Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
29. lis 2007

Ahoj holky, je mi jasny ze az mala vyleze ze to bude zahul, ale uz bych ji chtela mit venku a vedet ze je vse v poradku....ted jsem do sebe naprala knedliky se spenatem aby pekne rostla.......protoze jestli uz neporoste tak ji tu mam u co nevidet.....jenze ve spatnym stavu ☹

hanik
29. lis 2007

Leni, gratuluju ke Klaudince. 😵 ..my jsme se na ty Bulovce museli hezky minout 😅 ..dostala jsem echo, ze si porodila ..tak jsem na veceri jukala po vozikach, jestli uvidim nekde nejakou Klaudii, ale asi jsme se minuly ☹

ale zato jsem ji videla v prazskym deniku 😀 😵 ..my tam Risu mame taky. 😉

lenkazdenek
29. lis 2007

Ahoj hani 🙂 my na véču chodily jako první,byly jsme v 5 patře na 10 🙂
jé rýšánek je hezounkej ,gratulka

hanik
29. lis 2007

leni, tak to jsme se neminuly, ja byla ve tretim ...myslim...??? 😕 😀 ..teeeeda uz si vubec nepamatuju, na jakym patre jsem lezela?? 😨 😅
vam se taky Klaudinka hezky povedla 😵

mocinda
29. lis 2007

Ahoj holky,
tak jsme dneska byli na měření a dr. nám říkal ,že máme trošku větší miminko,takže mamuťátko 🙂 vážíme cca 2kg a podle měření končetin jsme ve 32tt.Tak jen doufám ,že malá poroste s rozumem ,protože kdo to má pak rodit??!"! 😉 Ale do třetice nám odklepli holčičku, takže jupí na růžovouůůů 🙂

dagmik
29. lis 2007

lenule25, add koupání miminek, všude se píše a v porodnici taky říkali, že se koupat každý den nemusí...třeba obden. Já na začátku koupala obden i méně, ale jelikož se to Kristianovi moc líbí a trošku i kvůli zvykání si na nějaký režim, ho teĎ koupu každý den. Občas když spí odpoledne moc dlouho, tak to vynechám, ale nepoužívám do vody nic. A potom ho mažu jen slunečnicovým olejíčkem z lékárny.....to se mu mimochodem taky moc líbí. Máme takový rituálek.

Mocinda, koukala jsem, jak už ti taky hezky roste bříško 😉 Ještě nedávno jsme se tu chechtaly tomu mýmu a za chvilku budem tobě 😀 Jinak gratuluju k potvrzené holčičce - mamuťátku 😀 😀 Ale neboj, ono to vždy zas tak moc nesedí.

Denisia, hezky jsi popsala svůj porod, proti mému to zní úžasně i když je mi jasný, že každej porod je prostě POROD

takže holky, já vám tu svůj porod popisovat nebudu a myslím, že ani nemusím, protože základní údaje znáte.

lenkazdenek
30. lis 2007

Ahoj holky,tak já svůj porod už popsala sice trošku stručně,ale nač někoho děsit 😀
Mocinda,mě taky předpovídaly obříka a malá je tak akorát
Dagmi,gratulka Krisovy k prvnímu měsíci 😀

olina
30. lis 2007

Holky poradite? V jakem tt se musi registrovat na Bulovce? Nebo se registrovat nemusi? Dik.

lenkazdenek
30. lis 2007

Olina,stačí,se tam v 35tt přihlásit do poradny

olina
30. lis 2007

Fakt jo? No tak to je dobry. Kdyz se kouknu treba na Motol nebo Apolinare 😒 . Uz jsem byla nastartovana, ale tak to zatim vypoustim z hlavy. Dik.

denisia
30. lis 2007

ahojky, dnes dorazila mamca aostane tu cely tyzden. juj, fakt sa tesim. Poobede pride aj segra, len na vikend, skontrolovat synovca 😀 to tu bude celkom rusno. Dufam, ze mi Sebika velmi nerozmazlia. Inac sa mu velmi paci, ked mu M hra a spieva na gitare...

lenkazdenek
30. lis 2007

Deni tak to se máš já válčím doma sama 😅 navíc nekojim,ale krmim odstříkanym takže než se podojim tak to chvilku trvá a malá řve 😒

denisia
30. lis 2007

Leni, si frajerka. Ja zatial kojim, a snad to nejako pojde. vyzera to, ze bradavky si uz navykli a je to celkom v pohode; uz len aby to mlieko ostalo ... maly rve taky, ale najviac ho to chyta medzi 1 a 3 rano ... to je asi jeho ritual. presne vtedy rval aj v porodnici ... a teraz nejako chrci, tak dufam, ze nenastydnul, alebo nieco, to by asi bolo dost blbe. Davala si tiez Klaudinke SabSimplex? My ho mame, ale este sme nedavali ...

lenkazdenek
30. lis 2007

Deni,moje bradavky si nják nezvykly a když vidím jak malá saje tak se divím,že se nescvrkly a neutekly 😀 já zatím nic nedávala,ale taky my přijde že jsme tam nastydly 😕

denisia
30. lis 2007

hola, maly zase vola 😀. tak snad zase. Inac Leni, ty si hviezda, sama vsetko stihas a este aj na koniku si takmer vzdy 😀

lenkazdenek
30. lis 2007

deny to bude tím,že mám malo haruce a houpu se na židly 😀

lenule25
30. lis 2007

dagmi dekuju.. olejicek uz mam taky nakoupeny a budu prcka koupat jen ve vode.. vyjimecne mycim gelem od sebamed..

jinak dneska jsem byla na kontrole a nalez pry porad stejny jako pred tydnem - otevrena nejsem, hrdlo je pro prst, ale pry aspon hlavicka trochu sestoupila niz, tak uvidime.. zatim mudr spis pocitaji s tim, ze za tyden jeste prijdu normalne do poradny a potom co dva dny pry na monitor.. leni delaji potom taky utz, kdyz se prenasi??

holky opatrujte drobecky, ja jdu brachovi uvarit obed, prijel od pritelkyne nejaky vyhladly 🙂) asi mu ta baba nevari nebo co 😉

lenkazdenek
30. lis 2007

leni,dělají pokud se jim něco nezdá,hlavně se na něj nezapomeň obědnat 😉

lenule25
30. lis 2007

diky za info.. tak uvidime, jak dlouho jeste vydrzim byt kinder vejce 🙂

mocinda
1. pro 2007

Ahoj nastávající i čerstvé maminy!! 😉
co lenule25??už nějaký přírůstek?? 😉
leni ,taky smekám ,že stíháš domácnost a ještě s námi tady komunikovat a ani se raději neptám jak stíháš úklid!! 😀 Já myslím ,že jak porodím ,tak mě nikdo neuvidí 😅
Jinak s malou obříkovou si starosti nedělám, když jsem viděla jak jí měřil bříško ,tak docela chápu ,že mu připadalo větší a navíc známe ty UTZ,dneska mamutek a příště řeknou ,že je podvyživenáááá.viz. zuzík ,které taky první řekli ,že ol rajt a paj že najednou špatně vyživuje placenta!! 😠
tak zuzíku napiš co je s vámi, holky!!!??
Jinak všem přeju krásnej víkendík ,dneska prvního prosince, kráááása, vánoce klepou ,ale já ještě dělám ,že neslyším 😀

lenkazdenek
1. pro 2007

Mocinda,já neukllízim,to nechávám i s vařenim na manžovy,jen občas něco udělám,jako uvařim,nebo povleču postel,vyžehlim,ale jen něco každý den 😉 navíc máme u počítače houpací židly a tam malou uspávám,takže můžu uspávat malou a být tady 🙂 jinak se snaží každý den aspoň deset minut cvičit ,ael do kalhot před porodem my chybí ještě 7cm 😝 jako nahoře už bříško plochý ale dole pořád vak 😝

denisia
2. pro 2007

Ahojky, tak my mame za sebou burlivu noc, 4 hodiny revu ....Sebi si asi vykrical pluca, vobec neviem, co mu bolo. Dufam, ze nebol hladny ☹ teraz spinka a zase sa tvari ako anjelicek 😀
Inac uz normalka vojdem do predtehulkovskeho oblecenia 🙂 ziadna stria, ani brucho. Fuj, ako sa chvalim 🤐 🤐

lenkazdenek
2. pro 2007

Deni,tak to bylo njáký celorepublikový,malá taky v noci nespala,plakala a teď hajá jak andílek 😕 jé tak to gratuluju a závidim,já mam strií jak nas.... 😝

denisia
2. pro 2007

prave sme sa vratili z nasej prvej vychadzky. Vyzera to, ze Sebikovi sa vonku pacilo, ale len co sme prisli domov, puci sa a gula ocami ... no, radsej teraz ako v noci ...

lenkazdenek
2. pro 2007

deni,malá zas spí jak dudek takže nás čeká asi opět perná noc 😖

ao
3. pro 2007

čus bus těhule a maminy 🙂
tak jak se daří...?

lenkazdenek
3. pro 2007

Ahoj hoklky tak musím zaťukat,že jsme v noci byly celkem hodný i když táta radši spal v obývku aby nám dnes neusl za volantem 😉

ao
3. pro 2007

leni: to je asi normál, oddělené spaní, co mi říkali kamarádky... my akorát na to nemáme místo jak s námi bydlí manžovo prarodiče, tak nevím jak to budem na jaře řešit 😖
a obecně: budíš se v noci jenom ty nebo i tatínek reaguje?

denisia
3. pro 2007

ahoj, tak tukam taky, lebo aj my sme v noci boli anjelsky dobri 😀 2x kojeni a hodinove usinani, ale bez zvuku 🙂 teda okrem hlasneho prdiku 🤐 Nas tatinek odmieta vedlejsi pokoj - zatial - vraj aj tak by maleho pocul a nespal ... tesim sa, ze je taky krasny den, mozeme ist znova na prechadzku. ako dlho ostavate vonku - resp. boli ste vonku druhy - treti krat?

lenkazdenek
3. pro 2007

tatínek reaguje až když malá řve,j jsem v pozoru při každém heknutí
my se dnes chystéme púoprvé ven samy bez táty tk jsem tvědavá jak to zmáknem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru