Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
13. říj 2007

Mě teda jak kdy,někdy řádí jak ďas,až se bojim,že mi to břicho prokopne a někdy je zas moc hodná a hajá 🙂 ,hele jestli máš i stejnou váhu nebo menší tak máš porod za rohem 😉

mocinda
13. říj 2007

Ahoj holky, 🙂
přišla jsem juknout jak to vypadá s dagmi ,tak vidím ,že oukej 😀 stále přemlouvá Kristyánka a on dělá ,že neslyšíí 😉 no dneska zrovna dávali v tv kristiána s O.Novým ,tak jsem koukala a vzpomněla si na vás,Dagmi 😉
Jinak já dneska byla nakupovat u kamarádky věcičky na miminečko a mám takovou radost!!! 🙂
leni: no já mám taky nějaký bojovný plemeno ,mě kope imervére a moc mě nešetří!! 🙂 kolikrát se divím ,že když mi je ouvej ,že mrňousek má chuť takhle vyvádět ,ale zřejmě ho vůbec nezajímá jak mi je 😎
dneska bylo fakt pěkně asi poslední dny ,co ještě bude šajnit 😉 tak užívejte holky ,teda dagmi ,ty už asi sotva s těmi otoky, vid? 😒

lenkazdenek
13. říj 2007

Mocindo,tak dneska je na mě malá nják až neobvykle hodná,mě kopla jen párkrát až začínám mít strach 😕

mocinda
13. říj 2007

😉 že by zimní únava?už asi taky na ní padl podzim 🙂 No leni jak to tady tak čtu ,tak ty jsi asi nejvíc oukej, já pořád škemrám jak mě někde píchá nebo bolí ,dagmi zase už oteklá až za ušima 😉

lenkazdenek
13. říj 2007

No právě,žádný problémy,těhotenství téměř jak z pohádky,akorát psychika trochu pokulhává 😒

mocinda
13. říj 2007

leni no jo psychika asi vždycky v těhu dostane zabrat a když navíc se prokousáváš jako já každým týdnem ,tak ti řeknu ,že mi občas padají slzy jako hrachy!! ☹ 😉 ještěže pak bude nakonec to miminko ,které je na zahojení všech ran

lenkazdenek
13. říj 2007

To chápu,já si občas už připadám jako blázen a nosím v zavinovačce panenku 😅
No holt to musíme vydržet a brát si z toho těhulkování to pozitivní 😉 🙂

dagmik
13. říj 2007

mocinda, já se na Kristiána v tv nedívala, ale taky jsem to pak zahlídla v programu, tak jsem si taky vzpomněla, že jednoho Kristiánka si nosím pod srdcem 🙂

Leni, dnes je K. právě taky dost klidnej, že jsem se taky už začala bát, tak jsme byli nakoupit a snědla jsem kvůli němu ledový kaštany, abych věděla...protože na čokoládu nebo na sladký většinou reaguje a taky že jo...ale celkově je dnes klidnější....nevím, jestli tam něco promýšlí a potřebuje na to klid 😉

Teď k večeru jsem si taky všimla,že mám otoky na nohách trochu menší....a ráno jsem teda vážila o půl kila míň...ale pochybuju, že to něco znamená

lenkazdenek
13. říj 2007

Dagmi,to je určitě dobrý znamení to s tou váhou,to už se to určitě připravuje 😉 koukám,že máme velice podobné příznaky 😅

dagmik
13. říj 2007

leni, no máme, ale otoky se ti zmenšily dřív 🙂 , ale mně se zmenšily jen jako málo, stejně mám nohu jak slon 😀 😀 ....vařím večerní maliník...jdu ho vypnout

lenkazdenek
13. říj 2007

No já už mám v sobě za dnešek tři tak jsem si udělala radost půl litrem teplého kakaa ,no oni se mi pomalinku ty otoky vracej,ale jen na pravý noze 😕 fakt divný 😕

dagmik
14. říj 2007

leni, já mám od začátku víc nateklou pravou nohu....kvůli ní se nemůžu vejít do žádnejch bot.....a jinak přeji hezké nedělní ráno a hlásím se jako úplně stejná.....nic, nic, nic....

mocinda
14. říj 2007

🙂 dobré ranko,
to je dobře dagmi ,že jsi se ohlásila, člověk je hned klidnější 😉 a chtěla jsem se zeptat jak jsi psala ,že Kristiánek reaguje na sladký, jakože když ho sníš tak je klidnější???? 😉
U mě nijaká zvláštní změna,včera jsem byla u kamarádky a mám několik věciček pro mrňouska ,tak se těším jak si to dneska pěkně uspořádám a taky něco nafotím do albíčka,už bych ho měla trochu zaplnit´!TAk holky hezký den 🙂

dagmik
14. říj 2007

mocinda, s tím sladkým je to právě naopak, když něco sníš, tak se tam začne mlít nebo prostě aspoň víc hejbat....jsem to snědla, páč jsem měla strach, že je klidnej až moc....ale když jsem mu poslala tu čokoládu, tak se za chvilku ohlásil 😉

...tak až to nafotíš, tak dej vědět, jsem taky zvědavá....já přidala minulý týden něco trošku...břicha a nějaký kombinézky....ještě mám v plánu přidat poslední břicho...a pak už doufám odfrčím...
😀

Taky se hezky užij den.

lenkazdenek
14. říj 2007

Dobré ránko,tak jsem si právě připravila dnešní první maliník 😉
Dagmi,já se taky kvůli tý noze nevejdu do odně botiček ,jen do tenisek 😅
neboj určitě zítra 😉 nebo ještě dnes přes den.
Mocinda,já už ty věci pro malou nemám ani kam dávat 😅

dagmik
14. říj 2007

leni, já do tenisek leda tak manželových 😀 😀

tak porodní bába mi psala, že sex na vyvolání by prý měl být 5-6x za den, no tak to rovnou zavrhuji 😀 😀 , to radši dlouhá procházka, ta bude asi reálnější

mně normálně kručí v břiše....je to normální, už jsem i snídala...nebo tam kručí Kristian či co? 😉

lenkazdenek
14. říj 2007

Dagmi,ty ko 5-6x no tohle musím říct manžovy,my včera večer jednou,on unavenej z práce já sama ze sebe takže to byl spíš jen chatrný pokus 😅
Akorát mě furt teče to mlezivo,nebo jak se tomu nadává,vždycky mám na košilce bezva kruhy 😠
Tak si dej ještě něco dobrýho,dokud to jde,zítra už třeba snídat nebudeš 😉

dagmik
14. říj 2007

leni, já už si toho dala 😀 😀 ....stejně mi přijde, jako že ty jsi napřed a ne já, mně nic neteče žádné mlezivo.....teda to snad nevadí....ale mně netvrdne skoro ani to břicho, poslíčky jsme ještě nezažila...nic...nic....

lenkazdenek
14. říj 2007

DAgmi ,mě to mlezivo ,ale teče už od njákého 22tt 😅 takže pro mě žádná novinka,jen poslední dobou teče denně 😖 napřed určitě nejsem ,já totiž taky žádný tvrdnutí nebo poslíčky neměla. Asi je nám dvoum souzeno zůstat těhotný nadosmrti 😝

dagmik
14. říj 2007

leni, to snad ne....sice už jsem si na velký břicho zvykla.... a nevím, jestli to může být útěcha pro Mocindu, a fakt si myslím, že teď už udělám daleko víc věcí sama než třeba v 6. měsíci, ale těhotná být už mi začíná tak trochu stačit...teď bych ráda porodila, ač se toho vlastně hrozně bojím....ale nechci nic vyvolávat...to se bojím ještě víc

lenkazdenek
14. říj 2007

Tak to já byla víc pohyblivá do njákého 6-7 měsíce,teď je to bída s nouzí,ale ještě pořád dodržuju své uklízecí dny kdy lítám po bytě s luxem a hadrem na podlahu 😀
J8 se taky bojím a zároveň i těším,že to bude konečně za mnou. Myslím,že nejhorší je,že nevíš jak to bude bolet a kdy to vůbec příjde 😖
Toho vyvolávání se neboj,ono to po něm jde kolikrát rychleji 😉

mocinda
14. říj 2007

holky, já s manžou jsme právě shlédli dvd Lisdké tělo 1 ,co vyšlo v Dnes a jsem z toho celá hotováá,je tam všechno od prvopočátku až po porod ,možná jste to taky viděly 🙂 no začali jsme tu neděli hezky!! 😀
dagmi: já doufám ,že ten 6.měsíc nebude celej takovej na nic!Mně je dneska zase na nic, tlačí mě břicho atd. atd. atd....prostě hnus!!nevím jestli sedět, ležet nebo chodit po hlavě!!!
A musím vyzkoušet jestli sladký taky zabírá na mrňouska ,protože tohle jsme zatím nezloušela .-)
Leni ,mlezivo od 22tt? no to je pěkný ,já ještě nemám ani větší prsenky natož mlezivo,mně roste kaorát děloha a asi pěkně rychle protože jak se mi blbě dýchá bych řekla ,že už jí mám až za ušima!!!! 😒
A jinak zítra jde na císaře jedna moje kamarádka ,dneska má chudinka nástup a zítra už bude mít hotovo!! 😉

lenkazdenek
14. říj 2007

MOcinda,no už od 22 tt ,to jsme byli akorát s manžou na svatební cestě u moře a voda na ty bradavky fakt supr 😖 😝 ono někomu se to neobjeví vůbec.
Jé to lidské tělo jsem chtěla taky,jenže než jsem se dohrabala k nám do trafiky už nebylo 😒

mocinda
14. říj 2007

🙂 leni, no jednu stranu je to fakt super vidět a na druhou jak vidíš porod ,tak lehce ti ztuhne úsměv 🙂 ale vám přece na kurzech pouštěli porod,vid? Jééé ,ty jo ve 22tt ještě jet k moři ,to jsi dobrá !!Já to řikám pořád ,že máš takovej tuhej kořínek 🙂 a kdepak jste byli?No my chtěli taky jet o prázdninách k moři ,ale já byla do 17tt zelenošedá a než jsem se stačila vykrmit tak jsem zase dušná 🙂 já to cestování budu muset nechat až po ....asi porodu!! 😖

dagmik
14. říj 2007

to teda na svatební cestu k moři v 22.tt t bych taky asi neustále, ale tak já jsem o dost starší, tak je to asi znát 😀 😀 ☹ ☹

tak jsme teď zkusili jednoho vyvolávače 😉 , tak jsem zvědavá....manže říkal, my jsme tak líný na dlouhou procházku, že radši 5x sex 😀 😀 haha, to určitě 😀

lenkazdenek
14. říj 2007

No tak svatební cestu bych si nenechala ujít nikdy 😉 🙂 jeli jsme do Chorvatska,fakt je to tam nádherný,akorát,že jsme jali busem,cestou tam se nám porouchal a my stáli 6hodin na rakouský dálnici 😖 zpátky už jsme jeli asi jen 10hodit,ale zas sem pak měla oteklý nohy. Jinak já jsem byla krom toho,že se mi zvětšovalo břicho furt fit,tak jsem si to pěkně užívala 😎
Jinak já porod viděla už doma a dostala jsem z toho hysterák,jako že tohle nemůžu zvládnout 😲
Ono to pak s prckem bude lepší,hele tam snad nebyla ženská co by buď neměla břicho,nebo mimčo 😉 🙂

mocinda
14. říj 2007

ano ,ano ,Chorvatsko znám . Busem to je peklo ,ale dáte se vydržet ,ovšem jen u silných jedinců ,co jsi ty! 🙂 No já jsem z toho porodu taky celkem vylekaná ,nejprve mi jen stačio slyšet na Bulici tu maminu ,jak jsem tam byla ,tak to už jsem měla husinu po těle a ted live přenos jak to vypadá ...no ,ale zase si řikám ,že když to vydržely jiný maminy ,tak já musím stopro a kolikrát roděj čtyřicátnice!! ☹ nechápu!!

dagmik
14. říj 2007

leni, to bych těhotná nevydržela ani náhodou.....já tam byla taky několikrát, ale jen jednou tím autobusem...to byl horor, takže taky máš můj obdiv.....já taky viděla nějaký porody v telce a na satelitu, ale už si je moc nepamatuju do detailu a teď už to teda ani vidět nechci....naposledy jsem si přečetla Marinky porod v Jaké to bylo....a ostatní už taky číst nechci....bude mi stačit ten můj....ale jak píše mocinda, vydržely to jiný, musím taky....i když já jsem fakt srab a hysterka ☹

lenkazdenek
14. říj 2007

Dagmi 😀 😀 tak to až já to řeknu manžovy tak mám před sebou pěší tůru na říp,než 5x sex 😀
Mocindo,no právě si říkám,jestli je to dobře ,že vyvádím psí kusy a s malou to ani nehne,teda na začátku jsem byla ráda,ale teď bych radši kdyby se třeba už nják připravovala .....

mocinda
14. říj 2007

dagmi ,já jsem taky s prominutím : sračka 🙂 nejen ,že těhotenství prožívám jako nějakou těžkou nemoc,tak ještě se pořád něčím stresuju!!Ale je fakt ,že co jsem znala některý holky a člověk by do nich nikdy neřekl ,že z nic budou maminy a jsou ,tak to musíme dát taky!!!!Ani nevíš jak ti závidím ,že už to máš za dveřmi!!Počkej za pár dní ,já se tady budu ještě štráchat nějaký pátek a vy už budete holky vozit v kočárku ☹ ☹
Já jsem taky občas četla ty porody v Jaké to bylo ...ale pak jsem zjistila ,že lepší je fakt vědět míň než víc!! 😒 teda aspon pro mě 😕
leni: ani nevíš jak ti závidím ,že jsi tak oukej ,tohle jsem si myslela přesně o sobě, než jsem byla v tom ,že budu v práci dokonce těhot. ,že budu akční hrdina a prd ,od 6tt prosím ,aby mi bylo líp!! 😖 je to nespravedlivý ,některý maminy ani neví ,že jsou těhotný a jiný si to užívají až do syta 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru