Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
8. lis 2007

no mě zrovna včera doktor říkal ,že mě pošle do poradny v 36tt takže asi taky záleží na doktorovi 😉

zuziik
8. lis 2007

Teda popravde mam silenej maglajs v tom jak se ty tydny pocitaj.....pokazdy kdyz si myslim ze to vim tak nekam prijdu a oni mi reknou uplne jinej tejden.....tak jsem z toho zmatena 😖

lenkazdenek
8. lis 2007

Zuzi,z toho si nic nedělej,já myslela,že na bulovku jsem nastupovala přesně v 35tt a nakonec to bylo 35+4 😉 on to asi každej počítá jinak nebo nevím
Holky tak já půjdu uvařit něco dobrého,malé se už ta nečinost nelíbí tak se tam njk převaluje 🙂

denisia
8. lis 2007

maminka je ok, moja super kamoska ja sa vzdy tesim, ked zavola, asi to bude tym, ze poslednych 8 rokov sme sa az tak casto nevideli, a tak sme si telefonovali ... akurat ak jej poviem, ze neviem teda, ako sa maly Sebi ma a ci rastie, tak "vraj sa s nou nechcem rozpravat" 😀

ao
8. lis 2007

čus bus, těhule 😉
tak mě asi po 5 letech kosí bolení v krku a zvýšená teplota, jsem z toho nějak mimo, já takový odolný jedinec 😲 ještěže to není v 1. trimestru!
byla jste některá v těhu nemocná?

jinak blahopřeji Ropušce ke krásné dcerunce!!!!

mocinda
8. lis 2007

holky já z otho počítání jsem taky jalovááá,to je jednou tak ,pak zase jinak,prostě vždycky udělám průměr a celý to odmocním 😀

ao: no jasně!!já přitahuju kde co!! Klidně šoupni paralen a Septisan na cucání do krku ,vše osvědčený a můžou těhu holky
jinak doufám že do út to vypotíš!!Doufám ,že se uvidíme na kurzu!!!Neslibuju ,víš Andy ,vlk taky sliboval 😀 😀

kim
8. lis 2007

Leni: a to má jen Brtnická poradnu nebo i jiní doktoři???Jestli jen ona tak jsem ráda, fakt mi padla do oka!!!!

dadla
8. lis 2007

leni: tak odpovídám na tvou otázku 🙂 Já jsem si manžela musela zavolat sama, dr. mi jen donesla mobču z pokoje. Byla jsem napíchlá na monitoru a řekla jsem mu jen jednu větu: přijeď a kup pití (ani ahoj jsem neřekla) a zavěsila. Na bulovce byl do 10 min. (jsme z Bohnic - né z ústavu 🙂 ) Ale před porodním sálem asi zvonil 10 min. Nikdo mu neměl čas otevřít a já těžko bych se odkurtovala z monitoru a šla ke dveřím. Pak když se ke mě dostal tak tam byl asi semnou na monitoru 15 min dalších. Myslím si, že tvůj manžílek bude mít dost času se tam dostat pokud není z daleka 🙂 . ale zase, bude to určitě u každý maminy jiné.

lenkazdenek
8. lis 2007

Ao,já byla takhle nachcípaná třikrt,jednou dokonce i v den svatby takže jsem místo ANO řekla ADO 😀 takže klidně šoupni paralen a šípkovej čaj,docela pomáhá i priznicův obklad či jak se to jmenuje.
Kim,no nevím,ale ve středu je tam určitě ona 😉
Dadla,no což o tom,kdyby byl doma tak je tam ze stříškova za 3 minutky ,ale kdyby byl v práci tak by to bylo z hostivaře horší 😒 každopádně sem ti moc vděčná za informace,já jsem z toho fakt hotovál,nemám ani tak strach z toho vyvolání,pro malou fakt udělám cokoliv,ale z toho za jak dlouho mě na to vůbec vezmou 😅
Taky by mohl být někdo kdo řekně tak 31 porodíte ve 2 hodiny ráno 😀 to by bylo super 😀

ao
8. lis 2007

díky za rady, holky 😅
mocindo: v ÚT určitě dovalím, to už budu doufám fit! bereš s sebou i manžela?
holky, co jste chodili/chodíte na kurz na Bulovce - byl s vámi manžel všech 6 hodin???

lenkazdenek
8. lis 2007

Ao tak se mnou byl jen 4 hodiny,to setkání s lékaři probíhalo brzo odpoledne a to nemohl jít z práce

kim
8. lis 2007

Ao: kdyby všechny hodiny byly večerní, tak by šel na všechny, ale protože s dětskou Dr.to bylo od 12-14 a včera s těma gyndařkama od 14-16, tak to nešel kvůli práci 😉
Leni: dík, snad teda budu chodit ve středu 😉

mocinda
8. lis 2007

ao: beru ,ale neslibuju 😀 nechci další áčka!!! 😎 ...koukám ,že se nějak těšíš na toho mýho mazlíka staršího 😉 doufám ,že taky příjdete i s tenistou seniorem 🙂
holky já u toho vařím a ted jsem připálila jíšku a vyvařily se mi brambory!! 🙄 ten net je mor!! 🙂 ještěže nezačalo hořet!!! 😉

lenkazdenek
8. lis 2007

No já už mám vařeno,máme Kuřecí nudličky po mexicku (se budeme pak pěkně nadnášet 😅 ) a rýži
Kim zkus to v tu středu ať se tam hezky sejdeme všechny 😀 😀

zuziik
9. lis 2007

Ahoj holky, tak se Vám hlasim naposled pred vikendem. Jedem s pritelem na vikend do Krumlova. Uzit si skoro posledni romantiky ve dvou 😀
Lenka: Leni jestli to na tebe prijde prez vikend tak drzim palecky at vse v poradku.
Jinak na Vás budu myslet abyste vse mely v poradku 😉 🙂

lenkazdenek
9. lis 2007

Dobré ránko holky 🙂
Jé Zuzi Krumlov moc závidím,na mě to o víkendu určo nepříjde to by byl pech když se v pondělí otvírá bulovka 😉

mocinda
9. lis 2007

Ahoj holky,
připojuji se ke krásnýmu víkendu všem!!
Leni: vydrrrrržžžžžaáááťttt a v pondělí huráááá do porodky!!! 🙂 Ještě si pěkne užij víkes!
MY plánujeme nějaký návštěvy u známých tak aspon nějaký vzrůšo!! 😉
Venku se čerti žení ,tak dneska se chystám něco málo uklízet doma, ale ted musím něco uvařit, protože už se to tam dole hlásííí 😉 😀

lenkazdenek
9. lis 2007

Mocinda,já vydržím určitě dýl jak do pondělí 😅 ,ale už si nják začínám zvykat 🙂 já hlásím,že už mám vařeno,takže teď jdu uklízet 😀

denisia
9. lis 2007

leni, pocuj, ty porad uklizis nebo varis ... to neviem teda, to mate taky palac, ze potrebujes uklizet kazdy den??? myslela som, ze mate hezky maly bytik ....zacinam mat vycitky svedomia, ja uklizim tak 1 -2x tyzdenne 😀

lenkazdenek
9. lis 2007

Deni,my máme taky malej byt,ale já se tím uklízením uklidňuju,jako že nemyslim aspoň na mimčo,no a jelikož neumím plést ,kamarádky chodí do práce tak uklízim 😀

lenkazdenek
9. lis 2007

Deni,jinak nemusíš mít výčitky on ten 3 ukízecí den taky přijde 😀 😀

denisia
9. lis 2007

tak prijed na kafe...

lenkazdenek
9. lis 2007

Deni,no vidíš to bych někdy mohla 🙂

denisia
9. lis 2007

no jo, ked do bulovky to mas 3 minuty, do P7 to nebude o moc viac ... mne tam tramvaj veze tak 12 minut 😀.

lenkazdenek
9. lis 2007

Deni,tak se někdy domluvíme,mě teď psala kamrádka,že má příští týden dovču takže my příjde dělat společnost a vezme mě nakoupit vánoční dárky 😵

denisia
9. lis 2007

super. ja som myslela, ze pristi tyzden se chystas rodit 😀

lenkazdenek
9. lis 2007

Já ano,ale Klaudie ne 😀 už se začínám nják smiřovat s tím že tam půjdu na vyvolávačku až 20 😅

denisia
9. lis 2007

tak drzim palce, aby si to Klaudinka nerozmyslela prave cez vikend. Zatial cafff. ideme niekam na obed ... mam desnou chut na opiteho pstruha ...

lenkazdenek
9. lis 2007

Nech si chutnat,já jsem udělala kuře s boloňskou omáčkou a těstoviny 🙂

dagmik
9. lis 2007

ahoj holky,

Leni, vidím, že zítra máš termín 🙂 , to to teda uteklo, co? Před měsícem jsem tu šílela já, ale doufám, že ty jsi v pohodě. Dočítat vás nebudu, to bych nestihla....ale Kristianem spinká, tak mám chviličku...je moc hodnej...zatím ještě (musím to teda rychle zaklepat) nejsem ani moc unavená...spí docela dost i v noci...kojení se nám stále daří, u paní doktorky jsme zjistili, že krásně přibývá.....takže držím ti palce, ať to máš brzy a hladce za sebou a Klaudinku u sebe...je to krása, fakt se moc těš...já se nemůžu vynadívat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru