Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
14. bře 2008

Leni je to lactulose al sirup a je tam fruktoza,laktoza a galaktoza dáváme asi 3ml denně a malá 2x denně kaká a je od té doby v pohodě,dokonce se už večer zas směje,otáčí se na bok(nebo se aspoň snaží 😅 ) znovu nás počůrává 😀 už zas spokojené mimi no.To jsem ráda že se to u vás samo vyřešilo,my to aspoň vzaly rovnou z 4měsíční prohlůídkou a máme 6,100kg a 62cm 😵 jo očkovaný budem až 18,4 😒

danullinnka
15. bře 2008

Ahojky Leni,tak jsem vás pročítala,no božátka ti vaši broučci ☹ já jsem na tom podobně,jen nemá malý zácpu,ale zvrací ☹ né,že by zvracel pořád,ale tak jednou denně,to z něho pěkně letí,naposledy ted ráno v kočárku,jak jsem ho uspávala.stačila jsem ho vytáhnout a naklonit dopředu,aby se vyzvracel ☹ Předevčírem se zblil večer v postýlce,to poblil postýlku,moji postel,letělo to obloukem a ještě měl vše v obličeji,že ani neviděl,božátko 😢 takže znova pod sprchu,vše převléct,vydrhnout madračky a zem,Kuba mě pozoroval a tak klidně dodal-ale jde ti to 😠 myslela jsem,že ho zarazím,ten den byl totiž blbec s velkým B a toto byl zlatý hřeb večera.Do toho měl manža odpolední,takže na vše sama,jak přišel,tak jsem se normálně rozbrečela,bylo toho na mě už fakt moooc 😢
No,a tuto noc miláček opět moc nespal a ve 4:45 byl vyspaný 😠 😠 takže my k.o. a on si ted hajáá 🙂

lenkazdenek
15. bře 2008

Dani,tak to je mi líto,a zjistily jste příčinu toho zvracení? Já jsem dnes v pokušení zkusit malou lžičku mrkve,ale pořád máme do ukončeného 4 měsíce 4dny 😔 tak snad vydržím,už má koupenej celej foch příkrmů 😅

lenerka
16. bře 2008

Ahoj Leni

jsem se dočetla v nějaké diskuzi,že jsi taky z Prahy Proseka?
Já jsem založila nové téma maminky Prosek a Letňany a ani jedna se neozvala ☹
nevadí,že ti takhle píšu? 😉
když budeš mít chu´t mi napsat tak se ozvi

ahoj Lucka

danullinnka
17. bře 2008

Ahoj Leni,jednou byl přejezený a jak se napil,tak to letělo,on musí mít flašku v pusině snad pořád 😠 a pak nevím,co mu nesedlo,ale už je klid 😵 i dvě noci spal pěkně,musím to zatukat,at to nezakřiknu 😉
Jinak já jsem dala taky myslím o 4 dny dřív příkrm a nic se nestalo.Ted máme zeleninu a lasagne,to mu chutná,zkoušela jsem na lžičku a je to fakt dobré,jak měl mrkev s rýží a tak-od toho 4.měs,tak to mu vůbec nechutnalo,mě taky ne 😝
no,máme za sebou první stříhání 😉 stříhal můj tatka,při chvilce přihodím fotky 😉 sedí mu to,šikulka 😵

a co Klaudinka??jak se má?jak roste??poslouchá??

lenkazdenek
17. bře 2008

Dani,jsem to beztak nakonec nevydržela a od soboty zkoušíme mrkev a je fakt že ji chutí,prvně snědla jen 2 lžičky ,ale když sem ji to sebrala tak plakala 😒 včera už snědla půl skleničky 😕 je fakt,že se ji potom musela dát kapičky proti zácpě,ale nakonec to z ní večer vypadlo 😅

iveticka
17. bře 2008

Holky můžu se jen prosím Vás zeptat co jste si braly za věci sebou do porodnice a co Vám na Bulovce dají nebo půjčí. Děkuji

lenkazdenek
17. bře 2008

Ivet,já brala pro sebe vložky,toaletní potřeby ,kojící poodprsenku,4ručníky(2 k porodu) ,žínku na nahřítí prsou před kojením dostaneš tam 1balení vložek,župan a noční košilku(ten župan teda hrůza) pár plenek pro malou takže si vem jedno balení jednorázovek sebou a taky si vem vlhčené ubrousky,oblečení na mimi ti půjčí(košilka,pár látkových plen a zavinovačka) a hlavně si vem njákou vodu k pití a ponožky docela tam táhne od země 😅

danullinnka
17. bře 2008

Leni,tak vidíš,jaký to je jedlík 😵 Luky teda ty první příkrmy nechtěl,tak jsem vařila normálně mrkev a ta mu jela a má ještě moc rád květák,ten taky vařím samotný.Zkoušela jsem i špenát,ale ten mu moc nejede,třeba tomu ještě přijde na chut 😉
Jo a příkrmy zahustí kakání,to je fakt 😉 ale u nás to jde bez problémů 😀

lenkazdenek
17. bře 2008

jo pantofle,nejlíp i njáký do sprchy. jelikož na normálním pokoji máš 8 maminek na jednu koupelnu 😉 no a pak něco na ukráceníá chvíle,ale toho času tam moc není ,ráno ti příjdou převlíct postel,změří teplotu,pak vizita tvoje pak snídaně,vizita miminek pak oběd,návštěvy,druhá vizita večře a do toho každé 2 hodinky přikládáš 😉

lenkazdenek
17. bře 2008

Dani,no u nás s kakáním byly problémy i při mlíku 😒 ale dr řek abych klidně zdvojnásobyla dávku ebo dala trošku švestkové šťávy 😉 já kupuju od hami první lžička a docela to chutilo i mě,dokud nevím jestly nebude mít alergii tak vařit sama nebudu,ale až se rozpapká tak se na to těším(sem si kvlůli tomu koupila i nový mixér 😀 navíc ty příkrmy,1 malá sklenička okolo 20kč 😖 a ona ji má pomalu za den v sobě že 😒 )

danullinnka
17. bře 2008

Leni,taky jsem nad nějakou štávičkou přemýšlela,uvidím,možná něco koupím.My máme mrkev z naší zahrádky a květák jsem koupila,ale neprojevila se žádná alergie,tak je to oki 😉 já nejsem alergik,manža taky ne,tak snad nebude problém.Jo,u nás taky tak stojí příkrmy,ted co jsem koupila,tak je to větší lahvička a 41kč. 😠

lenkazdenek
17. bře 2008

Tak zas půlka skleničky a navrch 130ml mlíka,no ani už nevím jetly ji to chutná,dělá u toho pěkný ksichtíky ale sní to,neplive to tak snad je to ok 😕

iveticka
17. bře 2008

děkuji

danullinnka
17. bře 2008

jj,to znám,malý to zapije trochou čaje a pak ještě 150-180 nutráku 😖

zuza56
17. bře 2008

Ahoj maminy mám prosbu a dotaz hlavně na Lenču.V diskuzi čaj maliník jsi psala,že jsi to začala pít už ve 34tt a taky bych chtěla vědět jestli ti to pomohlo.Sice už je to můj druhý porod,ale chci to vyzkoušet jestli mi to pomůže.Koupila jsem si ten čaj v nálevových sáčcích od megafytu tak doufám,že to bude stejný jako sypaný.Můžu se zeptat jaký jsi pila ty?Děkuju ti za odpověd

lenule25
17. bře 2008

Leni a daji se ty kapky koupit volne v lekarne nebo jen na predpis? My uz zase silime ☹ vcera hodinu rev, pak rektalni rourka a to, co z ni vylezlo fakt drzelo tvar skoro jak u dospelaka, chudinka si musela zkusit ☹(( dneska zase cely den prdi, krouti se, nic ji nebavi.. uz se asi na zemi nudi, nejradsi by rajzovala po byte v naruci a koukala po vsem co je okolo.. mam ruce jak orangutan 🙂

lenkazdenek
17. bře 2008

Zuza,nepomohl,9 dní jsem přenášel a rodila jsem 10hodin 😒 a měla jsem ten čaj v sáčcích i sypaný ,ke konci jsdem ho pila na litry a nic 😒
Leni nevím,asi jo zkus šťávičk,třeba pomůže 😕

lenkazdenek
17. bře 2008

leni asi jo,.je tam napsáno 108kč ale já doplácela jen 79. My papáme tu mrkvičku a s těma kapkama pak pravidelně kaká 😅

zuza56
17. bře 2008

Děkuju za info já to zkusím a uvidíme,já prvního prcka rodila 11hod.Jsem ve 34tt tak ho už můžu pít a jak často?Jsem otravná co? 😅 Když jsem rodila poprvé tak o tomhle čaji jsem neměla vůbec zdání.

lenkazdenek
17. bře 2008

zhuzi říká se že po34 jednou deně a po 36 2xneno 3x denně

lenule25
17. bře 2008

leni diky.. stavicku moc nechci, kdyz je plne kojena.. asi by to jeste neumela ztravit, ne? holky, co myslite?

zkusim se mudr zeptat na ty kapky.. diky

lenkazdenek
17. bře 2008

leni,ono je to sice od 4měsíce ale já to dávala už minulí týden . Dala jsem ji jen jednu lžičku a pak už to šlo samo 😉

danullinnka
18. bře 2008

Ahojky Leni,tak už jsem přihodila fotky s Lukáškovým stříháním 😉 Jetsli chceš,tak mrkni 😉
noc byla opět v normě,večer usnul bez poplácávání po prdelce,tak snad už to bude lepší 🙂

lenkazdenek
18. bře 2008

Dani,koukám takovej malej a už takový hubany 😉 a krásně stojí 🙂
LEni tak jsem se dočetla,žýe je to lék pro dospělé,dětem do 1roku jen na doporučení lékaře 😕

danullinnka
18. bře 2008

Leni,dííky 😵 Už stojí přes měsíc,kolem stolu pochoduje jak divý,přechytne se a jde dál.S manžou zkoušíme ho postavit,chvilinku stojí a pak jde k zemi 😅 teda nám do náruče 😵 krůčky dělá,když ho držím pod pažečkami,po čtyřech to je divoch,už lezl i do shodů,protože slyšel babičku,má ji rád 😅

A co Klaudinka??Dává si dopolední siestu?? 😵

lenkazdenek
18. bře 2008

Dani,je to šilkula,my teď přišly z preochajdy,byly jsme pro pečivo,jelikož jdu odpoledne cvičit tak byjsme tu prochajdu po o nestihly 😒 no tak v kočárku spala,ale doma se hned probrala,tak si teď hraje v postýlce,já se najím a jdu s ní blbnout 🙂

danullinnka
18. bře 2008

Leni,dobrou chut 😅 já cvičím doma,nikam se mi totiž nechce 😝 já dám malého za chvilku ven hajat,taky spí jen v kočárku,potvůrka,musím ho dát ale pod střechu,od rána tu sněží 😠

lenkazdenek
18. bře 2008

Tady sněžilo ráno,ale teĎ je zima,tak jsem ji pořádně nabalila,my máme bazén jen pár metrů od baráku,tak jdu s kamarádkou co má dcerku o 2 měsíce starší,tak to snad taťkové s princeznama tu hodinku zmáknou,prej kdyžtak vemou auto a budou jezdit okolo bloku 😀

lenkazdenek
18. bře 2008

Daniprosímtě jak to vypadá když se klubou zoubky? J8 sem ujistila,že se ji začala odchlypovat dáseň a pod tím je něco tvrdého a ostrého 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru