Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
6. pro 2007

Dani,no přímo v ordinaci,nejdřív jsem se lekla,co to proboha malá má z kyčlema a pak jsem se ve zprávě dočetla že je vše v normě že je to preventivní 😕
NO u nás je horší,že dřív jsme myslely že nás malá sní i z botama 😅 ale teď vypije maximálně 40 a za hodniku chce znova a v noci dostala naposled v půl dvanáctý a probudila jsem ji v půl šestý,vypila opět jen 40 a víc ani ťuk,mám strach aby mi nezačla hubnout ☹ teď už od půl sedmý zas tvrdě spí tak ji budu muset na krmení vzbudit 😕 😒
Teda máš můj obdiv,já na vánoční úklid kašlu,ten sem dělala v těhu teď jen peču cukroví,ráno jsem si udělala těsto tak až se vrátí manža udu péct 🙂

ao
6. pro 2007

leni: ty jsi se nauklízela dost před porodem, ty už máš pro letošek odpracováno 😉

lenkazdenek
6. pro 2007

Ao taky si myslím 😀 jinak už mám vanilkový rohlíčky a kokosový pracny a ráno jsem přistihla manžu jak mi na ně chodí 😉 😠 😀

ao
6. pro 2007

leni 😀 ty jsi stejně vzorná hospodyňka 😎

mocinda
6. pro 2007

Ahoj holky!! tak jsem pomalu vstala, dneska noc -horor,měla jsem nějaký bolesti pupíku ,ale pak to přešlo ,tak neví jestli kontrakce nebo jen prďousek měl nějakou akci ,ale přešlo to ,takže neřeším ,ale úplně jsem zpanikařila ,že nemám ještě tašku do porodky, kdyby náááhodou, takže moje náplň dneska je jasná 🙂 😉 Jinak jsem chytla někde nějakej morbus,takže ležím 🤐
leni: není co dodat, prostě souhlasím s Andy!!Opravdu tebe bych potřebovala mít doma!! 😀
Já ted čeká na manžu až mi přiveze čínu ,protože vůbec nehodlám stát u plotny 😉

danullinnka
6. pro 2007

Leni,ty jsi se fakt nauklízela dost,já uklízím kuchyň,ta je pro mě vždy nejhorší,tak ať to mám z krku 😖 ze zbytkem pomůže manža a pak ještě okna a vyprat záclony...my se dřeme a stejně se ježíšek narodil ve chlévě,tak se má cítit jak doma 😉 😅
S pečením starost nemám,peče tchýně 😉 a má to dobréééé 😉
Mocindo,já měla tašku nachystanou 2 měsíce předem,kdyby náhodou 😉 a stejně oba kluci byli na vyvolání 😝
Jo Leni,když má ty kyčle v pořádku,tak fakt nechápu ty popruhy 😒 Kluci je měli taky v pořádku,jen na noc doporučil na pampersku jednu látkovou.s Lukym jsem ted byla na poslední kontrole a v pořádku,už chodit nemusíme.
A malé to asi stačí,kdyby měla hlad,tak se vzbudí a hlasí se a nebude tak dlouho a spokojeně spinkat,Kubík mi taky spinkával dlouho i ve dvou letech po obědě spal i 3 hodky,zato Luky je zázrak-dnes dopol jen půl hodky,ted spí,tak se vrhnu na šuplíky 😝

ao
6. pro 2007

Jarko: jdeš příští úterý na kurz s manžou nebo sama??? jak je to už od 12h, tak můj ani Lucky nemůže...

lenkazdenek
6. pro 2007

Dani taky nechápu,nejdřív mi dr řekne,že je to blbý,dá popruhy a do zprávy napíše vše v normě preventivně tyhle popruhgy 😕
dani hlavně to nepřežeň

danullinnka
6. pro 2007

Leni,tak se zeptej dětské doktorky,jestli je to nutné 😕
No,z úklidu nic není,opět spal půl hodky,jen mrčí,manža má odpolední,tchýně dojde z práce až ve 3hodiny,už šílím 😝

zuziik
6. pro 2007

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla, protoze nam bouraji ty stupacky a vsude je spousta prachu. Takze mame zakrytej PC a ja ani nevylejzam z loznice. Dneska jsem byla na dalsim predporodnim kurzu. Bylo to fajn, hrali jsme si s panenkami jak kojit 🙂 Jinak jsem trochu na mrtvici, protoze mame totalne rozbouranej byt, nadobi jsem nemohla mejt od pondelka tak si asi dokazete predstavit jak to vypada......voda nesla a odpad nesel.....jak neandrtalci 😖 No ale zitra to snad vse pujde tak uvidime......jinak preji hodne zdaru!!!

mocinda
6. pro 2007

Andy: nejdeme, protože manža má turnaj ,tak jsme se vetřeli na 18.12 k té druhé skupině 😉Prosím ,prosím,smutně koukám ,mohla bys se mi jen zeptat jestli taky začínáme od 12.00hod?Já jsem si sice napsala že jo ,ale nejsem si jistáá 😀 Jak vidím ,tak mně ani nepomůže ,že si dělám poznámky!!TAkže se uvidíme 19.12. 😉

lenkazdenek
6. pro 2007

Dani to si piš že se hned zítra zeptám ,stejně mu musím oznámit že už skoro nemám mlíko 😒 ,malí má njáký stroupky na krčkuva taky se chci zeptat na klokanku

hanik
6. pro 2007

leni, tak ja uz jsem bez mlika 😒 ...asi za to muze bulovka, jak vidim 😝 😝

mocinda
6. pro 2007

co to slyším??Ja pa to ,že Bulice způsobuje bezmléčné stavy??? 😨

blacklucka
6. pro 2007

já rodila taky na Bulovce a kojím už 15měsíců 😉 neboj mocindo

mocinda
6. pro 2007

😉 díky lucko,už jsem měla "husinu" 😀 já sice mám prsa pořád jako na základce ,ale chystám se vzorně kojit!!! 😎 😉

blacklucka
6. pro 2007

na velikosti nezáleží, uvidíš 😉 mocindo, nevíš, jak je to s tou rekonstrukcí na bulovce, máš nějaké info?

mocinda
6. pro 2007

no něco málo vím ,díky tomu ,že chodím na kurz.teď momnetálně rekonstruují jen nadstandartní pokojíky a vypadá to na půl roku a zbytek je zatím v nedohlednu ,protože nemají finance ☹ Jinak to funguje 😉
😀 no jo ,to znám už od mládí ,že na velikosti nezáležíí...
P.S. jukla jsem ti do albíčka a Samík je boží!!! 😉 už víte co budete mít? 😵

blacklucka
6. pro 2007

dík 😉 jojo, dnes mi potvrdili holčičku, byla jsem u dr.která dělala 20let v podolí a prý tady v Praze je Bulovka porodnice s nejlepším přístupem.

mocinda
6. pro 2007

🙂 to jsou samý positiva!!To je dobře..já ještě přemýšlím o Nerátkách ,tam prej taky jsou dobrý,ale Bulici ,mám blíž ,takže asi pojedeme tam i když jsem chtěla nadstandart 😒 nu což ,tohle mi asi nevýjde,jedině ,že byhc zasponzorovala porodku a chtěla ,aby to dodělali nejpozději do půli ledna!! 😀 a kam chodíš na gyndu?

blacklucka
6. pro 2007

já chci taky nadstandard!!!!to já jinak nepřežiju, minule když jsem tam byla, tak jsem sice nadst. neměla, ale byla jsem na pokoji sama a vedle byly 2 holky, jedna z nich cikánka, přišlo za ní na návštěvu asi 15 lidí, šíleně křičeli, tak je sestra vyhodila, to nepomohlo, tak musel doktor 😲 tohle bych nechtěla absolvovat. na gyndu jezdím na Pankrác do Kvestorské,a bydlím na Zahradním městě 😉

ao
6. pro 2007

moci: neblázni... vždyť na Bulovce vyfásneš určitě jako spolubydlící Pixovic a Košíkovic... to budeme trojka 😎
pí. Šimánkové se zeptám, jestli si vzpomenu 😅

mocinda
6. pro 2007

zdravím Zahradní město 😉
No právě, tady psala Lenča, že romské občanky se snaží dávat na jeden pokoj 😕 tak doufám ,že nebudu mít to štěstí je mít jako spoluležící!!Ty jejich familiární návštěvy jsou všeobecně známý ,nažene se jich sto a víc na návštěvu ,všude černo a stašně se milují!! 😖 No nevím Luci ,ale možná už nadst. bude ,ale raději s tím moc nepočítej a vzhledem k nárůstku populace tak to asi ani nebudeš sama na pokoji!! 🙂

blacklucka
6. pro 2007

no uvidíme, hlavně abych tam nebyla moc dlouho, nevím jak to přežiju bez Martínka 😖

mocinda
6. pro 2007

přesně tak si to představuji taky, přijít, porodit a hopsá domůůůůů 😉 No já pak tady sdělím jak moc se splnily mé představy 🙂

blacklucka
6. pro 2007

no já chtěla jít druhý den, ale nechali si nás 2dny, což docela šlo, mě se udělalo po prvním dnu mlíko, tak hned začal přibírat a já nebyla nastřižená, tak ho oočkovali a šupajdili jsme. Je tam dr. Záhumenský, má docela moderní názory, doufám že ho zas chytnu 😉

mocinda
6. pro 2007

TAky jsem měla tu čest se seznámit s dr.Záhumenským, sympaťáček 😉 taky bych ráda,kdybych ho měla někde poblíž 🙂 Téda, koukám ,že s mlíčkem jsi problémy neměla od začátku a jak jsi psala ,že kojíš 15měsíců,tak to je fakt úžasnééééééé!!

blacklucka
6. pro 2007

já už bych nejradši skončila, protože mám bradavky jak dudlíky a mám strach, jestli se tomu druhýmu miminku vůbec vejde do pusinky 😀 jenže Samík se o ty prsa přímo rve, když mu nechci dát, tak říká máma bác bác, a plácá mě přes ně. doma je mi to fuk, ale když jsme někde mezi lidmi, tak je to síla 😀

mocinda
6. pro 2007

😀 😀 to si dokážu představit!!No zatím je jště malý ,ale aby pak třeba až bude v pubertě ,tak ještě nechtěl prso 😀

blacklucka
6. pro 2007

ježiš to snad nééééé 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru