Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

ao
29. led 2008

moci: nááááááááááááádhernýýýýýýýýýýý... kurňa, až se mi z toho zoufalstvím chce někdy brečet 😀 😀 😀

mocinda
29. led 2008

Andy: 😀 😀 😀 😀 😀 mě taky a ted smíchy 😀

01ajka
29. led 2008

pro olinu...
takze osobne tam nemusim?? tak ja si tam tedy tak jen zavolam a registruji se po telefonu...a kdyz nedostanes registrac. cislo?? tak si napisi jen datum porodu a nejaky jmeno,,,atd...???
nemuzu se dovolat...

olina
29. led 2008

Ajko, chteli jen jmeno, rodne cislo, telefonni cislo a datum porodu. Reg.cislo dostanes pri prvni proadne v 36tt. Zkousej to, ja tam volala od rana. Chce to trpelivost 😉 .

01ajka
29. led 2008

¨tak jsem taky registrovana 🙂) sestricka strasne moc prijemna🙂)
nejpozdeji od konce 36t chodit k nim do pradny🙂)

je to takovy zvlastni pocit🙂)

jinak diky moc za rady holky!!!!

ao
29. led 2008

ajko: nastav si týdny těhu, ať vidíme 😉

olina
29. led 2008

Nevim jestli je to zvlastni pocit, v kazdem pripade je po pocit ulevy, ze jsem konecne nekde zaregistrovana 😎

aklazab
29. led 2008

ahoj,jsem tu poprvé,ještě mi to moc nejde - jak mám vložit týden těhotenství?

aklazab
29. led 2008

tak už jsem na to přišla,teď už to snad půjde - když to tak čtu, hned zítra tam volám a registruju se 🙂

lenkazdenek
29. led 2008

Mocinda,Ao,chápu,byla sem stejná,ale taky jsem se dočkala 😉 ,ale už je to fakt za pár tak klídek(já vím se to řekne)
KIm,právě že žádnou zprávu neměl,něco vyčetl s takový tý knížečky co dostala malá (jak je tam to očkován í a prevence) Jakej NUtroš používáte? MY na začátkiu HA a teď máme obyč a spokojenost velká 😀
Teda když si vezmu,že když jsem sem začínala psát tak jsem byla v njákým 20tt a teď ......

zuziik
29. led 2008

Ahoj holky!!!!
Tak jsme doma. Už to mame konečne za sebou. Ale reknu Vám bylo to hrozny ☹
Mala se narodila v pátek 8:44 a ma se k svetu. Ja jsem mela nake komplikace, ale u jsme konečne doma a snad to zvladne. Fotky dodam az je pritel zpracuje.... 😉 Ale reknu Vám, další porod ani náhodou!!!

mocinda
29. led 2008

zuzíku!!Hóóój !!!trocha optimismu pro nás co nás to teprve čekáááááá!!! 😒 ☹
Ale už to máte holky za sebou, tak gratulujůůůůůů a ted už to bude jen dobrý!!!!Těšíme se na fotky!!!!A jak se malá jmenuje?
Tak se držte holky a zase se ukaž!! 🙂

lucija
29. led 2008

Zuzíííííííííííííí ahooooooooj, velikááááááááááááááááááááánskáááááááááááááááááááááááá gratulace!!!!!!! 😀 😀 😀
Jak se má moje jmenovkyně???? Šup sem s mírama. A ať si přítel pohne s těma fotkama, a jak Ti je??? Honem nás o všem informuj 😀

mocinda
29. led 2008

luci: 😀 😀 😀 ty jsi dračica 😀 😀 stíháš net jako bys neměla doma ani mimi 😀 já si pořád řikám ,že nebudu pak už mít čas ,ale jak vidím tebe tak BUDU!!! 😀 😀

lucija
29. led 2008

moci, to víš, léta praxe a odříkání 😀 😀 😀 😀 Ale teď už to fakt vypadá, že se o malýho vůbec nestarám a sedím jen u pc. Ale on teď vážně spinká, byli jsme venku, doma mi pomáhal umývat nádobí, seděl v lehátku na lince. Až vstane tak budeme přebírat oblečení a on mi u všeho asistuje. Takže já se mu opravdu věnuju 😅

mocinda
29. led 2008

luci: 😉 jasnééé ,já vím ,že se staráš!! Neboj nemusíš mi nic vysvětlovat ,nejsem sociální pracovnice 😀 😀

lucija
29. led 2008

No Ty ne, ale co když tu nějaké šmírujou? 😕 😕 😀

mocinda
29. led 2008

luci: 😀 pravda, mě ani nenapadlo 😉 je fakt že je to tady dost otevřený a aby zítra u vás někdo nečekaně nezazvonil 😉 🙂 koukám ,že lehátko v provozu ,já pořád zvažuju jestli koupit nebo ne?

lucija
29. led 2008

Nad tím ani neuvažuj a určitě ho kup, já se bez něj neobejdu.

mocinda
29. led 2008

a hned od narození jsi to tam měla?? 😉

denisia
29. led 2008

uzik, no to je super, moc gratulujeme! uvidis, ze o par dni uz budes v pohode a na porod a vsetko bolestive zabudnes 😀. Neviem, ako to ta priroda zariadila, ale fakt to funguje .... Ja uz ani nepamatam, ze som bola tehotna, a to su len dva mesiace, co som este chodila s bruchom 😀. A inac ja uz som mala aj normalny menzes ☹. Dnes som bola na gynde na kontrolu po sestinedeli, a vraj uz som pripravena na dalsie tehotenstvo, tak sa mi deloha a vajecniky a vsetko krasne spamatalo a uviedlo do povodneho stavu ...
Moci, drzim palce, nech to mas rychle za sebou.

mocinda
29. led 2008

deni: 🙂 takže další miminko bude? 🙂 máš ale šikovnou dělohu 😀 přesně ták ,příroda to zařídila dobře 😉
Doufám ,že příroda se smiluje a už porodíííímmmm 😅

lucija
29. led 2008

Asi od měsíce, ale dřív jsem to lehátko neměla. Ale klidně ji tam můžeš od narození, podle typu lehátka. Malinko zvýšená poloha taky není na škodu. Už v porodnici strkaj pod slamníček petláhev, aby byli vyvýšený.

mocinda
29. led 2008

luci:vidíš dobrej tip na petláhev,multifunkčnost 😉 tak my zítra jdeme do poradny ,pak na nákupy tak něco vočíhnu 😉 dám na radu maminy 😉

denisia
29. led 2008

sorry, mozno ste uz o tom diskutovali - ale ake to mas lehatko, Luci? ten moj je ticho, len ked ho mam na rukach a robime prehliadku bytu ... ale inac je zlaty 😀

aklazab
29. led 2008

ahoj,asi každé mimi je jiné - já měla lehátko půjčené a Péťa v něm nechtěl vůbec být, takže výjimečně byl v autosedačce (vajíčko) a jinak chtěl spíš ležet nebo se nosit ☹ Ale kamarádka na lehátko nedá dopustit,tak snad ho taky využijete🙂

lucija
29. led 2008

denis, mám půjčené od kamarádky, je to nějaký hodně starý model od chicca, ale teď jsou skvělé ty rovné, no a pak mám lehátko hrací a to je v albíku 😉

lenkazdenek
29. led 2008

Zuzi moc a moc gratuluju,neboj brzo zapomeneš,já už ani nevím,že jsem kdy rodila 😉
Mocinda,neboj taky se dočkáš
Deni,my lehátko nemáme,ale máme hrací deku a moc nepomáhá,spíš pomáhí hrací postýlka,musim,ale cinkat medvídkama,teď už si ale cinká sama 😉 nebo ukazovat obrázky a číst. když vše selže dělám prohlídky,nebo ji vrazim lahvičku s čajem 😀

dagmik
29. led 2008

zuzíík, velká gratulace

Mocinda, koukám stále tady...no nic, dále to komentovat nebudu 😀 , ale je nad slunce jasné, že miminko prostě jednou porodíš 😀 😀 Teda Adinku, pokud jste si to zas nerozmysleli. Jinak my máme lehátko, taky už od narození a nemůžu si ho vynachválit. Vůbec nevím, co bych dělala, kdybych ho neměla...ale asi by bylo něco jinýho. Každopádně Kristian si ho okamžitě oblíbil a i v něm přes den spí. Mám polohovací od Jané...kuk do alba a je fakt výborný. Nejdřív jsme ho měli na tu nejnižší polohu, pak na trochu zvýšenou. Protože po jídle blinká, tak mi Dr. doporučila ho nechávat ve zvýšené poloze cca 30 min po jídle a tak prostě lehátko u nás je č. 1

Jinak Lenkazdenek, hrací deku taky máme i hrazdičku, ale to ho moc neba. Vždy jen chvilku a pak se na ty zvířata začne vztekat a nadávat ☹ momentálně má taky nejradši prohlídky čehokoliv, když se nosí na rukou
😉

denisia
29. led 2008

dik. stoji to za prieskum trhu. zatial mame na ceste nositko, uvidime, ci sa mu bude v nom pacit. Inac Seb na hracky nejako nereaguje, darmo chrastim, houpam, cinkam .... sa bojim, ze je nejako pozadu ☹ niekedy len tak pozera do "blba" a vobec na nic nereaguje. je to normalne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru