Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
1. lis 2007

Deni mám pocit,že to dávaj na matrice,v porodce dostaneš jen dotazník o jménu 😉 já jsem si tím přenášením jistá 😅

denisia
1. lis 2007

no to normalnym ludom hej ... my sme ale trochu nenormalni 😀 akoze nezosobaseni, otec dokonca nie je z EU - a potom potrebujes kopec zbytocnych papierov, sudnych prekladatelov a prehlaseni ....

lenkazdenek
2. lis 2007

Deni,já vím,to papírování je hrůza,mě stzačilo když jsem si z netu stahovala žádost o přídavky na dítě(beztak nakonec asi žádný nedostaneme) a vůbec tomu teda nerozumím ☹ jinak se zeptej na matrice,tam ti určitě poradí 😉
Holky tak dnešní noc opět hrůza ,vstala jsem snad každou půl hodinu,jinak už nemám snubák jelikož jsem si ho večer musela sundat a teď už ho nemůžu nandat 😠

zuziik
2. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem byla na kontrole u doktorky a ta se zhrozila, kdyz videla ze mam bricho tak dole......hrdlo prej zatim drzi v pohode a mala se netlaci ale prej to neni dobry. tak kdyby jste nektera neco o tomhle vedela tak mi pomuze naky info. Jinak jsem taky premejslela nad tim papirovanim a je toho docela dost co musime vsechno vyplnit. zacinam se v tom ztracet......

lenkazdenek
2. lis 2007

Zuzi,tak to je mi líto,co na to pomáhá bohužel nevím ☹
Papírování,no nejprve si musíš zajistit pediatra ,pak vyplnit formulář o jménu dítěte,pokud nejsi vdaná a chceš aby mimi mělo jméno tatínka tak vyplnit ještě njáký formulř co dostaneš na matrice(nevím přesně jakej)

mocinda
2. lis 2007

Ahoj holky! 🙂 vlastně dobré ránko ,ted jsem se vykloktala z postele 😉 Noc jako vždy byla vášnivá ,tak to dojíždím dopoledne 😎 zatím můžu ,ale až bude mrňousek ,tak nevím kdo to za mě nadspí 😒
Tak tady čtu ,že vyplnujete nějaký lejstra ,ale já nic nevyplnuju???Jakto?MY teprve vybíráme jméno!! 😀 Snad ve středu v poradce nám řeknou pohlaví ,ale nesázím na to!! 😉
zuzí: podobně jsem na tom měla kámošku, myslím ,že jen jí doporučili ležet a nic nedělat ,ale jinak byla v poho ,tak pokud tě nikam neženou a nedělají nějaký extra postupy tak zuzi to nejspíš nebude tak vážné.Znáš doktory ,namluví toho tolik a pak nakonec jsi zdravá jako rybička 😉 držím palce ,ať jsi zase exot a v poho!!!Já jsem si zase nemohla vynachválit jak mi bodlo cvíčo a druhej den mi bylo pěkně blbě, nevím jestli to bylo z toho cvičení nebo mrňousek měl párty ,ale ted se docela bojím jít cvičit ☹

leni:našli moji rádcové utrazvuk na Bulici? 😀 no jestli né ,tak wecko jsi našla vid? 😀 😀 a vítám tě v klubu probdělých nocí 😉 ☹

lenkazdenek
2. lis 2007

Mocinda 😀 já tam jdu na utz až v pondělí 😉 takže ještě nevím jestli našly nenašly,jinak v tom dotazníku o jménu beztak vyplníš jak kluka tak holku takže hezky vybírejte 😉
Tak holky jinak hlásím,oběd uvařen,kuchyň ukizená,koupelna vydrbaná a vytřená takže teď jdu vyluxovat,vytřít,vyleštit plovoučky a utřít prach,už mě to nják zmáhá a navíc občas pobolívá bříško,malá asi zas vyhrožuje ,jelikož je víkend,ale já už jí na to neskočím 😀

lenkazdenek
3. lis 2007

Ahoj holky tak hlásím stále v celku 🙂 se mi už ni nják moc rodit nechce,dneska je krásně,mám super náladičku,takže na porod fakt nemám ani náladu ,nebo chuť 😉 😀

dadla
3. lis 2007

Ahojky holky.
Leni, nevím jestli si ještě vzpomínáš ale i já jsem měla strach, že budu přenášet a nakonec jsem i přenášela. Chtěla jsem zjišťovat jak se vyvolává porod na bulovce. Jak jsem se moc bála tak to bylo v poho. Na příjmu v porodním sále mi dr.udělala nějaký hmat chvat, že to taky napomáhá k vyvolání porodu. Od té doby jsem cítila slaboučký kontrakce po 10 min. Druhý den ráno cca v půl 9 mi zavedli tabletku a do hodky už jsem byla na porodním sálu. Bylo to extrémě rychlý. Až na to, že jsem musela čekat až se uvolní porodní box, to bylo na tom to nejhorší, teď se tomu ale jen směju. Příště bych taky chtěla mít vyvolávaný porod... možná jsem blázen 🙂

zuziik
3. lis 2007

Ahoj holky, bejt doma mi nesvedci......jak mam moc casu tak porad premejslim jestli je vse v poradku. Mam takovej pocit ze mala vubec neroste, protoze na to ze jsem ve 22tt mam bricho fakt dost maly.......a na kontrolu premereni jdu az 27.11. tak jsem z toho takova rozladena.... ☹

ropuska
3. lis 2007

Ahoj holky, tak my uz jsme dneska hrali na poplasny zarizeni 😀 . Rano ze me vychrstla hneda voda, tak jsme trochu zaplasili a zajeli do Neratek at me prohlidnou, ale pry to byla jenom zatka a zase jsme jeli domu. Stejne tam nemeli misto, takze by nas museli poslat jinam, dr. rikal,ze Brandys misto ma.
Tak treba se uz konecne neco rozjede. Hormony pracuji, probulela jsem vcera jen tak cely vecer. 🙂

lenkazdenek
3. lis 2007

Ahoj Dadla,jasně že si pamatuju,bohužel nám tenkrát nechtěla porodní asistentka říct podrobnosti a já ti nemohla napsat jak to probíhá 😒 jsem ráda,že jsi to měla takhle rychlí 🙂 🙂 já asi na vyvolávačku půjdu taky ,takže si to po tobě pěkně zopakuju 😉
Ropuska,tak se asi ve středu přeci jen neuvidíme 😉 😀 já jestly to příjde(haha ) tak mám taky naplánovaný Brandýs,ale vidím to 20 bulovka vyvolání ☹
Zuzi,neboj ,ono to přejde,myslím,že každá co jsme byli doma sme měli takový období,vím,že se to dobře říká a hůř dělá,ale musíš si najít njákou jinou zábavu 😅

mocinda
3. lis 2007

Ahoj holky,
zuzi: vím přesně o čem mluvíš 😒 být doma dobrý ,ale myšlenky plynou a chca nechca člověk sleduje, občas něco přečte ,pak to přehodnocuje....mám taky občas depinu ,zrovna včera jsem si slušně pobrečela ,ale asi to chtělo ven, měla jsem pocit, že jsem tak nějak sama samotinká ,opuštěná no a dneska už je líp!!
A poněvadž jsem po včerejšku byla fakt hotová ,tak jsem vzala manžu a jeli do slíbené ZOO abych přišla na jiný myšlenky!! 😉 Bylo fajn, užili jsme si to a potřebovala jsem to jako sůůůl!!!Víkendy jsou dobrý ,horší jsou všední dny, kdy člověk je sám ☹

ropuska: já taky bulím ,ale důvody si bezpečně najdu ,třeba jakože jsem chudinka 🙂 😉

leni: tak to jsem ráda ,že positive nálada je pořád!!!Je potřeba nás tady občas naladit, když jsou na nás depky 😉

lenkazdenek
3. lis 2007

Mocinda,ano musíme zde pěstovat pozitivní náladu 😉 🙂 to je důležitý 🙂

lenkazdenek
4. lis 2007

Ahoj holky,tak hlásím stále stejný stav,malá sebou dneska od rána nják mele a protahuje se ,jednu nožku mám pod žebrem a pak se tlačí dolejš 😖 no nacvičuji pozitivní myšelní,ale to počasí k tomu teda moc není 😕 no aspoň že mě dneskak obídku čeká smažáček s brambůrkem a tatarčičkou 😵 😵 😀

ropuska
4. lis 2007

ahoj holky,tak jsem celou noc cekala ty kontrakce a ono nic 😝 , ani jedna.Tak teda nevim co to vcera bylo, kazdopadne to smeruje ke spolecne party ve stredu v poradne.
Zuziku, neboj to nejvetsi pozorovani teprve prijde tesne pred porodem 🙂, nablbla ze vsech tech knih, casopisu a diskusi 😀 😀 😀 vidim neco divny uplne za vsim, ale vcera me v ty porodnici asistentka uklidnila, ze tady jsou na to zvykli.Tak si dej neco dobre, at naberes nejake to kilicko a desi Te jen ta rucicka na vaze.Takovej smazaaaaacek bych teda neodmitla. 😵

lenkazdenek
4. lis 2007

Ropuska,tak to třeba příjde dnes,nebo zítra 😉 ,mě by zajímalo jak dlouho nechávaj na bulovce přenášet 😕 každopádně si řeknu jestly bych se tam nemohla domluvit na vyvolání 14,11 😕 fakt nechci přenášet dlouho.
Tak přinejhorším uděláme ve středu v čekárně majdan 😉 ,ale myslím,že se tam sejdu jen já a Denis 😉

mocinda
4. lis 2007

🙂 dobré poledníčko ,holky!!
Taky koukám žádný změny 😉 kdo může přenáší a kdo nemůže tak počítá týdny kdy pak bude přenášet 😀 😀 docela optimismus 😎

ropuska
4. lis 2007

Me rikal ten mladej doktor, ze ve 41+3 se vyvolava, to me vychazi na pristi pondeli.To ze me budou mit nekde radost...dobry den, ja jdu k vam do porodnice na vyvolani,tak tady se mnou neco provedte 😀
Aaaa Mocinda v dobre nalade .

mocinda
4. lis 2007

ropuska: nic osobního 🙂 já jen ,že mě to asi taky čekáááá ,tak to prožívám s vami!! 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Ahoj Mocindo 🙂 ,no třeba budeš mít štěstí a porodíš narozdíl od nás v termínu 😉
Ropuska,až 41+3 😕 se asi půjdu rovnou oběsit 😖 fakt to tak dlouho už nevydržím . Jedniný pozitivní je že budu teda rodit na tý bulovce ,ale až někdy okolo 20 😠

ropuska
4. lis 2007

Mocindo, to je prave dobre, ze to tady mezi nami prenaseckami tak hezky nadlehcujes.No a az budes prenaset, tak uz si jen reknes, no co, jsem na diskusi Bulovka a tady je to pravidlem. 😉, musim drzet partu.
Ja chci taky na Bulovku, ja jim tam snad s tim malovanim pujdu pomoct 😝

mocinda
4. lis 2007

🙂 ropuska: doufám ,že přenášet nebudu ,já bych těhotenství zkrátila na 3měsíce maximálně, takže vlastně taky už přenáším 😀 😀

lenkazdenek
4. lis 2007

Já teda furt nják doufám,že malá do příští soboty vyleze 😅 fakt bych to do 24 nevydržela,navíc by to nevydžekly ani moje kosti to bych měla nahoře už skoro 30kg 😲 tak je musím zkusit nják ukecat aby to šlo dřív 😅
Mocinda,já bych taky hlasovala taky o zkrácení těhotenství,si připadám těhtná nejmíň 3 roky jako slonice 😅 😅

mocinda
4. lis 2007

lenka: 😀 ty si nedáš pokoj s tou ZOO,vid? 😀 😀 ale my včera byli v Zoo,bylo krásně, opi TATU jsem konečně viděla na vlastní oči a i celý zbytek familíe!! 😅 No jo ,mě se to ještě courá po Zoo ,mám cca 7kg navíc ,ale 30kg to je hustý!!To ti leni nezávidím!!A jak tady popisuješ jak jsi aktivní ,jak uklízíš apod,. to nechápu, já ted se blbě hejbám a přibrala jsem prd ☹ to teda klobouk dolů!! 😵

lenkazdenek
4. lis 2007

Mocinda,to víš zvířátka to je moje 😀
No ono je dobře že se hejbu,jinak bych třeba měla ještě víc 😲 ale už to začínaj pomalu ale jistě odnášet záda,nemůžu už moc dlouho sát 😒 navíc jsem včera při pečení dortu málem omdlela,jediný štěstí bylo,že mě chytil manža a odtáhl o postele,podložil nožky a pustil čerstvý vzduch 😒

kim
4. lis 2007

Leni: jj potvrzuji, že na Bulovce vyvolávají až po 41+3, taky mě to zajímalo a tak jsem se na to ptala na kurzu 😉 Taky by mohli trochu dřív než po 10 dnech co????Třeba po 5, to by bylo akorát 😉 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Kim,jj to by teda mohlo,kor když má člověk nahoře 25 kilo a omdlívací stavy 😖
Já to fakt těch dalčích 10dní nevydržím ☹

kim
4. lis 2007

Ale vydržíš, nic jinýho Ti nezbyde 😀 😀 A ona se Klaudinka určo přihlásí sama, i když teda teď raději ne, co??Ať to holka vydrží alespoň do 13.11., ať si užijete jako první ty nově vymalovaný boxy 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Mě je to už jedno,rodila bych už asi kdekoliv ☹ hlavně mám strach,že když budu tak dlouho přenášet tak budu mít 30kg nahoře a navíc těžko říct kolik bude malá pak vážit,když už teď je asi pěkný macek ☹ v motole nechávaj přenášet jen 5 dní ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru