Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
9. lis 2007

Ahoj Dagmi,jj uteklo to,no řekla bych,že jdu přesně v tvojich stopách 😅 takže v pondělí kontrola a pak se jdu dohodnout na vyvolání 😅

dagmik
9. lis 2007

leni, v mých rozhodně ne, mě nechali skoro celých těch 14 dnů přenášet, jestli se to samo nespustí a pak skoro každýmu zaberou už i ty tablety....a já navíc nebyla vůbec otevřená....ani po první, druhé tabletě, ani po několika hodinách kontrakcí....já myslím, že ty jsi na tom už teď jinak...já vůbec neměla sestouplou tu hlavičku....ani pak už i při oxytocinu....ten taky nezabíral...prý moje děloha nefungovala při kontrakcích, tak jak měla, nevypuzovala směrem ven, takže při kontrakcích se skoro nic nedělo...ale neboj, ty máš ještě čas..každopádně moc na tebe myslím a držím palce

dadla
9. lis 2007

Ahojky 🙂 Leni: já tě obdivuji jak pořád vyváříš. Já nemám ani nápady co uvařit 3x za týden a ty perlíš každý den. Klobouk dolů 😀 Dneska jsem byla poprvé po 6ti-nedělí u své gynekoložky. Zjistila, že mě čeká dost výživná menstruace ať si udělám pořádnou zásobu vložek, ach jo 😖 😖 Jako kdybych si toho neužila dost☹
Dagmi:ty jsi asi měla teda problémovější porod ☹ ale určitě to za to pak stálo, viď. Snad se o tebe personál hezky staral na bulovce! Byla si asi moc imunní co se týče těch teblet atd... to já dokážu usnout i po paralenu raz dva.A bylo ti po těch tabletách taky špatně nebo ne.

dagmik
9. lis 2007

dadla, po těch tabletách mi nebylo nic, po první vůbec, po druhé mi pak večer (dostala jsem ji ráno) začaly kontrakce a odtekla i plodovka a třetí mi dali další den ráno, ale po té jen pokračovaly kontrakce a otevřela jsem se na 5 cm a pak už nic. Nepomohl už pak ani oxytocin....taky jsem si mezitím musela nechat dát epidural, protože už to trvalo tak dlouho a ty bolesti mi připadaly, že už nazvládnu a že to bude bůhví na ještě jak dlouho...po epi se mi strašně moc ulevilo....bez něj bych byla už naprosto vyřízená

lenkazdenek
9. lis 2007

Holky díky moc za podporu,dneska navečer mi teda bylo ouvej,ale zase nic k porodu,jen tvrdnutí břicha a pak mě bolela celej rozkrok jak po sexuálním maatonu 😝 pomohla až sprcha na bříško,takhlke malá už vyhrožuje pomalu měsíc a změna žádná ☹
Doufám,že se holt v to pondělí nják domluvím 😅

lenkazdenek
10. lis 2007

Ahoj holky ,tak hlásím žádná změna ,stále 2v1 takže aspoň nebudu muset nikam do Nera nebo brandýsa 😅

ao
10. lis 2007

čusík Leni 🙂
Mocindo: s těmi chlapáky máš recht, já doufám že dovalí i ten tvůj, protože mě stálo dost přemlouvání, aby můj na kurz na Bulovku se mnou šel, bojí se že tam bude jediný chlap 😅
a to už ví, že parťačka Lucijana přijde první hodinu sama, pak už s manželem. to už rozdýchával špatně, tak prosím aspoň vy přijeďte oba 😎

lenkazdenek
10. lis 2007

No holky můžu vás ujistit,že ten můj se bál taky ,že tam bude jedinej,ale nakonec tam byla jediná mamina bez manžela 😅

ao
10. lis 2007

Leni, tak to jsi mě potěšila!!! pí. Šimánková mě ujistila, že ho přemluví na účast u porodu, jenom já ho musím přemluvit, aby přišel k ní kurz 😅

lenkazdenek
10. lis 2007

Ao nebj určitě ho přemluvíš,docela se tam pobaví 😉

denisia
11. lis 2007

nazdarek holky.
ako sa mate v krasne nedelne rano? rano som zbadala z okna par snehovych vlociek ....

denisia
11. lis 2007

leni, stale 2 v 1? este do zajtra to dufam vydrzite ....

lenkazdenek
11. lis 2007

Ahoj Deni,já sem stále bezzezměny,takže vyvolání 20 to jistí 😝 nemít to obr břicho tak si příjdu naprosto netěhotná 😅

denisia
11. lis 2007

hmmmm, ale aspon sa teda stretneme v stredu v poradne

lenkazdenek
11. lis 2007

Deni,jj to se uvidíme určitě a pak ještě asi i tu další středu 😉 ,nják přestávám věřit,že letos vůbec porodím 😅

denisia
11. lis 2007

ty si ale "optimistka" 😀. Myslim, ze Klaudinke sa v brusku paci ... nebude mat niekedy teraz jmeno?

lenkazdenek
11. lis 2007

Ne až v březnu,i když možná že se v tu dobu i narodí 😅 jsem zvědavá co mi tam zítra řeknou 😕 mám trochu strach,že mě fakt nechaj až do toho 20 ☹

mocinda
11. lis 2007

Ahoj holky,
tak vidím Lenča stále celá 🙂 prostě Klaudinka čeká na Bulici 😉
ao: stopro beru manžu ,už jsem mu to tloukla do hlavy celej víkend ,takže s tím počítá a určitě bude lepší když tam bude taky nějaká další mužská posila jinak mi tam nebude chtít chodit!!Tak řekni tenistovi seniorovi ,že musííííííí jít!!! 🙂 NAštěstí k porodu chce jít dobrovolně tak tohle řešit nemusíme 😉

lenkazdenek
11. lis 2007

Ahoj Mocindo a já kdo tady chybí 🙂 naše hlavní dodavatelka dobré nálady 🙂
No jo Klaudie si počká na vyvolávačku 😅 dneska poslední pokus,svařáček,sexík a koupel,pak už na to kašlu a budu jen pít ten maliník ,beztak ho vypiju už teď okolo litru denně a nepomáhá 😒

mocinda
11. lis 2007

to jsem ráda ,že se stýskalo 😀 mně taky ,ale tady u nás v pátek a skoro celou sobotu nešel net!! 🙄
Jinak víkes gůt, měli jsme návštěvu a vůbec jsme se jen tak váleli!! 😉 🙂 Já bych svařáčka taky ráda ,ale já prostě jak cítím chlastík ,tak se mi podlamují kolena a žaludek hlásí válku ,takže já čajuji 🙂 A dneska jsem si koupel užila taky protože nám blbnul bojler ,takže jsme byli bez vody a to je fakt hustý!!Sexík schvaluji ,my taky o víkendu utahujeme kouhoutky v ložnici 😎
Taky myslím ,že bude nejlepší se už na to vykašlat, ono si to stejně udělá Klaudinka po svým!!! 😉 TAk držím pěsti zítra Leni ,ať to roztočíš v porodce a máme tady další přírůstek!!! 😉 Tak holky, hodně štěstííí!!!! 😵

lenkazdenek
11. lis 2007

MOcindo,jaj nám se to stalo ve středu že nám netekla voda 😝 fuj jsme normálně museli vařit vodu v hrncích aby jsme se vykoupaly 😀 takže koukám,víkend jak vínko 😉
No zítra tam jdu až odpoledne,díky bohu s manžou (aby mě měl kdo podpírat až tam sebou švihnu 😀 ) JInak sexík je tentokrát výjmečně dva dny za sebou tak ji snad pošťouchneme správným smrem 😉

mocinda
11. lis 2007

😉 tak přeju správný šťouchy!! 😀 určo se zítra ohlaš jak to s vámi holky vypadá!!já jen doufám ,že nebude nějaká chumelenice, protože to pak díky počásku nemám spojení přes net a to je katastrofa!!! 😖
Tak ještě jednuo držím palečky!!!!Neboj leni ,za pár měsíců se to otočí a já budu potřebovat aby mi někdo drřel pěsti ,protože jak to vypadá ,tak tady jsme odddělení přenášeček 😀 😀 😀 asi začnu chatovat jinde 😉 🙂

ao
11. lis 2007

mocindo: a já si říkala, kam ses poděla... máte doma wifinu nebo co za připojení, že je to závislé na póču?
s úterkem taky na stopro počítám i s tenistou seniorem, můžeš se spolehnout, že tam tvůj manža nebude jediný chlapák 🙂
písnu ti do IP ještě číslo na mobil, kdyby se cokoliv v úterý dělo, ať si dáme vědět 😎

mocinda
11. lis 2007

andy: 😉 no my máme nějaký spešl připojení ,protože manža dělá do pc ,takže to máme zdarma a tím pádem nesmí foukat ani vítr jinak jsem bez 😀
uf ,to jsem ráda ,že jdete oba, protože přeci jen když chlap uvidí chlapa ,tak my budeme klidnějšííí 😉
ok, číslo dobrý nápad!!A doufám ,že už jste zdravý s juniorem?!! 😉 🙂

ao
11. lis 2007

moci: to je rychlost... číslo jsem poslala 🙂
holky nikde, lenka asi už sexují 😉 tak držííííííím palce 😎

lenkazdenek
11. lis 2007

MOcindo,určo dám zítra vědět,však já se tady ještě stavím než pojedeme a budu říkat jak strašně se bojim,že mě pošlou do pr.... 😀

mocinda
11. lis 2007

😀 lenča bud uklízí nebo sexuje!!prostě ta je v pohodě!! 😀 😀
ao: čísílko mám!!A v út jestli budu dobře naložená ,tak půjdu cvičit ,takže budu na Bulici dřív ,cvíčo máme před kurzem ,tak to spíš my počkáme na vás! 😉

mocinda
11. lis 2007

🙂 nenech se leni odbít, prostě chytni Záhumenskýho pod krk a musí ti slíbit ,že bud ted nebo nikdy!!! 😀 😀 😀

ao
11. lis 2007

jooo, leni... rovnou na něj skoč a přidus ho břichem 😎 to pak začne mluvit určitě jinak 😀
moci: a ten kurz je přímo na porodním oddělení nebo kde? nikam jinam netrefím 😅

mocinda
11. lis 2007

Andy,
je to hned vedle porodních sálů ,jak se tam vchází ,když jdeš na prohlídku sálů 😉 Nevím jestli jsi tam byla na prohlídce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru