Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
21. zář 2007

Lenka: tak ja nejsem nejmladsi.......uz jsem si myslela ze jo.....jsem rocnik 84....

lenkazdenek
21. zář 2007

Zuzi,škoda,o rok no 😉

zuziik
21. zář 2007

No ja kdyz jsem se dozvedela ze jsem tehotna tak jsem si hned pocitala kdy budu rodit, protoze jsem narozena 29.2. a pristi rok je prestupnej......byla by sranda kdyby se mala narodila taky na prestupnej 😀

lenkazdenek
21. zář 2007

Tak to máš dobrý,aspoň stárneš pomalu 😀 já jsem zase nevěděla jestli jsme malou počaly v mých 21 nebo 22 ,jelikož jsem se o svém těhotenství dozvěděla 15,3 a narozky mám 7,3 😀

sheherazada
21. zář 2007

ahoj, chci se zeptat do kdy se má zaregistrovat na Bulovku abych tam mohla rodit? Nerada bych to prošvihla. Díky

lenkazdenek
21. zář 2007

Sheherazado,na bulovku se registrovat nemusíš,stačí když tam budeš chodit do poradny tuším od 36 nebo 35tt. Pokud by jsi chtěla jít na předporodní kurzy zak tam je třeba se hlásit od 20tt 🙂

ao
22. zář 2007

čau holky, tak já jsem ročník 79 a asi ještě mezi ty silné patřím 😉

co se týče rekonstrukce, tak mám z dobrého zdroje, že se ani začátkem roku provádět nebude. když byste komunikovali s personálem na Bulovce, tak se o tom vůbec nezmiňujte, sám personál o tom neví a říká se jim, že to začne probíhat. je to zatím rozhodnutí na úrovni správní rady nemocnice, kde se rozhodlo o prodeji soukromému provozovateli. takový proces trvá dlouho a je zavedeným postupem, že po tu dobu se státní peníze do rekonstrukcí neinvestují, když to pak zaplatí nový majitel.

oficiálně je vyhlášený poslední termín přípravného kurzu 13.11.-19.12., ale možná je po novém roce začnou opatrně po 1 kurzu přidávat.

lenkazdenek
22. zář 2007

Ao,tak to je teda hustý,to vypadá ještě na dlohý lokty,takže to tam holky z prosince určitě stihnou 🙂

ao
22. zář 2007

leni, to asi určitě, ještě i ty po nich 😉

lenkazdenek
22. zář 2007

To možná stíháš i ty 😉

mocinda
22. zář 2007

ao: výrobná zpráva!!To stíhám zřejmě i já v lednu porodnit na Bulovce!! 😉 No a ten kurz vlastně taky stíhám akorát v posledním (zatím/termínu! 😎ale zavolala jsem tam za pět minut dvanáct 😀 No a taky tě samozřejmě vítám mezi silnými ročníky!!! 🙂
Holky mi konečně domalovali celej byt, já štastně umyla okna a už se mnou nikdo nehne!!!To byla sobota!!Snad budu spát jako dudek!!DOUFÁM!!! 😒

dagmik
22. zář 2007

Takže nás, holky, nervovali úplně zbytečně, co??? 😉 😉

Mocinda, to jsi dobrá, okna bychom potřebovali taky umýt. Dnes jsem se o tom zmínila manželovi...s tím,že já samozřejmě je mýt nemůžu 😀 😀 Tak snad prý jo, když bude čas ☹ 😉

Jinak my dnes byli na procházce na Vyšehradě, když bylo tak krásně. Já už delší výlety neplánuju. Břicho mám tak obrovský, že fakt všichni čuměj. Já už jsem zvyklá a když se dívám zezhora, tak mi to ani nepřijde 😀 😀 , ale je fakt, že manžel udělal několik fotek z profilu a to je teda fakt něco. 😀 😀

lenkazdenek
22. zář 2007

Dagmi,tak to jsi dobrá,že ještě takovýhle procházky zvládáš,já už tak maximálně do Ďáblického lesa 😅 já ti tak závidím,že to máš za pár. Teď jsem si řekla,že tak za 14 dní končím s úklidama a budu si toho těhotenství pořádně užívat 😉 Jinak mrkni na moje mega bříško,taky hustý 😉 😀
Ao,po takový aktivitě určitě 😉 my máme hotovo už měsíc a jsem tomu jen ráda,teď už bych to asi nezvládla 😒

dagmik
22. zář 2007

leni, taky dobrý bříško, taky asi čuměj, co??? 😀 😀 😀 Ono je to jedno, koukali na mě i když jsem měla docela malý 😀

No procházku jsem zvládla s jednou přestávkou na lavičce a pak jsme si tam sedli do venkovní restaurace. Takže to šlo. Zítra ještě bych ráda někam do Starý Prahy, bůhví, kdy se tam pak podívám ☹ 😀

V Ďáblickým lese je moc kopec, do těch já se strašně zadejchávám 🙂 a chodím strašně pomalu. Zítra jsem chtěla jít na Vltavu na lodičky, ale manžel na to koukal divně, prý jak bych na ní asi vlezla 😀 😀

lenkazdenek
22. zář 2007

Dagmi,na mě taky všichni koukali divně a to to to na mě ještě nebylo vidět 😉
No vidíš,mě tam ty kopečky ani nepříjdou asi jsem zvyklá od manži,ten v obchodě nahodí takový tempo,že za ním jen vlaju,tak jsem si asi zvykla 😀
Jé venkovní restaurace,to bych si taky nechala líbit 😵 Já se do straý prahy podívám asi až s kočárkem do Zlatý hrušky(manža tam pracoval tak se musí kamarádům pochlubit ) Lodičky bych taky brala,ale podemnou by se určitě prolomily 😀

ao
22. zář 2007

dagmi, leni: krááásné bříška, to asi koukají závistí 😎
mocindo: nechci to nijak zakřiknout, ale vypadá to, že tam spolu odchodíme kurz a i porodíme 😉

dagmik
23. zář 2007

dobré ránko holky, tak uvidím jestli budou nějaký lodičky, zatím je venku osm stupňů ☹ Ale sluníčko už vylejzá, tak asi zase bude teplo. Mně se už tak blbě usíná ☹ Na zádech spát už nemůžu - to se mi dělá špatně, na pravém boku mě za chvíli začne bolet žebro a na levém mně zas brní noha 😀 😀 Si připadám jak stará babka. Je to nejhorší vždy než usnu, měním pořád tyhle tři polohy, polštáře různě mezi nohama - je to šílený. Když usnu tak dobrý, ale ráno, když vylejzám z postele - tak opět starej člověk. Bolej mě kyčle a třísla a lezu fakt jak při posledním tažení. Ale naštěstí to vždy rozchodím 😉

Užívejte si, dokud se vám spí dobře a nemáte tak velký břicha a tolik kil navíc. Fakt. Když si chci odpočinout, tak si rozhodně už moc nepoležím. Spíš si na chvíli sednu a i to už není nic moc.

mocinda
23. zář 2007

😉 dobré ranko, tak jako vždy spánek o ničem ,ale to už bych snad ani nerozebírala a to jsem si myslela ,že po tý sobotě budu vyřízená ,no byla jsem : bolely mě záda 😀 A jak čtu Dagmi tvoje problémky ,tak se musím smát ,protože to spíš vypadá ,že tady je spolek důchodců a né budoucích matek!!! 🙂Já si pořád myslím ,že časem začnu dobře spát ,ale spíš to vypadá ,že časem už spát nebudu vůbec 😀 😀
ao: já taky klepu na všechny futra co máme ,abychom se na Bulču ještě vetřely!! 😅

dagmik
23. zář 2007

Mocinda, no to si piš, že spolek důchodců,já už delší čas prohlašuju, že už vím, jak to chodí ve stáří. Když vylejzám nebo nalejzám do auta, tak se musím chytit toho madla nahoře, pak vystrčit nohy a pak pomalu vstávat a obráceně...přesně jako starý baby 😀 😀 Chodím pomalu jako ony, ohnout se pořádně taky nemůžu, třeba k botám a do kopce jsem hned zadejchaná. Ale včera, když jsme šli z Vyšehradu, tak jsme dvě báby předehnali a ty dejchali ještě hůř než já a hlavně byly pomalejší a ještě z holema 😀 , tak snad mám ještě nějaké rezervy 😉

lenkazdenek
23. zář 2007

Ahoj holky,tak jsme se teď vrátily z procházky z lesa a můžu říct,že jsem tak nják příjemně unavená,takže si asi uvařím kašičku a půjdu se naložit do vany dokud se do ní ještě vlezu,i když už teď si tam připadám jak velryba v akvárku 😅
Já už spím normálně,procházku na wc už mám jen tak 2x-3x za noc 😅
Dagmi,naprosto chápu,já takhle lezu do auta taky 😀

lenkazdenek
24. zář 2007

Dobré ránko holky 🙂 teda já bych poslední dny jen spala a spala 🙂
Koukala jsem včera na stránky Bulovky a už tam mají njáké upozornění o rekonstrukci,ale není upřesněné 😒

lenule25
24. zář 2007

ahoj holky, zdravim po vydarenem vikendu.. leni taky bych spala porad.. ale musime to ted naspat, az budou prtata na svete, tak uz se moc nevyspime..

hani v utery se mnou pujde i manzel - dosla jsem ke stejnemu zaveru - na porod tam byt proste musi.. dalsi temata uvidim, to uz ho tam mozna nepozenu, necham na nem, zda bude chtit a moct..

trochu zavidim vsem, kdoz maji vymalovano a nachystano.. nam se trochu protahla koupe bytu, takze se budeme teprve v rijnu stehovat.. doooufam, ze stihneme vsechno nachystat, nez se mala rozhodne na svet.. 😕

lenkazdenek
24. zář 2007

Leni,neboj to stihnete 😉 ten porod si užijte a počkejte až budete rodit Pepíčka to se nasmějete 😉 😀

sheherazada
24. zář 2007

Holky já chci taky rodit na bulovce, ale až v březnu, mě trefí jestli se ta rekonstrukce protáhne až na březen☹( Pak by se mi zamlouvalo ještě Vrchlabí, ale to je pro Pražandu krapet z ruky. Jinak díky za info ohledně Bulovky

lenule25
24. zář 2007

leni tak aspon si vyzkousim jak se rodi kluk ;))

kulich
24. zář 2007

Shehetazada já mám termín až v dubnu a gynekolog mi taky doporučuje Bulovku,ale jak to bě se mi také zamlouvá Vrchlabí. Gynekolog mi doporučil obě dvě, takže je to na mě. Ale tedy s tou rekonstrukcí nevím nevím.... ☹

zuziik
24. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem se za vami dostala az ted.......a to mi za 30 min konci pracovní doba.....mam toho v praci tolik ze uz vas zanedbavam...a to tu budu sedet urcite jeste tak 2 hod.....joooooo tenhle tejden si dam par hodinek prezcasu..... ☹

lenkazdenek
24. zář 2007

Zuzi,vykašli se na to jestli ti to nedělá dobře,akorát pak ubližuješ Markétce
Leni,jj je to fakt super i manža byl hotovej smíchy 😀
Hele ona tady dneska Dagmík nebyla,doufám,že už není v porodnici? 😅 😕
Holky Vrchlabí jsem chtěla úplně nejdřív jenže je kapku z ruky 😒

zuziik
24. zář 2007

Tak tu porad sediiiiiiim........to je zabava 😝

lenkazdenek
24. zář 2007

Zuzi,ještě???? To si snad děláš srandu ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru