Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dadla
18. lis 2007

leni, to může být konečně tvůj konec těhotenství a začátek plných náručí Kloudinky! Drž se!!!Bude to OK!!!

lenkazdenek
18. lis 2007

Dagmi,no koukala jsem 😀 voda nic jen výtok ☹ se bojim,že to bude fakt falešnej poplach,no co beztak je tam dneska ta sestřička co včera 🙂 tu jsem si moc přála u porodu tak mi říkala že má službu i dnes ať přijedu 😀

dagmik
18. lis 2007

Leni a teplou vanu nebo sprchu jsi už zkoušela??? kdyby to neměl být porod, tak by tě to mělo přejít

lenkazdenek
18. lis 2007

Dagmi,no zkoušela,ve vaně to trochu přešlo,ale jakoby se tam furt něco dělo,no a jak jsem se zvedla z vany tak okamžitě ztvrdnutí a bolest jak prase 😖 a nepomoholo ani sprchování teplou vodou 😕

dagmik
18. lis 2007

Leni, tak to už asi bude k porodu...no super....tak si ještě vydrž hezky doma, tam je to nejlepší...

lenkazdenek
18. lis 2007

Dagmi,no uvidím,fakt nechci nják předbíhat,celá se klepu 😅 se budu strašně stydět jestly to není ono ,ale i kdyby nebylo tak se to snad v úterý rozjede hned po tom zátěžáku jestly je to takhle připravený 😅

dagmik
18. lis 2007

Leni, prosím Tě, vůbec nemysli, že to není ono a kdyby, tak že je na tom něco blbýho....prosím není...to vám museli říkat určitě i na těch kurzech....že lepší přijet víckrát zbytečně, než nepřijet....nikdo se tam na tebe za to zlobit nebude, jsou přece zvyklí a navíc rodíš poprvé a nejsi doktor, tak nemůžeš všechno stoprocentně poznat

lenkazdenek
18. lis 2007

Dagmi,díky za útěchu,no my fakt v ty 4 pojedeme ,přinejhorším nás pošlou ještě domu,máme bulovku sotva 5 minut autem a nják my vždy při tom ztvrdnutí hoodně vystupouje pupík

dagmik
18. lis 2007

Leni, jdu za tebou do listopadu, ať tě pořád nehoním 😉

lenkazdenek
18. lis 2007

Tak jsem zpátky 😢 😢

denisia
18. lis 2007

leni, tak co nove? nic teda???

mocinda
18. lis 2007

Ahoj holky!!
tak koukám ,že se něco děje!!!???Leni ozvi se??!! 😉

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky tak bolesti začly znova,ale už na to kašlu a nikam nejedu,beztak mám jít zítra ráno na monitor tak má ta malá mrcha smůlu 😠 jinak pořád platí v úterý vyvolání 😲

denisia
18. lis 2007

leni, mam citak, ze tam v noci este pojdete 😀

mocinda
18. lis 2007

😉 leni: tak držím palce,ať máš klídek aspon v noci !!Koukám ,že "mrška" si začíná dovolovat na rodiče 🙂 😀

lenkazdenek
18. lis 2007

Deni,no já už asi nikam nejedu dokud nebude koukat hlavička 😅
Mocinda,je to malá mrcha 😠

denisia
18. lis 2007

hahaha, to som zvedava. inac vraj ja som sa tak narodila ... ze uz som bola takmer vidiet, ked mamina prisla do porodky 😀

mocinda
18. lis 2007

😉 leni ,už to máš opravdu za pár ,ted už tě nějaká mrcha nedostane!! 😀 😀 no řeknu ti ,ten pocit ,že už mi leze hlavička ..no nic moc!! 😉 ale i takový porody jsou vid deny 🙂 Já ani nevím jak jsem se narodila ,ale myslím ,že jsme byla poslušná dcérečka 😉

lenkazdenek
18. lis 2007

Já jsem se narodila 15 dní poo termínu na poslední chvíly císařem 😲
Holky ty bolesti jsou fakt hustý 😝 jdu se někam zahrabat a vyhrabu se až v útrý

denisia
18. lis 2007

mne dnes nejako tvrdne brucho. aspon myslim, ze to je to tvrdnutie brucha, lebo doteraz som to nemala. je to normalne v poslednych tyzdnoch?

lenkazdenek
18. lis 2007

Deni,no je,pokud to není pravidelný.
Strašně to bolí,fakt strašně,před tím to bylo tvrdnutí a jen každá druhý bolelo,teď bolí každý jak čert a hlavně do kříže. Vůbec nevím co mám dělat. 😢

denisia
18. lis 2007

sa stavim, ze to su kontrakcie 😀 Klaudinka klope na dvere a chce von!!!!!!!!!!!!!!

lenkazdenek
18. lis 2007

Deni,já už ji nevěřím,je to malá mrcha,má smůlu dokud neprdne voda tak se z domova nehnu 😖 jen kdyby to tak nebolelo ☹

denisia
18. lis 2007

uvidime, ci vydrzis do rana 😀 co na to manza? nechce s tebou radsej do nemocnice ?

mocinda
18. lis 2007

leni ,no jestli máš velký bolesti ,tak prď na vodu ,tu ti prdnou v porodce!!Třeba Klaudinka chce ven ,ale nemůže přes nějakou překážku a proto máš takový bolesti!!!Ještě to zvaž a jinak jeďte, konec konců ,koho jinýho než tebe by měli odrodit!!!!!!!Jsi už na řadě!!!! 😉

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky fakt to bolí pekelně,ale kontrakce to nejsou,manža by chtěl hned jet zpátky do porodnice,prej to do rána nevydrží,ale já už nikam jet nechci
Jdu to zkusit zaspat

denisia
18. lis 2007

leni fakt, ja by som na tvojom mieste tiez sla ...

dagmik
18. lis 2007

taky se přidávám....Leni, ty to určitě rozjedeš 😝

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky já nevím,fakt je to divný,vůbec ne pravidelný ☹ ale bolí to jak čert

mocinda
18. lis 2007

no zkus ,ale jestli to nepřejde ,tak jeďte!! 🤐 Máte prostě zelenou ,vůbec se nestresuj ,že by snad to jako bylo zbytečný a jestli bude ,tak ať ,ale budeš v klidu!!!držím pěsti!!!a dej pak vědět!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru