Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
18. led 2008

Ahoj dagmi,tak já už vstávám v noci jen jednou a to jen proto abych malou vzbudila na jído(většinou tak okolo půl čtvrtý,nají se a spí dál 🙂 My taky chodíme k Matějíčkovy, i když posledně mě dost vyděsil,mě řek že je všechno špatně,jak to že s ní necvíčím Vojtkovku (ve 14dnech sem to prý musela vědět)a do zprávy napsal v normě a preventivně kšíry,jenže malá díky ním nejedla a pořád plakala tak jsem začla dávat široký balení,po týdnu řek,že je to lepšía kišíry jí dal na další měsíc. ve středu jdem na kontrolu tak ji do toho zas musím chuděru navlíct 😒

danullinnka
18. led 2008

Ahoj Leni,
chudinka Klaudinka,tak trpět kvůli nějakému doktorovi.Když je to lepší,proč ji to zas napsal??Dávej dál široké balení 😉 a tu Vojtovku musíte cvičit??Nám nic neříkali a jsme v poho 😉 Luky už zkouší stát a sám si ze země sedne,šikula.Chceme zkusit vytáhnout už chodítko,ale dám ho tam jen na chvilinku,at se ještě tolik nezatěžuje. A jak se jinak máte??

zuziik
18. led 2008

Ahojky,
tak jsme po konrole na Bulici. Hrdlo se nam pekne skracuje a poslicci jsou na dennim poradku 😉 Tak to asi vypada ze by se neco mohlo dit. Takze stale pekne pijeme malinik a vytirame podlahy 😀

dagmik
18. led 2008

leni, tak abych pravdu řekla, já nedávám ani široké balení....nám řekl už dvakrát, že dobrý a že preventivně široké balení můžeme dávat, ale nemusíme, tak nedávám. Teď jdeme na kontrolu až v dubnu, jinak chápu, že to musí být hrozný dávat jí ty kšíry a ještě když chudák ani nejedla☹ Držím vám palce, ať už je to lepší a kšír vás zbaví. My tam chodíme, protože manžel ta má známou sestřičku....a co Klaudince dáváš Nutrilon??

zuziik, držím palce, aby se už teda opravdu dělo 😉

lenkazdenek
18. led 2008

Ahoj Dani,já ji dávám to široký balení a myslím,že má ty kyčle v pohodě . Já ani nevím jak se má ta vojtkova metoda cvičit,jaký cviky nic nám k tomu neřk 😒 takže dávám jednu,dvě plenky navíc a vůbec ji to nevadí,krásně pase hříbátka (teda když se ji chce 😉 🙂 ) a dokonce se už i pokouší lézt 😀
Jé tak to je Luky šikulka a co zoubky už jsou v pohodě? JInak Klaudinka už spí opravdu hodně málo,někdy jen v noci a přes den maximálně hodinku a furt pozoruje a brouká si 🙂
Dagmi ,tak to jste na tom dobře,já jsem zvědavá co my ve středu řekne ,já ji ty kšíry nedávám,nevydržela jsem ten pláč a to že mi přestala jíst 😅 😲 tak dávám jen to široký balení,tak doufám,že my doktor řekne že je to už v pohodě . JInak Klaudinka je na Nutrilonu a moc jí chutná já ze sebe nevymáčknu ani kapičku. Jo a taky hodně pije fenyklový čajík od hippu,denně ho vypije snad 200ml teď chcem koupit ještě jeden aby měla zas trošku jinou chuť.
Jo a už se nevejde do plenek 3-5 kilčo 😀
Zuzi,tak držím palečky ať už to brzo je a aŤ už máš od poslíků pokoj 😉

ao
18. led 2008

ahoj maminy a těhule 🙂
zuziik: jsem tě musela dnes v poradně přehlídnout... ty jsi mě dle toho popisu poznala? napiš co jsi měla na sobě ty, asi si vzpomenu, dle toho kdo tam byl.

mocinda
19. led 2008

co se tady kuklí za pikle? 😉
Dagmi ,koukala jsem do albíka na Kristiánka, je nádhernej !!!Povedl se vám i když už byl chudáček propečenej až na kost, jak jsi přenášela 😀 já se jen modlím ,at ta naše cácorka nedělá štráchoty ,pořádně se odrazí a jupí k východu 😉 no v po mám termín ,tak ...klep klep.... 😀

Leni :Klaudinka je taky pěknej macíček, jde vidět ,že to máš pevně ve svých rukou!!!Držím palce s nožkama ,ať už máš klid!

zuzik: taky piju malíník ,ještě kontryhel a podlahu jsem ted vytírala asi stokrát ,takže jestli to bude souviset s porodem ,tak rodím během pár dnů 😉

zuziik
20. led 2008

Tak jsme dneska podnikli prvni cestu do porodnice. Rano mi odesli zatka......takze jsme jeli...ale poslali me domu ze vse v poradku a ze nemam moc brzo plasit. Takze hlidam plodovku a cekam kdy prijdou stahy 😀 Zrovna kdyz jsem lezela na monitoru, tak tam rodila naka pani a musim rict ze moc prijemnej poslech to nebyl 😕

lenkazdenek
20. led 2008

Zuzi klid,já taky u porodu řvala,ale ne proto,že by mě to tak šíleně bolelo,ale nják jsem to ze sebe musela vykřičet 😅 přinejhorším si necháš dát epidurálek a pak už nic bolet nebude 😉
MOcinda,no jo už ti to klepe na dveře 😀

mocinda
20. led 2008

ahoj holky,.-)
zuzíku,zuzíku ,kdybys tady četla diskuze tak bys věděla ,že zátka může odcházet až 10dní před porodem 😉 😀 takže hlídej plodovku a pak máš ještě dvě hoďky se sbalit a v klidu počítat kontrakce 😉 prostě spousta časůůůů 😀

leni: no jo ,klepe, pořád bych otvírala ,ale zatím nic 😀 doufám ,že nejsem další adeptka na přenášečku ,to bych jak nerada 😅 a co Klaudinka?Jak se máte holky??

zuziik
21. led 2008

Mocinda: no to ja ctu, ale v tu chvili jsem nevedela co delat 😀
Takze ted uz vim ze mam byt v klidu 😉

ao
21. led 2008

zuziiik: čauky 🙂
mocinda má recht, u nás v únorovkách porodilo už několik holek a zatím nejkratší doba o odchodu zátky byla 2-3 dny, nejdelší 2 týdny a ta mamina ještě pořád drží pokupě 😉

zuziik
21. led 2008

No holky ja se tesila ze uz to konecne prijde.....ale je fakt ze zadny bolesti ani sileny stahy nemam. Bricho mi tvrdne furt ale to neboli.....termin mam pristi utery tak snad se neco zacne poradnyho dit. Pujdu vyluxovat a vytrit......snad to nak pomuze 😀

lucija
21. led 2008

Ahoj holčiny, zuzi, já se těšila celý týden, co jsem měla poslíčky. Pak jsem rezignovala a ono to přišlo 😉 A luxování ani vytírání mi nepomohlo. Ani to, že jsem chodila i několikrát denně do pátého patra po schodech. Nemáme totiž výtah 😀
A jak to, že máš termín příští úterý, když v pasu už máš 42tt?

lenkazdenek
21. led 2008

Mocinda,Klaudinka je skvělá,spinká celou noc,vydrží i chvilkuz sama v postýlce kde si hraje a povídá si 😀 a taky už pěkně pase koníky 😀 😀
ono fakt nepomáhá nic,vzpomeňte na mě a mé uklízení 😀 😀

zuziik
21. led 2008

Lucija: posunuly mi termin o 2 tydny, podle utz je Lucinka mensi uz od zacatku nez podle PM.

mocinda
21. led 2008

lenka: 😀 často vzpomenu jak jsi uklízela 😀 ale asi to v tom nebude ,co? 😉 Ty jo ,to tak běžííí ,Klaudinka pase koníky a já už za chvíli budu se pást na porodním sále 😀

zuzík: já tady machruju ,ale až ze mě něco poteče tak budu volat na linku bezpečí 😀 😀

lucija: tak jak se máte!!??co Šimonek?????Jak dopadlo to kardio???nebo neurologie?sakriš ted nevím přesně!!podej info luci 🙂

lucija
21. led 2008

Ahoj moci, Šimon je zatím v poho. Včera jsme se vrátili z moravy po dvou týdnech. Na kardio jsme objednaní na 4tého února. Už ať to máme za sebou a víme že jsme v pořádku. A Co Ty? Jak se Ti to nosí??? Za chvíli už budeme drandit s kočárama obě, viď? Těšíš se? Blbá otázka, viď? 😉

lenkazdenek
22. led 2008

Ahoj holky,teda dneska je počasí,fůůj a to jsem chtěla jít pro rohlíky,ale takhle těžko,přeci jen Klaudinka není ještě tak velká aby vydržela doma sama 😉 😀

lucija
22. led 2008

Ahoj Leni, nepodceňuj ji, já myslím, že by to zmákla levou zadní 😀 😀 😀

lenkazdenek
22. led 2008

Luci,myslíš 😉 😀 to nebudu riskovat,ještě si přivede domu njáký chlapy a bude pořádat mejdan 😀 😀

lucija
22. led 2008

no tak se přidáš a zapaříš si s nima 😀

lenkazdenek
22. led 2008

to je fakt,mlíčko to je moje 😀 ji snad pro ty rohlíky pošlu 😉 😀

edimon
22. led 2008

Ahojky holky, tak zase po nějaké době....

..tak koukám, Moci a Zuzi..že jste ještě 2 v1 😅 ..já doufala, že už se dočtu radostné zprávy 😵

Zuzíík...mě se stalo to samé, s tou uřvanou mamkou na sále, když jsem byla na kontrolním monitoru... 😀 ....byla jsem v tu chvíli úplně malinkatá 😅 ....ale v klidu....neřešit..každá jsme jiná. Já neřvala....ale někdo si zařve na kuráž že 😉 ...

ahojky Luci 😉

Holky, vy co máte už mimča....chodíte teď s prckama ven každý den??? 😕 ..já chodím tak obden a mám výýčitky, že smrdíme doma...ale dýchat furt ty výpary v inverzi 😒

lenkazdenek
22. led 2008

Edi,já chodím podle počasí,někdy denně,někdy obden a když je honě hnusně tak s ní jdu jen na balkon 😉 nic se nemá lámat přes koleno

edimon
22. led 2008

....leni....no já bydlím v Holeškách..super místo na prochajdy, tak právě taky teď chodím jen obden no 😅

lucija
22. led 2008

edi ahooj, my někdy chodíme každý den a nekdy třeba i tři dny nejdu. Jak se nám chce. A ty když přejdeš libeňák tak tam je kousínek docela dobrej park.

dagmik
22. led 2008

ahoj holky, Kristian už půl hodinky spinká, manžel je pinčesu, tak mám chvilku pro sebe. Hodila jsem si na ksicht pleťovou masku, neměla jsem ji snad půl roku nebo teda minimálně tři měsíce. Chci dodat nějaké nové fotky do alba, Kristiana tam mám pořád jen jako asi měsíčního, přece jen už trošku vyrostl🙂

Edimon, já teď taky nebyla několik dní s malým venku. Přesně kvůli tý inverzi. Včera jsem si ale říkala, že dnes už konečně vyrazím a ouha, hnusně pršelo a byl vítr. Tak jsme jeli jen autem nakupovat. Jinak ho taky dávám, když se mi přímo nechce ven na balkon do kočárku. Ale když je inverze, tak většinou ani tam. Ještě jsem zkoušela, když bylo hnusně, prostě ho oblíknout a dát do kočáru, kterej jsem jen postavila v pokoji k balkonovejm dveřím a ty jsem otevřela, aby nebyl třeba přímo na tom větru, protože ten ho budí.

mocinda, vidím, že nic nového, tak držím palce, ať ti to vyjde v termínu.

jdu se trochu vrhnout na ty fotky, ale nevim, nevim, blbne nám internet.

dagmik
22. led 2008

tak jsem dodala pár novějších fotek...to jsem dobrá, teď si jdu smejt tu masku...už je kapku zatvrdlá🙂))

edimon
22. led 2008

Tak jsem ráda, že na tom je někdo stejně a nemusím mít výčitky. Když on někdy ten vzduch při tý inverzi je fakt hnůůůůůůs 😠

luci..jo jo máš rech, tam přeci nějakej je viď 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru