Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

plechajda
12. čer 2008

protoi me prave desi to, aby nas po tom klystyru nebylo hodne pac s jednim wc si to moc nedokazu predsstavit...a ani na ty hekarne ne :o) Jak pise Kacaba byla tam porad :o)

olina
12. čer 2008

tak si asi musime s sebou zabalit jeste lavor 😀 😀

plechajda
12. čer 2008

nebo nejakej suchacek :o)))) si ho privezu na karce ....v jedny ruce kufirek na koleckach, podpatky a v druhy suchej hajzlik :o)))) 😀

olina
12. čer 2008

noo 😀 ....ale jen pockej, on nas smich prejde 🤐

plechajda
12. čer 2008

no ja si z toho musim delat legraci, jinak by mi hrablo :o))) Jen doufam, ze ten pristi vikend se nam zadari na termin a bude klid :o)) idealne bych tam mohla bejt klidne sama 😀

olina
12. čer 2008

no ja si rikam, ze do 18. musim vydrzet, kdyz maji zavreno a pak uz bych klidne rodila...v tech vedrech to neni nic moc 😒

plechajda
12. čer 2008

jako ze bys sla skoro o mesic driv jo ?? No to jsem si taky rikala a uz mam termin za bukem, takze me to nejak nevyslo teda :o)

olina
12. čer 2008

n, ofiko termin mam 11.7. ale mimis je o vic jak tyden vetsi, takze uz skoro cas 😎

plechajda
12. čer 2008

jen nejak nechapu co chteji tyden uklizet na porodnich salech, o malovani nepadlo ani slovo, tak jestli to tam jako budou nejak cidit ci co, na to by jim snad mohl stacit vikend ne ? 😉

plechajda
12. čer 2008

aha tak to my jsme o 2 dny mensi, takze vlastne na termin...ale uz jsem si zvykla a ten tyden uz dam :o)

olina
12. čer 2008

uklizeji i sestinedeli a ty novy nadstandardy 😉 ....proste potrebujou chvili klid no 😀 😀

plechajda
12. čer 2008

teda ale jestli jako pujdes predemnou tak me nastves 😀

olina
12. čer 2008

tak to se myslim bat nemusis 😉 ... moje babicka mi "vyvestila" porod v poslednim tydnu cervna 😉

plechajda
12. čer 2008

No tak se tam kdyztak sejdem :o) Ja bych mela na konci cervna zas tech 9 dnu prenaseni a vzhledem k tomu ze jsem uz asi mesic otevrena na 1,5 prstu a nic nepostupuje tak to vidim taky na ten konec 😝

olina
12. čer 2008

tak se tam nakonec poperem o ten hajzlik no 😀 😀 .
A asi jsi mi neodpovedela jestli jdes ve stredu rano do poradny....

plechajda
12. čer 2008

ses nekde ptala jo ?? jj jdu...tedka myslim ze to mam na 8 nebo 8:10 tak neco....a mam 20 minut monitor 😝 vcera jsem mela 10 a malem jsem tam sebou svihla...jsem zvykla lezet doma na zadech ale mam je aspon podlozeny, tak me vrzla na to lehatko a to jsem hnedka vedela ze je zle...tak mi to pak musela zvednout...fuj me bylo blbe...

olina
12. čer 2008

ja jdu v 7:35, takze se asi uvidime 😉 . Jo a byla tam tentokrat zase ta sama mila hodna mlada pani nebo slecna doktorka nebo jsi mela nekoho jineho?
Nj, kam se to hrabe na pohodle kresilko u Hanzelky co 🙂 ?

plechajda
12. čer 2008

jj byla tam zas ona...takze to bylo v pohode...akorat tam prej tedka bude jina sestra a ty to prej trva vsechno dyl rikala ta co tam byla ted tak nevim :o)))) 😉

olina
12. čer 2008

A jeee, tak to si musim s sebou vzit tunu casopisu na cteni 😠 . No nic, jdu neco delat, mimisovi se uz nelibi jak se porad valim u notebooku.

plechajda
12. čer 2008

ok tak zatim, ja si sebou beru vzdycky noviny :o))

jitdan
17. čer 2008

Ahojky všem!! Chtěla bych se vás zeptat co se přesně děje při první návštěvě na Bulovce. Mám se hlásit ve dveřích kde jsem se přímo registrovala. V tu dobu budu ve 37.týdnu.......Díky, mějte se hezky!!

plechajda
17. čer 2008

ahoj Jit :o)

dones si moc, zmeri ti jestli v ni nemas bilkovinu, reknes vahu, nebo si tam na ni stoupnes, zmeri ti tlak, zapisou si te do pc a pak uz si jen pockas na dr...ta te vysetri, rekne ti jak jsi na tom a jdes domu :o)) od ukoncenyho 38tt takze tady na konovi jak ti naskoci 39tt ti budou delat monitor...nejdriv je 10 minut a pak uz po 20...akorat si v ty cekarne budes pripadat jak mezi hrochama :o)))

jitdan
17. čer 2008

plechajda: díky 😀
O moči mi do telefonu nic neřekli 😒 No, pro případ si ji ale vezmu. V kabelce není vidět 🙂 Takže to vlastně bude klasika jako u mé Dr., ke které jsem chodila dodnes....... Tam jsem ale moč nenosila. Tu jsem vykonávala až u nich...
A bude někdy nějaký UTZ? Už hrozně dlouho jsem mimíska neviděla a ani netuším kolik asi tak váží atd. Dříve mi furt říkali, že to bude větší mimi, že je o 14 dnů větší a teď nevím vůbec nic ☹ ?!
Dnes mi jen má Dr. řekla podle pohmatu, že hlavička se už cpe do pánve.... 😀

plechajda
17. čer 2008

me teda utz nedelali a mam pocit, ze pokud nenajdou nejaky komplikace tak se nedela...mam KO zitra mozna se zeptam, jestli na to nezapomenu :o) Oni ani pohmatem nic nedelaji, jen mero ozvy plodu dr v ordinaci, jinak nic... ja jsem mela utz taky v 32tt a od ty doby nic...doufam, ze prcek nebude mit 4 kila o) 😉

jitdan
18. čer 2008

plechajda: koukám, že ty už jsi v pěkném očekávání 😀 Tak držím moc palečky!!
To je tedy škoda s tím UTZ ☹ Ale co můžeme dělat,že? Hlavně, aby byly mimča o.k.!!! U mě byl také naposled v 32.týdnu..... Já doufám, že prcek nebude mít 5kg! 😉 U nás v rodě jsou fakt velký děti 😠

plechajda
18. čer 2008

ahoj, tak dneska jsem se dozvedela ze jdu v pondeli na utz :o) a posilali i dalsi...takze se dela

plechajda
18. čer 2008

ale asi jenom po terminu bych rekla...nebo proste kolem toho 40tt...ja mam od soboty 41tt takze mi to i tak nejak vychazi

olina
18. čer 2008

no teda, tak vida 😉 . A treba ho ani nestihnes 😉 .

plechajda
18. čer 2008

jsem ti to zrovna psala do IP ze se muzes tesit :o) no kez by, ale podle kontroly se nic nedeje takze jsem v klidu, prenaseni me stejne nemine....jsem se schvalne zeptala a me rikala 10 dnu :o) Jinak jsem dneska behala kvuli tlaku ...mi brali krev takze jsem tam tvrdla s malou prestavkou az do ted, ale prej to je OK tak jsem rada ze tam nemusim lezet aspon...

olina
18. čer 2008

kvuli tlaku? jako ze mas vysokej? Ja zase dnes mela nizkej (divny, vetsinou mivam vyssi) az se me sestra ptala jestli mi neni spatne.
A co monitor v leze? Dnes to bylo ok? Jsem normalne zjistila, ze v ty spodni poradne maji monitory dva a delaji se tam v sede 😠 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru