Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
18. zář 2007

Dobré ránko holky 🙂
tak jsem sice skončila své časté noční putování na záchod,ale tentokrát jsem nespala kvůli sousedovy,asi si koupil novej film a chtěl aby jsme z toho taky něco měli,což je od něj v půl druhé ráno naprosto úžasné 😠 😠 no jen ať si to teď užije až se malá narodí a jestli on bude dělat takovej virvál dál tak ho půjdu uškrtit!!!

zuziik
18. zář 2007

Tak to ja ted usinam v 21 a budim se s velkyma obtizema v 7 rano........porad bych spala..kord kdyz je takovy pocasi..je to des...

lenkazdenek
18. zář 2007

Zuzi,já normálně chodím spát okolo desátý,ale včera fakt hrůza,myslela jsem že ho utluču !!A to nepomáhalo ani klepání kladivem na stoupačky 😠 ☹

zuziik
18. zář 2007

No tak to bych si za nim asi dobehla......na to jsem drza dost 😀

lenkazdenek
18. zář 2007

Zuzi,no ono je horší,že já ani nevím kde bydlí,my máme zvláštní vchod takže do toho společnýho ani moc nechodíme,jen pro poštu 😒 jinak už bych tam naběhla,ale jít přes tu kosu co byla v noci venku a hledat podle hluku se mi nechtělo 😖

zuziik
18. zář 2007

No tak to je blby.....

lenkazdenek
18. zář 2007

To je,zas na druhou stranu,máme hned vedle dveří od bytz kočárkárnu 😀 😵

mocinda
18. zář 2007

🙂 ahooj holky, tak jak vidím ,tak nejsem sama ,kdo měl noc plnou vášnííí 🙄 Já nejen ,že nemohla usnout, ale když už jsem zabrala tak mě pronásledoval komárek!!Snažila jsem se ho chytnout, ale marně ,takže jsem ležela jen tak na čekané až do rána!Mazitím jsem chodila navštěvovat pravidelně ledničku, snad poprvý co jsem byla tááááákkk hladovááá!Snědla jsem snad i to ,co k jídlu pořádně nebylo 😝 No ,ale nakonec jsem komára našla asi v 10hodin,když jsem stala postele 😎 stačila jsedna ráda a bylo po něm!Akorát já mám ted pytle pod očima z nevyspání 😎 Navíc venku hnus ,takže zkusím si dáchnout po obědě!tak hezky den a měte se 😲

zuziik
18. zář 2007

Venku je dost hnusne.....ja bych nejradeji zalezla do postele a spinkala...... 😔

lenkazdenek
18. zář 2007

Zuzi,já to půjdu asi brzo udělat,jen se musím donutit jít uvařit obídek,dneska nic nedělám 😎

zuziik
18. zář 2007

No tak to vam prave zavidim........ja pujdu taky na obidek.....uz mam trochu hlad....mala taky pekne kope..uz chce asi neco dobreho k papu 😀

lenkazdenek
18. zář 2007

Teda ty ji takjhle moříš hlady jo? 😉 Kašli na práci a přidej se mezi nás 😉

mocinda
18. zář 2007

teda holky, já jsem nás dneska odbyla!!udělala jsem čínskou polívku ze sáčku a dělám mrtvého brouka 🙂 doufám ,že mi to mrňousek odpustíííí 😀 ale mně se nechce vůbec vařit a už vůbec nevím co???nemáte nějakej dobrej a rychlej tip? 😉

lenkazdenek
18. zář 2007

Mocindo,čína s kuřecího masa je rychlá 😉
Já měla zatím jen jedno jablíčko a malá nják proti tou neprotestuje,ale uvařeno mám,jen se mi nechce jíst samotné

mocinda
18. zář 2007

leni čínu dělám imervére...nějak nemám nápad!To já bych jedla i sama!!A jak!! 😀 Opravdu ti stačí jedno jablko???No možná až se posunu dál ,tak už taky nebudu tak hladováááá a bereš nějaký vitamíny pro těhule???

lenkazdenek
18. zář 2007

No tak njákej přírodní plátek s brambůrkem nebo hranolkama 😵 dneska je to zajímavý,ale fakt zatím stačilo,to bude tím,že jsem vstávala skoro v deset 😀 jinak beru Mamavit,ale už jich mám pár posledních a pak už brát nebudu

mocinda
18. zář 2007

😉 hmm,přírodní plátek ,to je dobrý nápad!!No já už jím od cca 2.14 ráno a ještě jsem se nezastavila!! 😎 Já jsem někde četla ,že když maminy jí vitamíny jako celý těhotenství ,tak prej nejen ,že jsou hladové ,dost naberou ,ale mají většinou velké děti 😅 no ,ale kdo ví ,co je na tom pravdy

lenkazdenek
18. zář 2007

já to s těma velkýma dětma četla taky ,takže jsem zvědavá,no zatím vážime 2 kilča takže doufám,že víc jak další dvě nenaberem 😉 Hlad mám taky pořád,ale dneska nják ne 😅 no a co se týče váhy já mám nahoře 18 kilo,takže doufám,že už přibírat nebudu 😕 🙄

dagmik
18. zář 2007

čau čau holky, jsem zpátky, byla jsem na prohlídce porodnice v Neratovicích, jsem nadšená 😉

vidím, že řešíte vitamíny....taky jsem to četla, že jsou děti velký, ale je já jedla celou dobu Calibrum baby, pak Calibrum mami, to ještě užívám mimi velký nemám, před týdnem vážil 2,6 kg a já přibrala doteď 14 kg, což si myslím, že relativně není až tak moc. Teď ke konci přibírám už jen málo.

A propó, Mocinda, dnes a včera v noci jsem tak blbě spala, že jsi to snad na mě zpátky přenesla 😉 , bylo mi vedro, převalovala jsem se, pak jsem šla nakonec vypít dvě sklenice mlíka, ale studenýho, protože po tom teplým už by mi bylo úplný vedro a nakonec jsem asi nějak usnula, ale bylo to hnusný

lenkazdenek
18. zář 2007

Dagmi,takže jsi rozhudnutá pro Nerátky ? 😉 našli jste to dobře?

mocinda
18. zář 2007

dagmi : tak co?jaká porodnička,pěkná?Co přístup? 😉 a co nabízejí?
No já si to taky myslím ,že to záleží s těma vitamínama,bůhví kdo to zase napsal !!Já beru taky vitamíny.
Jéjej,doufám ,že to nemáš ode mě, to bych jako nerada!!!Je to hnus, vím to moc dobře!!není nad pořádný spánek!!No já s tím budu asi bojovat ještě nějakou dobu!! ☹ Zatím jsem nic nenašla co by mi pomohlo!

mocinda
18. zář 2007

leni: do 20kileček můžeš být klidná 🙂 hlavně ,že jsi oukej

lenkazdenek
18. zář 2007

Já na to spaní koukla do chytré knížky atam píšou koupel před spaním a pití čaje z heřmánku 😕

mocinda
18. zář 2007

😎 no heřmu bych mohla zkusit, ten občas piju. A koupu se vždycky před spaním ☹ No ,nevím ,to bude asi spíš pro psychiatra 😀

lenkazdenek
18. zář 2007

Tak zkus ten čajík a třeba to pomůže 😉 no hlavně doufám,že to půjde po porodu dolu 😅

dagmik
18. zář 2007

Leni, našli jsme to super, za benzínkou podle ukazatelů, už bych tam trefila i bez nich.....od baráku k baráku jsme to měli za 15 minut a to jel manžel pomalu, páč mi nebylo ráno úplně nejlíp
...rozhodnutá jsem tak na 95%, protože se mi to tam opravdu moc líbilo, vrchní sestra, co nás provázela byla moc prima a všichni okolo vypadali velice příjemně...vzali mě tam i na monitor, tam byla též velmi příjemná sestřička...mohla jsem si ležet jak chci, na boku, protože já na zádech ležet nemůžu- už se mi dělá blbě
...porodnice má dva sály, jeden menší, jeden podobnej jak na bulovce, možná trošku hezčí, ale o to asi tak moc nejde....procházeli jsme i pokojíky, ty byly taky pěkné....skončili jsme u jednolůžkových nadstandard ty mi přišly, že jsou skoro jak v hotelu a jinak je tam cítit ten osobní a přátelský přístup, zapůsobilo to na mě mnohem lépe než Bulovka. I když z té jsem byla nejdřív taky nadšená. Ale jak říkám, stále mám tyto dvě varianty, páč může být plno, že?

mocinda
18. zář 2007

🙂 no zní to fakt dobře!No já jsem taky slyšela na Neratky jen chválu! A taky se tam musíš předem zaregistrovat???

lenkazdenek
18. zář 2007

Dagmi,to máš pravdu,já uvidím abych nakonec nemusela v 36 tt do Motola 😅
Jinak oni ty Nerátky fakt nevypadaj špatně,no myslím,že uvidím až půjde do tuhého 😉

mocinda
18. zář 2007

leni a ty chceš do Motola?

lenkazdenek
18. zář 2007

Mocindo,nee,ale kdybych rodila předčasně tak mě na bulovku beztak nevezmou 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru