Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lucija
23. led 2008

Ahoj holčiny,
To je fajn, že jste všechny v pořádku, žádný překotný porody a tak 😀 😀 😀
Moci, včera už jsem se nerozloučila, malej měl histerák, tak jsem akorát fofrem vypla pc a běžela k němu. Nakonec jsem ho musela uspat u mě v posteli a až do rána. Vpůl šestý se probudil s plným nosánkem chudáček, a že už se spát nebude. Pak jsem ho sice asi po hodině ještě přemluvila, tak jsme si ještě dáchli 🙂
Dobrá rada, holky naspávejte co můžete!!! 😀

zuziik
24. led 2008

ahoj holky, tak uz to vypada ze se neco deje......od sesti chodim po byte jak vlk.........stahy po 4 min uz hodinu 😝 takze kdybych se sem uz nedostala a dlouho se neukazovala, tak uz Mocinde zahrivam postel 😉

mocinda
24. led 2008

ahoj!!! co to čtu!!!Zuzíku ,ďáblíku!! No tohle už vypadá na poroda!! 😉 Tak hajdom ,hajdom ,tydli Bulovka!!! 😀 choditi po bytě jako vlk je jeden z příznaků porodu!!! 😉 tak myslím na Tebe ,držím palečky a postel nehahřívej ,naše "Mandlovka" ještě hodlá sehrát nějakou roli u mě v břiše než půjde na vlastní dráhu!! 🙂 je to prostě héééééérečka!!! 😀 tak ozvi se kdyby něco !!!!teda spiš kdyby nic ,že? 🙂

lenkazdenek
24. led 2008

No ne Zuzi,že by se to rozběhlo ? TAk pak koukej napsat jak se má Lucinka k světu 😉

lucija
24. led 2008

Zuzi, držíme palečky, a ať se má moje jmenovkyně k světu. Myslíme na Tebe a těšíme se na zprávu. 🙂
Moci, takže Ty jsi takové malé divadlo, jo? 😀

denisia
24. led 2008

Zuzi, taky drzime palecky. Moci, ta tvoja holka sa tiez nejako von neponahla. Nas Sebastian je taky maly huncut, striedaju sa mu dni, ked je uplny anjel a potom v kuse reve ako tur a nic okrem prsu ho neutisi ...

zuziik
24. led 2008

Tak nas poslali z Bulovky domu. Stahy sice pravidelny mam ale neotviram se ☹ takze se me ptali jestli chci zustat tam nebo jet domu. Tak jsem doma a vecer mame prijet na kontrolu jak se otviram. Doufam ze to pujde rychle......ale reknu Vám uz to chci mit na sebou........pekne to boli 😒

lucija
24. led 2008

Zuzi, vydrž, nalož se do vany s horkou vodou a bude fajn. Ta voda to vážně krásně utlumuje.

lenkazdenek
24. led 2008

Zuzi,noc si z toho nedělej,mě prvně taky poslaly domů,akorát já si tam teda pak už vyžádala zůstat. Věřím,že to bolí taky jsem si to prožila,hlavně mezi kontrakcema odpočívej,já místotoho zkraje uklízela a večer jsem už neměla síly ani na prodejchání. Jinak pomáhá se o něco opřít a uvolnit pánev,nebo hopsat na míči

lucija
24. led 2008

zuziiiiiiiii, tak jak je??????????????

ao
24. led 2008

ááá, zuziikovi držíme pěsti!!!
tak to tak vypadá, že se ráno v poradně na Bulovce už nepotkáme, to už bude asi o patro výš 😉

mocinda
24. led 2008

zuziku,tož jak? 😉 myslím na vás kudy sedím!!! 🙂

lucija. no jo ,divadlo asi bude hlavně po porodu doma 😀

dagmik
25. led 2008

zuziik, držím palce a věř nám, že víme o čem mluvíš, když píšeš, že to bolí 😝 Snad už to máš třeba za sebou holka

lenkazdenek, tos mě pobavila, že jsi ještě mezi kontrakcema uklízela 😀 😀 😀 , ale co taky od Tebe čekat jinýho, že??!!!

mocinda, tak termín už se Ti taky pomalu blíží, tak doufám, že to nebude Adi moc protahovat...jako Kristian, ale na toho asi jen tak někdo nemá a ani bych to nedoporučovala, ale neboj Adi bude asi něco jako Klaudinka, taky si to nakonec rozmyslí

lucija
25. led 2008

Nic se ještě neví? A je vůbec někdo kdo by nám to sdělil?
Dagmi, Ty jsi Kristiánka přenášela? Jak dlouho? Já Šimona přesně týden.
Moci, tak už si pomalu připravuj roli 😉

dagmik
25. led 2008

lucija, 13 dní, už jsem z toho byla pološílená ....a hlavně z těch dotazů...furt mi někdo psal sms nebo volal, páč si všichni mysleli, že jsem jim zapomněla sdělit, že už se narodil...a pak se divili, že jako už je to nějak dlouho...no bylo to na hlavu, přestala jsem pak brát telefony a odpovídat na sms....nikomu to nepřeju...ani Mocindě 😀 😝

jo a taky se mi líbilo, jak jsi psala s tou vanou, že pak pohoda 😝 😝 no nic, nechci brát nikomu iluze, ale mně ta vana přišla skoro na nic a to jsem si jí nechávala jako poslední záchranu, ale možná to na každýho působí jinak...ale Mocindě určitě vana pomůže, to je jasný... 😉

lucija
25. led 2008

dagmi, já v porodce seděla snad 4 hodiny na balonu ve sprše a to bylo úplně super, tak nevím, asi to opravdu působí jak na koho 😕
Tak přenášet 13dní to by mě asi švihlo! Mě stačilo těch 7. Ani ne tak to nošení ale taky mě nejvíc otravovaly ty dotazy. Hrůza 😖

dagmik
25. led 2008

lucija, no balon o tom mi ani nemluv, na ten jsem vůbec při kontrakcích nemohla, vůbec mi to nedělalo dobře, nejlíp mi bylo ve stoje, když jsem mohla jakoby přešlapávat...balon a podobně jsem mohla až po tom, co mi píchli epidural...to jsem pak i usínala 😀

lucija
25. led 2008

Balon jsem mohla jen v té sprše, jinak jsem taky nemohla, a když mi píchli epi, tak jsem usínala mezi kontrakcema, které byly co dvě minuty. Já rodila 17hodin a před tím jsem spala jen hodinu. Ale když se šlo na věc tak jsem byla hned čilá 😀

mocinda
25. led 2008

Ahoj holky,
tak dneska v noci jsem zjistila co jsou poslové!! Docela jsem se zapotila ☹ celou noc mě bolelo v kříži, břicho ,prostě jsem se to snažila rozchodit, no nad ránem jsem vytuhla ,takže uvidím co bude dál ,nicméně ted břicho opět bolí ,ale dá se to snést, tak vyčkávám na hodinu Há 🙂 😒 ale je to docela krutý ,jestli mě čekají ještě větší bolesti ,tak to pak bude hysterák!! 😖 😝
DAgmi ,já jsem ted jakoby v termínu a přesně jak jsi psala ,jsem totál otrávená když okolí volá a ptá se ,jestli už něco????Mě by jeblo!!!!Přece je jasný ,že takovou událost si nikodo neschová až pod stromek na vánoce!!! 😀
TAk doufám ,že se něco pohne bud dopředu nebo at je klíd!! Holky myslete na mě, Zuzík zřejmě už porodila ?
Kdyby něco tak písnu .zatím pá jdu to rozchodit 😀 😒

dagmik
25. led 2008

mocinda, a máš na někoho mobila, kdyby něco, tak jestli se to vůbec dozvíme??

lenkazdenek
25. led 2008

Dagmi,já myslela,že je to falešný poplach 😅
jinak mě teda nepomohlo nic,sprcha to zhoršovala,kontrakice po minutě do břicha a do zad a nepomohla ani oblbovačka,tak jsem si v půl sedmý ráno vyžádala epidurál a rodila jsem s úsměvem na rtech 😀
Luci já přenášela 9 dní ,porodila jsem den před nástupem na vyvolání
Mocinda,že by? držím palečky

lucija
25. led 2008

Moci, tak fofrem a koukej někomu dát číslo, ať víme co a jak kdyby něco 😉
Leni já rodila ve středu a v pátek jsem měla jít na vyvolání 😉

ao
25. led 2008

čus bus maminy 🙂
moci má číslo na mě, jsme v kontaktu i po mailu i osobně, takže no problem 😎

lucija
25. led 2008

Tak super, jen doufám, že nebudete rodit zároveň 😀 To by jsme se taky prd dozvěděly 😀

ao
25. led 2008

lucijo: já taky doufám 😅 ale ne, holky z únor 08 mnají instrukce, že to co budou psát sem, napíšou i vám 😉
apropó, kde ta moci je... dnes měla posly, jdu jí napsat sms...

ao
25. led 2008

tak moci se našla, dáchla si odpoledne jako já 😀

mocinda
25. led 2008

ahoojo ,holky!!Jsem celáá celičká ,stále spojenáá 😒 bolesti menší ,prospala jsem se ,tak uvidíme co se bude dít dál....už a´t to mám za sebou 😉
Andy, jasná věc ,když tak taky písneš Adinky míry a kdyby jste s Patričkem byli dřív tak písnu here já!!! 😵
Luci je to podchycený ,ale kdyby byl spešl zájem ,tak číslo poskytnu ,ráda 🙂

no a Zuzík doufám ,že už má malou vedle sebe!!! 🙂

lenkazdenek
25. led 2008

Mocinda,a já myslela že už ležíš vedle Zuzi 😀

lucija
25. led 2008

Ahoj Moci, tak už to bude asi za chvíli co? I když já osobně poslovala týden. Číslo mi můžeš radši písnout. Do IP. Tak se holky držte.

mocinda
25. led 2008

holky, raději neposlovat, protože tohle byli poslové echt!! Ale právě, kdo ví co ještě příjde ,že? 😝 prostě začíná to být akčnější a já si to musím odkroutit ☹
Leni: no víš ,že bych raději už ležela v porodce ,tohle je horší když jen chodíš jak hladovej pes a nevíš co bude??!!
Luci ,písnu do IP,nakonec budeme s ao obě na sále a vy nebude mít přehled 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru