Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
16. lis 2007

leni ,když chutná ,tak klidně pij!! 😎 i když je na to na.... 😀 aspon propláchneš ledviny!!Sím tě a nepiješ nějak hodně ,jako kvůli těm otokům?? 😉

lenkazdenek
16. lis 2007

Ne, jen tak 3 litry denně 😕 to je podle mě tak akorát ,teď dokonce i míň,ale v létě jsem byla schopna vypít klidně 5 litrů vody 😅

mocinda
16. lis 2007

tak to jo ,to je gůt, já vypiju sotva dva ,mně to nějak nejde ,protože mi ted nechutnají čaje a já předtím vypila hektolitry čajůůů 😖 ted piju minerálky a to mi nechutnáá

lenkazdenek
16. lis 2007

Tak manža mi teda dělá pěknej bugr,vymyslel si pro Agátku nový bydleníčko tak na něm už dva dny pracuje . Tak jsem zvědavá co ji postaví za hrad 😀
Tak to já minerálky taky vůbec nemusím,dneska jsem si teda od manži lokla trošku pivka k tomu vepřovému 😀

mocinda
16. lis 2007

leni: Agátka?čekáš dvojčátka?? 😉

lenkazdenek
16. lis 2007

Agátka je korálovka a už celkem velká 🙂 za chvíli ji budu moct mít jako šálu 😀

mocinda
16. lis 2007

🙂 fíha, tak to je krása!!já tipovala pejska a zatím šála 😀 no děkuji ,já raději roláky!! 😉 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

No teda zatím mini šála,když jsme si ji loni pořizovaly tak vypadala spíš jako přerostlá žížalka 😀

lenkazdenek
17. lis 2007

Dobré sobotní ránko,tak opět žádná změna 😅 akorát ráno ze mě zas vypadl kus krve 😲 já za hodinku jedu na monitor a pak mi manža vymyslel zábavu na celý den,za což jsem mu moc vděčná,protože jinak bych asi fakt zcvokla

ao
17. lis 2007

čusík Leni 🙂
tak snad se to už začalo hýbat směrem k porodu, držíme pěsti 😀
to by bylo super, pak bychom za tebou mohly s mocindou v úterý odpoledne na 6tinedělí...
má na tebe někdo kdo sem pravidelně píše mobilní číslo??? abychom věděli jak to pokračuje kdyby ses neozvala 😉

lenkazdenek
17. lis 2007

Holky z listopadu o mě budou určitě vědět

ao
17. lis 2007

a co dnešní monitor???

lenkazdenek
17. lis 2007

MOnitor v pohodě,jinak s vyvoláním začnou až ve středu,v úterý mě čeká jen zátěžák. Holky akorát s tím šestinedělím nevim,návštěvy jsou od 15-18 a to u mě určitě bude manža. Jinak tam dneska měli sekci a rodící maminku,když jsem ji slšela,tak my teda dost ztuhnul úsměv a chtěla jsem zdrhnout ,ale pak začalo plakat miminko a to jsem zase málem začala bulet že chci taky 😅

ao
17. lis 2007

leni: v poho...

lenkazdenek
17. lis 2007

Hele ,ale možná by to šlo dohodnout se sestřičkama 😉

dagmik
17. lis 2007

Leničko, myslím na Tebe a sleduju Tě i když vždycky nenapíšu....neboj všechno tam v pohodě zvládneš a už se těším na malou Klaďulu 😉 Já Tě v porodnici asi nenavštívím, ale to Ti určitě vadit nebude....můžeme pak třeba někdy později dát někde sraz s kočárkama 😉

....k tomu, jak jsi slyšela rodící maminku...já ji tenkrát slyšela na Bulovce a byla jsem z toho dost rozpačitá, ale to byl tenkrát slabej odvar proti tomu, co jsem slyšela z vedlejšího porodního sálu, když jsem na sále byla já...ta maminka již byla ve finále...a já si říkala, že to nevydržím....no já nakonec dopadla úplně jinak, že...ale za ten týden v porodnici jsem tam toho slyšela dost....ale podle toho se to opravdu nedá soudit....každý má jiný porod, každý má jiný práh bolesti, každý si ulevuje a prožívá to jinak...tak se tím nenech zastrašit....i když já plakala ještě asi 2x po porodu, když jsem ty maminky slyšela...ale to byly zas ty hormony....

...jinak doufám, že si dáváš do nosu s tím jídlem...já teda momentálně mám každý den chuť na něco sladkého....asi dva dny po sobě jsem snědla vždy jednu celou krabici lázeňských oblatek...dneska koláčky...no najednou to přijde ta chuť, tak jí musím ukojit....nejde se ubránit 😀

lenkazdenek
17. lis 2007

Dagmi,díky za podporu 🙂 už fakt začínám mít z toho úterý,teda spíš ze středy,protože pochybuju,že ten zátěžák něco rozpohybuje 😕 strach ☹ čím víc se to blíží tím větší mám strach,ale zas když si vzpomenu na to plakající miminko tak se mi chce brečet a chci malou mít co nejdřív u sebe 🙂 fakt to bylo úžasný 🙂
Až bude malá větší tak dáme srazík a půjdeme se někam projít s kočárkama 🙂
Jinak dneska jsem udělala koprovku,upekla banánovou roládu a na večer připravila chlebíčky,tak se cpu dopředu jak o život 😀

dagmik
17. lis 2007

Leni, tak to je super, že takhle vyvařuješ, uvidíš, jak to budeš stíhat pak s malou 😀 😀 to už taková sranda není....ale zas je sranda jiná a větší 😉 😉 Brzy už bude Klaudinka s Vámi, tak strach neměj...na ten je času dost vždycky....ale když pak přijde porod, tak vlastně ani strach nemáš....jen už to chceš mít za sebou....
...koprovku bych si dala taky, ale já ji nevařím, ani vlastně asi neumím, protože můj manžel jí nesnáší...a chlebíčky mňam ty bych si taky dala...já dnes pekla tvarohovej koláč s jahodama...oběd byl rychlý...to ani nebudu popisovat

...jinak zatím to všechno s manželem opravdu moc hezky stíháme....včera jsme se střídali v žehlení...Kristianek zase krásně spinká už asi od 16 hodin, tak mám chvilku sem napsat...

...jen je pitomý to počasí, dnes jsme ani nebyli venku

lenkazdenek
17. lis 2007

Dagmi,koprovku ti poradím,já ji udělala s pytliku s kuřecíma nudličkama a knedlík jsem koupila 😀 😀 ,jinak máme nakoupenejch dost těch omáček co zamícháš s vodou a hotovo,aby jsme si stihly udělat vždy něco teplýho k jídlu(máme vyzkoušeno,z práce jsem se vracela okolo 7 vyřízená a vstávala ráno ve 4 😝 ) takže vařit budu až zítra segedínek 😵
Já jsem zvědavá jak budeme stíhat my a jestly vůbec budu stíhat péct cukrový,jelikož jestly to vyjde tak se vrátím domu na první advent 😅 a to jsem se těšila ,že dám manžovy krásnou nadílku pod stromeček ☹

dagmik
17. lis 2007

Leni, tak to jsi mě uklidnila, že vaříš i z pytlíku....to já taky 😀 😀 ...no a s nadílkou pod stromeček máš pravdu...je to ten nejkrásnější dáreček...ten náš teď leží nakojený v lehátku vedle gauče a kouká s tatínkem na fotbal 😀 a já ve vedlejším pokoji čučím na vyvolené

lenkazdenek
17. lis 2007

Dagmi,oni ty pytlíky nejsou vůbec špatný,navíc už občas nevím co mám uvařit tak šáhnu po pytlíku 😀 😀
No já se hlavně těšila že se budeme jako každý rok pod stromečkem milovat,že už budu mít po šestinedělí a zatím malý budou čtyři týdny 😅
Ani nevíš jak to ten dáreček závidím.
No my aspoň dneska koupily v tescu matraci do druhé postýlky, vypadá to fakt super,tak ji zítra hodím do albíka 🙂

lenkazdenek
18. lis 2007

Dobré ránko holky,tak jsem dnes ráno měla podezření,že mi odtéká voda a prd ☹ zase nic,no už jsem s tou vyvolávačkou tak nják smířená no ☹
Dadla :prosímtě fasovaly se tam župany i na tu vyvolávačku nebo musíš mít svůj 😕

lenule25
18. lis 2007

ahoj holky, hlavne teda leni - nikdo jiny tu asi zatim dneska neni.. drzim palce na tu vyvolavacku, asi se tomu teda nevyhnes, to me mrzi.. ale zvladnes to i tak, uvidis a za chvili budes mit Klaudinku v naruci.. ja uz bych taky chtela - zitra zaciname 39w, uz je to dlouhe 😉 tak preju krasnou nedeli a uzivejte jeste poslednich dni s manzelem o samote..

dagmik
18. lis 2007

ahoj Lenky 😉 , přeji také krásné nedělní ráno....nebojte brzy to budete mít obě za sebou a jestli se vám zdá, že teď se to vleče, tak si pište, že s miminkem je to přesně naopak....dny utíkají jako blázen...ale je to krásný čas

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky,nejhorší je že sice nastoupím v úterý,ale to se dělá jen zátěžák,takže vyvolání začne a ž ve středu ☹ navíc tam nebudu mít u sebe manžu,nemohl si vzít dovolenou,takže v úterý se tam potáhnu s taškou sama busem a pak manža bude chodit jen na návštěvy od půl 4 do těch 6 😢 😢

dagmik
18. lis 2007

Leni, to vydržíš, já nastupovala v pondělí a jestli si ještě pamatuješ, tak první tabletu mi zavedli až v pondělí večer, takže manžel ten první den taky odjel, přijel teda až navečer....no já si tam tak jako pospávala, četla, čučela na telku, jedla, co nemocnice navařila a abych pravdu řekla, tak to bylo docela fajn...myslela jsem, že porodím v úterý, to jsem ještě nevěděla, že já jsem zvláštní případ a nebudu to mít tak jednoduchý....ale neboj, ty to stejný mít nebudeš....
...tak si s sebou vezmi jen to nejzákladnější a manžel ať ti přiveze zbytek na návštěvu....ať toho tolik netáhneš

dadla
18. lis 2007

Ahojky leni, nevím co obnáší ten zátěžák toho jsem se vyvarovala ani nevím proč mi ho nedělali, jestli to bylo tím, že už jsem měla kontrakce po 10 min, o kterých jsem ani netušila?! 😖 Tak pak budeš vyprávět, ale třeba ti to pomůže a v úterý na večer už budeš mít malou u sebe. Já jsem věřila svýmu instinktu. A taky se to tak vydařilo. Ve st jsem nastoupila a ve čt dopoledne jsem měla malou 🙂 . No a s tím županem....myslím, že ho tam můžeš i vyfasovat, když si řekneš. Maminy tam dostávaly o co jsi řekly, od noční košilky až po zavinovačky. Jen jednorázový kalhotky tam nedostaneš. (balík poporodních vložek tam taky vyfásneš). A s cukrovím si nedělej hlavu... 😉 😀

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky,já už mám téměř 4 hodiny bolesti,poslední hodinku zhruba po 7 minutách,vždycky my ztvrde břicho a začne to hrozně bolet,navíc ráno zas odešel ks krve 😲 jestly to potrvá do 4 tak jedu a je mi jedno že tam budu za debila,fakt to bolí jak sviň

lenkazdenek
18. lis 2007

Dadla,díky,já mám obavy že denska je to opět falešný poplach,ale nikdy to tak dlouho netrvalo 😕 každopádně o župánek si asi eknu tam,bych tam ve svém fešném růžovém vypadala dost divně 😀
Dagmi,já vím,prožila jsis taky hodně ☹ ale ten andílek stojí za to

dagmik
18. lis 2007

Leni, já tě stíhám v listopadu 😀 , za debila nebudeš, neboj....ale zas tam opravdu tak nepospíchej.....voda nic??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru