Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
3. pro 2007

Ahoj Leni,to zvládnete,malá bude líp spinkat 😉 a ty přijdeš na jiné myšlenky 🙂 vidím,že už máš novou fotečku,malá je fakt zlatá 😉

lenkazdenek
3. pro 2007

Dani,děkuju,ona je zlatíčko,ale jen když spinká 😀 😀

danullinnka
3. pro 2007

To znám,nám leze 3 zoubek,tak opět zážitek ☹ Leni,ted jsem kukla na tvé fotečky,ukazovala jsem Lukymu Klaudinku 🙂 jak je s dědečkem,byl mi nějaký povědomý,nebyl třeba v tv???

lenkazdenek
3. pro 2007

Dani,no on občas předvádí v poředu Rady ptáka loskutáka malování atd pan Koubek 😅

danullinnka
3. pro 2007

No,to je on,hned jsem si myslela,že jsem ho viděla tam 😀

lenkazdenek
3. pro 2007

No tak to je opravdu on 😀

danullinnka
3. pro 2007

Takže máš doma aspon kutila 😉 nemusíš utrácet za řemeslníky 🙂
a jak jinak malá??Už pije pěkně??Nebo ji to odstříkáváš??

lenkazdenek
3. pro 2007

Dani,víš co se říká o kovářově kobyle 😀 táta nestíhá,má hodně práce,pořád je někde v na cestách povětšinou na slovensku nebo na moravě a navíc teď předělává ségře byt,my jsme si musely s mužem vše udělat sami,ale manža je moc a moc šikovnej 😵
Já odstříkávám a dokrmuju,nepomohl ani čaj ani homeopatika,ale malá je spokojená 🙂

danullinnka
3. pro 2007

Tak to mě mrzí,že nic nezabralo,ale hlavně že malá je spokojená a pěkně prospívá 😉 Já půjdu uspat to malé mrčadlo 😉 no jo,zoubky jsou potvůrky ☹

lenkazdenek
3. pro 2007

je nestraš,že to bude horší 😅 to pak bude už uplně na mašly 😀 ne

danullinnka
3. pro 2007

Ale ne,to si zvykneš 😉 Kuby jsme o zoubkách ani nevěděli,prostě vyrostly bez problémů,ale Lukynka to bolí asi víc,každý jsme holt jiný ☹ ted hajinká,měl opět 38,5 ☹

lenkazdenek
3. pro 2007

to je mi líto ☹ a pomáhaj třeba asˇpoň takový ty kousátka ? 😕

danullinnka
3. pro 2007

má je,kouše do nich,ale nevím,jestli to pomáhá 😨 spíš se mu víc líbí kousat můj prst 😉 ty dva dolní má teda pěkně ostré,auuuu 😉

lenkazdenek
3. pro 2007

ty jo tak to si ani nechci představit 😒 a já se těšila,že to bude spíš lepší,no už aby malý bylo tak 6 a uměla mi říct mámo mám hlad,bolí mě tohle a tohle 🙂

danullinnka
3. pro 2007

jo,tak na to se taky těším.S Kubou je to už úplná paráda,jen to zlobení no a ty jeho hlášky..Včera jsem mu řekla,že zlobí tak mu čert donese uhlí a on,to co jsem měl na lžičce,jak mě bolelo bříško??tak to sním,on mi to dá na lžičku a rozpustí v čaji 😀

lenkazdenek
3. pro 2007

Dani,tak to je klučík už pěknej chytrolín 😀 už aby malá byla taky tak stará jako Kubík 🙂

zuziik
4. pro 2007

ahojky maminy, s nama to je porad pri starym. Musim cekat do pristiho utery, kdy mi tedy reknou verdikt jak to s nama je......bud mala roste tak jak ma akorat je mala......nebo pudju na predcasnej porod protoze mi nevyzivuje placenta....jinak porad trcim doma a nadavam na delniky, protoze pokazdy slibi ze prijdou a nic. tak maj prijit ze pul hodky tak jsem na ne zvedava...... 😨

ao
4. pro 2007

čus bus, těhule a maminy 🙂
danullinnko: máš toho asi dost, ale ta hláška s uhlím je výborná 😀 zkoušela jsi na zoubky i takový ten chladivý gel?
zuziik: to jsem z toho jelen... tak buď je to ok nebo je vše špatně.. držte se holky!!! proč až do příštího úterý?

zuziik
4. pro 2007

ao: to jdu na kontrolni utz a tam rozhodnou jestli teda roste nebo pujde ven

danullinnka
4. pro 2007

Zuziik-držím ti moc palečky,hlavně at jste v pořádku.
Ao-no,někdy je to docela záhul,dneska měl taky úžasné hlášky,někdy až rozum stojí,kde na to chodí 😅 jinak ten gel jsem nezkoušela,ani nevím,že existuje 😕 u Kubíka totiž lezly zoubky v pohodě.Už jsme teda dnes bez teplot,ale mrčí celý den,tak snad už se konečně prořeže,ty dolní byly celkem v pohodě,horní asi dost trápí ☹

mocinda
5. pro 2007

ahoj maminy !! 😉
po delší odmlce jsem opět tady ,koník stávkoval ,takže jsem nemohla komunikovat 😒
danu: máš rozkošného syna ,po kom asi bude? 😀
zuzík: držím pěsti!!Doufejme ,že placenta přišla k rozumu a vyživuje co jí síly stačí!!!Hned pak dej vědět !!!
leni: koukala jsem na Klaudinku, ta je fakt boží!!Docela bych řekla ,že je celý TY!! 🙂
TAk holky, krásnej den ,já dneska se chystám žehlit a něco málo uklízet ,ale jen něco málo 😎 včera na kurzu nám výslovně bylo řečeno ,že to s vánocema nemáme přehánět ,že thle období je nejhorší a pak je nejvíc předčasných porodů!!takže všechno s mírou!! 😀

ao
5. pro 2007

čus bus 🙂
mocindo: díky za sms, já jsem trdlo... tak jsme pospíchali, že jsem tam ten notes nechala... a to jsem měla dnes lucijaně přepsat i čem se mluvilo.. asi se budu muset za pí. šimánkovou v týdnu zastavit 😖

lenkazdenek
5. pro 2007

Ahoj holky ,tak my za hodinku razíme na kyčle ☹ malá dneska celou noc hezky spinkala takže pohodička 😵 takhle kdyby to bylo pořád tak by to bylo fajn.
Zuzi,držím palečky ať to dobře dopadne 🙂
Dani ,tak jak to jdu se zubama?
Mocinda,ona je prý celý já 😀 😀

denisia
5. pro 2007

ahojky, Leni, ako ste dopadli na kyclech? my sme boli u Dr. - tak krasne priberame, uz mame 3.58kg - narast od minuleho tyzdna 300g. Akurat problem s poistenim, mame pre Sebika komercne poistenie pre cudzincov a nasa pani Dr., inac najlepsia zo vsetkych, s tym ma problem, tak si asi budeme musiet hladat novu Dr. Porazi ma. A to platime za neho poistenie 1400kc mesacne ☹
inac v noci spal uplne krasne, teda az tak od pol noci, ale maminka sa normalne vyspala.
Pocujte, tiez mate stolicku taku uplne riedku, vodnatu? neviem, ci to je ok a zabudla som sa opytat Dr. Snad nemame prujem ...

ao
5. pro 2007

deni: s tím pojištěním... jak jsi to měla předtím ty tady? jestli jsi byla zaměstnaná, měl by to mít jako ty, ne?

denisia
5. pro 2007

no, ja som bola zamestnana, ale na dobu urcitu, ktora skoncila nastupom na matersku 🙂 a tak kvoli porodu som sa ako cudzinka musela komercne poistit u vzp, co ma stalo takmer 28 tis... a po narodeni som takisto musela poistit maleho, pretoze nie som zamestnana ... partner sice zamestnany je, ale nie je obcanom EU ... je to fakt otrasne.

ao
5. pro 2007

deni 😲 a nejsi ještě 1/2 roku po zaměstnání v ochranné lhůtě pro nemocenskou?

mocinda
5. pro 2007

Ahoj holky!!!Dneska vůbec nešel koník a když jsem se nějak záhaně napojila, napsala tady pár řáddků ,tak to zamrzlo a koukám ,že kde nic ,tu nic!!! 🙄
takže znova a jestli to zase zmrzne ,tak dávám koníkovi výpověď!! 😀 na sekundu!!!
Andy: já jsem se musela smát, jak jsi včera nechala ještě "horký" notes ležet na kurzu a přitom jsi psala co nejpoctivěji už kvůli Lucce, viď!! 😀 😀 no držím palce ,ať odchytíš pí Šimánků víme jak je busy!! 😉

denisia: teda to je hustý s tou pojišťovnou!!Kdo by to byl řekl!!A chtěla jsem se zeptat jakou národnost má Sebík?Asi nemá českou, viď?Když má pojištění pro cuzindce? 😉

leni: omlouvám se za přehození ženského rodu za mužský, lae vzhledem k tomu ,že jsem těhu ,tak mám zmatek i v zájmenech natož rodech!! 😀 😀

lenkazdenek
6. pro 2007

Deni,dopadly jsme hrozně,vyfasovaly jsme preventivně takový popruhy a uplně nám to rozhodilo jídelní režim,malá teď pije strašně málo ale za to každou hodinu 😕 ☹ ještě že jdeme zítra k dr.S tou pojišťovnou je to na ... 😒

danullinnka
6. pro 2007

Ahoj Leni,ty popruhy jste dostaly na těch kyčlích??To by nestačily třeba 2 plenky???Chudinka malá,Luky jí taky co hodinu,3 noci už promrčel,přes den chce být jen na rukách a zub pořád nikde 😠 Dělám pomalu vánoční úklid a jde to fakt pomalu,protože to dělám jen když malý spí a pak už nemám šanci,ale manža mi o víkendu pomůže 😉 včera děti vzala moje segra ven,tak jsem jela jak fretka 😀 jdu pokračovat,spiííííí 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru