradny a monitoru. Stav stále stejný ☹ Hlavička nesestouplá, kontrakce žádný, nic se nechystá. Prý mám být v pohodě, že dnes mám termín nic neznamená. Tak týden se nemusím (prý) vůbec znervozňovat, za týden jdu na kontrolu a když stále nic, tak se tam domluvíme, kdy si tam půjdu lehnout na vyvolávání ☹ ☹ A dnes prý skončil 14ti denní stopstav, na chvíli zřejmě.

lenkazdenek
11. říj 2007

Dagmi,tak to je mi moc líto,ale třeba se to rozběhne během týdne 😉 zkuste si dát s manžou sexík ,pak skleničku svařáčku a on vyleze 😉

dagmik
11. říj 2007

leni, sexík jsme včera zkoušeli, ale já už to nějak nezvládám ☹ ☹ , je to strašný, než se někam převalím, to funění jak lokomotiva, pak zas něco bolí...no mám pocit, že s erotikou to momentálně v mým případě ani nemá nic společnýho...uvidíme, třeba to ještě zkusíme....
....ten stopstav, kterej tam měli kvůli rekonstrukci těch pokojů, co měl končit tu minulou sobotu...tak ještě trvá, pač ta rekonstrukce ještě neskončila...se fakt můžu zbláznit...zas s tím vyvoláváním je to tak, že mi řeknou, hned jak se místo uvolní....no nevím, co je lepší....to je jedno, nechám to osudu, stejně nic nezmůžu

lenkazdenek
11. říj 2007

Dagmi,třeba malej čeká až budeš moct nastoupit do těch neratovic 😉 nevím no,zkus ještě ten svařák a teplou koupel,teda aspoň se říká že to pomáhá,nevím,já zatím piju 3x denně maliník jím to hnusný semínko a masírujeme hráz tak doufám,že to nják pomůže. Hele když bude nejhůř tak to bulovka jistí,tam zatím stop stav není a jsou tam celkem milí doktoři. Ale beztak myslím,že si Kristián dá říct a do týdne ho máš u sebe 😉

mocinda
11. říj 2007

Ahoj holky,
dagmíku,my tě neudáme!! 😀 už jsem si myslela ,že dneska tady se nepotkáme ,ale jak vidno ,tak to bude ještě nějaký páteček trvat ,ale jak to má tak to bude, tak ještě budeme na tebe myslet a podporovat Kristýnka ,aby se hnul a konečně sestoupil 😉
Já už raději ani nečtu ,co a jak s porodkama, protože to je fakt hrůza!
No a dagmi ,nic si z toho nedělej ,já ani nefuním a na mě nic extra nebolí a než soulož tak raději sednu k pc 😀 😀 tak se drž!!!
Já asi maliník ještě nepotřebuju ,ale začala jsem pít fenikl ,ptotože mám pocit ,že mám v žaludku kámen a není to kámen mudrců 😀 😀

dagmik
11. říj 2007

díky holky za podporu, jste hodný....maliník taky chlastám i s tím semenem 😀 a masáž taky děláme (je hrozná), si říkám, aspoň něco, ale uvidíme k čemu to bylo. No ale neházím flintu do žita, ještě máme ten celý jeden týden!!!!, tak třeba se už něco dít bude, no nevím. 😒

mocinda
11. říj 2007

😀 dagmi už chápu, že se ti nechce souložit, když jedeš v maliníku i se semenem 😀 😀 😀
No já jak slyším o té masáži ,jak je to hnusný, tak se na to raději....vykašlu 😖 však co ,dříve se ženský taky nehrázovaly ,ne? 😝

lenkazdenek
11. říj 2007

Dagmi,neboj do týdne nám budeš psát jaký to bylo 😉
Ta masáž,no moc příjemná není to je pravda,ze začátku to dost pálí a bolí,ale pak je to už v pohodě 😉 🙂

dagmik
11. říj 2007

mně je ta masáž nepříjemná pořád, jako jestli myslíš, Leni, ten den,že na začátku je to hnusný a pak už to jde....tak to jo, ale příště je to pak zase hnusný, já jsem vždycky ráda, že už je konec....

mocinda, no ono to semínko (lněné) 😀 není v tom čaji vůbec cítit, čaj vypadá na pohled hnusně, ale je fakt dobrej 😀

lenkazdenek
11. říj 2007

Dagmi,jj pokaždý je ten začátek hroznej,ale pak už to jde 😎 já teda to semínko nemusím vůbec,ale co by jsme pro ty svoje prcky neudělali že? 🙂
Mocinda,ale ten čajík je fakt dobrej 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru