Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

olina
29. led 2008

Plechajdo, tak kdyztak pak tak jako tak podej info, dik 😉 . A kdy ses chtela objednat do Gennetu, ze uz meli plno? Ja jen ze me to taky ceka, tak abych vedela...

olina
29. led 2008

A ta poradna je tam v tom 1.patre na normalni ambulanci? Nebo v jinych dverich?

plechajda
29. led 2008

oli jestli tak se objednej klidne hned i kdyz nemas zadanku, ja cekala az ji od doktroky dostanu a udelala jsem chybu...volala jsem tam min tyden coz jsem byla 18+5 a full house...takze jsem vzala tu Bulovku o ktery nemam nikde echo jak to tam s tim velkym utz vypada

Oni te takhle dopredu v pohode objednaji...

lucija
29. led 2008

Dobré ráno děvčata 😖 ao a moci- říkám vám spěte co nejdýl a co to dá!!!! Já umírám! 😖 😖 😀 Jak jinak? U nás nic nového, jen to že se asi nestěhujem. To je to, že jsem se tak těšila ☹

plechajda
29. led 2008

Ja vubec nevim, ja jsem byla na Bulovce jen na pohotovosti normalni, na gynde ani v ty budove jsem tam nikdy nebyla, takze byt jsem se objednala tak jsem se tele zapomela zeptat kam mam vlastne jit :o) No nejak to najdu...

Ale vzhledem k tomu, ze ambulance i poradna ma kazda jiny tel cislo, tak bych si tipla ze to je jinde, ale to by nam mohli rict holky co tam chodili ne ?? Pripadne jeste chodi

lenule25
29. led 2008

ahoj holky, zase po delsi dobe nakukuju.. moci, ao vy nas napinate 🙂 moc vam preju, abyste to mely brzy za sebou a mely prcky u sebe.. i kdyz teda jak uz tu jednou psala lenkazdenek, tak bych taky malou obcas rada natlacila zpatky do briska, nekdy se mi po tom neohrabanym pupiku styska 😉
plechajda: poradna je jinde nez ambulance, je to vlastne v prizemi a jde se tam z druhe strany budovy nez kdyz jdes na ambulanci.. cili od hlavni brany nemocnice porad rovne..

jinak Hanicce bylo ted v nedeli osm tydnu, celkem se snazi past hribatka, ale bavi ji to vic na balonu nebo na me, na rovne tvrde podlozce dost casto breci 😉 spinka vetsinou celkem slusne, jen dneska dooost stavkovala, takze sotva lezu.. spala po koupani do pul jedne a potom az mezi 5 a 6h, vsechno mezitim jsme byly vzhuru..

luci: fakt prejdou deti prdici kolem 3. mesice?? me uz se to zacina obcas zdat celkem nekonecny ☹ dej mi, prosim, nadeji :D jinak ostatni holky, co uz mate deticky-jak zapasite/zapasily jste s prdikama?

lucija
29. led 2008

leni, abych pravdu řekla tak Šimon na prdíky trpěl všehovšudy týden a pak jenpárkrát večer, ale teď už dloooooooooouho nic.Tuk Tuk. Dávej malou často na bříško, to by ji mělo pomoci aby se sama vyprděla, dávej jí sab simplex a při každém přebalování ji trošku pocvič s nožičkama. Mělo by se to hodně zlepšit. Jo a při tom přebalování jí taky masíruj. Bude líp, neboj 😉

lenule25
29. led 2008

Luci diky. Pri kazdem prebalovani masirujeme s mastickou Flatulin, cvicime s nozickama. Nekolikrat denne davam kapicky Babycalm, to je pry setrnejsi nez SAb. Je pravda, ze to neni nic sileneho, mala vetsinou breci tak hodku vecer. Napina se jak luk. Tak ji vetsinou rozbalim, hrajeme si a cvicime a je to o fous lepsi, ale jak ji zabalim, tak to zacne nanovo... v noci ji to nastesti moc netrapi..

a hlavne gratuluju, ze na to Simon netrpel, vsude strasi, ze kluci mivaji ty koliky o dost horsi nez holcicky..

lenkazdenek
29. led 2008

Holky kdy vám u miminek ty prdíky začaly? MAlou bolelo bříško jen jednou a to už je asi měsíc nazpět 😕 doufám,že to nepropukne někdy teď 😒
Leni gratulka k pasení 😉

plechajda
29. led 2008

Lenule ja ani nevim kde tam je ambulance gznekologicka, ja byla na ambulanci normalni :o)

Ale tedka jsem koukala na ty stranky a pisou tam ze poradna je 1.patro a to utz vysetreni je 2.patro...tak velky to snad tak neni takze to nekde najdu a pusu mam taky tak se doptam o)

ao
29. led 2008

plechajdo: když půjdeš od vrátnice, tak je to 2. budova po pravé straně, jak vejdeš tak to přízemí je myšleno už jako 1. patro, zatočíš 2x doprava a jsi u poradny.
ultrazvuk a příjem na porodní sál je nad tím, takže 2. patro. ale dá se objet budova dokola, kdybyste nemohli zaparkovat a ze zadu je vchod přímo do 2. patra.
je tam takové okénko, kde se hlásíš když si objednananá na ultrazvuk nebo do normální gynekologické ambulance.
kdyby ti ale někdy bylo něco akutního, je tam přímo zvonek na porodní sál, to nikde nečekáš.. je na něm napsáno, že je to pro těhotné od 20tt

olina
29. led 2008

Tak jsem se do te poradny konecne dovolala. S registracema je to pravda a sestricka mi dala tel cislo na ktere si mam zavolat a tam me zaregistruji, tkaze to vypada ze tam vubec chodit nemusim. A ptala jsem se v kterem tydnu se registruje a ona rekla hned, ani se neptala v jakem jsem 🙂. Problem je, ze na to dane cislo se taky nemuzu dovolat, tak to bude asi trvat :-/ .

plechajda
29. led 2008

oli napis prosim to cislo sem, at se tam muzem teda telefonicky taky registrovat :o) Dik

olina
29. led 2008

Nejsem si jista jestli to neni v rozporu s pravidlama diskuze, tak ti ho, Plechajdo, posilam do IP 😉 .

ao
29. led 2008

oli: to jsem si myslela, oni za měsíc chtějí naplnit registrace na všechny tt, pak to utnou a vyhlásí, že registrují nové už jen od x tt a tak to už zůstane

plechajda
29. led 2008

olina napsat tel cislo do nemocnice v rozporu s pravidlama ? Jezis to snad ne :o)) Ale diky ja ho sem klidne verejne napisu at usetrime praci ostatnim :o)

olina
29. led 2008

Plechajdo, viz bod 9 pravidel ...

olina
29. led 2008

ale to je fuk, ona to kdyztak Zirafka smaze 😀 😎

plechajda
29. led 2008

Oli to neni firma, je to nemocnice .... kdyz se jim to nebude libit at si to smaznou, ale je to na hlavu.

takze jelikoz se musi registrovat tak ja ho sem davam, koukala jsem, ze to je cislo na sekretariat :

266 083 229 - registrace Bulovka

ao
29. led 2008

holky, to sem normálně napište...

plechajda
29. led 2008

zkousim ....a jsem registrovana :o))

erko
29. led 2008

holky, chápu to dobře, že je nutný se na Bulovku zaregistrovat? 😕
Já myslela, že to není nutný, oproti jiným porodnicím v Praze. Děkuju

plechajda
29. led 2008

ani to nebolelo :o)), jmeno rc, termin porodu a hlasit se v poradne v 36tt...to by me gyndar poslal stejne takze dobry :o) tak tedka uz jen aby utz byl OK a muzeme jit rodit :o) 😀

plechajda
29. led 2008

erko chapes to dobre, prave jsem se tam dovolala a sestra mi to odkyvkla a rovnou registrovala

ao
29. led 2008

erko: ano, jenom to zatím na webu Bulovky není napsané...

olina
29. led 2008

tak ja se dovolala a jsem zaregistrovana. Hura 😀 😀 !!

erko
29. led 2008

tak to teda koukám. Ale moc Vám děkuju, ještě že jsem sem nakoukla.
Ještě jsem se tam ani nestačila jet podívat, to už asi ani nestihnu. Ale stejně bych si asi zvolila Bulovku i tak.

plechajda
29. led 2008

oli doufam ze ti rekli to sami co me, cili prakticky nic :o)

mocinda
29. led 2008

koukám ,že tady probíhá oslava registru na Bulici!! 😀 tak všem zaregistrovaným blahopřeji a ted už se holyk můžete jen těšít 😉

je to síla s těma porodkama, opravdu já jsem v nějakým 16tt vůbec ani o porodnici nepřemýšlela ,protože mi bylo tak zle ,že jsem ani nedoufala ,že to přežiju natož kde budu rodit!! 😒

lucija: no člověk by spal ,ale nejde!!! Bolí celý člověk !!!znáš to ,finále!!! 😉 vyspím se pak s mrňouskem 😅 😀

a jinak super za info o prdíkách ,to potrápí každý mimi ,takže si to tady všechno píšu jako co a jak a ták 🙂 díky

plechajda
29. led 2008

moci ani ne tak oslava toho ze je nutna registrace, jako toho ze jsme se tam dovolali :o))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru