Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lucija
28. pro 2007

a 2.2. se narodil můj tatínek. A kamarádka má termín 5.2. a já jdu rodit s ní 🙂 Tak si to aspoň připomenu 😀

zuziik
29. pro 2007

Ahoj holky, tak uz se nam to krati.......dneska jsem byla nakoupit naky vecicky do tasky, kdyby to nahodou na me prislo.......jak se jinak mate???
Mocinda: jak to u tebe jde??? popravde se uz tesim az Lucinka veleze ven 😀

lucija
29. pro 2007

ahoj zuzi, máš pro mimi krásný jméno 😉 😀

zuziik
29. pro 2007

lucija: 😀 je to jediny jmeno na kterym jsme se s pritelem shodli 😉

edimon
29. pro 2007

Ahojky....

luci:..no jsme právě madice, tak jsem si ten další porod rozplánovala 😉 😀 ..no uvidíme...
..luci, ty jsi fakt dobrá, že jdeš k porodu s kámoškou..ti nevím no...ikdyž asi bych taky šla 😉 ..tak ať to máte šup šup 😉 😉

zuziik:tobě přeji taky pohodový porod 😉

zuziik
29. pro 2007

edimon: děkuji za přaní.......trochu se bojim ale zaroven se uz na to tesim.........termin mam 29.1. ale nervozni jsem uz ted 😀

edimon
29. pro 2007

..to se bojíme každá 😉 .....ale uvidíš, že jak to začne, tak nějakej strach jde stranou...já jsem si říkala, že už to bue vše za mnou a budu mít prcka u sebe....a zvládla jsem to bez histeráku 😉 ...a to jsem se bála, že jim tam budu brečet 😀

lucija
29. pro 2007

jo jo, edi, svatá pravda. Před tím jsem se docela bála, ale jak to začlo, tak mi vůbec nedocházelo, že rodím, tudíž jsem neměla mít z čeho strach. Bylo to super. Já už se tak těším. Kde bydlíš edi, že jsi rodila na Bulovce? Jestli to teda není tajné. Zuzi, máte s přítelem dobrý vkus 😉 😀
Jo, já brečela, ale až potom...

edimon
29. pro 2007

..luci...nebyl tam moc prostor pro nějakej hister viď? 😉 ..bydlím v Holeškách...hned za Libeňákem 🙂

..já plakala když mi druhej den přišli dr ráno říct...vlastně ten den..jsem se dostala na pokoj někdy v 1 ráno, že je malej v pořádku, spinká a že mi ho v poledne přivezou už na pokoj 😉 ...já ho viděla po porodu asi 2 min..a pak jsem se bála, pač u nás to bylo nejen kříšení, ale za použítí vacuum extraktoru...ale doktor šikula....hlavinka krásná a podle všech vyšetření zatím...díky Bohu bez nějakých následků 😉

lucija
29. pro 2007

tak to je dobře, že jste v pořádku. Já mám teď nervy na pochodu. Malej mi začal modrat kolem pusinky tak jsem to říkala doktorce a ta nás poslala na kardiologii. Musím se tam objednat tak mám docela nervy. Ještě jsem to nikomu neřekla. Ale mám hroznej strach! ☹

mocinda
29. pro 2007

Ahoj Bulovčanky 😉
luci: držím palce,ať je to v pořádku ,snad to nebude nic vážnýho!!!!!!!!!napiš hned jak budeš vědět něco víc!!!!!
člověk se těší jak to porodí ,ale koukám ,že teprve pak příjdou starosti! 😝
zuzík: no u mě to jde vcelku dobře, ve stř jdu do poradny, kvůli výsledkům stěrů a podle toho se uvidí ,takym i posunuli termín ,nevím jestli jsem vám to tady už psala ,takže 21.1 ,ale myslím ,že jediný na kom to závisí je to naše bejbátko ,takže všechny výpočty se můžou jít bodnout 😀 😉
Holky--Eddi nebo Luci ,asi mi poradíte kvůli vložkám do pordky, kolik jste jich asi spotřebovaly?mám dva balíky ,ale asi je lepší ještě dokoupit co? 😉

lucija
29. pro 2007

Monci, díky , možná to bude stačit, jeden balík tam dostaneš, a kup si ty jednorázový kalhotky, ty jsou taky výborný.

mocinda
29. pro 2007

Luci ,díky, koukám ,že jis na příjmu 😉 prosim tě ,kdy máte jít na to kardio?
Jednoráz. kalhotky mám 4ks ,to určo vystačím 😉
Ještě holky probíraly nějaký zásoby jídla s sebou, myslíš že je gut nápad?Jako tekutiny asi určo ,ale myslím spíš třeba nějakou čokoládu ,sušenky apod.?

lucija
29. pro 2007

K porodu? Já tam nepozřela nic a ani jsem neměla pocit hladu. Jedla jsem až v noci a to mi sestra přinesla piškoty. Ty kalhotky, když hodíš pod studenou vodu a usušíš tak jsou jak nový 😉
Na to kardio budu volat hned druhýho. Ale k tomu jídlu si něco vem. lepší mít než nemít. 🙂

mocinda
29. pro 2007

no to jídlo jsem myslela jako spíš po porodu ,abych doplnila energii 😉 Prosim tě nechala sis dát klyzma?A může se pak po tom jíst?
Jo tak já myslela ,že jestli to není něco akůto s Šimonkem ,tak možná to má od borůvek 😀 nezlob se ,dělám si legraci ,protože zrovna včera jsem snědla borůvky a měla jsem pusu celou modrou ,ale u vás to bude mít asi jinou příčinu 🤐

lucija
29. pro 2007

jdu koupat, za chvíli jsem tu

lucija
29. pro 2007

Jsem zde, koupe tatík 🙂
Klyzma jsem si dát nechala, ale já byla asi tak dehydrovaná, protože jsem vůbec nepila, že ze mě nic nevyšlo, asi jsem to všechno vstřebala 😨 Ale nech si ho dát, aspoň se na sále ,,odvážeš" a budeš tlačit naplno. Takhle se neodvážeš a budeš mít blbý pocit aby jsi nevytlačila něco jiného 😀 😀 😀 Já ale vážně nic. Dodnes je mi to záhadou. Jdu utírat, masírovat a kojit, zatím...

mocinda
29. pro 2007

díky Luci ,já do klystýru jdu ,to už mám ujasněný jako ,že jdu do epidurálu!!!Přesně jak řikáš, potřebuju se cítit dobře v kramflecích ,když budu tlačit na sále 😀 A že já umím zatlačit!!! 😀
No prosim ,taťka na koupání je super, jen a´t si užijí klucí 😉
Já zase jedním okem sleduju Di Capria 😀

lucija
29. pro 2007

Tak toho já nemusím. Jo, už jsem tady. No s tím šimonem, ze začátku modral jen v klidu a když spal, tak to mi dr. řekla, že to je v pohodě, že horší je kdyby začal modrat při námaze, např když pláče nebo po kojení. No a teď mi začal modrat i při tom pláči tak mi ve čtvrtek vypsala žádanku. A s tím tlačením zase opatrně, aby tu Tvoji S nemuseli chytat do sítě 😀

mocinda
29. pro 2007

🙂 to je pravda, zase s tím tlačením to taky nemůžu přehánět
no tak snad to nebude nic vážného ,raději at vyšetří ,pak budeš klidnější 😉
Já ještě nemám žádnýho pediatra pro tu naši slečinku ,budu muset se na to podívat, protože času už taky moc nezbývá....

lucija
29. pro 2007

Přítel volal pediatričce až byl malej na světě a ona mu řekla ať zavoláme až nás budou pouštět z porodnice. Kde bydlíš, kdyby někde tady tak Ti dám číslo na mojí dr.

edimon
30. pro 2007

hojky holky....

luci:..držím palečky, ať je malinkej v poho 😕 ..snad to nebude nic vážného 😔 ..my jsme pro sichr objednaní na 28.1. opět na kontrolu k neuroložce...

mocindo:já měla jen pití...jídlo a sladký mi tam nosili známí...ale já neměla na nic chuť jen žízeň....a taky jsem se bála jíst...pač se mi nechtělo na velko 😀 ..já totiž taky umím ztlačit až mě nestihli nastříhnout 😅 ..a šití mám až kousek od konečníku 😖 ..pardonek...jinak klystýr určo a epi taky 😉 jinak já krvácela hodně vzhledem ke škodám 😅 ..měla jsem sebou svoje 2 balíky a jeden mi dali...hodně jsem se sprchovala a měnila..a stačilo...a ty síťovaný gaťky jsem měla 5x daj se přeprat a já je měla ještě týden doma 😅
..jinak jsi to odhadla...až po přicházej teprve starosti...a doživotně 😉

lucija
30. pro 2007

Ahoj edi, díky a my taky teda. Co tam zkoumaj u tý neuroložky? A nejlepší na tý Bulovce byly ty namražený šprcky, viď 😀 😀 😀

edimon
30. pro 2007

Děkujem luci 😉 ..u neuroložky...no ta koukala na jeho reakce...jako ťuknutí do kolene..reakce..,jestli má nožičky patičkama k sobě, když je na bříšku...

..počkej namražený šprcky....to mi chceš říct, že to, co mi tam dali po šití....? 😅 ..já to nestudovala 😀

lucija
30. pro 2007

aha, no ty zmražený válečky byly ... 😀 Já to teda studovala, a přemýšlela jsem, že pošlu Karla nějaký nakoupit a ať mi to doma namrazí 😀 ale naštěstí k tomu nedošlo 😉

mocinda
30. pro 2007

Ahoj holky,
díky za odpovědi skrze Bulici 😉
jinak jsem slyšela ,že v porodce už musí člověk nahlásit jméno pediatra a tel .na něj ,že s tím už mám tam přijít ,tak proto se začnu ohlížet,Luci já jsem z Klecan což je za Prahou ,máme tady nějakou Mudr ,ale nevím ,budu jí muset testnout 🙂

A ještě drobnůstka, vždycky teda skoro vždycky ,když se najím ,tak mi začne jakoby škytat mimi ,je to možný?Je to takový pravidelný ťukání ,no já si pod tím předtavuji škytavku ,protože pohyby jsou jiný ,to mám boule až za ušima 😀 Neměly jste to holky taky tak?

lucija
30. pro 2007

Ahoj Moci, šimon škytal jak o život a už mi to někdy pěkně lezlo na nervy. 😠 A já v porodnici nehlásila nic tak nevím. ale škytavka je v pohodě. jen se připrav, že když ted škytá často tak to tak bude i když bude venku 😀

mocinda
30. pro 2007

😀 tak to bude po tátíkovi ,ten má škytavky ,že by mohl rozdávat 😀 no potěš pán bů 😝
Ted visí i v poradně na Bulici papír ,že k porodu si má každá mamina vzít kontakt na pediatra u kterého má registr.No jo ,holt samý novinky 😵

edimon
30. pro 2007

..luci..tak to je hustý 😀 já spoléhala na to, že to jsou nějaký lékařský ledíky 😀 ..naivka 😀

moci..jo jo, malej taky furt škytal...a venku taky furt škytá, až je z toho někdy pěkně protivněj 😠 ...s tím pediatrem...skutečně chtěj, aby jsi měla pediatra když jdeš rodit..to proto, že očekávaj, že hned den propuštění nebo druhý tě navštíví doma. Já jsem tedy už musela dát jméno tel. na pedistričku 😉

lucija
30. pro 2007

K nám teda dr. nešla 😖 My jsme museli k ní. Asi je lenivá, ale jinak je super 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru