Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

olina
29. led 2008

No, nic 🙂, jen ze se mam objednat pak na 36.tt do poradny. Zadny registracni cislo mi nedala, to pry dostanu az na ty poradne. Taky pani rikala ze kdyz jsem teprve 17tt tak by registrace stacila az tak za 1-2mesice ,ale klidne muze hned, tak jsem ji rekla at uz me rovnou zaregistruje. Asi z nas musi byt zoufala, ted ji tam bude volat desitky registraci denne 😀 (dobre jim tak).

kim
29. led 2008

Ahoj holky
Moci, tak my máme prdíky i po kapičkách i po mazání bříška i po cvičení a lehání na bříško 😀 každý mimi je na to jinak citlivé...a ty kluci asi fakt ještě o to víc!!!

Jinak holky už ODROZENÉ...dáli vám na Bulici nějaký papíry pro gyndařku????Mě ne a jedna holčina mi tam tvrdila, že jí to odešlou poštou...tak na to spoléhám!!!!!! 😕 A při odchodu jsem se na to zapomněla sestry zeptat 😖

erko
29. led 2008

Hurááá, jsem registrovaná. Jste zlatíčka, moc děkujůůůů 🙂

plechajda
29. led 2008

Oli kdyby to nekde popsali v kolikatym se ma registrovat a tak udelali by lip, me se na tyden ani neptala, jen datum porodu. Cili z toho co pises chapu ze tam ty registrace budou tak od 25 tydne ne ??

JInak se chci zeptat jestli jste tam byl nekdo na velky utz...jaky to tam je a jestli tam delali sluzby jako ze to nahrajou na video nebo dvd nebo udelaji fotku ??? Dik

mocinda
29. led 2008

kim: tak to pes bude zakopanej jinde 😀 tak tady snad jedině pomůže kartářka ,ne? 😉 🙂

plechajda: to věřím ,já tam taky vždycky volám a je dobrý mít ten den dovolenou 😉 mají fakt nahuštěno ,tím to taky podle toho vypadáá 😒

plechajda
29. led 2008

Koukam ze by v Praze bodly klidne tak dalsi dve porodnice :o)

olina
29. led 2008

Plechajdo, ja tam byla loni na normalnim utz pri nezdarenem tehu, ale oni tam ten utz maji (myslim) stejne jednom jeden a vypada uplne stejne jako ten v Gennetu. Takze je mnohem lepsi nez ty co mivaji bezne gynekologove v ambulanci a koukas ke stropu na plochou obrazovku primo pred tebou a krasne vsechno vidis. Tenkat mi na vyzadani dali zadarmiko fotku.
Ale jak probiha "velky" utz to nevim, jen myslim ze to bude na tom samym pristoji.

lenkazdenek
29. led 2008

KIm,já žádný papír nedostala a můj dr. teda od ničem nevěděl 😕 asi divný ,ale mi nják na prdíky netrpíme,ale to je asi kvůli Nutroši
A koukám MOcinda stále mezi námi 😀

kim
29. led 2008

Leni dík, takže Tvůj Dr.od nich neměl žádnou zprávu????
My jedeme taky na Nutrilonu už od začátku 😉

plechajda
29. led 2008

to asi bude...tak to je super, beru manzu sebou at z toho taky neco ma, tak jsem rada ze tam maji taky tu velkou TV...video nechci , ale ta fotka by pak bodla :o)

ja jsem byla s nevydarenym tehu v Motole a tam meli normalni takovej malej, akorat mel vetsi tu hlavu na vnitrni utz takze byl takovej detailnejsi, ale to bylo vse...taky nebylo na co moc koukat ze..

mocinda
29. led 2008

leni: 😠 😠 ještěže si se nezeptala jestli: ŮŮŮŮŮŮŮŽŽŽŽŽŽ!!! 😀 😀

mocinda
29. led 2008

jo tak s ultrazvuky nemám na Bulici žádný zkušenosti 😒

ao
29. led 2008

leni: tak to se ani neptej, za tohle slovo už s Mocindou VRAŽDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍME 😝

olina
29. led 2008

Ale je to takova mala komurka teda 😅 , ale manzel se ti tam vejde, to jo 🙂. V Gennetu na to maji takovou velkou mistost, ze by se tam tech ultrazvuku mohlo delat deset najednou 😀 .

ao
29. led 2008

hele, dubindo... nech si ty fňuky, žes tam nebyla na UTZ, já ti zítra povyprávím 😝 v kolik jdete do poradny? to kdyby nás z UTZ poslali domů, ať si mám jít komu dole postěžovat...

kim
29. led 2008

Holky tak UŽ??? 😀 😀 😀 Ne nebudu provokovat, já na to byla taky VELICE alergická, jsou to fakt dotazy na přes hubu 🤐 😀 😀 😀

Já taky nebyla na velkém UTZ na Bulovce, podle mě to tam nedělají jen tak jako pro pokoukání, ale když je nějaký problém...ale nevím to jistě!!!!

lucija
29. led 2008

Moci, ao tak co? ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž?????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mocinda
29. led 2008

Andy: v 11.30 ,poradna, pak cirka půl dne čakání na monitor -nevím k čemu ,raději at mi poměří dítě!! 😨
klidně přijď ,potřebuji morální podporu!!!
To jsem si fakt nemyslela že by člověk mohl být tak alergický na tak bezvýznamou větu: tak co ,úúúúžžžž??? 😀 😀 😀
já už na to nereaguju ,prostě nervy v kyblíku 🙂

ao
29. led 2008

lucijo, kim: v poho, holky... od koníkovek to nevadí 😀 😀 😀 jste si to prožily taky, tak to beru...
ale od rodiny a přátel a kolegů... vím, že to myslí dobře, ale překvapuje mě, že se bojí, že bychom nedali vědět kdyby UŽ 😒

ao
29. led 2008

moci: tak to dost možná, že když se to protáhne, tak dovalíme dolů.. kdyby ne, aspoň napíšu sms, ať mě pak nejdeš iniciativně hledat na porodní sál 😀

mocinda
29. led 2008

Andy:výborně ,budu na vás moc myslet ,hlavně na Patrička 😉 konec konců jdeš tam hlavně kvůli němu ,vid? 😉 😀

pravda, pravda ,od koníkářek neva, to si každá tím prošla ,ale fakt ty ostatky nechápu!!Taková událost a asi si to nechám na velikonoce jako překvapení!!! 😠 🙄

člověk by možná ani tak nehrotil porod ,ale ten tlak z venku už je neúprosný 😀 😀

luci: jen si rééépni!!! 😀

lucija
29. led 2008

moci 😀 😀 😀
holky vždyť víte, že to myslíme dobře. Jo moci, a tu sms bych si prosila dřív než na ty velikonoce, ju??? 😀

mocinda
29. led 2008

luci: 😀 😀 😀 to je jasnéé ,číslo mám tak to nemůže na ničím zkrachovat ,nééééééé??? 😀 😀
já vím ,že s námi soucítíš 😉 ale na pobavení dobrý ,vid? 😉 ¨
vy hlavně něco udělejte s tím vašim novofunlanďákem a´t vás někde ubytují 😉 😅

lucija
29. led 2008

Jo udělám, nechám ji nakrejt ať je nás víc 😀 😀 😀

ao
29. led 2008

lenule25: teď koukám, že ti to počítá věk potomka, ale zároveň tam máš pořád těhu 49tt... to to pěkně dopékáš 😀

ao
29. led 2008

lucijo: a pak si dej inzerát, že rodina s malým dítětem a smečkou velkých psů hledá pronájem 😀

mocinda
29. led 2008

holky jdu žehlit protože co kdybych už zítra rodila 😀 😀 😀 😀 a to pobavilo i mě 😀 😀

lucija
29. led 2008

ao, smečkou štěňat a jedním velkým psem, poněvač než seženu potencionálního otce, než se naroděj, i když oni to maj podstatně rychlejší než my, ani si to těhotenství nestačí užít a už roděj. Ale na druhou stranu, kdo by z nás chtěl třeba osmerčata? 😀 😀 😀 😀

ao
29. led 2008

moci: já jdu zas do tašky dobalit jídlo do porodky, protože co kdybych už zítra 😀 😀 😀

mocinda
29. led 2008

Andy. no není krásný jak jsem stále optimistky?? 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru