Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lucija
26. led 2008

Jo to si moci myslíš. Šimon se nepere s rýmou, ale se mnou když chci odsát nebo vyčistit, nebo cokoliv co se týká nosu 😠

mocinda
26. led 2008

no jo ,mě taky napadlo ,že asi to nebude spolupráce jako s dospělým ,co? 😅 tak se musí zapojit do čištění nosu i Agáta!! 😀

lucija
26. led 2008

Agáta se zapojuje do čištění celého obličeje, ale nos nechává na mě 😀

mocinda
26. led 2008

luci: 😀 😀 😀 asi si taky pořídím nějakou Agátu ,není nad přítele člověka 😉

lucija
26. led 2008

Jenže ona je spíš nepřítel, je to mazec pes 😠 Ale kdyby jsi ji mermomocí chtěla tak Ti ji z těžkým 😀 srdcem přenechám 😉

mocinda
26. led 2008

luci: 😀 😀 až budeme mít baráček ,protože v bytě psa nechci ,né že bych byla nějaká háklivá ,ale stačí uklízet po mangelovi natož po psí noze,že? 😀
a kde ted bydlíte?

danullinnka
26. led 2008

Moci,Adina je pěkné jméno 😵 už aby to bylo co???to znám,pořád čekáš,pozoruješ se a nic,že??
No,Lukymu jsem nosík vytřela kapičkama pro děti,nesnáší kapání-asi jako každý.Jen doufám,že to nedostane i Kubča,to už by byl mazec. 😨 Luky má jít ve středu na očkování,tak snad ho to přejde,jinak by se očkovat nemohl a pak by musel vše od znova,no to by mě kleplo 😠

lucija
26. led 2008

Teď bydlíme na Palmovce, Ty v klecanech, viď? Hele a co je s Edimon? Nevíš?

mocinda
26. led 2008

no jo edi,nevím? že by nějaká dovolená?? 😉 kromě mateřský? 😀

No jo ,Klecany ,ale chceme chaloupku 🙂

Dani: přesně tak ,čekám ,se mnou celé okolí ,pořád samý telefony, sms,maily....docela mě to už štve!!! 😅

lenkazdenek
26. led 2008

Ahoj holky,koukám Mocinda stále celá 🙂 Dani,tak snad ho to přejde,my půjdem na první očkování v únoru a rovnou se chci zeptat nanaušnice,ale nevím jak snesu to,že malá pláče 😒
Mocinda,si zvykneš,já měla denně tak 3 telefonáty jestly už nerodm(zřejmě abych jim to nezapoměla oznámit 😠 )
Luci,my máme taky Agátku akorát ne psa,ale korálovku 😀

mocinda
26. led 2008

leni: asi si nezvyknu ,začínám být na to alergická čím dál tím víc!!!!! 😠 Chci v klidu odrodit pokud možno bez vyzvánějícího telefonu 😉

lenkazdenek
26. led 2008

MOcinda,plně chápu,já je pak buď nezvedala,nebo jsem všechny seřvala, Hele ,ale může to být horší,mě například tchýně zpříjemňovala poslední dny tím jak my vyprávěla co dělala známá když byla těhotná a co všechno je podle toho špatně,pak když jsem řekla,že nechci aby za mnou někdo do porodky krom manži chodil(nakonec tam beztak přišla!!!!!!!! 😠 😠 ) tak nám řekla že ji s prominutím serem ,že nikdo ji nebude zakazovat vidět vnučku a že nám udělálá rozvrh kdo kdy bude moc ke mě přijít na návštěvu 😠 😠 😠 😖 🙄
Mimochodem,na návštěvě u nás byla 3x a to ji vždy musel někdo odvést,bydlí totiž strašně daleko (3 stanice busem) a jestly chceme aby ji pohlídala tak ji musíme dát malou večer s kočárkem,že ona se s ní projde a ukáže ji známejm 😠 😠 na zabití fakt!!!!

mocinda
26. led 2008

leni: 😠 no tak to máš opravdu hustýýý!!!! Já mám tchýni v poho ,teda nevím jak zareaguje ,když bude mít první vnoučátko ,ale já nechci vidět už ted nikoho ,natož v 6-nedělíííííííí!!!!!!!!!!!!! ☹ 😖
no jo ,člověk si tchýni nevybere, vid? 😉 🙂

lucija
26. led 2008

Ahoj holky, tak jsem tu a plná dojmů. Baráček je fajn a hlavně ta zahrada. Ale co je nejlepší, tak tam můžeme i s Agátou. Což jsme dopředu netušili. Oni mají taky psa a můžeme ji mít i v baráku, supeeeeeeeeeer 😀 Zahradu můžeme prý využívat jako by byla naše. Tak už se těším na léto až vytáhnu nafukovací bazének a budem tam s pinĎou řádit jako diví. Ale když si představím to stěhování, tak mě berou mory 😖 Z toho už tak nadšená nejsem, no ale i tak jsem nadšenáááááááá 😀 😀 😀

lenkazdenek
27. led 2008

Ahoj holky,tak malá už je po snídani,talk ji za chvilku nechám doma tatíkovy a letím pro rohlíky 🙂
Luci ,tak to je dobře,že jsi nadšená 🙂 Já budu letní dny trávit u rodičů a ségry v Líbeznicích ,vždycky ráno přijedu a odpoledne mě manžílek vyzvedne 😀
MOcinda,naprosto chápu 🙂 ,no já jsem pak nakonec byla ráda když za mnou někdo přijel,ono bát celý dny sama jen s malou je trošku na palici,to jsem pak čekala na manžílka předdveřma jak pejsek 😀 😀

dagmik
27. led 2008

dobré ránko holky, mocinda patrně ještě spinká doma, že? 😉 no zatím si to může dovolit, za pár dní už taky ale bude touhle dobou pravidelně na nohou 😀
mocinda, já si taky nezvykla na ty telefony, sms, maily atd. Úplně nejhorší to pak bylo už když jsem nastoupila do porodky na to vyvolávání....to mi nevadilo akorát od holek z koníka, ale jinak jsem na nic nereagovala, zvonění jsem si nastavila na jedno pípnutí a vždy jen koukla, kdo volá...no a nebrala to, protože jsem se se o tom s nikým bavit nechtěla....ale teď už na to vzpomínám s úsměvem...myslím, že skoro všichni to pochopili a kdo ne...no tak smůla 😝

lucija, a vy ten domeček budete kupovat nebo jdete do pronájmu?? podle toho, že píšeš, že tam můžete i se psem, tak si myslím, že ho asi kupovat nebudete, že?

Leni, tak to máš fajn a v Líbeznicích mají rodiče domek?

ao
27. led 2008

čus bus, maminy 🙂
moci už nespí, viděla jsem jí v únoru 2008 před půl hoďkou, ale nic moc, nějak jsme se všechny nevyspaly. jooo a docela mezi námi řádí viróza, já už se jí nemůžu 2 týdny zbavit ☹ ti co jí mají čerstvě, nevím jak udýchají porod 😨

ao
27. led 2008

holky co jste byly na bulovce: v poradně se samozřejmě furt střídá jiná mladá doktorka, v pátek tam byla MUDr. Maxová. té první se nelíbilo to co zatím ostatní neřešily, že malý je asi dost velký a dopečený, ale že já se vůbec neotevírám. tak jdu ve středu na UTZ, aby odhadli výšku a váhu. myslíte, že už to pak budou nějak řešit nebo mě nechají trápit se až do těch 10 dní po termínu? 😨

lenkazdenek
27. led 2008

Ao,když bude vše v pohodě tak tě nechaj těch 10 dní ,jestly buue mít větí váhu tak ti řeknou ať se domluvíš se Záhumenským na vyvolání
Dagmi,jj maj velkej barák se zehraqdou a bazénem 🙂

lenkazdenek
27. led 2008

jinak ten odhad je +/- my měli odhad 3,800kg a nakonec měla 3,300 😉 a neboj ono to příjde samo zkuste to s manžou trošku popohnat

kim
27. led 2008

Ahoj AO tak to jsi stejný případ jako já!!!!!!!!!!Akorát, že to nikdo neřešil!!!Možná, že ta Dr.která to řeší u Tebe je Sýkorová(taková hubená s mikádem světlehnědý vlasy má) ta se o mě starala při těch komplikacích, co pak nastaly, tak možná po té zkušenosti už na to budou dávat bacha.....takže u mě to odhalili až právě, když jsem týden přenášela a šla na ten kontrolní UTZ!!!!!Odhad byl 4444g a malej měl víc 4530g takže jim to celkem sedí!!!!!No a po zjištění, že je takovej macek, mi Dr.řekl, že už domů nepůjdu, že musí malej ven...šoupli mě na pokoj ještě se 2 holkama a jako, že nám to budou vyvolávat...já tím, že jsem již 3 dny měla kontra, tak jsem se už pomalu otvírala a za tu hodinu, než k nám přišli s tabletama na vyvolání, tak jsem se tím strachem asi 😀 otevřela ještě víc, takže mě poslal rovnou na sál bez vyvolávání....a byl to jinej Dr,než Záhumenský!!!!Takovej nesympatickej, ale jméno už nevím!!!!Tak držím pěsti, ať malej není tak velikej jako my a hlavně, ať Tě netrápěj jako mě, jestli zjistí, že je fakt velikej, trvej rovnou na císaři, žádný zkoušení normoš porodu!!!!!!Bylo to fakt děs, 6 hodin normálně a pak stejně fik ☹ ☹

mocinda
27. led 2008

Ahoj holky, hlásím stále stejný stav- 2v1 😉
byli jsme s manžou na Mělníku něco zařídit, pak oběd, cukrárna a jen totál hotovááá 😒 takže než natáhnu záda ,tak koukám jestli náhodou zuzík už není doma? 😉 nějak nemáme info ,asi taky vtipně poslala na sebe někomu telefon a ted neví kam má nám dát vědět 😀 😀
Dagmi: jo já dospávala noc, protože jsem byla nějaká rozkokotěnáá,pořád jsem sebou mlela a střídala to s weckem ,ale až bude mřnousek tak budu zase řešit jiný záležitosti 😉

luci:tak hupky šupky do baráčku!!!Já bych brala hned baráček,no plánujeme ....no uvidíme 😝

Andy po zkušenosti KIM, jdu taky honit manžu ,aby se víc snažil je to přeci i jeho dítě 😀 😀 takže plánuji noc plnou vášní ,poslů a snad to završíme v porodce 🙂

KIM: jak to já sleduju ,tak fakt čekají až opravdu to malé leze matce ušima ,do tý doby je to pořád v termínu!!!Docela mě to tam štve!!Sice kontrola tlaku a moče musí být na jedničku ,ale že člověk popadá dech a dítě už má hlavu jako balon ,tak to ani není tak pro ně podstatný!! 😠 ☹
Jinak máte s Danielkem krásnou společnou fotku!!Sice díky Bulici jsi si to fakt užila ,ale malej je krásný mimi!! 😉 🙂

kim
27. led 2008

Moci, to jsi vystihla naprosto přesně s těma ušima 😀 😀 myslím, že jsou to takoví odborníci, že by snad měli poznat, podle pohmatu(a to mi dělali) že to dítě je trochu větší!!!!!!
No a další věc je ten UTZ až když se přenáší 😠 to mě se*e nejvíc!!!!Já třeba byla naposled na UTZ u své Dr. ve 33tt a to jsme byli naprosto dle tabulek a jak mi bylo řečeno na Bulici, tak nejvíc mimi přibývá posl,měsíc, takže si myslím, že by nebyl od věci ještě jeden UTZ třeba ve 38tt, aby se kdyžtak předešlo takovým obříkům!!!!!

A to si představ...když jsem rodila normálně a fakt to nešlo a už jsem nemohla a porod nepostupoval, tak doktorka skočila pro primáře, aby rozhodl, co se mnou....no nakonec svolil toho císaře, ale normálně prý po výkonu mluvil s manželem a byl takovej jako naprdlej a prý jak je možný, že je to dítě tak veliký??????????? 😠 😠 😠 No jako kdybychom za to mohli my!!!Tak proč jsem k nim asi chodila 5 týdnů na kontroly??????????To mě fakt dostal!!!!!!

Tak pořádně manžu popožeň, ať je kočička venku raději dřív 😉

ao
27. led 2008

holky, díky za rady, byla to opravdu doktorka Maxová, jedna z těch 3 mladých tam. vyšetřovala mě pohmatem nejdéle, ale taky nejjemněji. hned jak sáhla, říká, že pohmatem cítí, že je veliký. pak mě poslala objednat se do vrátnice na ten UTZ a říká, že se tam mám paní vnutit na nejdřívější možný termín. to věděla proč říká, páč bába v recepci mi řekla, že mají plno a že nejdříve za 2 týdny 😨 což by mi už asi bylo naprd 😔

kim: dle mého má snahu řešit to jenom proto, že mi na kritické příznaky chybí už jen vysoký tlak, ale jak ho nemám, tak při tom návalu rodiček prostě nepatřím mezi případ k řešení 😖

kim, nebyl to doktor Krčmář? jeho holky popisovaly, že by to na něj sedělo...

lucija
27. led 2008

ahoj holky, mám malého na klíně tak píšu jednou rukou, až si ho veme karel tak se rozepíšu. dr. maxová mě rodila a nemůžu si stěžovat. byla super 😉

kim
27. led 2008

AO, tak Maxová mě přímo rodila a dělala císaře s primářem 😀 😀 😀 😀 a Sýkorová pak na 6 nedělí o mě "pečovala" nejvíc, jsou obě super!!!!!!
A ano byl to Krčmář, ten mi dělal i ten UTZ, kde to odhalil!!!!!!!!!!!!!!!!!!On je zvláštní, takovej hodně odměřenej, ale zase ne nějaký prudič...prostě takovej nemastnej, neslanej!!!!
No paní na recepci má koukám plno pořád, mě taky chtěla dát až na Silvestra, což bylo přesně 10.den přenášení, takže by to taky bylo na prd 😝 tak mě pak někam vmáčkla!!!

ao
27. led 2008

ten Krčmář dělá pořád jenom na UTZ nebo i někdo jiný?
jenom nerozumím postupu: když se mu to nebude zdát, může to řešit hned a mám tam jet s taškou nebo mi dá výsledek a ten v pátek předám v klasické poradně?

kim
27. led 2008

AO byla jsem na UTZ ještě pak 2x po porodu, když jsem měla ten zánět, tak jednou zda ho nemám v děloze a pak na ledvinách a byl tam pokaždé někdo jiný, takže asi jak má kdo zrovna "služnu" na tom UTZ!!!!!!!
No mě už domů nepustili, napsal mi zprávu a s tou jsem šla na porodní sál a už tam zůstala..teda tam se mnou sepsali nějaký blbosti a šla jsem pak na 5.patro na to vyvolání - který se nekonalo, my měli věci s sebou, od toho planého výjezdu 25.12. jsme bez nich nevyjížděli 😀 😀

lucija
27. led 2008

Leni, tak to budeme trávit léto kouse od sebe 😉 . Jinak jdeme do pronájmu, ale mě hlavně zajímá ta zahrada a to že tam ta Agáta může být. To je pro mě to hlavní, já už se bála, že ji budeme muset dát pryč. To bych asi nezvládla.

ao
27. led 2008

kim: díky moc, takže vyrazíme s taškou 🙂
lucijo: jéééé, domeček, kousek za Prahou, se zahrádkou... úpřimná závist 😉
tipuji, že Moci zas po obědě vytuhla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru