Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
8. lis 2007

Mocindo,,jj bábovičku 😵 a ktomu piju už 3 šálek maliníku,sice mi nakonec asi beztak bude na nic,stejně jako každodení masáž hráze,ale aspoň mám pocit,že jsem udělala co jsem mohla 😉
Kašli na háro a skoč si pro něco dobrýho 😉

mocinda
8. lis 2007

🙂 já zase kašlu na hráz a maliník
tobě se to řekne ,ale fakt se mi nikam nechce a to manža přišel včera s lístkama do divadla, no né že bych nebyla ráda ,ale ještěže je to až večer 😉

lenkazdenek
8. lis 2007

No vidíš já na to nekašlu a je mi to na h......... 😅 no třeba to pak po vyvolání půjde rychle 😅 každopádně ta hráz už při masáži skoro nebolí 🙂
Chápu,já teda už nechodím vůbec nikam,jezdit dobrovolně busem s tím mím melounkem se mi nechce,navíc bych furt hledala záchod 😀

dadla
8. lis 2007

Mocinda: jj, přesně tak, malá začla moc moc přibírat až to na mou postavu bylo až moc. Ale jak píšeš, každý dr. má na to svou teorii.
leni: pokud budou mít na bulovce místo tak by tě mohli vzít dřív, přála bych ti to!!! Stejně svým způsobem musejí s tebou počítat, co kdyby to na tebe přišlo už dnes v noci. Jo a ještě pokud ti budou opravdu vyvolávat ten porod tak je možné, že po té pilulce budeš zvracet....mě na to nikdo neupozornil a pak se mi honilo hlavou jak mám rodit, když zvracím. Ale není to pravidlem!

lenkazdenek
8. lis 2007

DAdla,jé díky za informaci,já bych z toho určo dělala tragédii 😅 no podle mě tam mít teď nátřesk nebudou když ji vlastně znovu otvíraj 😕 . Jo a prosímtě kdy tam volaj manžela,já mám strach aby to pak třeba stihnul z práce 😅

mocinda
8. lis 2007

🙂 leni ,no právě, člověk se snaží masírovat a dělat všechno aby to bylo správně a pak nakonec si to stejně udělá svoje!
Ani se ti nedivím ,že nikam nechodíš, já mám pár kileček nahoře a už jsem jak neohrabaný tvor .NAštěstí s tím weckem bez problémů 😉 ale to asi příjde až ve finále 😀

dadla: a ty jsi jen jedla ovoce anebo i brala nejaký vitamíny??Hlavně že každej hustí aby člověk jedl hlavně ovoce a zeleninu a pak tohle!! 😎 😉

lenkazdenek
8. lis 2007

Mocindo,jj to máš pravdu,nakonec zjistíš že by asi bylo nejlepší to vrátit a pořádně si to užívat a nechat se obskakovat 😉
Jinak mě dneska čeká žehlení a okna v ložnici a kuchyni 😀

zuziik
8. lis 2007

ahoj maminy.... tak jsem dnes po dlouhe dobe konecne poradne spala 🙂 Jinak u nas nic noveho.....mala se rano zase pekne kroutila...uz to docela boli kdyz se pretaci.....pristi tyden jdu poprve do poradny na Bulovku, tak jsem na to zvedava 😉 Jinak jsem si dneska naordinovala nic nedelat......nevarim, nepecu......pustim si nakej film a kaslu na vsechno 😀

denisia
8. lis 2007

zdravim holky.
ropuska, gratulujem, princeznicka je uzasna 😀. co mate v plane dnes? u nas po hnusnej noci vykuklo slniecko, tak asi pobeham nejake tie obchody ...

kim
8. lis 2007

zuziik: mohu se zeptat proč tak brzo do poradny, Ty máš nějaký problém a chodíš do poradny na to "rizikové" těhotenství????

lenkazdenek
8. lis 2007

Ahoj Zuzi,jé už příští týden 🙂 tak to se tam asi uvidíme 😉 jen hezky odpočívej 😉
Deni,v kolik jdeš ve středu ? Já opět v osm 😅

zuziik
8. lis 2007

Kim: ja to zblbla ......myslela jsem predporodni kurzy...... 😀 nak mi to po ranu nemysli. Na poradnu mam opravdu jeste dost casu!!!

zuziik
8. lis 2007

Jeste jsem se chtela zeptat, nevite jestli je mozny si na Bulovce rict, že chci rovnou cisar?? Nekde to pry jde. Sice se za to plati ale udelaji ti ho automaticky.

lenkazdenek
8. lis 2007

Zuzi,tak teda na bulovce jsem o tom neslyšela,ale zkus se zeptat na kurzech 😉
Já teda zas dělám vše abych na císaře nešla 😀

zuziik
8. lis 2007

No tak to ja bych rada.....porad si probiram pro i proti a ten cisar mi porad vychazi nejlip.

mocinda
8. lis 2007

ahoj zuzíku!!!to je dost tě tady taky vidět ,holky jedny!! 😉 za to já spala na nic ,šla jsem ve dvě ,to byl první pokus ,pak kolem třetí jsem čuměla do tmy a ráno kolem šestý mě vzbudil manža jak vstával do práce ☹ no ale nemůžu mu to mít za zlé ,že? 😀
TY jo ,tak to já nějak necítím přetáčení miminka, jako pohyby jo ,ale nepoznám ,že se točí??? 😨

leni.teda já tě obdivuju ,jak jseš i s tou váhou aktivní!!!Jsi fakt dobrá ,já teda okna dělám ,že žádný nemáme ,ale žehlení budu muset ,ale to se těším ,mám tam věcičky pro mrňouska, tak to jako můžu.-)

zuziik
8. lis 2007

Mocinda: ja si aspon myslim ze se pretaci 😀 ono to tak vypada 😵 Jinak na okna uz taky nesplham.....ale to žehleni.. ☹ to fakt nemam rada..ale taky bych mela 😒

mocinda
8. lis 2007

zuziku kdy začínáš kurz?Já příští týden v út od 18.00 hod!
jinak s tím císařem nevím kde, ale mluví se o tom ,že to moc nechtěj dělat.Mám kámošku a ta se takhle domluvila ,ale rodila na Moravě 🙄
Jinak já jdu do normálního porodu ,teda podle situace, si řikám ,že příroda to tak zařídila ,tak se tím musím prokousat!!A navíc možná budu rodit jen jednou ,tak at mám zážitek 😀 😀

lenkazdenek
8. lis 2007

Zuzi,no určitě to bude asi míň bolet to je fakt ...ale já se císařem narodila a mám k němu fakt odpor no 😅
MOcinda,já taky dělala,že okna nemáme,ale malý jsem vyhrožovala,že jak nebude změna jdeme na okna tk ať si nemyslí,že mamka kecá 😀

kim
8. lis 2007

Zuzik: tak to jo 😀 já už si říkala, zda jsem nezaspala a neměla jsem tam už dávno chodit 😀 😀
No s tím císařem bych řekla, že ne!!!Zrovna včera jsme měli kurz na vyvolávání porodu a byly tam hned 3 doktorky(mají čas, když se maluje 😉 )a tak jsem pochopila, že ten císař dělají fakt v nejnutnějším případě, že se vždy nejprve snaží o to přirozené rození!!!
Jinak mě potěšilo, že se snaží provádět porody bez nástřihu, že mají 80% porodů bez něj!!!!A moc dobře se netvářily na masáž hráze, že prý se tam akorát zanese nějaká infekce a kdo jí má tak tvrdou, že stejnak ta masáž to moc nezměkčí!!Takže jsem se rozhodla, že ani nezačneme - manžel se na to stejně tvářil všelijak 😀 😀 😀

zuziik
8. lis 2007

Mocinda: ja ho mam ve ctvrtek dopoledne.....takze to se nepotkame....
Kim: jestli moc nastrihy nedelaj tak by to bylo lepsi.....toho se totiz fakt bojim.....teda spis toho ze by mi to potom mohlo blbe srust nebo neco a pak bych si poradne ani nesedla 😒 Tak to pritel se na masaz tvari dobre....ja to chci zkusit...kdyz me budou muset potom stejne nastrihnout tak si aspon reknu ze jsem to zkusila 😉

lenkazdenek
8. lis 2007

Kim,no vlastně ty zachvíly budeš taky chodit do poradny na buovku viď 🙂

mocinda
8. lis 2007

leni: jde vidět ,že už ted malou vychováváš 😀 😀 to je dobře, jsem taky pro výchovu!!

zuziik
8. lis 2007

Od kolikatyho tydne se tam vlastne ma chodit?? Me rekli od 34 tt 😖

kim
8. lis 2007

Zuzi:jj to je jasný, mě by pak zase štvalo, že jsem trpěla a stejně mě nastřihli 😀 😀 a taky se na to nějak necítím, takže to dělat nebudeme!!!
Včera to byly všechno mladé doktorky, jedna vypadala, jako když ještě nemá občanku 😀 mluvila hlavně jen jedna - myslím jméno Brtnická??? 😕 😕 no ale to je super ženská, tu bych u porodu brala hned!!!!!

lenkazdenek
8. lis 2007

Mocinda,jj jen aŤ si holka zvyká poslouchat,beztak ji za to čtu každej večer pohádku(teda nevím jestli ji spíš nečtu manžovy 😀 ) včera jsme měli tři zlaté vlasy děda vševěda a to se ji moc líbilo,byla hezky klidná 😎
Zuzi,mě říkaly od 35tt 😕

denisia
8. lis 2007

Leni, v stredu idem opat na 9.20 - ale pridem skor, aby som ta znova nestretla v dverach 🙂 tak nejako pred 9 sa tam dovalim. Jeda, ono sa uz opat zamracilo ...
Inac hlasim, ze aj moja mamina sa tak trochu nastartovala - vola kazdy druhy den, teda nie ci rodim, ale ci je vsetko ok, ci priberam, ci maly rastie ... no a viem ja, ci aj maly pribera a ci mu je tam dobre?

kim
8. lis 2007

Leni: jj, za chvilku mě to taky čeká 🙂
Zuzi: jj mě taky, že mezi 35-36tt

lenkazdenek
8. lis 2007

Kim tak k Brtnické se chodí do poradny,je moc příjemná 🙂
Deni,no možný to je ,to už bude snad poslední poradna,jelikož pak už bych tam šla 41+4
Tady už taky zalezlo sluníčko 🙄 jinak si z mamky nic nedělej,já to mám na dením pořádku 😅

lenkazdenek
8. lis 2007

Já se snad na to pondělí začnu pomalu modlit 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru