Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

nadik
2. kvě 2008

aklazab: ahojky, jsem ráda že jsem četla tvůj příspěvek, to je fajn 🙂 já tam byla na předporodním kurzu a taky to bylo fajn. Mám jí jako druhou alternativu, jelikož chodím na kontroly už do Neratovic. Bohužel ale tam to bude sázka do loterie, protože je to maličká porodka kde když je plno, tak fakt smolík a odmítají.....
Na Bulovce jsem skončila ve 34tt nějaká viróza, neudržela jsem v žaludku ani kapku vody, tak mě poslali rovnou do porodky, aby mě udělali kontrolu tam, bylo vše naštěstí v pořádku, ale doktor byl dost nepřijemný, tím ale nechci říct,že kvůli jednomu doktorovi věku tak 30, který machroval a ani mi nepomohl z lůžka ikdyž jsem sama sotva ušla pár metrů slabostí, zanevřít na Bulovku, naopak taky si myslím,že porodnice je tam dobrá.

lucky.lady
2. kvě 2008

aklazab: Moc děkuju 😉 . Já jsem se nakonec taky rozhodla, že Bulovka bude až moje druhá alternativa.Respektive asi ani to ne, protože se tam nebudu registrovat, takže tam mám nejspíš smůlu. Rozhodla jsem se, že budu rodit v Benešově. Nejdřív se mi nechtělo, protože jsem se bála, že je to malá porodnice. Ale podle všeho to vypadá, že tam mají špičkový personál a provádějí se tam i velmi složité operace, takže by je můj císař snad neměl překvapit 😀 . A právě se mi moc nechce někam, kde to běží jak na jezdícím páse 🙂 . Ale uvidíme uvidíme... 😝

blacklucka
7. kvě 2008

ahoj holky, nás včera pustili z Bulovky, rodili jsme tam podruhé, a zase velká spokojenost
aklazab- kterou sestru z novorozeneckého jsi myslela? 🙂

lenkazdenek
7. kvě 2008

blacklucka: Gratulace k holčičce 🙂

plechajda
7. kvě 2008

blacklucka tak to je potesujici info :o) Pridavam se taktez ke gratulaci...

ja jdu v patek na utz na bulovku, takze se desne tesim zas na ty dve hodiny cekani 😖

nadik
7. kvě 2008

Ahojky plechajdo, čeká se všude to je asi normálka. Já byla na kontrole dnes a plánuju si porod na své narozky což je o víknedu.... 😀 . Teď mi volal manžel ať nato zapomenu odešlo mu někde auto a náhradní díl mu seženou až v pondělí, fakt super.... hlavně že máme Fábii a ještě k tomu služební......

plechajda
7. kvě 2008

Tak doufam ze ti to vyjde :o)))

blacklucka
7. kvě 2008

holky díky za gratulaci
plechajda- na utz to jde rychle

plechajda
7. kvě 2008

black lucka no nevim, uz jsem byla dvakrat a pokazdy jsem tam kolem tech dvou hodin cekala...z nejakyho pro me zahadnyho duvodu, si zvou vsechny na stejnou hodinu....

zuziik
10. kvě 2008

Ahoj holky, tak sem se na Vás zase prisla po dlouhy dobe podivat.........Jak se mate?? a co děti?? zlobí?? To ta nase holka se uz konecne uklidnila a je zlatá. ted zacla i povidat takze kazdy rano v 5:30 mame prednasky 😀 Ale jeste ze dobre spi......spi nam od cca 20:00 do cca 5:00. takze vstavat takhle jednou za noc je dobry.....
Mocinda: tak co uz se to vase skvrne taky uklidnilo??? 😉
My cvicime vojtovky, protoze Lucka odmita byt na brisku i kdyz ji uz budou 4 mes tak na nem nechce byt..... 😖
Tak ja snad zase nekdy dorazim jestli mi to ta moje dracice dovoli...... 😉

dagmik
10. kvě 2008

ahoj zuziik, tak gratuluji, že už tvoje holčička je hodná...jestli si dobře vzpomínám, tak furt plakala vid? tak to je paráda ted, vid? to si toho člověk hned váží. My jsme ok, Kristian byl naopak moc hodnej už od narození, spal celou noc už od začátku. ale teď poslední tři dny je přes den otravnej, huláká, jak ho nechám chvíli samotnýho no nevim, co to je....včera už to teda bylo lepší, ale stejně. jinak už jsme ho museli dát do sporťáku, ač teda sám nesedí, protože v tom hlubokým už to taky nešlo. tam být kromě spaní vůbec nechce. tak jsme ještě pořídili manducu.

denisia
10. kvě 2008

cauky holky, tak ja som dnes Sebimu prvykrat dala na obed mrkvu, teda lyzicku mrkvy - velky uspech sme teda nemali, az tak velmi mu to nechutilo, vacsina skoncila na podbradniku 🙂. a teraz vecer som skusala dat trosicku ryzovej kase nutrilon ... to bolo trosicku lepsie, ale aj tak chce radsej maminkine prso.
V noci sa vzdy budime kazde 2 - 3 hodinky ... ale aspon sme bez placu, naje sa a hned spi. Teraz sme sa vratili po troch tyzdnoch v Chorvatsku, bolo fajne, maly zvladol uplne v pohode. V manduce 🙂 - Dagmi, ako sa v nej paci Kristianovi? Nas maly najprv trochu protestoval ale uz teraz sa mu paci 😀

lenkazdenek
11. kvě 2008

Ahoj,tak nás příkrmy jedou plnn obrátky,ránno 2x mlíko pak obědu mosozeleninka zapitá mlíčkem k sváče ovocná přesnídávka pak zas mlíko a k druhý večeřibanáová kše na dobrou noc a hajá od 21 do 5 do rána 🙂
Deni to chorvatsko strašně závidím,taky bych tam hned jela
Zuzi tak to je super že už s malá skidnila 🙂
Holky ctahle dt njáý sraz ?

denisia
11. kvě 2008

leni, zbalte batoh, klaudinku a hajde na cesty 😀. bolo naozaj fajne. a o chvilu asi pojdeme zase niekam.
sraz by bol super. Rada sa pridam ...
dnes sme boli vonku na prechadzke a nas Sebi hadzal usmevy na jedno zlate dievcatko, asi tak o rok starsie, no proste z nej nespustil oko. bol strasne zlaty 🙂

lenkazdenek
12. kvě 2008

Deni kéž by to šlo 😉 tak se na srazík domluvíme

mocinda
13. kvě 2008

ahoj holky,
mooc zdravím hlavně starou gardu!!! 🙂
zuzík: u nás taky už vládne pohoda, Aduš je docela hodná ,ale moc toho přes den nenaspí!!
denisia:Sebík je malý cestovatel 😉
dagmik: vás už jsem neviděla ani nepamatujuůůůů 🙂 Krystiánek je už pořádnej chlapík!!!No a samo ,že jsem omrkla vaše albíčka ,holky, kráááááááásný děti máte!!!!! 🙂
lenkazdenek:koukám ,že Klaudinka papá bez problémů vid? 😉

zuziik
17. kvě 2008

ahojky......tak jsem opet nachvilku zavitala........zachvili odjizdime na tyden do jiznich cech, takze baleni probiha na plne obratky......Lucka ma nejvic veci 😀
Jinak my zacneme za 14 dni taky pry davat prikrmy......tak jsem na to zvedava.
Na srazik bych sla take rada......
Tak zatim papa maminy a detem zdar!!!

lenkazdenek
17. kvě 2008

mocinda,,jj baštíme jak o závod akorát mlíčko už nám moc nejede,jo takhle frutapura nebo zeleninka nebo kaše 😉

katkape
18. kvě 2008

ahoj holky, chystam se jit rodit na Bulovku zacatkem rijna, zatim jsem nasla hodnoceni tak pul na pul...takze porad nevim... napisete mi nejaka take vase zazitky? Diky.

lenkazdenek
19. kvě 2008

Katkape,já tam rodila už před půl rokem a něco málo se změnilo,rodila jsem za přestavby takže jsem se dostala místo na 6nedělí na gynekologii,takže co se týká porodu tak bezvadný,ale potom to bylo kapku horší,kor co se týká kojení nám toho moc neřekly,prej sestra příjde a nic,když jsem si přišla dolu tak malý jen otevřela pusinky a šup tam prso 😝 ale je možný,že sem natrefila na špatnou sestru.

katkape
20. kvě 2008

ahoj lenkazdenek, i vam ostatnim. diky moc za odpoved, porodu ani bolesti se neboji (zvladli to jini...), ale spis mam strach, ze narazim na protivne sestry a doktory "paninko dnes jste tady uz asi xta a my jsme fakt utahani!" byla jsem tam na registraci a prvni dojem byl teda dost hroznej - tmava smutna chodba, ale u registrace byla mila sestricka, a o tom to je😉))

lenkazdenek
20. kvě 2008

tak já si na porodní asistentky ani dr nemůžu stěžovat,přijímala mě okolo půlnoci doktorka kterou sem znala z kurzů a rodil mě sám pan přednosta 😉 takže fakt super ,akorát ty sestřičky od dětí byly některý nepříjemný 😖

bekla
20. kvě 2008

Holky, co už chodíte (nebo jste teď chodily) na kontroly do porodnice, jak dlouho se tak přibližně čeká a od kdy se musí i na monitor? Jdu na tu první v 38. týdnu, tak nevím, zda to bude jen kontrola, nebo už i monitor. Řekli mi na devátou, tak nevím, zda to říkají všem a je tedy lepší dorazit už třeba na půl devátou nebo, zda to mají nějak rozplánovaný na celý dopoledne. Předem díky za info.

katkape
20. kvě 2008

Tak snad taky narazim na tu příjemnější směnu. Chystám se i na porodní kurz k paní Šimánkové, tak snad mě to zbytečně nevyleka:D Jinak co se tyče těch kontrol těsně před porodem, tak mě doktor, který tam rodil říkal, že to poslední dobou moc nestíhají, že toho mají hodně, tak nevím nevím...

lenkazdenek
20. kvě 2008

Kurzy jsou dobrý,taky jsem chodila,bohužel jsem žádnou z těch naučených poloh nechtěla,jan spát aležet,ani sprcha mi moc nepomohla spíš naopak,ale to je hodně indeividuální ,ani jsem nezvládala bolest prodýchávat takže mě zachránil epidurál,to už jsem pak u samotnýho porodu byla vysmátá 😀 😀

denisia
21. kvě 2008

katka, ja som rodila na Bulovke tiez pred pol rokom a bolo to super (teda vsetko okolo porodu) - a na sestonedeli som mala tiez same dobre skusenosti. Okrem toho kojenia, to nam nikto neukazal, nastastie Seb to zvladol sam od seba.
moci, leni, tak kde a kedy dame ten zraz? Nas seb ma desnou rymu, uz druhy tyzden, je to normalne tak dlho? Furt len odsavame ...

plechajda
21. kvě 2008

ahoj holky :o)

mam jen dotaz...pristi tyden jdu na prvni poradnu ale nejak se opomela zeptat kde to tam je :o) Vim kdre tam je utz a vstup na porodni saly...kde jsou teda ty spravny dvere na kontroly ? :o))

Dik

bekla
21. kvě 2008

Plechajda:
Na kontroly se nejsnadněji chodí vchodem ze spodní části budovy (tj. vlastně o patro níž než je vstup na sály) a vejdeš vlastně rovnou do chodby, kde už se čeká na kontrolu. Na kdy jsi objednaná? Já jdu na první ko příští pátek, prý na 9hod, ale právě nevím, zda zvou na 9 všechny mamči a pak se čeká, nebo jak to tam vlastně funguje. Jinak zrovna o víkendu tam rodila kámoška a prý spokojenost se vším, tak to zní pozitivně🙂

plechajda
21. kvě 2008

jdu v utery na 8:35....ale sestra rikala at pockam pred porodnima salama tak ti nevim teda...no proste jak prijdu tak se na ty kartotece zeptam a bude :o) ja se divim ze mi dala tak rychle termin...jsem cekala ze to bue treba az tak za 14 dni

lenkazdenek
21. kvě 2008

Deni,zkus dát vincentku stopro pomáhá,já bych to viděla až bude hezký počásko ,ať nám broučci nenachladnout 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru